Zawody obsługuje firma Datasport

XXI Bieg na Szczyt Pilska
Korbielów, 04 lipca 2021 r.


Liczba zawodników : 189
Odebrało numery: 126

Liczba opłaconych zawodników: 118
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA 1Bieg / K35-49IMIELINOK  
2  ALBRECHT ARKADIUSZ 2Bieg / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOK 
3  ALBRECHT KRYSTIAN 3Bieg / MJunJASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOK 
4  ANDRZEJEWSKI PIOTR  Bieg / M30WISŁA   
5 BAROS GRZEGORZ127Bieg / M50ŻYTNIÓWFALSTART RUDNIKI  
6 BAROS ZDZISŁAWA126Bieg / K50-64ŻYTNIÓWFALSTART RUDNIKI  
7  BASISTA KASIA  NW / K40PSZÓWFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI   
8  BĄK AGATA 107NW / K30SOBIENIE JEZIORYBUSHIDO CENTRUMOK 
9 BERKE RAFAŁ119Bieg / M40CHORZÓWBATORY LOTO  
10  BIAŁECKI MACIEK 4Bieg / M50CHYBIELZS `RYKALEC` ZARZECZEOK 
11  BIELECKI SLAWOMIR 5Bieg / M50KRAKÓWOK 
12  BIELOV YURIY  Bieg / M20CHORZÓW   
13 BIELOV YURIY131Bieg / M20KATOWICE  
14  BIENIEK MACIEJ 6Bieg / M40WARSZAWA-OK  
15  BŁASZCZYKOWSKI MARCIN 7Bieg / M40TARNOWSKIE GÓRYOK 
16  BOCHYNEK TOMASZ 8Bieg / M40WIEPRZTI FLUID SYSTEMSOK 
17  BUCZYŃSKI ADAM 9Bieg / M40KRAKÓWNON STOP TRAILOK 
18 BUREK ALICJA122Bieg / KJunLEŻAJSKOSP GIEDLAROWA OSP 
19  CELIŃSKA ANNA 10Bieg / K35-49Bielsko-BiałaBYLEDOBIEC ANINOK 
20  CETERA MATEUSZ 11Bieg / MJunTUCHÓWOSP PLEŚNAOKOSP  
21  CHARUSTA ANDRZEJ 12Bieg / M30TARGANICE K. ANDRYCHOWABE FIT 24 TEAMOK 
22 CIEŚLA JAN125Bieg / M70RUDNIKIFALSTART RUDNIKI  
23 CUPIAŁ DARIUSZ13Bieg / M50SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMOK 
24 CUPIAŁ MARIOLA14Bieg / K50-64SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMOK 
25 CZERNIK KRZYSZTOF129Bieg / M30RADLIN/ BIELSKO-BIAŁĄKS KANDAHAR  
26 DZIENISZEWSKA ALINA NW / K40MAŁKINIA   
27  FABIAN BOGUSŁAW  Bieg / M50PYSKOWICEEVANLITE.COM OSP  
28  FAŁOWSKA SONIA 15Bieg / K20-34ANDRYCHÓWOK 
29  FIGURA ANDRZEJ 16Bieg / M70CIĘCINAHALNY WĘGIERSKA GÓRKAOK 
30 FIJAK JAN143Bieg / M40SIENNA  
31  FILIPIAK PRZEMYSŁAW 17Bieg / M40ŻYDOWOKP PSP WRZEŚNIA/OSK STRAŻAK/SZYMKOWIAK TEAM/OSP GORAZDOWOOKOSP 
32  FRYDRYSZAK DANUTA 18Bieg / K20-34KRAKÓWKW KRAKÓWOK 
33 GACEK TADEUSZ134NW / M50JORDANÓW  
34  GARBUZ AGNIESZKA 108NW / K40BRZESZCZEOK  
35  GAWEŁ BOGDAN 19Bieg / M60OŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJOK 
36 GAWRON JAROSŁAW20Bieg / M40NOWY TARGGERIATRIK ROOMOK  
37 GŁADKI MICHAŁ150Bieg / M30KRAKÓWKW KRAKÓW  
38 GŁADKI MICHAŁ Bieg / M30KRAKÓW   
39 GOLONKA MAREK21Bieg / M50MYSŁOWICEBIEGAMYSŁOWICEOK 
40  GÓRA SŁAWOMIR  Bieg / M20KORBIELOWALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM   
41  GÓRECKI ARKADIUSZ 22Bieg / M40CZECHOWICE-DZIEDZICEOK 
42 GREŃ ZYGMUNT144Bieg / M60BRENNAUKS BRENNA-GÓRKI  
43  GREŃ ZYGMUNT  Bieg / M60BRENNAUKS BRENNA-GÓRKI   
44  GRZEGORZEK PIOTR 23Bieg / M30ZYWIECKS KANDAHAROK 
45  GRZYWACZ MARCIN 24Bieg / M40CZECHOWICE-DZIEDZICESIGNIFY BIELSKO-BIAŁAOK 
46 GUTAN DAMIAN148Bieg / M20BIELSKO-BIAŁA  
47  GUTAN DAMIAN  Bieg / M20BIELSKO-BIAŁA   
48  HANKUS PRZEMYSŁAW 25Bieg / M20CZERNICHÓWOK 
49  HANKUS SEBASTIAN 26Bieg / M30ŻYWIECOK 
50  HELBIK MARCIN 109NW / M40KORBIELÓWPOD GRONIKIEMOK 
51  HŁAWICZKA TOMASZ  Bieg / M30LESZNA GÓRNA   
52 HOLISZ ARKADIUSZ137Bieg / M40ZABORZELZS `RYKALEC` ZARZECZE  
53  HOŁYŃSKA-URBASIK KAROLINA 27Bieg / K20-34RYDUŁTOWYLITTLEULTRARUNSTEROK 
54  HONISZ SEBASTIAN 28Bieg / M40RUDA ŚLĄSKAOK  
55  HYRKIEL PAWEŁ  Bieg / M40RZESZOTARYIL GATTO RAMPANTE   
56  HYŻY PIOTR 29Bieg / M40TARNOWIECBONNIE & CLYDEOK  
57  IZDEBSKI MARIUSZ 30Bieg / M50OLKUSZOSV TEAM OLKUSZOK 
58 JAGIELSKA MAGDALENA124NW / K40KŁOBUCKNGB KŁOBUCK  
59  JAKUBOWSKA RENATA 31Bieg / K65+BIELSKO -BIAŁAOK 
60  JAMIŃSKI ADAM  Bieg / M30NOWY TARG   
61 JAMIŃSKI ADAM138Bieg / M30NOWY TARG  
62  JANIK ROMAN 32Bieg / M60KWIDZYNKWIDZYN BIEGAOK 
63  JANOWSKA MAGDALENA 33Bieg / K35-49KATOWICETRIDIVISION TRIATHLON TEAMOK 
64 JANUSZYK IWONA128Bieg / K20-34OŚWIĘCIMKS KANDAHAR  
65  JUCHIEWICZ MACIEJ  Bieg / M30KRAKÓWKW KRAKÓW   
66 JUCHIEWICZ MACIEJ149Bieg / M30KRAKÓWKW KRAKÓW  
67  JURECKI LESZEK 110NW / M50GROJECOK 
68  KALINOWSKA JOLANTA 34Bieg / K50-64BIELSKO-BIAŁAOK 
69  KAMIŃSKI ROBERT 35Bieg / M30MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEOK 
70  KANIA KRZYSIEK 36Bieg / M40WĘGIERSKA GÓRKAOK  
71  KARKUT BOGDAN 37Bieg / M50KOMORÓWUKS TIKI TAKA KOLBUSZOWAOK 
72  KASIOWNIAK BŁAŻEJ 38Bieg / M20BIELSKO-BIAŁAOK  
73  KASTELIK GRZEGORZ 39Bieg / M20KALNAOK 
74  KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 40Bieg / M30ŁAZISKA GÓRNEKS KANDAHAROK 
75  KLAMUT NATALIA  Bieg / K35-49KARPACZ   
76  KMITA TOMASZ  Bieg / M20JASTRZĘBIE-ZDRÓJ   
77 KOCZUR ARKADIUSZ41Bieg / M40KOZYOK 
78 KOFAROWSKI JAKUB142Bieg / MJunZAKOPANEKS KANDAHAR  
79 KOPCIUCH ANNA42Bieg / K35-49KATOWICESTARE RUBE BABYOK  
80 KOPICZKO ŁUKASZ Bieg / M30RYBNIKYETI TEAM   
81 KOPTA JERZY43Bieg / M70KRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIOK 
82 KORBA MATEUSZ152NW / WARSZAWA  
83  KORBA MICHAŁ 111NW / M40WARSZAWABUSHIDO CENTRUMOK 
84  KOSCIELNIAK BARBARA 44Bieg / K35-49ŻYWIECKW KRAKÓWOK 
85  KOZIEŁ SŁAWOMIR 45Bieg / M40BIELSKO-BIAŁAOK 
86  KOZŁOWSKI RAFAŁ  Bieg / M40BIELSKO-BIAŁA   
87  KRZEMIEŃ ADRIAN  Bieg / M40JAWORZEBB RUNNERS   
88  KUBASIEWICZ BARTOSZ  Bieg / M30SOSNOWIECK.S.KALINOWA   
89  KUBKOWSKI MATEUSZ 46Bieg / M30TARNOWSKIE GÓRYOK 
90  KUPCZAK TOMASZ  Bieg / M30CISIECTSG MŁÓCKARNIA   
91  KUŹNIAK FILIP  Bieg / M40KATOWICEKW KRAKÓW   
92 KUŹNIAK FILIP147Bieg / M40KATOWICEKW KRAKÓW  
93  KWAK ŁUKASZ 47Bieg / M30STRYSZAWACZWARTUNIO TEAMOK 
94  LULIS DAWID  Bieg / M30WROCŁAWSOBOTA TO SOBOTA   
95  ŁUGOWSKA ANETA 48Bieg / K20-34RYBNIKKS KANDAHAROK 
96  ŁUKOSZ TOMASZ 49Bieg / M30USTROŃCZANTORIA MTOK 
97 MACH AGATA120Bieg / K20-34GIEDLAROWAOSP GIEDLAROWA OSP 
98 MACIEJOWSKI WIESŁAW50Bieg / M60OLKUSZW POGONI ZA DUCHEMOK 
99  MARKIEWSKA TERESA 51Bieg / K35-49KRAKÓWKINEAOK 
100  MASICZ MACIEJ 52Bieg / M20RYBNIKOK 
101  MAŚLANKA TOMASZ 53Bieg / M40BYTOMKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAOK 
102 MATLAK EWA54Bieg / K35-49WARSZAWAOK 
103 MATLAKIEWICZ TOMASZ145Bieg / M40BIELSKO-BIAŁA   
104  MATUSZCZYK GRAŻYNA 55Bieg / K35-49RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
105 MATUSZCZYK MAREK56Bieg / M40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
106  MATYSSEK KAROL 57Bieg / M30KATOWICEKS KANDAHAROK  
107  MICHAŁEK JAROSŁAW  Bieg / M50KRAKÓWONE WAY TICKET   
108  MICHAŁOWSKA MAŁGORZATA  NW / K40ZARĘBY KOŚCIELNE   
109  MILERT JOLANTA 112NW / K40GASZOWICENORDIC WALKING LYSKIOK  
110 MILOTA MACIEJ130Bieg / M50BIELSKO-BIAŁA  
111  MILOTA MACIEJ  Bieg / M50BIELSKO-BIAŁA   
112  MOKROS ZUZANNA 58Bieg / K20-34BIELSKO-BIAŁASALCO GARMIN TEAMOK 
113  MORGA KATARZYNA 59Bieg / K50-64KRAKÓWOK 
114  NIECIĄG SABINA 60Bieg / K35-49ŚLESZOWICECZWARTUNIO TEAM / OSP ŚLESZOWICEOKOSP 
115  NOSALIK MAREK 61Bieg / M50ŻYWIECMTAOK 
116 NOWAK EWA62Bieg / K20-34ZŁOTORYJAOK  
117  NOWICKA IWONA  NW / K50WAŁBRZYCHDATASPORT   
118  NYTKO MAŁGORZATA  Bieg / K35-49WIEPRZAMATOR   
119  OPRYSZEK BOGUSŁAW 63Bieg / M50KRAKÓWITMBW KRAKÓWOK 
120  OPRZONDEK PIOTR 64Bieg / M50TYCHYOK 
121  ORLIK MARCIN 65Bieg / MJunPLEŚNAOSP PLEŚNAOKOSP  
122  ORZYSZEK ROKSANA 113NW / K30RYDUŁTOWYOK  
123  OWERKO TOMASZ 66Bieg / M40MODLNICZKASNW KW KRAKÓWOK 
124  PAJĄK JUSTYNA 67Bieg / K20-34BIAŁKAOSP BIAŁKAOKOSP 
125  PARCHIMOWICZ JANUSZ 114NW / M60PRZECŁAWOK 
126 PASTERNAK STANISŁAW 68Bieg / M50OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLOK 
127 PAUL PATRYK136Bieg / MJunGIEDLAROWAOSP GIEDLAROWA OSP 
128  PAWLUSIAK ŁUKASZ  Bieg / M40WILKOWICE   
129  PIGUŁA DARIA 69Bieg / K35-49CZELADŹCARBON SILESIA SPORTOK  
130  PILŚNIAK KRZYSZTOF 70Bieg / M40KRAKÓWOK  
131 PIŁATOWSKI ANDRZEJ121Bieg / M50ŁODYGOWICESBG  
132  PÓŁTORAK SYLWESTER 71Bieg / M40KRZYSZKOWICEDOBCZYCKI KLUB BIEGACZAOK 
133  PRYMAKOWSKA BARBARA  Bieg / K65+TARNÓW   
134 PRYMAKOWSKA BARBARA132Bieg / K65+TARNÓWNIEZRZESZONE  
135  PYREK PRZEMYSŁAW 72Bieg / M20OŚWIĘCIMTRAINING BY PPOK 
136  PYTEL JANUSZ 133 SOSNOWIECTRUCHTACZ MYSŁOWICE  
137  RACZAK MACIEJ 73Bieg / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE42K.COM.PLOK 
138 RADOMSKI ZBIGNIEW135Bieg / M70BIELSKO-BIAŁA  
139  RASZKA JANUSZ 74Bieg / M50CIESZYNJGTEAMOK 
140  ROZMUS-ORCZYK ANNA 75Bieg / K50-64KOZYKOZY BIEGAJĄ,A NIE SKACZĄ !OK 
141  RZESZUTEK PAWEŁ 76Bieg / M40KATOWICESTARE RUBE BABYOK  
142  SADOWSKI TOMASZ 115NW / M40SOSNOWIEC#CZELADŹBIEGAOK 
143  SALA ADAM 77Bieg / M40WADOWICEADAMOK 
144  SEWERYN JACEK 78Bieg / M40MYSŁOWICEMYSŁOWICEOK 
145  SKALSKA ANNA  Bieg / K35-49BYTOMCARBON OCR RACING TEAM   
146  SKROBISZ TOMASZ 79Bieg / M30PLEŚNAOSP PLEŚNA, KM PSP RADOMOKOSP  
147  SOŁTYSEK MARCIN 80Bieg / M40CISIECOK 
148 SOSZKA GUSTAW141Bieg / MJunBRZEGITKN TATRA TEAM  
149  STACHOWSKI DAMIAN 81Bieg / M30STRYSZAWACZWARTUNIO TEAMOK 
150  STACHOWSKI ŁUKASZ 82Bieg / M30STRYSZAWAOSP KUKÓWOKOSP 
151 STALSKA KAMILA140Bieg / K20-34ŻYWIEC  
152 STALSKI RAFAŁ139Bieg / M40ŻYWIEC   
153  STANKIEWICZ ROBERT 83Bieg / M20RADZIECHOWYOK 
154  STAWIARZ PAWEŁ 84Bieg / M40CHORZÓWGERIATRIK ROOMOK 
155  STEBEL PIOTR 85Bieg / M50SKOCZÓWPRZEWODNIKOK 
156  SUCHECKA MAŁGORZATA 116NW / K40BRZESZCZEDOBRACHWILAOK 
157  SZCZECHLA GRZEGORZ 86Bieg / M30USTROŃINOV8OK 
158 SZEWCZYK DAMIAN87Bieg / M40JEJKOWICEJEJKOWICE BIEGAJĄOK 
159  SZEWCZYK DAMIAN 88Bieg / M40JEJKOWICEJEJKOWICE BIEGAJAOK  
160  SZKARADEK MARIUSZ 89Bieg / M20NOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROOK 
161 SZPAK DAMIAN90Bieg / M60TYCHYDAMEK TEAMOK 
162  SZROMBA SZYMON 91Bieg / MJunOŚWIĘCIMUKS BRZESZCZEOK 
163 SZWED RENATA151Bieg / K35-49CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE  
164  SZWED RENATA  Bieg / K35-49CZECHOWICE-DZIEDZICERYTM CZECHOWICE DZIEDZICE   
165  SZYJKA JACEK  Bieg / M40BOBREKKS KANDAHAR   
166  TATAREK-KONIK AGNIESZKA  Bieg / K20-34CZELADŹOLIMP SPORT   
167 ZAWODNIK ANONIMOWY117NW / K40 OK 
168  TRZCIONKOWSKI MARIUSZ 92Bieg / M40OLKUSZOSV TEAM OLKUSZOK 
169  TRZOPEK MARCIN 93Bieg / M20UJSOŁYIRON TEAM UJSOŁYOK  
170  UNGEHOJER MAŁGORZATA  Bieg / K35-49CZECHOWICE DZIEDZICE   
171  URBAN IWONA 94Bieg / K35-49TYCHY42K.COM.PLOK 
172 URBASIK DANIEL95Bieg / M30RYDUŁTOWYLITTLEULTRARUNSTEROK 
173  WASIEWICZ ADAM 96Bieg / M30WARSZAWANIE MÓJ CYRK, NIE MOJE MAŁPYOK 
174  WASIEWICZ JOLANTA 97Bieg / K35-49WARSZAWAMEEOK 
175 WAWRZKIEWICZ DARIA98Bieg / K35-49BYTOMOK  
176  WDOWIAK MAREK 99Bieg / M20KRAKÓWOK 
177  WĘGRZYN MONIKA 100Bieg / KJunKOBUSZOWABUFF THE NORTH FACE TEAM POLANDOK 
178  WIATER TOMASZ 101Bieg / M40CHORZÓWOK 
179  WIESIOŁEK PAWEŁ  Bieg / M40KATOWICEBIEGAMY Z OSZCZEPEM   
180  WOJCIECHOWSKI MARCIN 118NW / M30RADLINRADLINIOKI W BIEGUOK 
181  WOLF KRZYSZTOF  Bieg / M20MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE   
182  WYSZOWSKA AGNIESZKA 102Bieg / K35-49WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
183  WYSZOWSKI STANISŁAW 103Bieg / M50WAŁBRZYCH-OK 
184  ZĄBIK MAREK 104Bieg / M30GODOWAOK  
185  ZBORUCKI JAN 105Bieg / M30KRAKÓWLATAJACY CYRK / PMTOK  
186  ZIARKOWSKI DAMIAN  Bieg / M30PRZEDBÓRZ   
187 ZIELIŃSKI KRYSTIAN146Bieg / M40JAWORZNOIFA POWERTRAIN POLAND  
188  ZYCH KATARZYNA 106Bieg / K35-49TARNÓWBONNIE &CLYDEOK 
189 ZYGMUNT TOMASZ123Bieg / M20GIEDLAROWAOSP GIEDLAROWA OSP