Formularz systemu Datasport

BIEG ODWOŁANY - III Oborska Pętla lub 2 -06.12.2020-RAZEM DLA EWELINY
Obora k.Lubina, 06 grudnia 2020 r.


Liczba zawodników : 72
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
1 ALICJA GOŚCIEWICZ8DZ / PRZEMKOWABY DO METY PRZEMKÓW 
2  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 2910km / LUBINRUNATTACK 
3  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 655km / LUBIN 
4 BARCZUK FILIP17DZ / LUBINZ RODZINA RAZEM 
5 BARCZUK LEOŚ19DZ / LUBINZ RODZINA RAZEM 
6 BARCZUK NATALIA16DZ / LUBINZ RODZINA RAZEM 
7 BARCZUK RAFAŁ1810km / LUBINZGRUN 
8  BARTOSIK MAREK 4410km / GŁOGÓWKGHM ZG RUN 
9  BOCHNAK MIROSŁAW 6110km / PRZEMKÓWABY DO METY PRZEMKÓW 
10  BUKOWCZYK PAULINA 565km / RADWANICEBEZ BALASTU 
11  CHMIELEWSKA DOBRAWA 14DZ / OBORASTOWARZYSZENIE MADNESS 
12  CHMIELEWSKI MIESZKO 135km / OBORASTOWARZYSZENIE MADNESS 
13  CHMIELEWSKI WOJCIECH 125km / OBORASTOWARZYSZENIE MADNESS 
14  CHWIAŁKOWSKI ŁUKASZ 5410km / LUBIN 
15  CIERPIAŁ JAROSŁAW 575km / OBORA 
16  CZABAN ADAM 725km / LEGNICA 
17 ZAWODNIK ANONIMOWY495km /   
18  DŁUBAŁA MAREK 325km / SZKLARY GÓRNEMSPORT RCS TEAM LUBIN 
19  DZIĘGIELEWSKI MATEUSZ 415km / LUBINKGHM ZG RUN 
20 DZIĘGIELEWSKA WIOLETTA52DZ / LUBIN 
21  FEDOROWICZ DARIUSZ 5910km / GÓRA 
22  GOŚCIEWICZ SARA 75km / PRZEMKÓWABY DO METY PRZEMKÓW 
23 HAGEL JULITA2310km / LUBIN 
24 IWANIEC JUSTYNA555km / CHOCIANÓWABY DO METY PRZEMKÓW 
25 JAS DOROTA4010km / PRZEMKÓWABY DO METY PRZEMKÓW 
26  JOCHIMSKI DAMIAN 155km / GŁOGÓWZGRUN 
27  KACZOR MARCIN 310km / ŚWIĘCIECHOWA 
28  KOMANIECKA ELŻBIETA 6810km / LUBIN 
29  KOMANIECKI ARTUR 6710km / LUBIN 
30  KRZEMIŃSKI MARIUSZ 465km / LUBINKGHM ZG RUN 
31  KUREK KRZYSZTOF 695km / MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICE 
32  KURIATA ROBERT 2610km / ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJA 
33 LEŚNIEWSKA ALEKSANDRA25km / NOWA SÓL 
34  LIZOŃ ANDRZEJ 2510km / POLKOWICERATOWNICY ZG RUDNA/KGHM ZG RUN 
35  MADEJ MAREK 3110km / RADOMIŁÓWMADEJ ZBÓJ 
36  MAGULIJ JULIAN 37DZ / GŁOGÓWKGHM ZG RUN 
37  MALAK MARCIN 645km / GLOGOWIDEAL 
38  MATEJCZUK EMIL 435km / GŁOGÓWKGHM ZG RUN 
39  MAZURKIEWICZ BARBARA 410km / GAWORZYCESTOWARZYSZENIE LEPSZE JUTRO TWÓRZMY DZIŚ 
40 MERUNOWICZ IWONA715km / CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW 
41  MIDERA WALDEMAR 5310km / LUBIN 
42  NAJDUK DANIEL 3810km / CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW 
43  NAJDUK JAKUB 395km / CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW 
44  OSIŃSKA AGNIESZKA 425km / GŁOGÓWKGHM ZG RUN 
45 OSIŃSKI ŁUKASZ110km / PRZEMKÓWABY DO METY PRZEMKÓW 
46  PILAWA-CHMIELEWSKA AGNIESZKA 1110km / LUBINSTOWARZYSZENIE MADNESS 
47  RABIEJ-OLSZEWSKA HANNA 7010km / CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW 
48  RADTKE MACIEJ 365km / LUBINKGHM ZG RUN 
49  RAGAN PAWEL 5810km / WSCHOWA 
50REGUŁA ANTONI48DZ / POLKOWICELUBIN 
 Brak
51 REGUŁA GRZEGORZ3010km / JĘDRZYCHÓW 
52  RYBAK ŁUKASZ 205km / LUBINOSP KRZECZYN WIELKI 
53  SEKUŁA PAWEŁ 245km / LUBINKGHM ZG RUN 
54 SEŃKÓW ANTONI51DZ / POLKOWICENIGHT RUNNERS POLKOWICE 
55  SEŃKÓW DANIEL 505km / POLKOWICENIGHT RUNNERS POLKOWICE 
56  STACHYRA RAFAŁ 665km / GŁOGÓWKLUB INWALIDÓW 
57  SZCZEPAŃSKI MATEUSZ 4710km / GŁOGÓWKGHM ZG RUN 
58  SZKUDŁO OSKAR 285km / RADWANICEBEZ BALASTU 
59  SZUKAŁA DAMIAN 605km / POLKOWICE 
60  TYLUS GRZEGORZ 625km / ZIELONA GÓRA 
61  TYLUS MAGDALENA 635km / ZIELONA GÓRA 
62 WIŚNIEWSKI PAWEŁ1010km / KWILCZTO TU KWILECKIE BI BA BU 
63 WŁODARSKA ALICJA22DZ / CHOCIANOW 
64 ZAWODNIK ANONIMOWY215km /   
65  WOJTKOWIAK PIOTR 510km / CHOCIANÓWWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE/ BIEGAJĄCY Z CUKRZYCĄ 
66  WOŹNIAK SEBASTIAN 2710km / LUBINDRUŻYNA SZPIKU SITECH 
67  WSPANIAŁY LESZEK 95km / SERBYBBL GŁOGÓW 
68  ZAPAŁA BOGDAN 4510km / SULECHOWOKI TEAM SULECHOW 
69  ZIEMNIK WOJCIECH 65km / PRZEMKÓWWATAHA PRZEMKOW 
70 ZIĘTAL KORNELIA35DZ / LUBIN 
71  ZIĘTAL MONIKA 3410km / LUBINKGHM ZG RUN 
72  ZUBER IRENEUSZ 3310km / LUBINKGHM ZG RUN