Formularz systemu Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 449
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMIAK BARTŁOMIEJ 186
Pobierz
10km / M20SANOKOK 
2 ZAWODNIK ANONIMOWY3125 km / M40 OKDTR 
3 ANDRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF 214
Pobierz
5 km / M45DĄBROWA GÓRNICZASERCEM I URODZONY W TRZEBNICYOKDTR 
4  BAĆ WIESŁAW 452
Pobierz
5 km / M45RACŁAWÓWKAOKDTR 
5  BAJEWSKI MAREK 117
Pobierz
10km / M50TRZEBNICADZIKI MALCZÓWOK 
6  BALEWSKI DARIUSZ 87
Pobierz
10km / M35WROCŁAWWKB-PIAST-WROCŁAWOK 
7  BANASIK PAWEŁ 410
Pobierz
5 km / M55RADOMENDUHUB.COMOKDTR 
8  BANAŚ SZYMON 151
Pobierz
5 km / M20ŻMIGRÓDPINGWINKIOKDTR 
9  BANDROWICZ IGOR 260
Pobierz
10km / M40PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
10  BARAN TOMASZ 271
Pobierz
10km / M35KOŹMIN WLKP.OK 
11  BARTKOWIAK PIOTR 83
Pobierz
10km / M35RAWICZM-FIT RAWICZOK 
12  BASIŃSKI PAWEŁ 514
Pobierz
10km / M35SULĘCINSULĘCIN TEAMOK 
13 BEDNAREK ARKADIUSZ498
Pobierz
5 km / M25WROCŁAWOKDTR 
14BERNACKI SEBASTIAN316
Pobierz
10km / M35PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTROWSKI KLUB BIEGACZA ENDIRFINAOK 
15 BĘBEN WIOLETA28
Pobierz
10km / K45KOŻUCHÓWKB WIKON NOWA SÓLOK 
16  BIEGAŃSKI WOJCIECH 266
Pobierz
10km / M35LESZNORETRIEVER_RUNOK 
17  BIELAK PIOTR 252
Pobierz
10km / M30WROCŁAWOK 
18  BIELAWSKI PAWEŁ 253
Pobierz
10km / M30LEGNICAOK 
19  BIENIEK KATARZYNA 387
Pobierz
10km / K35SKOCZÓWOK 
20  BIERNAT MARIA 439
Pobierz
10km / K40LIMANOWAZRZESZENIE PSZCZELARZY KRAKOWSKICHOK 
21  BISKUP PRZEMYSŁAW 328
Pobierz
5 km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOSP BIEGAOKDTR 
22  BISKUPSKI ARKADIUSZ 374
Pobierz
10km / M45LUBAŃOK 
23 BŁASZCZYK JERZY371
Pobierz
10km / M60ZĄBKOWICE SLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSZTEINOK 
24  BŁĘDOWSKA ALEKSANDRA 55
Pobierz
10km / K35TRZEBNICAOLO RULESOK 
25 BŁOŃSKI PIOTR 375
Pobierz
10km / M55SMOLECPOLISH WINGSOK 
26 BOCIANOWSKI BOGDAN449
Pobierz
10km / M45DOBROSŁAWICEBIEGAM BO LUBIĘOK 
27 BOCIEK ŁUKASZ265
Pobierz
10km / M40TRZEBNICAOK 
28  BOROWCZYK MARCIN 310
Pobierz
10km / M40KOŹMIN WIELKOPOLSKIKOŹMIN BIEGAOK 
29 ZAWODNIK ANONIMOWY36110km / M35 OK 
30  BROK ADAM 116
Pobierz
10km / M50STRONIE ŚLĄSKIEOK 
31  BRZOSTOWIECKI PIOTR 250
Pobierz
5 km / M45LEGNICALEGNICAOKDTR 
32  BRZOZOWSKI JAROSŁAW 53
Pobierz
10km / M55BRZOZABRZOZA TRI TEAMOK 
33  BRZOZOWSKI MARCIN 464
Pobierz
10km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLOK 
34  BRZÓSKA KRZYSZTOF 503
Pobierz
10km / M35NOWEOK 
35  BRZÓZKA JAKUB 391
Pobierz
5 km / M30GRONÓWKO#ZALINIAMETYOKDTR 
36  BUCA MAREK 15
Pobierz
10km / M45ZAWONIAOK 
37  BUDZIAREK ADAM 474
Pobierz
5 km / M40GDAŃSK#BBKTSOKDTR 
38  BUJALSKI KONRAD 460
Pobierz
5 km / M20KOSÓW LACKIFARMACJA TARCHOMINOKDTR 
39 BYBEL MARZENA95
Pobierz
5 km / K30TRZEBNICAOKDTR 
40  CHABIŃSKA PAULINA 131
Pobierz
10km / K25TRZEBNICAAKADEMIA BIEGANIAOK 
41  CHROBOT AGNIESZKA 451
Pobierz
10km / K25TRZEBNICAOK 
42  CHUDY ROMAN 288
Pobierz
10km / M60RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAOK 
43  CHWIŁKA MARIUSZ 344
Pobierz
10km / M40WALBRZYCHKLUB BIEGACZY JYSKOK 
44  CIESIELSKA ILONA 286
Pobierz
5 km / K35KSIĘGINICE-OKDTR 
45 CIESIELSKI KRZYSZTOF85
Pobierz
10km / M65GNIEZNOFAST WALKEROK 
46  CZABAJ JACEK 396
Pobierz
10km / M50KWIDZYNKWIDZYN BIEGAOK 
47  CZAJA MACIEJ 80
Pobierz
10km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
48  CZARCIŃSKI MICHAŁ 19
Pobierz
10km / M45ZAWONIAOK 
49  CZECHOLIŃSKI PIOTR 23
Pobierz
10km / M50LESZNOLESZNO LIMITS RUNNERSOK 
50  CZERWIŃSKA JOANNA 229
Pobierz
10km / K30OLEŚNICAOK 
51  CZERWIŃSKI CEZARY 377
Pobierz
10km / M30ZEGRZEDAMY RADĘ ZEGRZEOK 
52  CZERWIŃSKI JANUSZ 248
Pobierz
10km / M60ZEGRZEDAMY RADĘ ZEGRZEOK 
53  CZERWIŃSKI MAREK 376
Pobierz
10km / M30ZEGRZEOK 
54  CZEŚNIAK PRZEMYSŁAW 426
Pobierz
10km / M40TRZEBNICA-OK 
55  CZUŁEK JAROSŁAW 360
Pobierz
10km / M50TRZEBNICAMOANKEOK 
56  CZUŁEK KAY 359
Pobierz
10km / M20TRZEBNICAMOANKEOK 
57  CZYŻ STANISŁAW 516
Pobierz
10km / M35WISŁAOK