Zawody obsługuje firma Datasport

I Bieg z Gwizdkiem Po Zdrowie
Chochołowy Dwór, Jerzmanowice k. Krakowa, 06 czerwca 2021 r.


Nazwa małżeństwa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 419
Liczba opłaconych zawodników: 324
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
  ADAMCZYK MAJA 266BDz / CZYŻÓWKAOLKUSZOK 
  ADAMCZYK MATEUSZ  OPEN / M30KRAKÓWPWK  
 AL SOORI BOŻENA14OPEN / K40RZESZOWOK 
  ANDRZEJEWSKI ALEKSANDER  BDz / KRAKOWSPORTWISE  
  ANDRZEJEWSKI KACPER  BDz / KRAKOWAWF AZS KRAKOW  
  ANDRZEJEWSKI KACPER  BDz / KRAKOWAZS AWF KRAKOW  
  APOSTOLSKI ŁUKASZ 10OPEN / M30BRZEZINKAZABIERZÓW BIEGAOK 
  APOSTOLSKI PRZEMYSŁAW 11OPEN / M20KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAOK 
  BARAN MARIUSZ 29OPEN / M40JERZMANOWICEJURA TEAMOKM2 
 BARAN MARTA28OPEN / K40JERZMANOWICEJURA TEAMOKM2 
  BARAŃSKA KATARZYNA 226OPEN / K40JERZMANOWICEOK 
  BARAŃSKA WANDA 132OPEN / K50KRAKÓWOK 
  BARAŃSKI JAKUB 130OPEN / M20KRAKÓWAZS UJOK 
  BARDOŃ PAWEŁ 18OPEN / M40ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOK 
  BARNAŚ LENA 332BDz / JERZMANOWICEZS JERZMANOWICEOK 
  BARNAŚ SEBASTIAN  OPEN / M30KŁAJ  
  BARTULA PIOTR 32OPEN / M40KRAKÓWRYSIEOK 
  BIELECKI SLAWOMIR 148OPEN / M50KRAKÓWOK 
  BLAUT MARCIN  OPEN / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERS  
 BOGDAN BARTŁOMIEJ298BDz / SZCZYGLICEPRO SCHOOL GABINET FIZJOTERAPII I MASAŻUOK 
  BOGDAN JAKUB 185OPEN / M40KRAKÓWPRO SCHOOL - GABINET FIZJOTERAPII I MASAŻUOK 
  BORSZOWSKI ZBIGNIEW 4OPEN / M40ŁAZYZABIERZÓW BIEGAOK 
  BORUTA ADAM 196OPEN / M30KRAKÓW1SGSOK 
 BORUTA KAROL296BDz / KRAKÓW1SGSOK 
  BROŻEK ŁUKASZ 179OPEN / M30GORENICEOK 
 BRÓG MICHAŁ267BDz / OLKUSZKS OLKUSZOK 
  BUCKI DOMINIK 49OPEN / M30GORENICEJURA TEAMOK 
 BUDZYN SZYMON124OPEN / M30WIELKA WIEŚOK 
  BUJAK-KAPA DOROTA 175OPEN / K40CZELADŹ#CZELADZBIEGAOKM1 
  BUJAK RADOSŁAW 241OPEN / M20KRAKÓWSZYBKIE MORŚWINYOK 
  BYCZEK MAGDALENA 162OPEN / K20OLKUSZMUKS ILKUS OLKUSZOK 
  BYDOŃ AGNIESZKA 217OPEN / K40KOKOTÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMOKM2 
  BYDOŃ SŁAWOMIR 218OPEN / M40KOKOTÓWOKM2 
  BZUKAŁA JANUSZ 122OPEN / M40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAOK 
  CABAN JAKUB  OPEN / M30MOSKORZEWNIEZRZESZONY  
  CADER AGNIESZKA 228OPEN / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKM2 
  CADER JACEK 2OPEN / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKM2 
  CADER JAKUB 280BDz / ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOK 
  CHMURA TOMASZ 242OPEN / M40BUKOWNO---OK 
  CHWASTEK MARCIN 81OPEN / M30IWANOWICEOK 
 CHYRC OLIWIA34OPEN / K20KRAKÓWRYSIEOK 
  CIAŁOWICZ FILIP 19OPEN / M30RADWANOWICEKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMOK 
  CICHOŃ AGNIESZKA 116OPEN / K40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAOK 
  CIUŁA TOMASZ  OPEN / M40KRAKÓWREBELLION OF FREE RUNNERS  
  CIUPEK JERZY 184OPEN / M60RUDAWAOK 
 CZAPLA PIOTR133OPEN / M50KRAKÓWHERONOK 
  CZARNOTA-ZYCH JOANNA  OPEN / K20OLKUSZ  
 CZEKAJ MARTA OPEN / K30OLKUSZTEAM CZEKAJ M2 
 CZEKAJ MARTA OPEN / K30OLKUSZRUSZKOWSKI TEAM M2 
  CZEKAJ MICHAŁ  OPEN / M30OLKUSZMIKE M2 
 CZUPICH JAKUB299BDz / ZELKÓWOK 
 .
  CZUPICH MACIEJ 188OPEN / M30ZELKÓW-GACKIOK 
  CZYSZCZOŃ BOGDAN  OPEN / M40GDÓWBODZIOTEAM