Zawody obsługuje firma Datasport

Cross Duathlon Gdańsk 2020
Gdańsk, 07 listopada 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 157
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ABRAMOWICZ MICHAŁ 85OPEN / M30GDAŃSKBIEGUN OCR TEAMOK 
2  ADAMOWICZ PAWEŁ 143OPEN / M30GDAŃSKOK 
3  BAGROWSKI TOMASZ 25OPEN / M30GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAOK 
4  BANACH BARTOSZ 11OPEN / M30GDANSKBST - BANACH SPORT TEAMOK 
5 BANASZEWSKA BARBARA47OPEN / K30GDANSKOK 
6  BEDNAREK KRZYSZTOF 88OPEN / M50GDYNIASPORTEVOOK 
7  BICZKOWSKI KONRAD 12OPEN / M30STRASZYNJEPPESEN MTBOK 
8  BIESCHKE PAWEŁ 164OPEN / M40GDAŃSKBEZ HAMULCÓW MTB TEAMOK 
9  BLUJ ROMAN 147OPEN / M60GDYNIAVO2MAX MTB TEAMOK 
10  BŁAŻUK JAROSŁAW 101OPEN / M40GDYNIAOK 
11  BOMBKA MATEUSZ 155OPEN / M30GDAŃSKELEPHANT CLUBOK 
12 BRZEZICKI MACIEJ37OPEN / M40BOLSZEWOTREC TEAMOK 
13  BUTOWSKA KATARZYNA 152OPEN / K30STAROGARD GDAŃSKIOK 
14  CHRZANOWSKI JĘDRZEJ 127OPEN / M30GDYNIAOK 
15  CHYŁA MATEUSZ 63OPEN / M30GDAŃSKIRON TEAMOK 
16  CICHOŃ MACIEJ 59OPEN / M40REDA42.195 WEJHEROWOOK 
17  CIESIELSKI WITOLD 165OPEN / M40GDAŃSKOK 
18  CYPUKOW MACIEJ 91OPEN / M30GDAŃSKOK 
19  CZAJKOWSKA JULIA 32OPEN / K20GDYNIABCT GDYNIAOK 
20 CZARKOWSKI MARCIN109OPEN / M30POZNAŃO.N.IOK 
21  DANKOWSKI MAREK 60OPEN / M40GDAŃSKMAKOK 
22  DĄBROWSKI KRZYSZTOF 128OPEN / M30GDAŃSKT.K.D. TRENER KRZYSZTOF DĄBROWSKIOK 
23  DELEWSKI PIOTR 93OPEN / M40PELPLINOK 
24  DERWISZYNSKI ARTUR 102OPEN / M40LOMIANKIDERAVISHTTOK 
25  DOMARADZKI MAREK 159OPEN / M40GDANSKFOCHA TEAMOK 
26  DUDEK MARIUSZ 106OPEN / M50WĄBRZEŹNOSTART TEAM WĄBRZEŹNOOK 
27  DULKO DOROTA 26OPEN / K20GDAŃSKOK 
28  DULKO JAKUB 95OPEN / M20GIŻYCKOOK 
29 ESPITIA ORTEGA ORLANDO 89OPEN / M30GDANSKMEXICAN MAFIAOK 
30  FIAŁKOWSKI ŁUKASZ 33OPEN / M40GDAŃSKKS GEPARD ŻUKCZYNOK 
31  FOBKE PIOTR 115OPEN / M20GDAŃSKOK 
32  FOJUT TOMASZ 27OPEN / M40GDYNIAOK 
33  FOLWARSKI ANDRZEJ 98OPEN / M60GDAŃSKFNWTOK 
34  GAJEWSKI SEBASTIAN 48OPEN / M40GDAŃSKTRINITY TRIATHLON UNITYOK 
35  GAZARKIEWICZ ANTONI 78OPEN / M60GDAŃSKBHMW_GDYNIAOK 
36GERING MARIUSZ61OPEN / M30GDANSKIRON TEAMOK 
37  GNIECH MONIKA 22OPEN / K40GDYNIAPRZYCHODNIA ORŁOWOOK 
38  GOJLIK KAZIMIERZ 107OPEN / M60GDANSKAMATOROK 
39  GÓRA KRZYSZTOF 64OPEN / M40GDYNIA3W TEAMOK 
40  GRĄŻAWSKI PIOTR 118OPEN / M50GDYNIAGRĄ BIEGIEM ROWEREMOK 
41  GROCHOWSKA-MEJER PATRYCJA 119OPEN / K20GDYNIABUBUOK 
42  GROCHOWSKI PATRYK 129OPEN / M20GDYNIABUBUOK 
43  GROCHOWSKI RAFAŁ 99OPEN / M20GDAŃSKOK 
44  GROCHOWSKI TOMASZ 112OPEN / M30GDAŃSKOK 
45 GULATOWSKA KLAUDIA103OPEN / K30KLUKOWA HUTAOK 
46  GURBA KRYSTIAN 86OPEN / M40ELBLĄGOK 
47  HEJZNER ARKADIUSZ 75OPEN / M30GDAŃSKOK 
48  HERING MATEUSZ 79OPEN / M20MĄDRZECHOWOHERING_TRIATHLONOK 
49 HOPPE MATEUSZ160OPEN / M20GDANSKABCSURF TREKOK 
50 HORSTEN DORIAN96OPEN / M20GDAŃSKTRI TALENT TEAMOK 
51  IEFYMENKO OLEKSANDR 34OPEN / M40SOPOTTRIATMANOK 
52  JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI 16OPEN / M40GDAŃSKOK 
53  JAMROŻ MAREK 136OPEN / M40GDAŃSKOK 
54  JANCZAK SŁAWOMIR 68OPEN / M30PSZCZÓŁKIDREAM TRI TEAMOK 
55  JANCZARSKA MARZENA 116OPEN / K40GDAŃSKOK 
56  JANICKI SEBASTIAN 24OPEN / M40GDAŃSKDRINK TEAMOK 
57  JANKOWSKI MAREK 38OPEN / M30POZNAŃTEAM LIPTONOK 
58 JARMOŁOWICZ BEATA39OPEN / K50GDAŃSKCTSOK 
59 JAROŃSKA ANETA13OPEN / K30GDANSKIRON TEAMOK 
60  JARZĄBEK BARTŁOMIEJ 137OPEN / M40KARSINGARDENFLORA MTB TEAMOK 
61  KALETA TOMASZ 80OPEN / M40GOSZCZYNOG.EN GAZ ENERGIAOK 
62  KALINOWSKA MAGDA 49OPEN / K20GDANSKOK 
63  KIEDYK PAWEŁ 110OPEN / M30RADUNICARADUNIAOK 
64  KITOWSKI DAWID 41OPEN / M30GDAŃSKDKMOOK 
65  KŁODZIŃSKA DARIA 120OPEN / K30PUCKKLIF TEAM CHŁAPOWOOK 
66  KOKOCIŃSKI DARIUSZ 94OPEN / M40GDAŃSKMAXCON INFORMATYKAOK 
67  KOLIDA YURII 62OPEN / M30SOPOTOK 
68  KOROWAJ PAULA 139OPEN / K30GDYNIANAVIGATORIAOK 
69  KOSPAŁ PAWŁOWSKI ŁUKASZ 23OPEN / M30GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMOK 
70  KOWALIK HUBERT 130OPEN / M40GDAŃSKOK 
71  KOWALSKI KRZYSZTOF 104OPEN / M50SOPOTHRMAX CROSS TEAMOK 
72  KOZUCH ADAM 43OPEN / M40TUCHOMOK 
73  KRAJNIK OSKAR 138OPEN / M20PELPLINGRUPA KOLARSKA GRYF TCZEWOK 
74  KRAUSE GRZEGORZ 82OPEN / M40GDAŃSKSZTAFETA NADZIEIOK 
75  KREJA MICHAŁ 28OPEN / M30PRUSZCZ GDAŃSKIZSP PERNOK 
76 KRZEMIŃSKI JAKUB81OPEN / M20GDAŃSKBST - BANACH SPORTS TEAM / ROWERSIOK 
77  KULESZA MARIUSZ 131OPEN / M40GDAŃSKCTS CZAJA TRAINING SYSTEM/LIBERO BIUROSERWISOK 
78  LANGARICA FELIPE 135OPEN / M20GDANSKMEXICAN MAFIAOK 
79  LEON LUIS 76OPEN / M30GDANSKMEXICAN MAFIAOK 
80  LESZKOWICZ KORNEL 132OPEN / M30GDAŃSKPBC BUDOWNICTWOOK 
81  LEWANDOWSKI JACEK 105OPEN / M40STARY BOREKTAPETY KOSZALIN MONIUSZKIOK 
82 LICA SZYMON161OPEN / M30GDAŃSKSISU OWB ROWERTOUR.COMOK 
83  LIPKOWSKI PAWEŁ 72OPEN / M30TCZEW3ATHLETEOK 
84 ŁACHACZ ROBERT17OPEN / M40SZCZYTNOOK 
85  ŁAWICKI MARCIN 149OPEN / M30LUBINMKS POLKOWICE / CCC TEAMOK 
86  ŁAWICKI PIOTR 150OPEN / M20LUBINMKS POLKOWICEOK 
87  ŁAZAREK DANIEL 69OPEN / M30SOPOTKAWALER WIECZOROWĄ PORĄOK 
88 ZAWODNIK ANONIMOWY44OPEN / M40 3ATHLETEOK 
89  MAKOWIECKA ZIELIŃSKA JOANNA 167OPEN / K50SZCZAWNO-ZDRÓJDYNAMITOK 
90  MAKOWSKI PAWEŁ 54OPEN / M30GDANSKAWET GDAŃSKOK 
91  MAŁACHOWSKI RADOSŁAW 73OPEN / M40GDYNIASOLOOK 
92  MARCINIAK MATEUSZ 83OPEN / M30GDYNIAREZERWOWE PSYOK 
93  MATEJA JANUSZ MICHAŁ 45OPEN / M60GDAŃSKTOMASZEWICZ TEAMOK 
94  MATEJA ŁUKASZ 65OPEN / M30GDAŃSKTOMASZEWICZ TEAMOK 
95 MATULEWICZ MAGDALENA 21OPEN / K30MŁYNARY3ATHLETEOK 
96  MAZIARCZYK MAREK 66OPEN / M40GDAŃSKIRONMAN INSPIRATIONOK 
97  MAZUREK ARKADIUSZ 151OPEN / M50ELBLĄGOPEN BALANCEOK 
98  OLIWNIAK MARCIN 29OPEN / M30GDANSKIRON TEAMOK 
99  ORŁOWSKA AGATA 14OPEN / K30GDYNIAJEPPESEN MTBOK 
100  OWERCZUK ŁUKASZ 67OPEN / M30GDANSKOK 
101  PAKUŁA MARCIN 84OPEN / M40GDYNIAPAKULA TEAMOK 
102  PIENIĄŻKIEWICZ MONIKA 158OPEN / K20GDAŃSKOK 
103  PIÓRKOWSKA NATALIA 30OPEN / K30GDAŃSKTAKA RYBAOK 
104  PIÓRKOWSKI MARIUSZ 18OPEN / M30GDAŃSKTAKA RYBAOK 
105  PISKORSKI PAWEŁ 134OPEN / M40GDAŃSKBEZ HAMULCÓW MTB TEAMOK 
106  PSZCZOLIŃSKA KAROLINA 144OPEN / K20GDAŃSKOK 
107  PSZCZOLIŃSKI PIOTR 145OPEN / M20GDAŃSKOK 
108  RASZKOWSKI PIOTR 113OPEN / M30GDAŃSKRUNPASSION.PL TEAMOK 
109  ROJEWSKI MACIEJ 50OPEN / M30GDAŃSKOK 
110  RUDNICKI DAREK 153OPEN / M30POGÓRZEOK 
111  RZĄDCA GRZEGORZ 70OPEN / M30PRUSZCZ GDAŃSKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNOK 
112  SIOMAK MICHAŁ 31OPEN / M40GDAŃSKOK 
113 SKAWIŃSKI TOMASZ117OPEN / M40GDYNIACOLDTEAM MTBOK 
114  SKRZYPCZAK KINGA 121OPEN / K30PUCKMTB KLIF CHŁAPOWOOK 
115  SOBIECH KRYSTIAN 92OPEN / M30GDAŃSKKS GEPARD ŻUKCZYNOK 
116  STADLEWSKI MICHAŁ 122OPEN / M30GDAŃSKOK 
117  STANIK PIOTR 157OPEN / M20OROŃSKOLABOSPORT TEAMOK 
118  STOLARCZYK KONRAD 55OPEN / M20GDYNIAOK 
119  STOPA KRZYSZTOF 141OPEN / M40SWAROŻYNK&KOK 
120  STOPA MACIEJ 51OPEN / M50GDAŃSKFANTASTIKFAJFOK 
121  STRAMSKA BEATA 166OPEN / K30GDAŃSKNORDHROK 
122  STROSIN TOMASZ 123OPEN / M30RUMIANEVER GIVE UPOK 
123  SUCHENIA PIOTR 56OPEN / M40REDARUNPASSION.PL TEAMOK 
124  SUŁEK GRZEGORZ 15OPEN / M30GDAŃSKJEPPESEN MTBOK 
125  SUSKA ARKADIUSZ 52OPEN / M40GDYNIAASTRAINER - MASAŻ MOBILNYOK 
126  SZMYTKIEWICZ PIOTR 46OPEN / M30GDYNIAKBDOK 
127  SZTYBOR JOANNA 19OPEN / K40GDAŃSKOK 
128 SZUTOWICZ MAREK42OPEN / M40GDAŃSKOK 
129  SZYMBORSKI TOMASZ 124OPEN / M40SOPOTOK 
130  ŚLIPY ADAM 40OPEN / M40GDYNIABST - BANACH SPORTS TEAMOK 
131  ŚWIĄTEK MARCIN 57OPEN / M30GDAŃSKOK 
132  ŚWIECA GRZEGORZ 35OPEN / M40GDAŃSKIRON TEAMOK 
133  TARGIEL DAMIAN 140OPEN / M30GDAŃSKINVICTUS 3CITYOK 
134  TELSZEWSKI MACIEJ 36OPEN / M40MAŁA PIAŚNICAWAGABUNDA MAŁA PIAŚNICAOK 
135  TOPOREK JOANNA 58OPEN / K40GDYNIAKRÓLOWA MAJTEKOK 
136 TORBICKI ARKADIUSZ90OPEN / M40GDAŃSKOK 
137  TRACZ OLGIERD 108OPEN / M30GDAŃSKDOLINA NOTECI RACING TEAMOK 
138  TRAFALSKI KRZYSZTOF 148OPEN / M40GDYNIABIEGOWA DĄBROWAOK 
139  TUROŃ BARTOSZ 162OPEN / M30KWIDZYNMTB KWIDZYN TEAMOK 
140  WIKARJAK TOMASZ 111OPEN / M40GDAŃSKOK 
141  WILCZEK MARCIN 77OPEN / M30GDAŃSKOK 
142  WIŚNIEWSKI MICHAŁ 125OPEN / M40GDAŃSKINVICTA POWER TEAMOK 
143  WOJTASIK MARCIN 146OPEN / M40RUMIAOK 
144  WRÓBEL MAREK 156OPEN / M30GDAŃSKPOMERANIA SPORTSOK 
145  WRÓBEL SŁAWOMIR 87OPEN / M50GDYNIAWROBEL TEAMOK 
146 WRÓBLEWSKI ANDRZEJ100OPEN / M40SOPOTOK 
147  WYSŁOUCH MICHAŁ 20OPEN / M30GDAŃSKTRI TALENT TEAMOK 
148  ZASADA GRZEGORZ 142OPEN / M40PUCKAG TRI - TEAM RUMIAOK 
149  ZAWISTOWSKI MICHAŁ 114OPEN / M40PRZYJAŹŃSMARUJ NA TRENING TEAMOK 
150  ZDROJEWSKA KATARZYNA 53OPEN / K30GDAŃSKOK 
151 ZIELINSKI PAWEL97OPEN / M30GDANSKOK 
152  ZIELIŃSKI MAREK 133OPEN / M50SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTOK 
153  ZIMAKOWSKA JOANNA 163OPEN / K30GDAŃSKALIOR RUNNING TEAMOK 
154  ZYGMUNT MARCIN 154OPEN / M40GDAŃSKOK 
155  ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA 126OPEN / K40GDAŃSKGEMINI POLSKA TEAMOK 
156  ŻEBROWSKI ARTUR 74OPEN / M30GDAŃSKOK 
157  ŻYŁKA ŁUKASZ 71OPEN / M30PRUSZCZ GDAŃSKIDAMENOK