Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start Boguszów-Gorce UCI C3 Puchar Polski MTB XCO #2
Boguszów Gorce, 30 sierpnia 2020 r.


Liczba zawodników : 254
Odebrało numery: 225

Liczba opłaconych zawodników: 73
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Sektor Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADRIAN MICHAŁ239U17M / SŁAWNOLKK LUKS SŁAWNO  
2  AMBROŻKIEWICZ JAN 106JM / JÓZEFOSŁAWWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 10  
3 AMBROŻKIEWICZ MARIA601Zaki / JÓZEFOSŁAWWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
4 AUGUŚCIK ALEKSANDER349U15M / SŁAWNOLKK LUKS SŁAWNO  
5  BAKALARZ SZYMON 310U15M / PIESZYCEUKS DREAM-BIKE BIELAWA   
6 BAL TOMASZ6MO / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 3  
7 BARTKOWIAK BARTOSZ408Zak / KĄKOLEWOSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO  
8 BARTKOWIAK KACPER139JM / KĄKOLEWOSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO  
9 BARTOSIEWICZ BARTOSZ238U17M / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
10 BASIŃSKI ALEKSANDER214U17M / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
11 BAZAN IGA1209U17W / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
12 BEDRNÍKOVÁ KAROLÍNA1108JW / ŘÍČANY - PACOVEXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍNOK28 
13 BEREŹNICKI KOSMA406Zak / JELENIA GÓRAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA  
14 BIEDROŃCZYK MACIEJ9MO / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA U23 
15 BIELAWSKA ANNA602Zaki / JELENIA GÓRAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA  
16 BIELECKI PAWEŁ222U17M / WAŁBRZYCHKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH  
17  BINKOWSKI JAKUB 107JM / POZNAŃKS STOMIL POZNAŃOK6 
18 BLUSZCZ TADEUSZ309U15M / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK  
19 BLUSZCZ ZOFIA504U15W / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK  
20  BŁASZCZYK MIŁOSZ 236U17M / FABIANKINIEZRZESZONYOK 
21  BODKOWSKA SARA 502U15W / KROSNOJEDLICZE TEAM  
22 BOHDALOVSKY JIRI134JM / OSTRAVAHEAD PRO TEAM OPAVAOK 
23 BRONOWICKI TOMASZ343U15M / GŁUCHOŁAZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY  
24 BRUTKOWSKI JAKUB326U15M / KOBYŁKAUKK HURAGAN WOŁOMIN  
25 BRYŁKA KONRAD122JM / WIERUSZÓWWKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER  
26 BUNDSCHUH JOHAN108JM / ALTENBERGWHITE ROCKOK6 
 Landesmeister Sachsen-Anhalt
27 CANDEAGO ANDREA129JM / TRICHIANABETTINI BIKEOK 
28  CEGLEWSKI MICHAŁ 209U17M / KUNOWICEAMG CYBINKA TEAMOK 
29 CHLEBEK MATEUSZ318U15M / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA  
30 CHOMA LAURA1203U17W / TYCHYTYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAMOK 
31 CHUDAK JAKUB240U17M / ŚMIGIELSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO  
32 CIEŚLAK TOMASZ340U15M / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
33 COPIJA BARTOSZ324U15M / GŁUCHOŁAZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY  
34 CZECHOWSKI DAWID223U17M / BYDGOSZCZBOGDZIEWICZ TEAMOK 
35 CZECZINKAROVÁ JANA1002WO / KUTNÁ HORALIV MISTRAL CYCLINGOK461 
36 ĆWICZAK ADRIAN234U17M / GŁUCHOŁAZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZYOK