Zawody obsługuje firma Datasport

Festiwal Biegów Świętych Mikołajów 2020 - Wirtualnie
Cały Świat, 06 grudnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużynowe Mistrzostwa Polski Św. Mikołajów - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyna 2 - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 677
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  ABRAMEK ARKADIUSZ 5
Pobierz
Polm / M40PRUSZCZ GDAŃSKISEVENSPORTSOK 
  ABRAMEK PATRYCJA 6
Pobierz
5km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIOK 
  ABRAMEK ROBERT 7
Pobierz
5km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIOK 
  ADAMOWICZ TOMASZ 8
Pobierz
Polm / M50WARSZAWAAMATOROK 
  ADAMSKA ZOFIA 9
Pobierz
Polm / K30ZŁOTNIKIOK 
  ADAMSKI ADAM 10
Pobierz
Polm / M55BIERUTÓWOK 
  ALFUT GRZEGORZ 12
Pobierz
Polm / M55SIERPCOK 
  ALINA JAWORSKA 681
Pobierz
5km / K45TORUŃOK 
  ANDRYSKOWSKI MAREK 13
Pobierz
10km / M55LĘBORKSTOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORKOK 
  ANDRZEJEWSKA PAULINA 15
Pobierz
10km / K30GNIEZNOMEDICUM NOSTRUM GNIEZNOOK 
  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 16
Pobierz
Polm / M40GNIEZNOMEDICUM NOSTRUM GNIEZNOOK 
  ANGIEL WŁADYSŁAW 17
Pobierz
5km / M70BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZOK 
  ARMATYS GRZEGORZ 18
Pobierz
Polm / M50DĄBROWA GÓRNICZAORANGE POLSKAOK 
 ARSENIUK ANNA19
Pobierz
Polm / K35GÓRSK / ZŁAWIEŚ WIELKAT. S. OPATRUNKI TORUŃOK 
  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 20
Pobierz
Polm / M40KOŁOBRZEGBRAKOK 
  AUGUSTYNIAK MARIUSZ 21
Pobierz
Polm / M45SUSZCROSSFIT TEAM SUSZOK 
  AUKUNAS MARCIN 22
Pobierz
10km / M25BYDGOSZCZOK 
  BACZYŃSKI MACIEJ 23
Pobierz
Polm / M40BYDGOSZCZRODZINAPLOK 
 BAJGERT ROBERT24
Pobierz
Polm / M50KOŁOBRZEGVOLTAIX.PLOK 
  BAJMLER ANNA 25
Pobierz
5km / K45TORUŃOK 
  BALEWSKI ADRIAN 26
Pobierz
10km / M25TORUŃSTS ZAMEK BIERZGŁOWSKIOKTorun 
  BANASZAK ADAM 652
Pobierz
10km / M50GNIEWKOWOPGE TORUŃOK 
  BARAN STANISŁAW 27
Pobierz
10km / M45CIEŚLINSAINT-GOBAIN SQUADOK 
 BARANOWSKI ADAM28
Pobierz
10km / M55MECHLINOK 
  BARTKOWSKI MICHAŁ 653
Pobierz
Polm / M35GRABOWIECPGE TORUŃOK 
  BARTKOWSKI RADOSŁAW 29
Pobierz
10km / M35STRZELCE KRAJEŃSKIETRIBARROK 
  BARTNIK JOANNA 30
Pobierz
Polm / K35ŚWIECIEOK 
  BĄCZKIEWICZ ANDRZEJ 680
Pobierz
10km / M35OSIĘCINYOK 
  BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW 679
Pobierz
10km / M30TORUŃOKTorun 
 BĄK IWONA31
Pobierz
5km / K40KRAKOWSPEEDY BUMBLEBEESOK 
  BĄK PRZEMYSŁAW 32
Pobierz
10km / M30ŚWIEBODZINOK 
  BEJGIER EDMUND 33
Pobierz
Polm / M50OSIELSKOBIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOOK 
  BERNAT PAWEŁ 34
Pobierz
Polm / M40WARSZAWAOK 
  BESSER PIOTR 35
Pobierz
Polm / M50WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
  BĘTKOWSKI PIOTR 36
Pobierz
Polm / M30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSZAWAOK 
  BIAŁEK MARTYNA 668
Pobierz
5km / K15TORUŃOK 
  BIAŁOŻYŃSKI MARCIN 37
Pobierz
Polm / M40WARSZAWAMKB DREPTAKOK 
  BIEGAŃSKI ŁUKASZ 38
Pobierz
Polm / M45RYPINOK 
  BIELECKI GRZEGORZ 39
Pobierz
Polm / M40LEGNICAHAPPY SCHOOLOK 
  BIELICKI PIOTR 40
Pobierz
5km / M30BRODNICAOSP BRODNICAOK 
  BIELICKI WALDEMAR 41
Pobierz
10km / M30BYDGOSZCZ8K-P BOTOK 
  BIERNAT AGNIESZKA 42
Pobierz
Polm / K25WARSZAWAKOSMICZNE MUMINKIOK 
  BIGALKE STANISŁAW 43
Pobierz
NW / M65BYDGOSZCZOSOWA GÓRA BYDGOSZCZOK 
 BŁOCH PAWEŁ44
Pobierz
10km / M35SZYMANOWORUNNER`S POWEROK 
  BOCZAR ELŻBIETA 45
Pobierz
Polm / K45ŚRODA ŚLĄSKAOK 
  BOCZAR MARIUSZ 46
Pobierz
Polm / M45ŚRODA ŚLĄSKAORANGE POLSKAOK 
  BOGALECKI MAREK 47
Pobierz
10km / M60STAROGARD GDAŃSKISAFE SPORT TEAMOK 
  BOGUSZ TOMASZ 49
Pobierz
Polm / M35ABIEGAJĄCA GDYNIAOK 
  BOŃCZYK STANISŁAW 50
Pobierz
Polm / M35WARSZAWATASOWANIEOK 
  BORKOWSKA MARIA 51
Pobierz
10km / K35TORUŃOKTorun 
  BORUSZEWSKI SZYMON 52
Pobierz
5km / M25PIASKIPROMAR STEELOK 
  BRANIA HIERONIM 53
Pobierz
10km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWOK 
  BRUZDA TOMASZ 54
Pobierz
Polm / M40DUCHNICEOŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOK 
  BRYŚ GOSIA 55
Pobierz
10km / K25WARSZAWAKOSMICZNE MUMINKIOK 
  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 56
Pobierz
Polm / M65ZAMOŚĆWKZOK 
  BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ 57
Pobierz
10km / M35TORUŃOKTorun 
  BUJNOWSKI CEZARY 58
Pobierz
Polm / M50TORUŃPIOTR I PAWEŁ TORUŃOKToruń 
 BUKOWSKA JOANNA59
Pobierz
5km / K35CIEPLEWOBUKOWSCYOK 
 BUKOWSKI ALEKSANDER60
Pobierz
5km / M35CIEPLEWOBUKOWSCYOK 
 BUKOWSKI MARIUSZ61
Pobierz
Polm / M40MŁAWAOK 
  BUZALSKA AGNIESZKA 62
Pobierz
10km / K45BYDGOSZCZSMBUDOWLANIOK 
  BUZALSKI ROBERT 63
Pobierz
Polm / M45BYDGOSZCZORANGE POLSKAOK 
  BYKOWSKI BOGDAN 64
Pobierz
10km / M70Stary KisielinBRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORAOK 
  CEBULSKI ROMAN 65
Pobierz
10km / M40BIERZGŁOWOOSP BIERZGŁOWOOK 
  CHABOWSKA KAROLINA 66
Pobierz
Polm / K35KOŁOBRZEGKB WYGANOK 
  CHARA PIOTR 67
Pobierz
Polm / M35TORUŃOKToruń 
  CHOJNACKI KRZYSZTOF 68
Pobierz
Polm / M35OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  CHOJNACKI MACIEJ 69
Pobierz
5km / M50TORUŃORANGE POLSKAOK 
  CHORĄŻEWSKA ANDŻELIKA 70
Pobierz
Polm / K40GOLENIÓWROZBIEGANY GOLENIÓWOK 
  CHORĄŻEWSKI SEBASTIAN 71
Pobierz
10km / M45GOLENIÓWROZBIEGANY GOLENIÓWOK 
 CHRABONSZCZ JERZY72
Pobierz
Polm / M60OSTRÓDACHRABI OSTRÓDAOK 
  CHRUSZCZYŃSKI SEBASTIAN 73
Pobierz
10km / M25POZNAŃOK 
  CHYBA PIOTR 74
Pobierz
Polm / M25WARSZAWAVEGE RUNNERSOK 
CIEMIELEWSKI PIOTR 75
Pobierz
10km / M35TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMOKTorun 
  CISZEK PAULINA 76
Pobierz
Polm / K25POZNAŃOK 
  CZAJKOWSKA AGATA 678
Pobierz
5km / K30WARSZAWAOK 
  CZAPCZYK ADRIAN 77
Pobierz
10km / M35POZNAŃOK 
 CZAPLICKA-BEDNARZ IRENA78
Pobierz
5km / K60KOŚCINOOK 
  CZARNA MARTA 79
Pobierz
NW / K60OSIEK NAD WISŁĄOK 
 CZARNOMSKA SYLWIA669
Pobierz
5km / K45BRZOZÓWKAOK 
 CZARNOMSKI OSKAR670
Pobierz
5km / M15BRZOZÓWKAOK 
  CZECHOWSKI PAWEL 80
Pobierz
5km / M30TORUŃ8K-P BOTOK 
  CZERWIŃSKI JANUSZ 81
Pobierz
Polm / M60ZEGRZEDAMY RADE ZEGRZEOK 
 CZUBA ROBERT82
Pobierz
Polm / M50PUSZCZYKOWOORANGE POLSKAOK