Zawody obsługuje firma Datasport

Narodowy Bieg Stulecia VII Górski Bieg Niepodległości Skawina – Mogilany
Skawina, 20 czerwca 2021 r.


Liczba zawodników : 346
Odebrało numery: 189

Liczba opłaconych zawodników: 283
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMASZEK ŁUKASZ  OPEN / M40SKAWINA OKPKZ GS  
2  ADAMEK DARIUSZ  OPEN / M40KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAM OK  
3  AUGUSTYN EDWARD 128OPEN / M50KRAKÓWTYGODNIK POWSZECHNYOKOK 
4  BATOR NORBERT 60OPEN / M30SKAWINAOKOKPKZ GS 
5  BĄK JAROSŁAW 281OPEN / M40KRAKÓWOKOK 
6  BEBAK ROMAN 279OPEN / M60ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOKOK 
7  BEŁZ TOMASZ 202OPEN / M30KRAKÓWOKOK  
8  BIAŁEK MICHAŁ 160OPEN / M20KRAKOWOKOK  
9  BIEDRZYCKI MICHAŁ  OPEN / M40RZESZOTARYKOPEĆ TEAM OKPKZ  
10  BIERNAT JAKUB 223OPEN / M40KRAKÓWWISEŁKAOKOK  
11  BIZON KATARZYNA 104OPEN / K40KRAKÓWOKOK  
12  BOBAK BOGDAN 45OPEN / M50SKAWINASKAWINA BIEGAOKOKPKZ GS 
13  BOCHENEK KINGA 36OPEN / K40IZDEBNIKOK 
14  BOKSA ANNA 70OPEN / K30KRAKÓWKKM KALORYFEROKOK 
15  BOKSA BARTŁOMIEJ 71OPEN / M40KRAKÓWKKM KALORYFEROKOK 
16  BORUTA ADAM 245OPEN / M30KRAKÓW1SGSOKOK  
17 BRAŃSKI KRZYSZTOF173OPEN / M30KRAKÓWJURYTEK TEAMOKOK  
18  BRODA WOJCIECH  OPEN / M50KRAKÓWHUTASY RUNNERS TEAM OK  
19  BRZEZIŃSKA ANNA JOANNA 92OPEN / K30WIĘCŁAWICE STAREOK  
20  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 85OPEN / M60OLKUSZOKOK 
21  BUGNO MARCELINA 127OPEN / K30SKAWINASKAWINA BIEGAOKOKPKZ GS  
22  BURNAGIEL TOMASZ 237OPEN / M50CZERWIONKA-LESZCZYNYHRMAX ŻORYOKOK  
23  CADER JACEK 266OPEN / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKOKPKZ  
24  CEBO ARTUR 139OPEN / M30KRAKÓWOKOK 
25  CEBO KATARZYNA 50OPEN / K30KRAKÓWOKOK 
26  CHANEK ROBERT 144OPEN / M30DOBCZYCE#ADAMCZERWIŃSKITEAMOKOK  
27  CHOLEWA JAN 11OPEN / M70SUCHA BESKIDZKASUSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
28  CHOLEWA TOMASZ  OPEN / M30KRAKÓWKRAKOW RUNNING TEAM OK  
29  CHROMNIAK MARCIN 66OPEN / M40LUSINALUSINA PROJEKTOKOKPKZ 
30  CICHOŃ KONRAD  OPEN / M20SKAWINA OKPKZ GS  
31  CIECHOMSKA IWONA 248OPEN / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
32  CIECHOMSKA NATALIA 249OPEN / K20STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
33 CIECHOMSKI BOGDAN256OPEN / M70STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
34  CIEŚLA ARTUR 89OPEN / M50KRAKÓWOKOK 
35  CYGAN KRZYSZTOF 232OPEN / M30KRAKÓWOKOK 
36  CYGAN TOMASZ 74OPEN / M30SKAWINANOGI ZA PAS I W LASOKOKPKZ GS 
37 CZARNECKA KLAUDIA258OPEN / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
38 CZARNECKI PRZEMYSŁAW259OPEN / M40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAOKOK 
39  CZERWIŃSKI MACIEJ 175OPEN / M40MOGILANYRUN-LOG.COMOKOKPKZ GM 
40  CZOPEK EDYTA 113OPEN / K20SKAWINAOKOKPKZ GS 
41  CZOPEK GABRIELA 114OPEN / K30SKAWINAKGBOKOKPKZ GS