Zawody obsługuje firma Vexa Skiroll Tour

Uphill Zachodniego Podhala 2020
Ciche k. Chochołowa, 19 września 2020 roku


Liczba zawodników : 85
Liczba opłaconych zawodników: 16
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 85CT / K4+JANOWICE WIELKIECENTRUM TRENINGOWE RETRO  
  BARSZCZEWSKI MACIEJ 133F / M4LASKITN BIEGÓWKI WESOŁA  
  BEZULSKA ANNA 137F / K4+NOWA RUDASKIPOL.PL TEAM  
  BISKUP JANUSZ 134F / M6WALBRZYCHAMATOR  
  BRONOWICKI ŁUKASZ 98CT / M3JELENIA GÓRAXC-SPORT TEAM  
  BUJANOWSKI SZYMON 151F / M1SZCZYTNABEZ TEAMU  
  BUKAŁA ANATOL 64CT / M5GŁUCHOŁAZYKTN GŁUCHOŁAZY  
 FIJAŁKOWSKI GRZEGORZ149F / M3MYŚLENICETEAM NABIEGOWKACH.PL  
  GAŁEK ANNA 146F / K2-3JELENIA GÓRAXC-SPORT TEAMOK 
  GĄSIENICA STANISŁAW 97CT / M5KOŚCIELISKOSKI TEAM PODHALEOK 
  GOŚCIEJ ANDRZEJ 65CT / M7WIELICZKAWIELICZKA-SOLNE MIASTO  
 GÓRSKA ANETA20CT / K2-3LASKITN BIEGÓWKI WESOŁA /UKS LASKI  
  GÓRSKI BARTEK 78CT / M4ODRZYKOŃKROSSKI REMSPORT  
 GRYNKIEWICZ JADWIGA88CT / K4+ŚWIDNICAMT-SPORTOK 
  HYRNIK JACEK 80CT / M5USTROŃTEAM NABIEGOWKACH.PL  
  HYRNIK KAZIMIERZ 73CT / M6TYCHYKLUB BIEGOWY 40 LATEK TYCHY  
  HYSKI MATEUSZ 132F / M4MIŁOSZYCEOKROKWIECEJ.PL  
 JABŁOŃSKA EWA86CT / K2-3KRYNICA-ZDRÓJWWW.DOMKI-KRYNICA.EU  
  JANDA ADAM 58CT / M4RZESZÓWHOBRES  
  JANDEJSEK ZDENĚK 141F / M5JABLONNÉ NAD ORLICÍROCKPLAST - ROVENSKO  
 JARZĄBEK URSZULA103F / K2-3ZĄBAMATOR  
  JUDKA MONIKA 87CT / K2-3JELENIA GÓRABIEGÓWKI.EU  
  JUDKA PAWEŁ 148F / M3JELENIA GÓRABIEGÓWKI.EU  
  KALETKA STANISŁAW 62F / M6GRYFINOTEAM NABIEGOWKACH.PL  
  KAROŃ TOMASZ 139F / M4GLIWICETEAM NABIEGOWKACH.PL  
  KICIŃSKI JAN 21CT / M6ZIELONKATN BIEGÓWKI WESOŁA  
  KOBRYŃ JAN 104F / M2BYSTRZYCA KŁODZKATN BIEGÓWKI WESOŁA  
  KOCIERZ PIOTR 77CT / M4ŻYWIEC  
  KOŁODZIEJCZYK TOMASZ 71CT / M4WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PL  
  KOTLARZ PAWEL 82CT / M4WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PLOK 
 KOZŁOWSKI DARIUSZ75CT / M5WAŁBRZYCHAMATOR  
  KROL JERZY 79CT / M5JELENIA GÓRAAMATOR  
  KRZYSZKOWSKI GRZEGORZ 72CT / M5JELENIA GORAENERVIT YOKO XC LIFE TEAM  
  KRZYWICKI STEFAN KAMIL 91F / M4WROCLAWTEAM NABIEGOWKACH.PL  
  KSIĘŻAREK ŁUKASZ 69CT / M3JELENIA GÓRAXC-SPORT TEAMOK 
 KUJAWSKA JOANNA136F / K4+WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PL  
  KUROWSKI JAKUB 81CT / M3ŁOMIANKITEAM NABIEGOWKACH.PL  
  KWIATKOWSKI PIOTR 135F / M6WAŁBRZYCH  
  LEGIERSKI GRZEGORZ 101CT / M4KONIAKÓWTEAM NABIEGOWKACH.PL  
 LEGIERSKI KAZIMIERZ142F / M4JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PL  
  ŁACEK JAN 19FP / M5JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PL  
  MAJKA ROMAN 96CT / M4DUSZNIKI ZDRÓJTEAM NABIEGOWKACH.PL  
  MEISSNER JANUSZ 68CT / M5KARTUZYCARTUSIA  
 MICHAŁEK JÓZEF143F / M5ISTEBNATEAM NABIEGOWKACH.PLOK 
  MROZIŃSKI JAKUB 102F / M4JELENIA GÓRASTARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM  
  MUCHA EDWARD 95CT / M6LIMANOWALIMANOWA-FORREST - MT-SPORT  
 NOWICKI PAWEŁ105F / M2LASKITN BIEGÓWKI WESOŁA /UKS LASKI  
  OLCHOWIK WIKTOR 18FP / M5LATCHORZEWAMATOROK 
  PAJĄK STANISŁAW 89CT / M4DZIANISZSKI TEAM PODHALE / TERMY CHOCHOŁOWSKIE  
  PIECHOTA SYLWESTER 14FP / M3ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-POLESIE)ŁÓDZKIE MORSY  
  PISKADŁO ROMAN 59CT / M7KROSNOKROSSKI REMSPORT  
 PLIAKHTUR YULIIA144F / K2-3WROCŁAWCZUBAJÓWKA NARTOROLKÓWKAOK 
  PORĘBSKI PIOTR 63CT / M6RYBNIKSKIPOL.PL TEAM  
  POTRZĄSAJ MONIKA 106F / K2-3CICHESKI TEAM PODHALE  
  POTRZĄSAJ RAFAŁ 90CT / M3CICHESKI TEAM PODHALEOK 
  PRADUN ANDREY 92CT / M3KRAKOWSKIPOL.PL TEAM  
  PRUD ANDRZEJ 150F / M5GDANSKSKIPOL  
  PRYMAKOWSKA BARBARA 54CT / K4+TARNÓWOK 
  RABSKI IRENEUSZ 93CT / M3SKOMIELNA BIAŁASKIPOL.PL TEAM  
  RABSKI JÓZEF 70CT / M6SKOMIELNA BIAŁATEAM RR  
  RABSKI WŁADYSŁAW 74CT / M5SKOMIELNA BIAŁATEAM RR  
  ROMANOWICZ ROBERT 147F / M4BIAŁYSTOKTEAM NABIEGOWKACH.PL  
  SANCHEZ-TARNAWIECKI ROBERT 22CT / M3WROCŁAWTEAM NABIEGOWKACH.PL  
  SMYKOWSKI WOJCIECH 99CT / M3JANOWICE WIELKIECENTRUM TRENINGOWE RETRO  
  STACHOŃ DANIEL 107F / M3ZAKOPANE  
  STACHOŃ KAROL 108F / M1ZAKOPANESMS ZAKOPANE  
  STAROŃ JACEK 100CT / M4KROSNOKROSSKI REMSPORT  
  STOŃ ZENON 109F / M6KARPACZ  
  STRÓŻAK TOMASZ 138F / M3KONIÓWKACHOCHOŁOWSKIE TERMY  
  SZOPIŃSKA PAULINA 84CT / K4+WROCŁAWSTARTSKI.PL ROLLSPEED TEAM  
 SZWED PATRYCJA145F / K2-3SIEDLCETN BIEGÓWKI WESOŁA / DECATHLON TEAM  
  ŚLAGA DARIUSZ 94CT / M5ZAKOPANESKIPOL.PL TEAMOK 
  ŚLIWKA RYSZARD 23CT / M6NOWA RUDANOWA RUDA BIEGA  
  ŚNIADALA JAROSLAW 55CT / M5WAŁBRZYCHBŁYSK DZIEĆMOROWICE  
  TOCZEK STANISŁAW 24CT / M5ZAKOPANESKI TEAM PODHALE  
  TROJAK WITOLD 140F / M5TARNÓWTARNÓWOK 
  TYSZKOWSKI MICHAL 66CT / M5CHRZĄSTAWA MAŁA GMINA CZERNICAMT SPORTOK 
  URBANIAK DANIEL 17FP / M3NOWY TARGAMATOROK 
  WIŚNIOWSKA MARTYNA 83FP / K2-3DZIĘGIELÓWTEAM NABIEGOWKACH.PL  
  ZAJDEL PIOTR 60CT / M5KROSNOKROSSKI REMSPORTOK 
 ZAPOTOCZNY ANDRZEJ110F / M5BIAŁY DUNAJECAMATOR  
 ZAPOTOCZNY STANISŁAW111F / M6CHOJNÓWAMATOR  
  ZIMOŃ PAWEŁ 61CT / M5CZĘSTOCHOWAAKN RATRAK  
  ZYCH ANETA 13FP / K2-3WARSZAWATN BIEGÓWKI WESOŁAOK 
  ŻWAK PIOTR 56CT / M6OPOLETEAM NABIEGOWKACH.PL