Formularz systemu Datasport

XXVII OGÓLNOPOLSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI GÓRA 2020-Edycja wirtualna 50 km za Niepodległą
Góra, 11 listopada 2020 r.


Liczba zawodników : 80
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
1  ABUCKA EWA  EW / GÓRA 
2  ABUCKA NATALIA  EW / ALTON 
3  BAKUŁA-ANTONICKA MONIKA  EW / GÓRABRAK 
4  BANASZCZAK WOJCIECH  EW / LESZNO4 EVER BIKE 
5  BAREŁA GERTRUDA  EW / GÓRABRAK 
6  BASIŃSKA MARTA  EW / LESZNOR-TEAM RYDZYNA 
7  BŁACH MARTA  EW / BRUGGE 
8  BROJEK ROBERT  EW / GÓRA 
9  BUCZYŃSKA BEATA  EW / GÓRA 
10 CAŁUJEK PATRYCJA EW / GÓRA 
11  CHMIEL ADAM  EW / GÓRAAKTYWNA GÓRA 
12 CHMIEL PAWEŁ EW / GÓRABRAK 
13 CHROMCOW MARTYNA EW / GÓRA 
14 CHRZANOWSKA NATALIA EW / GÓRABRAK 
15  CYBULSKI PIOTR  EW / GÓRA 
16 DĄBROWSKA ANNA EW / GÓRABRAK 
17  DUCZEK ALAN  EW / GÓRA# FACHOWCY 
18  DUDZIŃSKA MAŁGORZATA  EW / GÓRABRAK 
19  FEDOROWICZ DARIUSZ  EW / GÓRA 
20  GAJDAMOWICZ MAGDA  EW / GÓRA 
21 GAJDAMOWICZ ZOFIA EW / GÓRA 
22  GEZELA ROBERT  EW / GÓRAEUFORIABIEGACZA TEAM 
23 GŁUSZKO KRZYSZTOF EW / GÓRAMIRA TEAM 
24  GŁUSZKO KRZYSZTOF  EW / GÓRAMIRA TEAM 
25  GŁUSZKO-ŁABĘDŹ KATARZYNA  EW / GÓRAMIRA TEAM 
26  GOŁĄBEK ŁUKASZ  EW / WROCŁAWŚLĘZAK TEAM 
27 GRABANIA RAFAŁ EW / GÓRA 
28  HAŁAJEWSKI JAROSŁĄW  EW / ZIELONA GÓRABRAK 
29 HASIOW ANNA EW / GÓRA 
30  HOŁOWNIA MIKOŁAJ  EW / GÓRA 
31 IZDEBSKA MAŁGORZATA EW / GÓRABRAK 
32  JANKOWSKA MAŁGORZATA  EW / GÓRA 
33  JANKOWSKI PIOTR  EW / GÓRA 
34  JOANNA GEZELA  EW / GÓRAEUFORIABIEGACZA TEAM 
35 KAMIŃSKA SYLWIA EW / GÓRA 
36  KAMIŃSKI PIOTR  EW / GÓRA 
37 KARPIŃSKA EMILIA EW / GÓRA 
38  KASPRZAK KRZYSZTOF  EW / NARATOWSPEED ŻÓŁWIK 
39  KOZŁOWSKA MARTA  EW / GÓRA 
40 KRASICKI MICHAŁ EW / RAWICZRUNNIN_GYM 
41  KUR WOJCIECH  EW / GÓRA 
42  LEWCZUK PATRYCJA  EW / JEMIELNOPOCAHONTAS 
43  ŁABĘDŹ PIOTR  EW / BOJANICEMIRA TEAM 
44  MACYNA TOMASZ  EW / GÓRA 
45  MADEJ ELŻBIETA  EW / GÓRA 
46 MADEJ NICOLA EW / GÓRA 
47  MADEJ WOJCIECH  EW / GÓRA 
48  MAJEWSKA ANNA  EW / GÓRABRAK 
49 MAJEWSKA HALINA EW / GÓRA 
50  MULAK MICHAŁ  EW / NOWA IWICZNAKLUB OCHRONY ORANGUTANÓW MAJKI 
51 MUSIELAK KAMIL EW / GÓRA 
52 MYSZOREK MARZENA EW / GÓRA 
53  NADROWSKI KAMIL  EW / BEŁCHATÓW 
54  NOWAKOWSKA AGNIESZKA  EW / GÓRA 
55  NOWAKOWSKI MAREK  EW / GÓRA 
56 PILARSKA WIOLETTA EW / GÓRASANTANDER BANK POLSKA 
57  PŁÓCIENICZAK SYLWIA  EW / LESZNOR-TEAM RYDZYNA 
58 PORZUCEK KAMILA EW / GÓRA 
59 RADOSZKO-MACZUGA EWELINA EW / GÓRA 
60  RADOSZKO MARCIN  EW / GÓRA 
61  RADOSZKO SYLWIA  EW / GÓRA 
62  RATYŃSKI PAWEŁ  EW / MOGIELNICA 
63  SOBCZYK SŁAWOMIR  EW / GÓRA 
64  SURMA PATRYCJA  EW / GÓRAAKTYWNA GÓRA 
65 SZEWCZUK MARZENA EW / GÓRA 
66  ŚCIBISZ MONIKA  EW / GÓRA 
67  TOBÓŁKA MICHAŁ  EW / GÓRABRAK 
68  UŚCIŁO MICHAŁ  EW / GÓRASTOWARZYSZENIE CHWYTAJ SPORTOWE MARZENIA 
69  WAWER MAGDALENA  EW / GÓRA 
70  WAWER RYSZARD  EW / GÓRA 
71 WAWRZYŃCZAK-GŁUSZKO MIROSŁAWA EW / GÓRAMIRA TEAM 
72  WITKO DOROTA  EW / GÓRA 
73  WOŁOSZYN DOROTA  EW / TRZEBNICA 
74 WOŁOSZYN MARIUSZ EW / TRZEBNICA 
75 WOŁOWICZ PAWEŁ EW / LESZNO 
76  ZAGUBIEŃ WOJTEK  EW / GÓRAEUFORIABIEGACZA TEAM 
77 ZIELIŃSKA ADRIANNA EW / GÓRABRAK 
78 ZIOBRONIEWICZ ADRIANNA EW / GÓRA 
79  ZIOBRONIEWICZ AGNIESZKA  EW / GÓRABRAK 
80  ZIOMBRA-UŚCIŁO JOANNA  EW / GÓRA