Zawody obsługuje firma Datasport

Global Charity Race 2020 - 5 km
Cały Świat, 31 października 2020 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 139
Liczba opłaconych zawodników: 121
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  ADAMOWICZ DARIUSZ 51
Pobierz
5km / M40WARSZAWAWOODRUNOK 
  BASZAK MAGDALENA 49
Pobierz
5km / K40WROCŁAWOK 
  BASZAK NATALIA 12
Pobierz
5km / K20WROCŁAWOK 
  BAZAN - GUMUŁKA EWELINA 70
Pobierz
5km / K30LUBLINIECCENTRUM SZKOLENIA WOJSK SPECJALNYCHOK 
  BEDNARZ IRENEUSZ 32
Pobierz
5km / M40POZNAŃBEZ KLUBUOK 
  BIERNAT KATARZYNA 46
Pobierz
5km / K30SIEDLCEOK 
  BOBER WOJCIECH  5km / M30ROGÓWPIERUŃSKIE CANGORY  
 BOROWCZAK JOANNA 5km / K30PIASKIBEZ KLUBU  
 CHAIEB NATALIA 5km / K30CHOLERZYN  
 CHMIEL ROBERT100
Pobierz
5km / M20RYBNIKAKTYWNI RYDUŁTOWYOK 
  CHROBOT MICHAŁ 61
Pobierz
5km / M20WROCŁAWWOODRUNOK 
  CHRUŚCIŃSKI KACPER 104
Pobierz
5km / M20SZCZECIN12 BZOK 
  CIEŚLA ARTUR 52
Pobierz
5km / M50KRAKÓWOK 
  CIEŚLIK ZDZISŁAW 11
Pobierz
5km / M60GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZOK 
  CZECZELEWSKA MARTA 114
Pobierz
5km / K40COLNEWOODRUNOK 
  CZYŻEWSKA AGNIESZKA  RFF5 / K30CZĘSTOCHOWAKPP LUBLINIEC  
  DĄBROWSKA AGNIESZKA 72
Pobierz
RFF5 / K30WARSZAWAOK 
 DĄBROWSKA BEATA123
Pobierz
RFF5 / K30SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
  DOMERACKI DAMIAN 108
Pobierz
5km / M40ŁOCHOWOWOODRUNOK 
  DROZDA DIANA  RFF5 / K30KRAKÓW  
  DUDA PIOTR 116
Pobierz
5km / M30SZCZECINOK 
 DURAS DARIUSZ 5km / M40CZĘSTOCHOWABEZ KLUBU  
 DURSKI MICHAŁ44
Pobierz
5km / M30WARSZAWAWOODRUNOK 
 FISZERA ELŻBIETA85
Pobierz
5km / K50BEŁCHATÓWNWPL/NW BEŁCHATÓWOK 
  GADOWSKA PATRYCJA 26
Pobierz
5km / K30KUDOWA-ZDROJOK 
  GAJDA TOMASZ 62
Pobierz
5km / M40PIOTRKOW TRYBUNALSKINORDIC WALKING BEŁCHATÓWOK 
  GAWLICZEK PIOTR 56
Pobierz
5km / M40PIECEAKTYWNI RYDULTOWYOK 
  GĄSIOR KACPER 50
Pobierz
5km / M20WROCŁAWWOODRUNOK 
  GOŁĘBIOWSKI ANDRZEJ 30
Pobierz
5km / M40CHYLICEWOODRUNOK 
 GORAJ AGNIESZKA40
Pobierz
5km / K30KATOWICEBEZ KLUBUOK 
  GÓRZYŃSKA IZABELLA 27
Pobierz
5km / K50PIASECZNOWOODRUNOK 
  GÓRZYŃSKA NATALIA 21
Pobierz
5km / K20PIASECZNOWOODRUNOK 
  GÓRZYŃSKI MACIEJ 5
Pobierz
RFF5 / M50PIASECZNOWOODRUNOK 
  HAJDUK TOMEK  5km / M40SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCE  
  HARTLEB DAWID 64
Pobierz
5km / M30SIENIAWA10BKPANCOK 
  HERMAN PAULINA 39
Pobierz
RFF5 / K30CZARNA BIAŁOSTOCKAWOODRUNOK 
 HOŁYŃSKA-URBASIK KAROLINA88
Pobierz
5km / K30RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYOK 
 HOROBA EDYTA74
Pobierz
5km / K40ŻERNICABEZ KLUBUOK 
  HOSZYCKI MIROSŁAW 87
Pobierz
5km / M50RYDULTOWYAKTYWNI RYDULTOWYOK 
  JAKSINA ANNA  5km / K40SZCZECINBEZ KLUBU  
 JANOWSKA MAGDALENA41
Pobierz
RFF5 / K40JASŁOOK 
  JAROSZ TOMASZ 7
Pobierz
5km / M40SOKOLÓW PODLASKIBEZ KLUBUOK 
  JÓŹWIAK BARBARA 121
Pobierz
5km / K40SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOK 
  JUSZCZYK- BUKOWIECKA MAGDALENA 13
Pobierz
5km / K30ŚWINOUJŚCIEBEZ KLUBUOK 
  KALINOWSKI KRZYSZTOF 107
Pobierz
5km / M40TARNOWSKIE GÓRYGOGGLE PAE TEAMOK 
  KELER MARIUSZ  5km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓW  
  KILANOWSKA AGNIESZKA 95
Pobierz
5km / K30RADOMSKOPOCHODZONE NORDIC WALKING RADOMSKOOK 
  KNAPP JANUSZ  5km / M30GOSTYŃNETBOX BIEGA  
 KOCHANOWSKI JERZY37
Pobierz
5km / M40OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAOK 
  KOPIEC DAWID 53
Pobierz
5km / M30RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYOK 
  KOSTRZEWSKI DARIUSZ 103
Pobierz
5km / M40GOSTYŃGKR GOSTYŃOK 
  KOT RAFAŁ  RFF5 / M40SZCZYTNOMUAY RUNNING TEAM  
  KOWALCZYK MIROSLAWA 23
Pobierz
5km / K50PYRZYCEOK 
  KOWALEC ŁUKASZ 31
Pobierz
5km / M40PIASTÓWWOODRUNOK 
  KOZŁOWSKI ADRIAN  5km / M30POŁCZYN ZDRÓJPOŁCZYN BIEGA,STRAŻ  
  KRAWĘTEK AGNIESZKA 92
Pobierz
RFF5 / K40BEŁCHATÓWNWPL/NW BEŁCHATÓWOK 
  KRUPA FILIP 60
Pobierz
RFF5 / M20BYDGISZCZOK 
  KUBAŚ MARTA 124
Pobierz
5km / K40SKÓRZEC (SIEDLECKI)KLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZECOK 
  KUDER KAMIL 78
Pobierz
5km / M40RADOMSKOPOCHODZONE NORDIC WALKING RADOMSKOOK 
  LEDWOŃ IZABELA 29
Pobierz
RFF5 / K40KRAKÓWCENTRUM SZKOLENIA WOJSK SPECJALNYCHOK 
 LEMBICZ ELA14
Pobierz
5km / K40GDYNIABEZ KLUBUOK 
  LENART SZCZEPAN 86
Pobierz
5km / M40MILICZBEZ KLUBUOK 
  LESISZ BARBARA 8
Pobierz
5km / K30ŁÓDŹWOODRUNOK 
  LUBSZCZYK JUSTYNA 79
Pobierz
5km / K20ŻORYAKTYWNI RYDUŁTOWYOK 
  MADALIŃSKA RENATA 90
Pobierz
5km / K50BEŁCHATÓWNORDIC WALKING BEŁCHATÓWOK 
  MADALIŃSKI TOMASZ 91
Pobierz
5km / M50BEŁCHATÓWNORDIC WALKING BEŁCHATÓWOK 
  MALGRAB ŁUKASZ 54
Pobierz
5km / M40RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYOK 
  MALUCHNIK MAREK 112
Pobierz
RFF5 / M40NASIELSKGARAŻ NASIELSKOK 
  MARCIN PIETRZAK 45
Pobierz
5km / M30OSTRODABEZ KLUBUOK 
MARCZAK KRZYSZTOF 77
Pobierz
5km / M60BEŁCHATÓWNORDIC WALKING BEŁCHATÓWOK 
 MAZIAREK ALICJA67
Pobierz
5km / K30OLSZTYNSZCZUPAKIOK 
  MICHALSKI ŁUKASZ 118
Pobierz
5km / M30PLEWISKAWOODRUNOK 
  MIKA ŁUKASZ 66
Pobierz
RFF5 / M30RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDULTOWYOK 
  MONTEWKA DE VALLE JOWITA  RFF5 / K40CHODÓW  
 MORAWSKA ANNA35
Pobierz
5km / K30KRAKOWWOODRUNOK 
MROCZKOWSKA ANETA58
Pobierz
5km / K30PUSZCZYKOWOWOODRUNOK 
  NELKE KAMIL 81
Pobierz
RFF5 / M30WROCLAWOK 
 NELKE MACIEJ82
Pobierz
RFF5 / M50WROCŁAWOK 
  NIEMCZYK SŁAWOMIR 28
Pobierz
5km / M40LUBLINIECWOLVES TEAMOK 
NOWICKA URSZULA 22
Pobierz
5km / K40ŁAŃCUTŻOŁYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
  NOWICKI ZBIGNIEW 76
Pobierz
5km / M40SUWAŁKIWOODRUNOK 
  OLCZYK JOLANTA 94
Pobierz
5km / K40BEŁCHATÓWNWPL/NW BEŁCHATÓWOK 
  OLEJNIK MIECZYSŁAW 73
Pobierz
5km / M50BEŁCHATÓWNORDIC WALKING BEŁCHATÓWOK 
  ORZYSZEK ROKSANA 57
Pobierz
RFF5 / K30RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYOK 
 PAWLAK ELIZA68
Pobierz
RFF5 / K40KAŁUSZYNBEZ KLUBUOK 
 PAWLAS JAKIB102
Pobierz
5km / M20RYBNIKBEZ KLUBUOK 
  PAWLIK ZBIGNIEW  RFF5 / M40JÓZEFÓWPILATES100PL  
  PIECZYŃSKA HANNA 106
Pobierz
5km / K30SZCZECINOK 
  PLUTA ANGELIKA 75
Pobierz
5km / K40RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYOK 
  PLUTKA WOJCIECH 98
Pobierz
5km / M30RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDULTOWYOK 
  PODGÓRSKI KRZYSZTOF 71
Pobierz
5km / M30ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOK 
 POKORA WOJCIECH PAWEŁ 5km / M40MŁODZIESZYNBEZ KLUBU  
  POKRYWCZYŃSKA KATARZYNA 20
Pobierz
5km / K30POZNAŃOK 
  POŁOMSKA EDYTA 101
Pobierz
5km / K40RYDUŁTOWYPOLOMSCY TEAMOK 
  POŁOMSKI GRZEGORZ  5km / M40RYDUŁTOWYPOLOMSCY TEAM  
  PORĘBSKI MAREK 6
Pobierz
5km / M40OŚWIĘCIMBEZ KLUBUOK 
  PRZYBYLSKI WITOLD 9
Pobierz
5km / M40ZALASEWOMUAY RUNNING TEAMOK 
  PRZYBYŚ BARTOSZ 69
Pobierz
5km / M20LUBLINBIEG PO SIEBIEOK 
  PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ 15
Pobierz
5km / M30OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMOK 
  RABIEGA MARCIN 36
Pobierz
5km / M40ŁÓDŹBEZ KLUBUOK 
  RĘKAS SEBASTIAN 24
Pobierz
5km / M40BYDGOSZCZBEZ KLUBUOK 
  ROLNIK PATRYCJA 105
Pobierz
5km / K20ŻYTOWIECKOOK 
 ROMANYSZYN TOMASZ33
Pobierz
5km / M30MROZYBEZ KLUBUOK 
  ROSÓŁ MAŁGORZATA 38
Pobierz
5km / K30CHODZIEŻBEZ KLUBUOK 
  RUTKOWSKI PRZEMYSŁAW 25
Pobierz
5km / M40ŁUKTAOK 
RYCERSKA MARZENA 63
Pobierz
5km / K40IŁOWAKS ARTEMIS WROCŁAWOK 
  SADZIK DURKA MARTA 48
Pobierz
5km / K40SZCZECINBEZ KLUBUOK 
  SENKOWSKA-SOLUCH AGATA 34
Pobierz
RFF5 / K40BIELSKO-BIAŁAOK 
  SIDOWSKA BEATA 84
Pobierz
5km / K40BEŁCHATÓWNORDIC WALKING BEŁCHATÓWOK 
  SKORUPKA ANNA 122
Pobierz
RFF5 / K40NOWE IGANIEOK 
  SKÓRA TOMASZ 117
Pobierz
5km / M40SKÓRZECGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGAOK 
  SKURNICA MARCIN 97
Pobierz
5km / M40BEŁCHATÓWNWPL/NW BEŁCHATÓWOK 
  SPRAWKA ANNA 55
Pobierz
5km / K40STARACHOWICEOK 
  STRAUCHOLT ROBERT  5km / M30WARSZAWAADIDAS RUNNERS  
  SYBILSKA ANNA 16
Pobierz
5km / K40PRUSZKÓWBEZ KLUBUOK 
 SZADKOWSKI MARIUSZ80
Pobierz
5km / M40BEŁCHATÓWBOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKINGOK 
  SZAŁWIŃSKA EWA 83
Pobierz
5km / K50BEŁCHATÓWNORDIC WALKING BEŁCHATÓWOK 
 SZARECKA MAGDALENA42
Pobierz
RFF5 / K30WARSZAWAWOODRUNOK 
  SZNEJDER ANITA 125
Pobierz
5km / K40SUWAŁKIOK 
  SZOTEK JAKUB 119
Pobierz
5km / M30BOLESŁAWNAUKA BIEGAOK 
  ŚWIERCZYŃSKI MARCIN 96
Pobierz
5km / M70BEŁCHATÓWNWPL/NW BEŁCHATÓWOK 
  TRUSIAK ARTUR 10
Pobierz
5km / M40ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
  TRYCH ADRIAN,ARTUR 47
Pobierz
5km / M40SZCZECINKM PSP SZCZECINOK 
  WAJSZCZAK LIDIA  5km / K20PIASKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZE  
  WAJSZCZAK LIDIA 115
Pobierz
5km / K20PIASKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEOK 
  WICENBACH ARKADIUSZ 59
Pobierz
5km / M30PRUSZCZ GDAŃSKIWOODRUNOK 
  WOJ WERONIKA 111
Pobierz
RFF5 / K30GDAŃSKWOODRUNOK 
 WORYNA KACPER99
Pobierz
5km / M20RYBNIKOK 
  WRÓBLEWSKI SŁAWOMIR 113
Pobierz
5km / M40SOBIAŁKOWOSOMAPOLOK 
 WYSTYRK MAREK93
Pobierz
5km / M40RYDUŁTOWYAKTYWNI RYDUŁTOWYOK 
  ZABORSKA JUSTYNA 65
Pobierz
5km / K30PIOTRKÓW TRYB.PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAOK 
  ZACHWIEJA KATARZYNA 120
Pobierz
5km / K50KRAKÓWWOODRUNOK 
  ZAWADZKA BEATA 109
Pobierz
5km / K40ZGIERZAGB TORFYOK 
  ZIMNIK MARCIN 17
Pobierz
5km / M30MYSZKÓWOK 
  ŻARSKA ILONA 110
Pobierz
5km / K30KRAKÓWNAUKA BIEGAOK 
  ŻMUDA PAWEŁ 43
Pobierz
5km / M30WROCŁAWOK 
  ŻUCHOWSKA-BEDNARZ ANNA 18
Pobierz
RFF5 / K40POZNAŃOK 
  ŻURAWSKA JOANNA 19
Pobierz
RFF5 / K30POZNAŃOK 
  ŻUREK BARTOSZ 89
Pobierz
RFF5 / M30ŁAZISKA GÓRNEOK