Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start Wałbrzych UCI C1 Puchar Polski MTB XCO #3
Wałbrzych, 13 września 2020 r.


Liczba zawodników : 311
Odebrało numery: 285

Liczba opłaconych zawodników: 101
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Sektor Odebrał
numer
1 ADRIAN MICHAŁ235JMŁM / SŁAWNOLKK LUKS SŁAWNO  
2 ALDRIDGE CHARLIE13MO / U23MANCHESTERGREAT BRITAIN NATIONAL TEAMOK208 
3 AMBROŻKIEWICZ JAN113JUM / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 10 
4 AMBROŻKIEWICZ MARIA602ŻAKK / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
5  ARMATYS GRZEGORZ 45MO / U23TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓWOK 
6  ARMATYS OLIWIA 1111JUK / TARNÓWMTB RACING TEAM TARNÓWOK9 
7 AUGUŚCIK ALEKSANDER358MŁM / SŁAWNOLKK LUKS SŁAWNO  
8 AVANCINI HENRIQUE1MO / CANNONDALE FACTORY RACINGOK1485 
9  BAKALARZ SZYMON 309MŁM / PIESZYCEUKS DREAM-BIKE BIELAWA  
10 BAL TOMASZ28MO / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 3 
11 BALCERCZYK KAROL350MŁM / MRĄGOWOMSR MRĄGOWO  
12 BARTKOWIAK BARTOSZ410ŻAKM / KĄKOLEWOSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO  
13 BARTKOWIAK KACPER127JUM / KĄKOLEWOSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO  
14  BARTOSIEWICZ BARTOSZ 234JMŁM / BIERUTÓWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWOK 
15 BASIŃSKI ALEKSANDER218JMŁM / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
16 BAŚCIK BRUNO331MŁM / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA  
17 BEDRNÍKOVÁ KAROLÍNA1104JUK / EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 86 
18 BEREŹNICKI KOSMA407ŻAKM / JELENIA GÓRAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA  
19 BÖHM MARIAN245JMŁM / KRNOVHEAD PRO TEAM OPAVAOK 
20 BIAŁEK ANTONINA1018KO / U23WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4  
21 BIEDROŃCZYK MACIEJ33MO / U23SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA  
22 BIELAWSKA ANNA601ŻAKK / JELENIA GÓRAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA  
23 BIELECKI PAWEŁ223JMŁM / WAŁBRZYCHKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH  
24  BINKOWSKI JAKUB 115JUM / POZNAŃKS STOMIL POZNAŃOK6 
25 BIRCHILL HARRY24MO / U23MANCHESTERGREAT BRITAIN NATIONAL TEAMOK38 
26 BLUSZCZ TADEUSZ304MŁM / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK  
27 BLUSZCZ ZOFIA502MŁK / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK  
28  BODKOWSKA SARA 503MŁK / KROSNOJEDLICZE TEAM  
29  BREGENZER ALEX 18MO / U23ZELLINGENEIGHTY-AID RACING TEAM / RV VIKTORIA WOMBACHOK68 
30 BRONOWICKI TOMASZ326MŁM / GŁUCHOŁAZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY  
31 BRUTKOWSKI JAKUB319MŁM / KOBYŁKAUKK HURAGAN WOŁOMIN  
32 BRYŁKA KONRAD121JUM / WIERUSZÓWWKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER   
33 BUNDSCHUH JOHAN107JUM / ALTENBERGWHITE ROCKOK22  
34 CABELICKA JITKA1003KO / BRANDYS NAD LABEMGAPP SYSTEM - KOLOFIX MTB RACING TEAM 857 
35 CEYNOWA NIKODEM239JMŁM / CHŁAPOWOK.S KLIF CHŁAPOWOOK 
36 CHLEBEK MATEUSZ315MŁM / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA  
37 CHOMA LAURA1205JMŁK / TYCHYTYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAMOK 
38 CHRZANOWSKI FILIP321MŁM / SIEDLISKAUKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE  
39 CHRZANOWSKA MARIA1230JMŁK / GKK OPTY-MAZOWSZE  
40 CHUDAK JAKUB233JMŁM / ŚMIGIELSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO  
41 CINK ONDREJ2MO / CHYNEKROSS RACING TEAM 943 
42 CISKOWSKI BARTOSZ346MŁM / CHŁAPOWOK.S KLIF CHŁAPOWO  
43 CLACHERTY FRAZER10MO / MANCHESTERGREAT BRITIAN NATIONAL TEAMOK226 
44 COPIJA BARTOSZ329MŁM / GŁUCHOŁAZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY  
45 CZABOK KLAUDIA1014KO / U23WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 63 
46 CZABOK KONRAD36MO / U23WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI