Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Niepodległości Wałbrzych
Cały Świat, 30 listopada 2020 r.


Liczba zawodników : 418
Liczba opłaconych zawodników: 350
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ADAMSKA JOANNA115km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOKOKB 
2 ADAMSKI ROBERT125km / M40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOKOKC 
3  ANTONISZYN JOANNA 1310km / K40WROCŁAWOK 
4  AUGUSTOWSKA IZABELA 1410km / K40WARTKOWICEOLEJ RUNNING TEAMOK 
5  BACZYŃSKA KATARZYNA 1510km / K20WAŁBRZYCHOK 
6  BAŁA ADAM 3445km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOKOKC 
7  BAŁDYGA AGNIESZKA 165km / K30WAŁBRZYCHOK 
8  BANASIK PAWEŁ 36110km / M50RADOMENDUHUB.COMOKOKC 
9  BANAŚ MARIUSZ 27510km / M40PUŁAWYOKOKC 
10  BAŃKOWSKI MAREK 1710km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
11  BARANOWSKI PIOTR 1810km / M30WAŁBRZYCHOK 
12  BARYŁA PIOTR 1910km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
13 BIELECKA EWA 2715km / K40WROCŁAWBIEGNIJ MAŁAOKOKB 
14  BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA 2010km / K40WAŁBRZYCHOK 
15 BLACHA BALOWSKA ANETA2110km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
16  BŁASZKIEWICZ TOMASZ 2210km / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOKC 
17 BOHOMAZ POTR 10km / M20SWIATOHIRŚK  
18  BONDROW KRZYSZTOF 2310km / M20BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAMOKOKB 
19  BORKOWSKA KAROLINA 2410km / K20WAŁBRZYCHOKOK 
20  BRYJKA FILIP 2510km / M30WALBRZYCHOKOKC 
21  BRYŁKOWSKI PATRYK  10km / M20ŚWIDNICA  
22  BUGDOŁ EWA 2610km / K30PSZÓWBETRI TEAM EWA BUGDOŁOK 
23  BURA KRYSTIAN 14410km / M30LESZNO26 2OKOKB 
24  CHALIMONIUK MACIEJ  5km / M30WAŁBRZYCHWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE  
25 CHMIELEWSKA MANUELA2810km / K20WAŁBRZYCH-OKOK 
26  CHMIELEWSKA PAULINA 295km / K30ŚWIEBODZICEOKOKC 
27 CHRUSZCZ JERZY MAREK 10km / M60OPOLE  
28  CHWIŁKA MARIUSZ 3010km / M40WALBRZYCHKLUB BIEGACZY JYSKOK 
29  CHYB MARCIN 315km / M40WAŁBRZYCHINFOBIURO TEAMOKOK 
30  CHYB NATASZA 325km / K50WAŁBRZYCHINFOBIURO TEAMOKOK 
31  CIECHOMSKA IWONA  10km / K40STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIA  
32  CIECHOMSKA NATALIA  10km / K20STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIA  
33 CIECHOMSKI BOGDAN 5km / M60STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIA  
34  CIESIELSKI MACIEJ  10km / M30WROCŁAWCIESIU TEAM  
35 CIEŚLIK IZABELA3495km / K30WAŁBRZYCHOKOKC 
36  CISZEK ROBERT  5km / M50JELCZ-LASKOWICERCI WROCŁAW  
37  CUKIER ANDRZEJ  10km / M40KAMIENNA GÓRASP-1 KAMIENNA GÓRA  
38  CYBULSKA URSZULA 3310km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
39  CYBULSKI ALAN 345km / M20WAŁBRZYCHOK 
40  CZARKOWSKI NORBERT 3510km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHOKOKB 
41  CZYŻ GRZEGORZ 3405km / M30OPOLEOKOKC