Zawody obsługuje firma Euforia Biegacza

4. NOCNY BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ
Prusice, 31 stycznia 2021 r.


Liczba zawodników : 197
Liczba opłaconych zawodników: 183
<
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMSKI RAFAŁ 745 km / M50WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWOK 
2  BAJEWSKA WIOLETTA 545 km / K40KSIĘGINICEDTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
3  BANAŚ SZYMON 1545 km / M20ŻMIGRÓDPINGWINKIOK 
4 BANDROWICZ IGOR15 km / M40PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
5  BAŃKOWSKI MAREK 1005 km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
6  BARTKOWIAK HUBERT 1605 km / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
7  BASIEWICZ WOJCIECH 1195 km / M40WROCŁAWMIAMI VICEOK 
8  BATOR ALEKSANDRA 1395 km / K20ZAWONIAOK 
9  BEŚKA DAMIAN 935 km / M20SKOKOWADB ENERGIAOK 
10 BEŚKA KAMIL945 km / M20SKOKOWADB ENERGIAOK 
11  BIELECKI GRZEGORZ 555 km / M40LEGNICAHAPPY SCHOOLOK 
12  BIJAK DOROTA 1085 km / K60WROCŁAW-OK 
13  BŁASZCZYK TOMASZ 1255 km / M40GÓRABRAKOK 
14 BOCIANOWSKI BOGDAN1165 km / M50DOBROSŁAWICEBIEGAM BO LUBIĘOK 
15  BOĆKO EWA 415 km / K40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
16  BOĆKO KRZYSZTOF 425 km / M40TRZEBNICAWATAHAOK 
17  BURCHACKI PRZEMYSŁAW 25 km / M30SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
18  BYSTROWSKI RAFAŁ 1575 km / M40KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
19  CZAJA MACIEJ 265 km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
20  CZAJA MAŁGORZATA 255 km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
21  CZERW KONRAD 1095 km / M40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
22  DAROSZEWSKI TOMASZ 875 km / M30KAMIENIEC WROCŁAWSKIOK 
23 DOLATA MONIKA965 km / K30ZDUNYKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
24  DOMANIECKA MONIKA 185 km / K30RAWICZRUN AND BIKE STARY SIELECOK 
25  DRAGOSZ PAULINA 585 km / K20SKOKOWAOK 
26  DROŻDŻEWSKI MATEUSZ 835 km / M30GOSTYŃ-OK 
27 DUBICKI ADAM1525 km / M20STARY SIELECRUN AND BIKE STARY SIELECOK 
28  DURBAJŁO PAWEŁ  5 km / M30TRZEBNICA-  
29  DYCHAŁA PAWEŁ 1155 km / M30LUBINOK 
30  FABJAŃSKI AUGUSTYN 955 km / M60WROCŁAWAKTYWNI KLECINAOK 
31  FRANCZAK MARIUSZ 1745 km / M40KSIĘGINICEDTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
32  FRANKIEWICZ HANNA 1355 km / K20MILICZOK 
33 FRĄCZEK DAMIAN625 km / M30PROSZKÓWAGROTIMOK 
34  FRYDECKA ELŻBIETA 1455 km / K50ŹRÓDŁAAKB ESEMASOK 
35  FRYDECKI SLAWOMIR 1465 km / M60ŹRÓDŁAAKB ESEMASOK 
36  GEISLER MIROSŁAW 1205 km / M40STEVENSVILLEMIAMI VICEOK 
37  GŁOGOWSKA KATARZYNA 85 km / K40WROCŁAWNOAOK 
38  GŁOGOWSKI ADAM 75 km / M40WROCŁAWNOAOK 
39  GOŹDZIEJEWSKA NATALIA  5 km / K20ŻAGAŃ  
40  GÓRA KRZYSZTOF 705 km / M40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
41  GRABA BARTOSZ 485 km / M20TRZEBNICAOK 
42  HERNER TOMASZ 135 km / M40TRZEBNICAMARIO TEAMOK 
43  HOŁDYŃSKI MIROSŁAW 1015 km / M60KĄTY WROCŁAWSKIEWKB `META` LUBLINIECOK 
44  HRYŃKO KAMIL  5 km / M40LUBINTOTAL&INDEPENDENT  
45  HYS DAMIAN 435 km / M40TRZEBNICAMARIO TEAMOK 
46  JADCZAK MONIKA 1595 km / K20KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
47 NOWAK JAKUB 5 km / M30BRZEGBRZEG W RUCHU  
48 JAKUBOWSKI ANDRZEJ 5 km / M30ŻMIGRÓD  
49 JANECZEK PAWEŁ1825 km / M30PRUSICEOK 
50  JANIK ANNA 715 km / K40SYCÓWRAFALINHO RUNNING TEAMOK 
51  JANISZEWSKI WIKTOR 1475 km / M40MILICZATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
52  JARECKI IRENEUSZ 1555 km / M50TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
53 JAREMKIEWICZ BARTOSZ525 km / M30TRZEBNICA-OK 
54  JAREMKIEWICZ MAGDALENA 505 km / K30TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
55  JAROSZ PIOTR 645 km / M30TRZEBNICAKS PIOTREXOK 
56  JARZĘBOWICZ MATEUSZ 1105 km / M30TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
57 JEDRYCHOWSKI MACIEK1815 km / M40WROCŁAWMIAMI VICEOK 
58  KACZMAREK ADRIAN 815 km / M30WROCŁAWOK 
59  KACZMAREK ANNA 55 km / K30RAWICZOK 
60  KALINOWSKA KATARZYNA 1645 km / K40WROCŁAWOK 
61  KAPAŁA ALICJA 1325 km / K30RawiczOK 
62 KAPIEC ROBERT 5 km / M30LUBINTEAM LUBIN RUNNERS  
63  KAPUT PAWEL 455 km / M40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
64  KAPUT PIOTR 465 km / M40TRZEBNICAMARIO TEAMOK 
65  KASZUB MATEUSZ 1615 km / M20KROTOSZYN-OK 
66 KATARZYNA KURYLOWICZ1835 km / K30PRUSICEOK 
67  KAŹMIERSKI KAMIL 1345 km / M30SIECHNICE-OK 
68  KEMPA KRZYSZTOF 1675 km / M30TRZEBNICASANKI POLANDOK 
69  KIEŁB JERZY  5 km / M50NYSADRUŻYNA SZPIKU/MARATONYPOLSKIE.PL  
70  KLESZCZ ANDRZEJ 335 km / M40TRZEBNICAOK 
71  KLESZCZ ANNA 325 km / K40TRZEBNICAOK 
72  KOCIK ADRIAN 1755 km / M30KSIĘGINICEMARIO TEAMOK 
73  KOKOSZKA KLAUDIA  5 km / K20ŻMIGRÓDŻMIGRÓD  
74  KOMOROWSKI ARKADIUSZ 1765 km / M20TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
75 KOMOROWSKI KAROL1785 km / M30TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
76 KOSARZYCKA ANETA 5 km / K30ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓD  
77  KOSTECKA ANNA 535 km / K40PRUSICEOK 
78 KOSTECKI TOMASZ1705 km / M20PRUSICEKS KROŚCINAOK 
79  KOWALEWSKA EWA 575 km / K40TRZEBNICAKRATOS TRZEBNICAOK 
80  KOWALEWSKI ZBIGNIEW 1725 km / M30TRZEBNICAKRATOS TRZEBNICAOK 
81  KOWALSKI MARCIN 1515 km / M40KSIĘGINICETEAM KSIĘGINICEOK 
82  KOZICA DAWID 1485 km / M30KSIĘGINICETEAM KSIĘGINICEOK 
83  KOZICA MACIEJ 305 km / M20STARY SIELECRUN AND BIKE STARY SIELECOK 
84  KOZIMOR KATARZYNA 1315 km / K40WROCŁAWKUBUTEK RUNNING TEAMOK 
85 KRASICKI MICHAŁ1055 km / M40RAWICZRUNNIN_GYMOK 
86  KRZEMIEŃ SŁAWOMIR 165 km / M40TRZEBNICAKRATOS TRZEBNICAOK 
87  KRZYWY-DAROSZEWSKA EUNIKA 865 km / K30KAMIENIEC WROCŁAWSKI-OK 
88  KUBIAK MARCIN  5 km / M40WROCŁAWBIEGAMY WE WROCŁAWIU  
89  LEKOSZ HUBERT 315 km / M20STARY SIELECRUN AND BIKE STARY SIELECOK 
90 LEŚNIAK KAMIL1775 km / M30SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
91 LIBERA BARTŁOMIEJ395 km / M30TRZEBNICARAFALINHO RUNNING TEAMOK 
92  LUBAŃSKA ALICJA 475 km / K50BUKOWICEOK 
93  ŁASZKIEWICZ PIOTR 725 km / M60PRUSICEOK 
94 ŁASZKOWICZ PIOTR215 km / M30PRUSICEOK 
95 ŁOJKO MICHAŁ ESTEBAN365 km / M30DRZONKÓWMISIA:* - KOCHAM CIE CORECZKO (R DKA)OK 
96  ŁUKANIEC IZA 155 km / K20TRZEBNICARAFALINHO RUNNING TEAMOK 
97  KASPRZYK ŁUKASZ 1805 km / M30WROCŁAWMIAMI VICEOK 
98  MAĆKOWIAK KAROLINA 1365 km / K30MASŁOWOMASŁOWO BIEGAOK 
99 MARKIEWICZ MICHAŁ95 km / M20WOŁÓWRAFALINHORUNNINGTEAMOK 
100  MASICKI RAFAŁ 1625 km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEKP BÓROK 
101  MĄDRECKI DARIUSZ 925 km / M50KROTOSZYNOK 
102  MIERNICKI MARIUSZ 1065 km / M60DZIERŻONIÓWOK 
103  MISZCZUK ANNA 665 km / K40SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
104  MOSKAL ADRIAN 1275 km / M20SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
105  NAWROCKA SYLWIA 785 km / K40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
106  NAWROT ARTUR 1125 km / M40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
107  NAWROT MARTA 1135 km / K40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
108  NAWROT TOMASZ 445 km / M40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
109 NOWACKI ROMAN225 km / M40JUTROSINJUTROSINOK 
110  NOWAK KAROL 905 km / M60WOŁÓWWOŁÓW BIEGAOK 
111  NUREK KRZYSZTOF 1115 km / M20TRZEBNICAOK 
112  OPAŁKA TOMASZ 35 km / M40TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
113  OWCZAREK ANDRZEJ 655 km / M30TRZEBNICA - KSIĘGINICEDTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
114  PALUCH ADRIAN 1215 km / M40WISZNIA MAŁAMIAMI VICEOK 
115  PANACHEDA MICHAŁ 1665 km / M20BOGATYNIAOK 
116  PAWLAK BEATA 1375 km / K30SKOKOWAOK 
117  PAWLAK ROBERT 1415 km / M30SKOKOWAOK 
118  PAWLAK ZDZISŁAW 1385 km / M60SKOKOWAOK 
119  PĘCZKOWSKA NATALIA 1235 km / K30TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
120  PISULA WACLAWA 1655 km / K70PRUSICEPCF PRUSICEOK 
121  PLEWA HUBERT 295 km / M30STARY SIELECRUN AND BIKE STARY SIELECOK 
122  PLEWKA IWONA 735 km / K40SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
123  POLAK ŁUKASZ 195 km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
124  POPIELARCZYK ADRIANNA 1075 km / K40WROCŁAWOK 
125  POPRAWA DARIUSZ 1035 km / M40RYDZYNA-OK 
126  PROKOPCZUK ADAM 1175 km / M30KROTOSZYNOK 
127  PRZYSTARZ ARTUR 1185 km / M50OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
128  PUDŁO PIOTR 1285 km / M30ZAWONIAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAOK 
129  RACZYCKA BEATA 595 km / K40TRZEBNICAKRATOS TRZEBNICAOK 
130  RADECKI JAKUB 1305 km / M40WROCŁAWKUBUTEK RUNNING TEAMOK 
131  RAKOWSKI OSKAR 1585 km / M30KONARZEWKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
132  RASZKA KRZYSZTOF 1265 km / M40MILICZRUNNING TEAM MILICZOK 
133  REGIEC SŁAWOMIR 1535 km / M30KROŚCINA WIELKAOK 
134  RICHTER DOROTA 885 km / K40WROCŁAWOK 
135  ROPA ŁUKASZ 1505 km / M20KROŚNICESSW TEAM KROŚNICEOK 
136  SAWAŁA SŁAWOMIR 1145 km / M40LUBINOK 
137  SEREDYŃSKA OLA 565 km / K20PRUSICEOK 
138 SKALSKI BARTŁOMIEJ1685 km / M20TRZEBNICAOK 
139  SKIBIŃSKA MAŁGORZATA 115 km / K30WROCŁAWOK 
140 SKOWRON TOMASZ1425 km / M40TRZEBNICASSW TEAM KROŚNICEOK 
141 SKRZYPEK ADRIAN1025 km / M40RAWICZMASŁOWO BIEGAOK 
142  SKRZYPEK DAMIAN 125 km / M20TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
143  SKRZYPEK MATEUSZ 615 km / M30CZESZÓWKRATOS TRZEBNICAOK 
144  SKRZYPEK TOMASZ 1735 km / M50TRZEBNICAMARIO TEAMOK 
145  SŁOTNICKA MAŁGORZATA 1715 km / K30KSIĘGINICEOK 
146 SMUŻNY ŁUKASZ1405 km / M20WAŁBRZYCHMAD RUNNERSOK 
147  SOCHACKI GRZEGORZ 1435 km / M30KSIĘGINICEOK 
148  SOŁTYŃSKI JAKUB 1635 km / M50OBORNIKI ŚLĄSKIEKP BÓROK 
149  SPIKOWSKA MONIKA 205 km / K40WROCŁAWOK 
150  STAROWICZ MACIEJ 605 km / M40TRZEBNICAOK 
151  STROIUK MYKHAILO  5 km / M30KRAKOW  
152  SUSDORF ANNA 375 km / K40PSARYRODZINA SUSÓWOK 
153  SUSDORF KRZYSZTOF 385 km / M60PSARYRODZINA SUSÓWOK 
154  SZAŁAJKO ANNA 285 km / K50WROCLAWDUCH GÓROK 
155  SZAŁAJKO JERZY 275 km / M50WROCŁAWDUCH GÓROK 
156  SZCZEPAŃSKA ALEKSANDRA 855 km / K20ZABRZEOK 
157  SZERSZEŃ AGATA 405 km / K30WYSOKI KOŚCIÓŁRUN WISZNIA RUNOK 
158  SZLACHTER GRZEGORZ  5 km / M30LUBINKANDYDACI NA RATOWNIKA RUDNA  
159  SZULC GRZEGORZ 345 km / M40ŻMIGRÓDAKTYWNY TATUŚOK 
160  SZYDEŁKO ANDRZEJ 355 km / M40PRUSICEAKTYWNY TATUŚOK 
161  SZYMKOWIAK RAFAŁ 685 km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIERUN TEAM MAX PROGRESSOK 
162  SZYMKOWIAK SYLWIA 675 km / K40OBORNIKI ŚLĄSKIERUN TEAM MAX PROGRESSOK 
163  SZYSZKA SANDRA 1695 km / K30PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
164  ŚLIWINSKA PAULINA 805 km / K40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
165  ŚLIWIŃSKI BARTOSZ 795 km / M20TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
166  TALAGA BARBARA 1045 km / K40FOLWARKOK 
167  TERENIUK PRZEMYSŁAW 1495 km / M30TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
168  TOMALIK KATARZYNA 995 km / K40PRUSICE-OK 
169  TRZASKACZ DOROTA 695 km / K40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
170  TRZASKACZ TOMASZ 755 km / M40TRZEBNICAOBORYGENIOK 
171  TYCZYŃSKI KAMIL 775 km / M20RAWICZ-MASŁOWOMASŁOWO BIEGAOK 
172  TYCZYŃSKI MAREK 765 km / M50RAWICZMASŁOWO BIEGAOK 
173  UJMA PAULINA  5 km / K20WYSOKA  
174  WANAT WACŁAW 975 km / M70WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWOK 
175