Zawody obsługuje firma Datasport

Mini RUNbertów 2020
Warszawa, 25 października 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 182
Odebrało numery: 157

  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
 ADAMCZYK JAKUB46B1 / WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
 AMBROZIAK PAULA RITA92B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
  AUGUŚCIK HANNA  B2 / WARSZAWAOK  
  AUGUŚCIK JAGODA 185B1 / WARSZAWAOK 
 BAKKER LARS102B2 / WARSZAWAOK  
 BAKKER LAURA136B3 / WARSZAWAOK 
 BARANOWSKI ARTUR117B3 / WARSZAWAOK  
 BARTCZUK LAURA173B4 / WARSZAWAOK 
  BEM ANTONINA 106B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 BISOWSKA HANNA141B3 / KOBYŁKAOK 
 BISOWSKI SZYMON171B4 / KOBYŁKAOK 
 BOCHEŃSKA ZOSIA55B1 / WARSZAWAOK  
 BOCHEŃSKI TOMASZ168B4 / WARSZAWAUKS WAWEROK  
  BOGUSZ MATYLDA 157B4 / WARSZAWAEDU-MEDOK 
 BORUC AMELIA32B1 / WARSZAWAOK 
 BORUC MACIEJ33B1 / WARSZAWAOK 
 BUKOWSKI JAKUB49B1 / WARSZAWAOK 
 BUKOWSKI PIOTR50B1 / WARSZAWAOK 
 CICHOCKI JAKUB35B1 / JÓZEFOSŁAWOK  
 CZAJKA ANTONI183B2 / WARSZAWAAP ESKADRAOK 
 CZAJKA STANISŁAW181B2 / WARSZAWAAP ESKADRAOK 
 gra w AP Eskadra pilka norna
  CZARNECKA WERONIKA 122B3 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 DŁUTOWSKA ANNA133B3 / WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOK 
  DOLIŃSKA ZOSIA 95B2 / WARSZAWAOK 
  DOLIŃSKI MATEUSZ 165B4 / WARSZAWAOK 
 DUTKIEWICZ NELA177B1 / WARSZAWAAZS WARSZAWAOK 
 DUTKIEWICZ RÓŻA178B1 / WARSZAWAAZS WARSZAWAOK 
 DZIELIŃSKA ANTONINA126B3 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 DZIELIŃSKA MARIA161B4 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 DZIEWULSKI FILIP54B1 / WARSZAWAMŁODA GWARDIAOK 
 DZIEWULSKI MIKOŁAJ53B1 / WARSZAWAMŁODA GWARDIAOK 
 EUM HYUNSEO145B3 / WARSZAWAOK 
 EUM JUEON146B3 / WARSZAWAOK 
 FALKOWSKA WIKTORIA158B4 / WARSZAWAOK 
 FIDRYCH BLANKA119B3 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 5 miejsce w MiniRunbertów 2019 w swojej kategorii wiekowej, 2 miejsce w III biegu Olszynki Grochowskiej w swojej kategorii wiekowej
 FIDRYCH IWO155B4 / WARSZAWASP 254OK 
 6 miejsce w MiniRunbertów 2019 w swojej kategorii wiekowej
 FLOREK ZUZANNA123B3 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 GAJDKA PAULINA137B3 / WARSZAWASP217OK 
GAWRON ANTONINA101B2 / WARSZAWASP 254OK 
GAWRON MARIANNA58B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 160OK 
 GĘBALA ZUZIA24B1 / WARSZAWAOK 
GLOCK TYMEK89B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK  
 GŁOS ALEKSANDER20B1 / PIASECZNOOK 
 GOWOREK JAKUB128B3 / KOŁOBRZEGOK 
 GÓRSKI ALAN66B1 / ZĄBKIOK 
  GRAJNERT HANIA 63B1 / WARSZAWAJTHMB RACING TEAMOK 
 GRZYMKOWSKA HELENA97B2 / MARKIOK 
  HARTFIL LILIANA 121B3 / WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOK 
  HAYDER POLA 118B3 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 HERTYK LENA174B4 / WARSZAWAOK  
 HOROSZKO RAFAŁ170B4 / WAWARSZAWASP 254OK  
 Nowiciusz
 GUNIA IGNACY67B1 / WARSZAWALEKKOATLETYKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - KAMIL ŻEWŁAKOWOK 
 SEMCZUK JAN125B3 / WARSZAWA-WESOŁAKS ZWAROK 
 JANISZEWSKI TOMASZ135B3 / WARSZAWAOK 
 JAREK JAKUB59B1 / MIŃSK MAZOWIECKIRACE FIGHTER JUNIOROK 
 JAREK ZUZANNA169B4 / MIŃSK MAZOWIECKIRACE FIGHTER JUNIOROK 
 JARON ADAM144B3 / WARSZAWATN BIEGÓWKI WESOŁAOK 
 JASTRZĘBSKI MATEUSZ152B3 / ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
 JASTRZĘBSKI PIOTR116B2 / ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
 JUNKO STEFANIA212B2 / WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK 
 KACPRZAK DAWID5B2 / WARSZAWAOK 
 KACPRZAK NATALIA4B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE 423OK 
 KALINOWSKA ANIELA153B3 / WARSZAWAUNIQ FIGHT CLUBOK 
 KALINOWSKA ZOFIA74B1 / WARSZAWAUNIQ FIGHT CLUBOK 
 KARWACZ MAJA69B1 / WOŁOMINOK 
 KARWACZ MICHALINA108B2 / WOŁOMINOK 
 FURTAK KATARZYNA134B3 / WARSZAWAOK 
 KILCZUK TYTUS39B1 / WARSZAWAOK 
 KISZKO STANISŁAW140B3 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 KLOCEK AMELIA41B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 158OK 
 KLOCEK KACPER40B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 158OK 
  KŁOSEK DIANA 47B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR. 233 ZIELONY DOMEKOK 
  KOCIOŁEK PATRYCJA  B2 / WARSZAWAOK  
 KOMORZYCKA JULIA172B4 / MIŃSK MAZOWIECKISP 5 W MIŃSKU MAZOWIECKIMOK 
 KOMORZYCKA LAURA149B3 / MIŃSK MAZOWIECKISP 5 W MIŃSKU MAZOWIECKIMOK 
  KONOPIŃSKI MIŁOSZ 91B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 GUNIA KONSTANTY68B1 / WARSZAWABRACIA TEAMOK 
 KOSTECKA KINGA76B2 / WARSZAWAOK 
 KOSTECKI KRZYSZTOF154B4 / WARSZAWAOK 
 KOSTECKI MICHAŁ11B1 / WARSZAWAOK 
 KOT MICHAŁ77B2 / WARSZAWASP STO AL.SZTANDARÓWOK 
 KOT NATALIA18B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 158OK 
 KOWALCZYK GABRIELA28B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 158OK 
 KOWALCZYK HELENA27B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 158OK 
  KOWALCZYK JAGODA 65B1 / WARSZAWAOK 
 KOWALCZYK JERZY75B1 / WARSZAWAUNIQ FIGHT CLUBOK 
 KOWALCZYK JOANNA30B1 / WARSZAWAOK 
KUCHARSKA LUIZA186B2 / WARSZAWASP STO AL.SZTANDARÓWOK 
 KURJATA ALICJA93B2 / WARSZAWAOK 
 KUŹNIARSKI ADAM44B1 / WARSZAWAOK 
 KWIATEK KALINA113B2 / WARSZAWAKALINKAOK 
  LEWKOWICZ FRANCISZEK 94B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
  LEWKOWICZ MAJA 45B1 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 LITWIŃSKI MARCEL23B1 / WARSZAWAOK 
  LUTOMIRSKA ASIA 147B3 / ŁOMIANKIUKS ORZEŁKIOK 
  LUTOMIRSKI WOJCIECH 112B2 / ŁOMIANKISP3 ŁOMIANKIOK  
  ŁABUDA MARIANNA 19B1 / WARSZAWA (MAZOWIECKIE)MIKROSĄSIEDZIOK 
  ŁABUDA TADEUSZ 21B1 / WARSZAWA (MAZOWIECKIE)MIKROSĄSIEDZIOK  
 ŁADA MAREK162B4 / WARSZAWAKS CZEMPION WARSZAWAOK 
 ŁADNO IWO57B1 / WARSZAWAOK 
  ŁĘCKA DOBROMIŁA 73B1 / MICHAŁÓW - GRABINAOK 
 ŁUKASIEWICZ MARTYNA166B4 / WARSZAWAKOKOSZKA36TEAMOK 
  MACIASZCZYK SZYMON 83B2 / ŻYRARDÓWKOKOSZKA36TEAMOK 
 MARCINISZYN HANNA88B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK  
 MARCINISZYN MARIA130B3 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK  
 MARCINISZYN ZOFIA43B1 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK  
  MAŚLANA ANTONINA 143B3 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 MĄDRZAK KASIA37B1 / WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOK 
 MĄDRZAK MISIA160B4 / WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOK 
 MICHALSKI JAKUB138B3 / WARSZAWAAP ESKADRAOK 
 PAWŁOWICZ MIKOŁAJ90B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK  
 MIODUSZEWSKI KSAWERY52B1 / ŁOMŻABIEGAM BO LUBIĘ NOWE WYRZYKIOK 
 MISTERKA ADAM103B2 / WARSZAWAOK 
  NAKONIECZNY KACPER 150B3 / WARSZAWAOK 
 NIEBUDEK WOJCIECH36B1 / ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
 PASTUSZKA NINA129B3 / SULEJÓWEKOK 
  NITA SEWERYN 72B1 / ZIELONKAOK  
 OFIARA JAKUB B3 / ZĄBKIREMBERTOWSKA OSMOK  
  OLEKSIAK SZYMON 84B2 / WARSZAWAOK 
 OLESZCZAK NADIA79B2 / WARSZAWAOK 
 OLESZCZAK POLA29B1 / WARSZAWAOK 
 OLĘDZKA EMILIA82B2 / WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK  
 OLĘDZKA EMILIA81B2 / WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOK  
 ORZECHOWSKI SEWERYN99B2 / WARSZAWAAP ESKADRAOK  
 PACLER JAN61B1 / WARSZAWAGREEN GOBLINS WARSZAWAOK 
 PACLER ONUFRY62B1 / WARSZAWAGREEN GOBLINS WARSZAWAOK 
 PAWŁOWICZ MACIEJ163B4 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK  
  PAWŁOWSKI MICHAŁ 167B4 / WARSZAWASP 321OK 
 PAŹ ANTONI85B2 / WARSZAWAOK 
 PAŹ STANISŁAW124B3 / WARSZAWAOK 
 PIEDZIUK TYMOTEUSZ48B1 / WARSZAWASPOKO WODZAOK 
PILARSKA NATALIA7B2 / WARSZAWASP STO AL.SZTANDARÓWOK 
PILARSKI PATRYK6B1 / WARSZAWAOK 
 PIOTROWSKI SEBASTIAN164B4 / WARSZAWAZĄBKOVIA 2008OK 
 POKWAP ZUZANNA98B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK  
 POTRZUSKA ANASTAZJA14B1 / WARSZAWAOK 
 POTRZUSKI KONSTANTY17B1 / WARSZAWAOK  
 POTRZUSKI STEFAN16B1 / WARSZAWAOK  
 RYMKIEWICZ LILIANA13B1 / ZĄBKIOK  
 RYMKIEWICZ MAKSYMILIAN15B1 / ZĄBKIOK  
 RZEPKA ALICJA104B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK  
 SAGANOWSKI FRANCISZEK182B2 / WARSZAWAAP ESKADRAOK 
  SIDWA IZABELA 12B1 / WARSZAWAOK 
  SIUDA KONRAD 120B3 / WARSZAWAOK  
 SMOLARSKA ZUZANNA105B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 SMOLARSKI ALEKSANDER60B1 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 SMOLARSKI JULIUSZ139B3 / WARSZAWASP217OK 
 STANKIEWICZ ANNA38B1 / WARSZAWAOK 
 SULEJ BARTOSZ204B3 / WARSZAWASP217OK 
  SYGUŁA ALEKSANDER 175B4 / MICHALOWICEKOLARSKI.EU TEAMOK 
  SYGUŁA KACPER 151B3 / MICHALOWICEKOLARSKI.EU TEAMOK 
 SZAFRAN WOJTEK100B2 / WARSZAWASP217OK 
 SZCZUROWSKA MALWINA156B4 / WARSZAWAOK 
 SZYMOŃSKA ALICJA109B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 SZYMOŃSKI ALEKSANDER148B3 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
 SZYMOŃSKI PIOTR70B1 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK 
  ŚWIETLIKOWSKI FILIP 51B1 / WARSZAWAOK 
  ŚWIĘTOCHOWSKI BORYS 86B2 / WARSZAWAGYM&JOY ACADEMYOK  
  TARTANUS KINGA 114B2 / NIEBORÓWUKS PAŁAC NIEBORÓWOK 
 TARUŁKA IGOR115B2 / STANISŁAWÓW DRUGIAZS AWF WARSZAWAOK 
  TERPIŁOWSKA POLA 142B3 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK  
TRAWIŃSKI LEON107B2 / WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOK  
  TREPANOWSKI ŁUKASZ 205B4 / MIŃSK MAZOWIECKIKS ZIELONO CZARNIOK 
  TREPANOWSKI SZYMEK 71B1 / MINSK MAZOWIECKIKS ZIELONO CZARNIOK 
 TRZECIAK MIŁOSZ159B4 / WARSZAWAOK  
 TUCHALSKA ADRIANNA56B1 / WARSZAWAOK 
 WACŁAWIK JAKUB64B1 / OK  
  WALCZAK OLIWIER 78B2 / ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOK 
  WĘCŁAWIK IGOR 31B1 / ZĄBKIAKTYWNA WARSZAWA TEAMOK 
 WISŁAWSKI MICHAŁ132B3 / WARSZAWAOK 
WITKOWSKA ALICJA42B1 / WARSZAWAUKS WESOŁA SZKOŁA SP174OK 
WITKOWSKI PIOTR127B3 / WARSZAWAUKS WESOŁA SZKOŁA SP174OK 
 WNUK KORNEL96B2 / WARSZAWAOK 
 WOCH SZYMON131B3 / ZĄBKIREMBERTOWSKA OSMOK  
 WOŹNIAK ALEKSANDRA22B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 158OK  
 WOŹNIAK HANNA25B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 158OK 
 WOŹNIAK JULIA26B1 / WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 158OK  
  WÓJTOWICZ LILLY 87B2 / WARSZAWAREMBERTOWSKA OSMOK  
  WYGLĘDOWSKI IGOR 80B2 / WARSZAWAMIKROSĄSIEDZIOK  
 ZAŁĘCKI ANTEK111B2 / WARSZAWANOWOGRÓDOK 
 ZAŁĘCKI KACPER110B2 / WARSZAWAWARSZAWAOK 
 ZIELONKA ALEKSANDRA34B1 / WARSZAWAOK