Zawody obsługuje firma Datasport

Kunicki Bieg Reggae 2021
Kunice, 28 sierpnia 2021 r.


Liczba zawodników : 143
Odebrało numery: 98

Liczba opłaconych zawodników: 113
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 BARCZUK RAFAŁ12410km / M40LUBINKGHM ZG RUNOKOK 
2  BARDZIŃSKI RAFAŁ 13210km / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAOKOK 
3  BASTA KRYSTIAN 12610km / M40JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
4 BĄK JOANNA14310km / K50JAWOROK 
5  BĄK MICHAŁ 725km / M20JAWORJKS SALAMANDRAOKOK 
6  BEZKOROWAJNY PAWEL  5km / M40LEGNICAWOLKSWAGEN MOTOR POLSKA OK  
7  BŁAŻKIEWICZ MATEUSZ 10610km / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMOKOK 
8  BOBORYCKI RAFAŁ  10km / M30ŚRODA ŚLĄSKA OK  
9  BONDROW KRZYSZTOF 2321km / M30BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAMOKOK 
10  BOROWSKA PAULINA 715km / K30LEGNICAWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEOKOK 
11  BOŻEK GRZEGORZ 3221km / M40CHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWOKOK 
12  BRANDYS-GŁOS IWONA  5km / K30LEGNICA OK  
13 BRYL AGNIESZKA525km / K30WROCŁAWIRC KOWALEOKOK 
14  BRYL KAROL 1321km / M30WROCŁAWIRC KOWALEOKOK 
15  BRYL STANISŁAW 1221km / M50STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
16  CHOBOT MARCIN 12710km / M40CHOCIANÓWKGHM ZG RUNOKOK 
17  CYBULSKA URSZULA 11610km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
18  CZECH PAWEŁ 12210km / M40PROCHOWICEKB KROKUS KWIATKOWICEOKOK 
19 DANIELCZUK MARIKA14210km / K30CZAPLEBIEGUSY CZAPLEOK 
20  DEPUTAT MAREK 13310km / M50SZKLARSKA PORĘBATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
21  DĘBICKA JOANNA 665km / K30LEGNICAOKOK 
22  DĘBICKI ADRIAN 12510km / M40LEGNICAFENIKS LEGNICAOKOK 
23  DROZD KAROLINA 605km / K20BOLESŁAWIECMAKOŚ TEAMOKOK 
24 DUCZKOWSKI JAKUB875km / GRZYBIANYGRZYBIANY TEAMOKGmina 
25  DUDA DANIEL  10km / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA OK  
26 DUMIŃSKI TOMASZ1821km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
27  DYGUDAJ GRZEGORZ 721km / M40LEGNICAKGHM ZG RUNOKOK  
28 FARFUS KRZYSZTOF10510km / M40GŁOGÓWOKOK  
29  FENDORF-RÓG AGNIESZKA 625km / K40CHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWOKOK  
30  FICNER ANNA 755km / K30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA/MKS SIECHNICEOKOK 
31  FIGAS JOANNA  5km / K30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH OK  
32  FONAŁ TOMASZ 14110km / M30LEGNICAOKOK 
33  FRANKIEWICZ ROMAN 621km / M50LEGNICAOKOK 
34 FRISKE ŻANETA11010km / K30LEGNICAOKOK  
35  FRYŚNA AGNIESZKA  21km / K20LESZNO OK  
36  GAŁUSZKA RAFAŁ  21km / M30LEGNICA OK  
37  GIL ROBERT 1721km / M50LEGNICAOKOK 
38  GŁOS MARCIN  5km / M30WROCŁAW OK  
39  GNIEWOSZ STANISŁAW 705km / M50RUDNACROSS STRACEŃCÓW TEAMOKOK 
40  GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN  10km / M30BOGATYNIAENERGIA Z BIEGANIA OK  
41  GOŁĘBIOWSKI ARKADIUSZ 1521km / M30RACHÓWDRUŻYNA@BIEGOWAOKOK 
42  GÓRSKA JOANNA  10km / K40LEGNICASALLER TAEM OK  
43  GÓRSKI WOJCIECH 2021km / M40LEGNICAOKOK  
44 GROT IZA 5km / K30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH OK  
45  GRZEGORZEWSKI ROBERT  5km / M40LUBINKGHM ZG RUN OK  
46  GUŁAJ ARTUR 121km / M40LEGNICAREGGAE TEAM GOKIS KUNICEOKOK 
47  HALOT KAMIL 321km / M30LEGNICAOKOK 
48  HOŁÓWKA TOMASZ 10810km / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKOK  
49 IWAŃSKI MARCIN 5km / M20LEGNICA OK  
50  JABŁOŃSKI JACEK 545km / M30LEGNICAOKOK 
51  JANKOWSKI RAFAŁ 675km / M30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
52 JANKOWSKI TOMASZ845km / M40CHEŁMIECKS ACTIVE VIZAWOK 
53  KACAŁA MARIUSZ 11510km / M50WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
54 KASPERSKA SYLWIA2821km / K40CHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWOKOK 
55 KASPERSKI ARTUR3521km / M40CHOCIANÓWKB ZDYSZANI CHOCIANÓWOK 
56  KĄKLEWSKI TOMASZ 565km / M40LEGNICAKGHM ZG RUNOKOK 
57  KISIEL MACIEJ 11210km / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
58 KLIMAS EMILIA885km / K20LEGNICATRIATHLONOWA LEGNICAOK 
59  KOŁODZIEJ ANDRZEJ 11110km / M50MIŁKOWICEKS ACTIVE URANOKOK 
60  KOŁODZIEJ MICHAŁ 585km / M20MIŁKOWICEOKOK  
61  KOŚCIK ELŻBIETA 575km / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMOKOK 
62  KRZAK KRZYSZTOF  10km / M30LEGNICA OK  
63 KRZYSZTOFIK STANISŁAW14510km / M40LUBIN59-300 LUBIN  
64  KUCA SZYMON 2121km / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKOK  
65 KUDELSKI IRENEUSZ3621km / M50CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
66  KUREK KRZYSZTOF 595km / M50MIŁKOWICEKS ACTIVE URANOKOK 
67  KURIATA ROBERT 2421km / M50ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAOKOK 
68  KUSIAKIEWICZ MATEUSZ 515km / M20OLSZYNAOLSZYNA BIEGAOKOK 
69  KWAPIS ŁUKASZ 555km / M30LEGNICAKB LEW LEGNICAOKOK 
70  LEWANDOWSKA MAŁGORZATA 12310km / K50LEGNICAOKOK 
71  LĘGA WIESŁAW 10010km / M40ŚWIDNICAKS TĘCZAOKOK  
72  ŁOBODZIŃSKI WOJCIECH 421km / M30LEGNICAOKOK  
73  ŁOPATA MARCIN 13710km / M40LUBAŃOKOK 
74  ŁYSY ŁUKASZ 1621km / M30LEGNICAOKOK  
75 MACHTELEWSKA ALICJA12910km / K40JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
76 MACHTELEWSKI ARTUR12810km / M50JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
77  MAGIERA PRZEMYSŁAW 10310km / M40GŁOGÓWNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
78  MATUSZAK SYLWIA 11910km / K40STARA KAMIENICAGB KROMNÓWOKOK 
79  MAZUR PAWEŁ 13910km / M40JERZMANICE-ZDRÓJOKOK 
80  MĘDOŃ ANNA 11810km / K50JELENIA GÓRAKARKONOSZ RUNNING TEAMOKOK 
81  MICHAŁEK PIOTR 13810km / M30BOLESŁAWIECOKOK 
82  MIKULSKI RAFAŁ 3421km / M40KUNICERUN FORREST RUNOKOKGmina 
83  MULLER DAMIAN 12010km / M30KUNICEOKOKGmina 
84  NAJDUK DANIEL  21km / M30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW OK  
85  NAJDUK JAKUB  10km / M20CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓW OK  
86 NAJDUK JAKUB765km / CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
87  NASTAWSKA BOGUMIŁA 615km / K40WAŁBRZYCHOKOK 
88  OLEJNIK TOMASZ  5km / M30BOGATYNIAEDI TEAM ZGORZELEC OK  
89  OLEKSIUK ANETA  5km / K30ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELEC OK  
90  OLEKSIUK LESZEK  10km / M30ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELEC OK  
91  OSIŃSKA WERONIKA 12110km / K20WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
92  OSTROWSKI ŁUKASZ 1121km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
93 PALIŃSKA ANETA13010km / K40SZKLARSKA PORĘBATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
94  PALIŃSKI PIOTR 13410km / M50SZKLARSKA PORĘBATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
95  PAWELEC MARIUSZ 821km / M40ZIELONA GÓRAKB FORREST GUMPOKOK 
96  PILAWA-CHMIELEWSKA AGNIESZKA  21km / K40LUBINMADNESS CREW TEAM OK  
97  PILICH-ZAREMBA MAGDALENA 11310km / K30LUBIATÓWOKOK 
98  PIOTROWSKA JUSTYNA 10210km / K30LEGNICAOKOK  
99  PIOTROWSKI KRZYSZTOF 221km / M40LEGNICAOKOK 
100 PISKOROWSKA DANUTA14010km / K40OK 
101  POPIELSKI GRZEGORZ 2721km / M40CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOKOK  
102  POSACKA EWELINA POSACKA 10910km / K40ZIELONA GÓRATEAM DRACZYŃSKIOKOK 
103  PROŃKO KAMIL 735km / M20LEGNICADECATHLON LEGNICAOKOK 
104 PRZEPŁATA JAREK1421km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
105 REGUŁA GRZEGORZ10110km / M30JĘDRZYCHÓWOKOK  
106  RÓG KRZYSZTOF 2921km / M40CHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWOKOK 
107 SAJA MARTYNA855km / K20CHOJNÓWOK 
108  SAWICKI RAFAŁ 521km / M40LEGNICAKGHM ZG RUNOKOK 
109 SAWKO KATARZYNA3721km / LEGNICKIE POLE  
110  SKOWRON MACIEJ 745km / M30LEGNICAC3OKOK 
111  SMOCZYŃSKI TOMASZ 2221km / M40WARSZAWAOKOK 
112 SOBCZYK TOMASZ775km / WROCŁAWMKS SIECHNICEOKOK 
113 SOBOTA ANNA1021km / K30KUNICEGOKIS TEAM KUNICEOKOKGmina 
114  SPRING MARTA 11410km / K40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK  
115  STEPOKURA TOMASZ 13110km / M40LUBAŃTRI TEAM LUBAŃOKOK 
116 SUCHECKI ŁUKASZ14410km / M30WROCŁAWOK 
117 SYNOWIEC JACEK 10km / M40LEGNICATRIATHLONOWA LEGNIA OK  
118  SZARAFIŃSKA-JUSZCZAK DOROTA  5km / K40WROCŁAWVEGE RUNNERS OK  
119 SZARZYŃSKA PAULINA 5km / K30ŚWIEBODZICE140MINUT.PL OK  
120 SZCZEPANIAK MICHAŁ3021km / M30WOŁÓWOKOK 
121  SZCZYPIŃSKI ANDRZEJ 3121km / M40WITOSZÓW DOLNYKB LEROY MERLINOKOK 
122 SZCZYPIŃSKA VIKTORIA 5km / WITOSZÓW DOLNY OK  
123  SZLUFCIK ZBIGNIEW 1921km / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOKOK 
124  SZYMCZAK KATARZYNA 13510km / K30UNIEJOWICEPOZYTYWNIE NAKRĘCENIOKOK  
125  ŚWIERBUTOWICZ PAWEŁ 921km / M40KUNICEŁĄCZKA TEAM LEGNICAOKOKGmina 
126  TYCHANOWICZ MIŁOSZ 2521km / M50JAWOROKOK 
127 UCHMANOWICZ BOGUSŁAW 21km / M50LEGNICA OK  
128 URBAN BARTŁOMIEJ865km / OKGmina 
129  WERBNY JACEK 10710km / M40LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAOKOK  
130 WIECZORKIEWICZ AGNIESZKA635km / K20WĄDROŻE WIELKIEOKOK 
131  WIECZORKIEWICZ KRZYSZTOF  5km / M30WĄDROŻE WIELKIE OK  
132  WINIARSKA-KUDŁATA BARBARA 645km / K40LEGNICAOKOK 
133 WINIARSKI BOGDAN2621km / M30LEGNICAOKOK 
134  WITES DENIS 655km / M30LEGNICACOLG8 RUNNING CLUBOKOK 
135  WOJTASIK ANNA  5km / K50STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKA OK  
136  WOJTKOWIAK PIOTR 3321km / M30CHOCIANÓWAKS WYBIEGANI POLKOWICEOKOK 
137  WOŁONCIEJ JÓZEF 535km / M50LEGNICAOKOK 
138  WÓJCIK MAREK 10410km / M40GRĘBOCICEOKOK 
139  WSPANIAŁA IWONA 685km / K40SERBYTEAM CROSS STRACEŃCÓWOKOK 
140  WSPANIAŁY LESZEK 695km / M40SERBYTEAM CROSS STRACEŃCÓWOKOK 
141  WYSZOWSKA AGNIESZKA 11710km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
142  ZDAŃSKI DANIEL 13610km / M40ZAGRODNOOKOK 
143  ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA  10km / K30LUBINKGHM ZG RUN OK