Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start Boguszów-Gorce UCI C3 Zgłoszenia amatorów
Boguszów Gorce, 30 sierpnia 2020 r.


Liczba zawodników : 106
Odebrało numery: 77

Liczba opłaconych zawodników: 60
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ALCHIMOWICZ RAFAŁ 710M1 / JELENIA GÓRAALCHIMOWICZBIKE.PL  
2 BAGROWSKI STANISŁAW765CU9 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWOK 
 Zwyciezca klasyfikacji generalnej Sonco Kids Bike Maraton 2019.
3 BARYLUK ANDRZEJ MO / ŻERNICA   
4 BĄK STEFAN753MU11 / CHOJNÓWUKKS ORIENS CHOJNÓWOK 
5 BEREŹNICKI MIKOŁAJ759MU11 / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAOK 
6 BEREŹNICKI PIOTR809M2 / JELENIA GÓRAK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAOK 
7 BUŁA BLANKA846DU7 / WAŁBRZYCH  
8 BUŁA KSAWERY786CU9 / WAŁBRZYCH  
9 CHMIELEWSKI ANTONI754MU11 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKWOK  
10 CHMIELEWSKI FRANCISZEK766CU9 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKWOK  
11  CIECIERĘGA JACEK 804M2 / DĘBICADĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYFOK  
12  CIOK REMIGIUSZ 807M2 / BIELSKO-BIAŁAREMIKBIKE.PLOK 
13  CZARNOTA BOGDAN 801M2 / ŻYWIECVOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAMOK 
14 DEC SZYMON752MU11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAOK 
15 DEC WIKTOR749MU15 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDAOK 
16  DOBRZYŃSKI MICHAŁ 802M2 / RADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMOK 
17  DRELAK DARIUSZ  M2 / BRALINUKS SPORT BRALIN   
18  DZIEDZIC KAMIL 904M1 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
19  DZIEMIESZONEK DANIEL 805M2 / ZIELONA GÓRASZAJBAJKOK 
20 FRANKIEWICZ LUKASZ701M1 / MIEROSZÓWKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK  
21  GARNEK MARTA 901KO / DZIERŻONIÓWUKS DREAM-BIKE BIELAWAOK 
22  GŁODEK KACPER 767CU9 / SZKLARSKA PORĘBAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAOK 
23 GOŁĘBIEWSKI MICHAŁ708M1 / BIEAWAUKS DREAM-BIKE BIELAWA  
24 GÓRA ROCH779MU13 / ŚWIDNICAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
25  GRADECKI TOMASZ 741MO / WROCŁAWCART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALINOK 
26 GRAJETA FILIP785CU9 / WALBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
27 GRZESIAK MIŁOSZ773CU7 / STARE BOGACZOWICEOK  
28 GRZESIAK TYMON774CU7 / STARE BOGACZOWICEOK  
29  GURZYŃSKA KAMILA 902KO / GRUDZIĄDZSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACINGOK 
30  GURZYŃSKI MATEUSZ 704M1 / GRUDZIĄDZSARA WORK WEAR WHEEL BROTHERS RACINGOK 
31 HATLAŚ SŁAWOMIR814M2 / KAMIENNA GÓRAPOPOLUPO  
32 HEJMAN FILIP782CU7 / WAŁBRZYCH  
33 HOLWEG JAKUB751MU13 / JUGÓWCENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDAOK 
34 HOPPE MATEUSZ747MO / GDANSKABCSURF TREKOK 
35  IGNACZAK RAFAŁ 806M2 / JELENIA GÓRAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAOK 
36 JANKOWSKA AMELIA835DU7 / WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
37 JANKOWSKI KONRAD755MU11 / WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
38 JAROSŁAWSKI SEBASTIAN772CU7 / CHOJNÓWUKKS ORIENS CHOJNÓWOK 
39 JAROSŁAWSKI SZYMON757MU11 / CHOJNÓWUKKS ORIENS CHOJNÓWOK 
40 JEŻEWSKA LENA838DU7 / MIŁKOWICEUKKS ORIENS CHOJNÓWOK  
41 JEŻEWSKI FABIAN762MU11 / MIŁKOWICEUKKS ORIENS CHOJNÓWOK 
42 KĘSKIEWICZ BORYS768CU9 / JUGÓWCENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDAOK 
43 KŁOSOWSKA BASIA836DU7 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK  
44 KŁOSOWSKA HANIA831KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK  
45  KNAPCZYK DAMIAN  M1 / OLKUSZMIRAND RACING TEAM   
46 KONARSKI ANTONI CU9 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA   
47 KONSEWICZ JAGODA843DU9 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
48  KOWALCZYK MATEUSZ 748MO / OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
49 KOWALSKI BŁAŻEJ770CU9 / ŚWIEBODZICEKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK  
50 KRUSZ PIOTR707M1 / MIEROSZÓWKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
51  KUBALA TOMASZ 803M2 / MARKLOWICEPRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAMOK 
52  KUNA ARKADIUSZ 905M1 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
53 KURPIEWSKI RYSZARD906MU11 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
54 KURPNIEWSKA OLGA847DU5 / PIPEPRZYKOWICEMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
55  LATOSZEK KRZYSZTOF  M2 / WARSZAWATRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY   
56  LENARTOWSKI KRZYSZTOF 746MO / WOŁÓWFITSTYLE TEAMOK  
57  LITWIŃSKI MIKOŁAJ 769CU9 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKWOK  
58 ŁODEJ JANUSZ815M2 / GŁOGÓW MAŁOPOLSKIAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI  
59 MARCINIEC IGOR758MU11 / CHOJNÓWUKKS ORIENS CHOJNÓWOK 
60 MICHALIK DARIUSZ783MO / WAŁBRZYCH  
61 MIKLASZEWSKI ADRIAN780MU13 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
62 MITURA MALWINA842DU9 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
63 MITURA MATEUSZ778MU13 / ŚWIDNICAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
64 NADZIEJKO PATRYK750MU15 / KOWARYK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAOK 
65  NOSAL MAREK 811M2 / DĘBICADĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYFOK 
66 OKARMUS OLIWIER775MU13 / ŚWIDNICAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
67 OSTAFIN INGA839KU11 / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA   
68 PAKUŁA KRYSTIAN MO / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH   
69  PALUSZEK KRZYSZTOF  M2 / GŁUSZYCASKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER   
70  PANACHIDA DANIEL 745MO / OBORNIKI ŚLĄSKIEOŚ RACING TEAMOK 
71  PASZENDA AREK 705M1 / RYBNIKMTB PRESSING TEAMOK 
72  PIASECKI PAWEŁ  M1 / BIELSKO-BIAŁAREMIKBIKE.PL   
73  PIHULAK ŁUKASZ  M1 / ŻARYSEVEN PERCEPTUS TEAM   
74 PIOTROWSKI MARIUSZ816M2 / WAŁBRZYCHFUNDACJA PIOTROWSKI BIKES CARGO EXPRESS  
75  PIRÓG NATALIA 832KU11 / KĄTY WROCŁAWSKIEHUZAR BIKE ACADEMYOK 
76 PODOLSKA KAROLINA834DU9 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKWOK  
77  POROŚ DARIUSZ 810M2 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWOK 
78 POSCHLOD PATRYK908CU9 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
79 PROKOPSKI RAFAŁ907MU11 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
80 PROSZOWSKI ANTONI756MU11 / ZŁOTORYJAUKKS ORIENS CHOJNÓWOK 
81 ROMANIECKI MARCIN777MU13 / ŚWIDNICAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
82 RÓWNANEK FILIP833KU11 / CHOJNÓWUKKS ORIENS CHOJNÓWOK 
83  SIOMIAK DORIAN 703M1 / BOGUSZÓW-GORCEPOPOLUPOOK 
84  SKIBIŃSKI GRZEGORZ 744MO / LUBOMINF2K TEAMOK 
85 SMERECZNIAK KRYSTIAN776MU15 / ŚWIDNICAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
86 STASIACZEK TOMASZ844CU5 / BOGUSZÓW-GORCE  
87 STOLARCZYK JULIA837DU7 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
88  STOLARCZYK SZYMON 709M1 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
89  STRUZIK BARTOSZ 808M2 / WOLA ALEKSANDRABIKE CONCEPTOK 
90 SURMACZ IGNACY781MU11 / TYCZYNAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI  
91  SYCHA RAFAŁ 742MO / SZCZAWNO-ZDRÓJOK 
92 ŚLIWIŃSKI RAFAŁ763MU11 / ZATORSUPERIOR ZATOR  
93 ŚWIDER LESZEK813M2 / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA  
94 TRUSEWICZ KONSTANTY760MU11 / STANISZÓWK.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAOK 
95 TRUSEWICZ NIKODEM761MU11 / STANISZÓWKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAOK 
96  TYL TOMASZ  M2 / KŁODZKOKUDOWIANKA CYKLONPROAL TEAM   
97 TYL ZUZANNA KU11 / KŁODZKO   
98 URBANEK KRZYSZTOF903M2 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK  
99 WADYCKI LEON764CU9 / WALBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK  
100 WALCZAK KLARA845DU5 / KOMORÓW  
101 WALCZAK PAWEŁ784CU7 / KOMORÓW  
102  WALERAK PIOTR  M1 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH   
103  WOJCZAL PAWEŁ 702M1 / PIECHOWICEVYTYVOK 
104 ZAŁĘCKI OLIWIER771CU9 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK  
105  ZIELIŃSKI PAWEŁ 743MO / WARSZAWATRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBYOK  
106 ZIÓŁKOWSKA NATALIA841KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH