Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start Wałbrzych UCI C1 Zgłoszenia Amatorów
Wałbrzych, 13 września 2020 r.


Liczba zawodników : 138
Odebrało numery: 114

Liczba opłaconych zawodników: 64
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ALCHIMOWICZ RAFAŁ 712M1 / JELENIA GÓRAALCHIMOWICZBIKE.PLOK 
2 BAGROWSKI STANISŁAW891CU9 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW   
3 BĄK STEFAN780MU11 / CHOJNÓWUKKS ORIENS CHOJNÓW  
4 BĄK TYMOTEUSZ782CU9 / GOŚCIĘCINGOŚCIĘCINOK 
 6
5 BEREŹNICKI MIKOŁAJ764MU11 / JELENIA GÓRAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAOK 
6 BORKOWSKI ALEKSANDER767CU9 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
7 BRUDZIŃSKI WOJCIECH892MU11 / MIEDZIANKA  
8 BUŁA BLANKA833DU7 / WALBRZYCHBUŁECZKI  
9 BUŁA KSAWERY742CU9 / WAŁBRZYCHBUŁECZKI  
10 CHLEWICKI WIKTOR778CU7 / WALBRZYCHINNEOK 
11 CHMIELEWSKI ANTONI775MU11 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKWOK 
12 CHMIELEWSKI FRANCISZEK776CU9 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKWOK  
13  CHOJECKI DAMIAN 772MO / JELENIA GÓRADAMNN.CCOK 
14  CIECIERĘGA JACEK 814M2 / DĘBICADĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYFOK 
15  CZARNOTA BOGDAN 818M2 / ŻYWIECVOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM  
16  DEC SZYMON 791MU11 / NOWA RUDAUKS SPEDYCJA PAWBUD CENTRUM NOWA RUDAOK 
17 DEC WIKTOR793MU15 / NOWA RUDAUKS SPEDYCJA PAWBUD CENTRUM NOWA RUDAOK 
18  DOBRZYŃSKI MICHAŁ 816M2 / RADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMOK 
19 DRAHAN ALEKSANDER887CU7 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA WAŁBRZYCH  
20 DRAHAN FRANCISZEK888CU5 / WAŁBRZYCH  
21 DRAHAN HANNA889DU9 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA WAŁBRZYCH  
22 DRAUS FILIP879MU15 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH   
23  DRELAK DARIUSZ 813M2 / BRALINUKS SPORT BRALIN  
24 DRZEWIECKI FILIP881MU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH   
25  DZIEDZIC KAMIL 710M1 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
26  DZIEMIESZONEK DANIEL 812M2 / ZIELONA GÓRASZAJBAJKOK  
27 FABISZEWSI JAKUB880CU5 / WAŁBRZYCH   
28  GARNEK MARTA 901KO / DZIERŻONIÓWUKS DREAM-BIKE BIELAWAOK 
29  GŁODEK KACPER 770CU9 / SZKLARSKA PORĘBAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAOK  
30 GÓRA ROCH762MU13 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
31 GRAJETA FILIP890CU9 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
32 GRZESIAK MIŁOSZ746CU7 / STARE BOGACZOWICEOK 
33 GRZESIAK TYMON744CU7 / STARE BOGACZOWICEOK 
34  GUT KONRAD 754MO / OLSZYNASPEEDŻÓŁWIK  
35 GWIAZDA MATEUSZ855MO / BRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM  
36 HOLWEG JAKUB777MU13 / JUGÓWGMINA NOWA RUDA  
37  ICIASZEK PIOTR 810M2 / WAŁBRZYCHSPORTFUEL.PLOK 
38  IGNACZAK RAFAŁ 807M2 / JELENIA GÓRAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRAOK 
39  JANISZEWSKI MARCIN 705M1 / WROCŁAWOK  
40 JANUSZEWICZ KAROLINA842KU11 / WALBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
41 JAROSŁAWSKI SEBASTIAN768CU7 / CHOJNÓWUKKS ORIENS CHOJNÓW  
42 JAROSŁAWSKI SZYMON763MU11 / CHOJNÓWUKKS ORIENS CHOJNÓW  
43 JEŻEWSKI FABIAN741MU11 / MIŁKOWICEUKKS ORIENS CHOJNÓW  
44 JÓSKOWSKI MIKOŁAJ759CU5 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK  
45  JUSIŃSKI ARKADIUSZ 802M2 / JASIENICAŚWIAT ROWERÓW TEAMOK 
46  KALECIŃSKA OLGA 844DU9 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWOK 
47 KASPEREK BARTOSZ761MU15 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
48 KAWALEC MARCIN885MO / WROCŁAWIMMOTION SKODA GALL ICM TEAM  
49 KĘSKIEWICZ BORYS758CU9 / JUGÓWGMINA NOWA RUDAOK 
50 KŁOSOWSKA BASIA841DU7 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
51 KŁOSOWSKA HANIA840KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
52  KNAPCZYK DAMIAN 713M1 / OLKUSZ   
53 KONSEWICZ JAGODA886DU9 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
54  KOPKA SŁAWOMIR 703M1 / BIELSKO-BIAŁAREMIKBIKEOK 
55 KOSINA JAKUB895MO / NOVA PAKAENJOY RIDING TEAM  
56  KOWALCZYK MATEUSZ 749MO / OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
57  KOWALSKA KAMILA 835DU7 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
58 KOWALSKI BŁAŻEJ751CU9 / ŚWIEBODZICEKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
59  KUNA ARKADIUSZ 706M1 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
60 KUNEJ DAWID798MU13 / WAŁBRZYCH   
61  KURPIEWSKI RYSZARD 765MU11 / PIETRZYKOWICEMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWOK 
62 LASKOWSKI ELIASZ757CU7 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA  
63  LATOSZEK KRZYSZTOF 801M2 / WARSZAWATRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBYOK 
64 LEWANDOWSKI JAN796MU15 / WAŁBRZYCHUKKS ORIENS CHOJNÓW   
65  LITWIŃSKI MIKOŁAJ 752CU9 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKWOK 
66  ŁODEJ JANUSZ 815M2 / RZESZÓWAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIOK 
67 MARCINIEC IGOR766MU11 / CHOJNÓWUKKS ORIENS CHOJNÓW  
68 MATYSIAK NIKODEM799DU7 / JORDANÓWUKS ZAWOJAK  
69  MAZUREK PATRYK 748MO / JEDLINA - ZDRÓJAZS AWF KATOWICE / INSTRUKTOR NARCIARSTWA   
70 MIĄSO MACIEJ878DU7 / WROCŁAW   
71 MIKLASZEWSKI ADRIAN779MU13 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
72 MITURA MALWINA837DU9 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
73 MITURA MATEUSZ753MU13 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
74  NOSAL MAREK 803M2 / DĘBICADĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYFOK 
75 OBERMAN DAMIAN788MU11 / ŚWIDNICAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
76 OKARMUS OLIWIER795MU13 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
77  ORZECH ANTONI 745CU9 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
78 ORZECH IGNACY834DU7 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK  
79 OSTAFIN INGA836KU11 / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA  
80  PAKUŁA KRYSTIAN 781MO / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH   
81  PALUSZEK KRZYSZTOF 809M2 / GŁUSZYCASKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCHOK 
82  PANACHIDA DANIEL 773MO / OBORNIKI ŚLĄSKIEOŚ RACING TEAMOK 
83 PAPLIŃSKA ALICJA899DU7 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
84 PAPLIŃSKA NATALIA898DU7 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
85 PETRYSZYN MICHAŁ853MO /   
86  PIHULAK ŁUKASZ 711M1 / ŻARYSEVEN PERCEPTUS TEAMOK  
87 PIOTROWSKI MARIUSZ806M2 / WAŁBRZYCHFUNDACJA PIOTROWSKI BIKES CARGO EXPRESS  
88  PIRÓG NATALIA 838KU11 / KĄTY WROCŁAWSKIEHUZAR BIKE ACADEMYOK 
89 PODOLSKA HANNA854DU5 / WAŁBRZYCH  
90 PODOLSKA KAROLINA846DU9 / WAŁBRZYCHAKADEMIA KOLARSKA KKWOK 
91 POLAK FILIP893CU5 / WAŁBRZYCH  
92  POROŚ DARIUSZ 805M2 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
93 POSCHLOD PATRYK756CU9 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
94  PROKOPSKI RAFAŁ 769MU11 / WROICŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWOK 
95 PROSZOWSKI ANTONI771MU11 / ZŁOTORYJAUKKS ORIENS CHOJNÓW  
96 PRZETAK JANEK747MU13 / BRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM  
97 PYDYCH MIŁOSZ851CU5 / GŁUCHOŁAZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY  
98 PYDYCH SZYMON789CU9 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA   
99 PYDYCH SZYMON849CU9 / GŁUCHOŁAZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY  
100 RATAJCZYK PAWEŁ755CU9 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA   
101 RATAJCZYK PAWEŁ850CU9 / GŁUCHOŁAZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY  
102  REMIS SZYMON 707M1 / KRASOWAOK  
103  ROGALSKI PAWEL 786MO / WROCŁAWBOSCOTEAMOK 
104 ROMANIECKI MARCIN774MU13 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
105 RÓWNANEK FILIP750MU11 / CHOJNÓWUKKS ORIENS CHOJNÓW  
106  SAGLIO JACOPO 785MU11 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
107 SASNAL OLEK877CU7 / KARPACZ   
108 SKANDERA MATYAS852MU13 / VRCHLABISA SPINDLERUVY MLYNOK 
109  SKIBIŃSKI GRZEGORZ 783MO / LUBOMINJADE PO BUŁKIOK 
110 SMERECZNIAK KRYSTIAN787MU15 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
111 SOSNOWSKI HUBERT760MO / OLSZYNASPEEDŻÓŁWIKOK 
112 STOLARCZYK JULIA839DU7 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
113  STOLARCZYK SZYMON 704M1 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
114  STRUZIK BARTOSZ 804M2 / WOLA ALEKSANDRABIKE CONCEPTOK 
115  SURY JACEK 702M1 / BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA   
116  SYCHA RAFAŁ 792MO / SZCZAWNO-ZDRÓJOK 
117  SZACHEWICZ MAGDALENA 848DU7 / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAWOK 
118 SZCZEPAŃSKA ANNA847DU7 / JAWORZYNA ŚLĄSKAOK 
119 SZCZEPUCH RAFAŁ714M2 / ŚWIDNICAQUEST TEAMOK 
120  SZULAKOWSKI IGOR 701M1 / WAŁBRZYCHOK 
121 ŚWIDER LESZEK811M2 / SKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA  
122 TCHOROWSKA KATARZYNA845DU7 / NOWY JULIANÓWKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
123 TCHOROWSKI IGOR784CU9 / NOWY JULIANÓWKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
124 TOMCZAK BARBARA843KU11 / JAWORZYNA ŚLASKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ  
125 TOMCZAK PIOTR882MU13 / JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ   
126 URBANEK KRZYSZTOF817M2 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK  
127 WADYCKI LEON790CU9 / WALBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
128 WALCZAK KLARA896DU5 / SZCZAWNO - ZDRÓJ  
129 WALCZAK PAWEŁ897DU7 / SZCZAWNO - ZDRÓJ  
130 WIECZOREK ANIELA883KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
131 WIECZOREK JULIAN884MU13 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH  
132 WOCHNA SZYMON794MU13 / BRZEZINYRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM  
133  WOJCZAL PAWEŁ 709M1 / PIECHOWICEVYTYVOK 
134  WOLINSKI KRZYSZTOF 808M2 / ZARYKACPER-ROWERY.COMOK 
135  ZALEJSKI DAMIAN 708M1 / DZIERŻONIÓWUKS DREAM-BIKE BIELAWAOK 
136 ZAŁĘCKA WIKTORIA832KU13 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK  
137 ZAŁĘCKI OLIWIER743CU9 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCHOK 
138 ZIÓŁKOWSKA NATALIA831KU11 / WAŁBRZYCHKKW NEXELO WAŁBRZYCH