Zawody obsługuje firma CHRONOS
naglowek
Liczba zawodników : 172
Liczba opłaconych zawodników: 84
Lp. Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1 ADAMOWICZ MACIEJ  BG / M30WROCŁAWCAMPUS DOMASŁAWICE BG 
2 BADOWSKI SEBASTIAN 1BG / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMOKBG 
3 BALICKI PIOTR 2BG / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOKBG 
4 BATOR ALEKSANDRA  BG / K20ZAWONIA BG 
5 BAUGÄRTNER MARCIN 3BG / M40WrocławKLUBSILESIA.PLOKBG 
6 BEDNARZ ANNA 4BG / K50OLEŚNICAOKBG 
7 BIŁOGAN ŁUKASZ  BG / M40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA BG 
8 BŁASZCZYK TOMASZ 5BG / M40GÓRAOKBG 
9 BOCHNIARZ ANNA 6BG / K30OŁAWABIEGNIJ OŁAWOOKBG 
10 BOROWIK AGATA  BG / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA BG 
11 BOROWIK ŁUKASZ 7BG / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOKBG 
12 BRZOZA PAWEŁ  BG / M30BIELANY WROCŁAWSKIEKLUBSILESIA.PL BG 
13 BUCA MAREK 8BG / M40ZAWONIAOKBG 
14 BUCZAK-MROZIŃSKA PAULINA 9BG / K40ZAWONIAOKBG 
15 BULUK GRZEGORZ  BG / M40NAMYSŁÓW BG 
16 BURAK PIOTR 10BG / M30KARWIANYOKBG 
17 BURCHACKI PRZEMYSŁAW  BG / M30SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICE BG 
18 BURZYŃSKI SEBASTIAN 11BG / M30BARTKÓWRADOŚĆ Z BIEGANIA - BMWOKGD 
19 CHORĄŻY ŁUKASZ 12BG / M30DOBROSZYCEOKGD 
20 CIEPLUCH MARCIN 13BG / M20OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKKBL 
21 CIEŚLAK MARIUSZ  BG / M40WROCŁAWKB VAMOS AMIGOS WROCŁAW BG 
22 CYMANEK ANDRZEJ  BG / M50WROCŁAWE.K. TWARDZIEL BG 
23 CZAJKOWSKI STANISŁAW  BG / M70JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE BG 
24 CZERW ANNA  BG / K30TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAM BG 
25 CZERW KONRAD  BG / M40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAM BG 
26 CZERWIŃSKI RAFAŁ  BG / M30OLEŚNICAKLUB BIEGACZA LUPUS OLEŚNICA BG 
27 DEPLEWSKI DANIEL  BG / M40ZDUNYKS KROTOSZ KROTOSZYN BG 
28 DOLATA WERONIKA 14BG / K20KĘPNORUNNERS TEAM KEPNOOKBG 
29 DOMSKA ALEKSANDRA 15BG / K30STĘPINKB LUPUS OLEŚNICAOKKBL 
30 FABJAN WIESŁAW 16BG / M60OLEŚNICAKUBISIA TAM OLEŚNJCAOKBG 
31 FRANCZAK MARIUSZ  BG / M40KSIĘGINICEDTR BIEGA / MARIO TEAM BG 
32 FRANKIEWICZ HANNA  BG / K20MILICZWOSIEK TEAM BG 
33 FRYDECKA ELŻBIETA 17BG / K50ŹRÓDŁAAKB ESEMASOKBG 
34 FRYDECKI SLAWOMIR 18BG / M60ŹRÓDŁAAKB ESEMASOKBG 
35 GNACY TOMASZ 19BG / M40OLEŚNICAOKBG 
36 GOŁĄB ANDRZEJ 20BG / M50DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGA/RUNPROGRESSTEAMOKGD 
37 GÓRECKI KRZYSZTOF 21BG / M50DĄBROWAECHO TWARDOGÓRAOKBG 
38 GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA 22BG / K40OBORNIKI ŚLĄSKIEOKBG 
39 GRAJEK MATEUSZ  BG / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKB CZARNE WILKI BG 
40 GRĘBOWIEC PATRYCJA  BG / K30KĄTY WROCŁAWSKIEKLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIE BG 
41 GRZEGOREK GRZEGORZ  BG / M50KĄTY WROCŁAWSKIEKLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIE BG 
42 GRZEMPOWSKI PIOTR  BG / M30KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN BG 
43HANDZLIK KINGA23BG / K20OLEŚNICAOKBG 
44 HERNER TOMASZ 24BG / M40TRZEBNICADTR BIEGA /MARIO TEAMOKBG 
45 HICKIEWICZ LUDWIK  BG / M40CHRZĄSTAWA MAŁABB RUNNERS BG 
46 HOFSES-ZIELIŃSKA ANDŻELINA 25BG / K40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKKBL 
47 HRECZUCH JAN 26BG / M60MALERZÓWOKGD 
48 ILSKI MICHAŁ 27BG / M30SIEDLIKÓWAKTYWNY OSTRZESZÓWOKBG 
49 JABŁOŃSKI DARIUSZ 28BG / M40OLEŚNICAGIŻA TEAM / TKKF PŁOCKOKBG 
50 JAKUBOWSKI MARCIN 29BG / M20MALERZÓWOKBG 
51 JANISZEWSKI WIKTOR  BG / M40MILICZATHLETICS TEAM PRUSICE BG 
52 JANY ELŻBIETA 30BG / K40KĘPNORUNNERS TEAM KEPNOOKBG 
53 JANY TOMASZ 31BG / M40KEPNORUNNERS TEAM KEPNOOKBG 
54 JARECKI IRENEUSZ  BG / M50TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICE BG 
55 JARUZEL JAN 32BG / M50TOMNICEKS KROTOSZ KROTOSZYNOKBG 
56 JARZĄBEK MAGDALENA 33BG / K30WROCŁAWMRUNNERSOKBG 
57 JARZĄBEK MICHAŁ 34BG / M30WROCŁAWMRUNNERSOKBG 
58JESIONEK MAŁGORZATA35BG / K30OLEŚNICAOKBG 
59 JESIONEK MATEUSZ 36BG / M30DOBROSZYCEOKGD 
60 JUMA MACIEJ 37BG / M40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKKBL 
61 KACZMAREK ANNA  BG / K30RAWICZ BG 
62 KARGOL PIOTR 38BG / M40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKKBL 
63 KARWACKI KRYSTIAN  BG / M40CZESZÓW BG 
64 KARWIK PATRYK 39BG / M20ZDUNYKS KROTOSZ KROTOSZYNOKBG 
65 KASPRZAK KRZYSZTOF 40BG / M50KOBIERNOKS KROTOSZ KROTOSZYNOKBG 
66 KAWCZYŃSKI PIOTR 41BG / M40OLEŚNICAGUSTAW TEŻ BIEGAOKBG 
67KLONOWSKA SONIA42BG / K30TRZEBNICAOKBG 
68 KLUSKA KAMILA 43BG / K30MIĘDZYBÓRZMIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWAOKBG 
69KŁOCZANIUK MAREK BG / M60KĘPNOLUPUS OLEŚNICA BG 
70 KOMÓR IZABELA 44BG / K40OLEŚNICAOKBG 
71 KONIECZNY KAMIL 45BG / M20KOBIERNOKS KROTOSZ KROTOSZYNOKBG 
72KOSARZYCKA ANETA BG / K30ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓD BG 
73 KUBASZCZYK JAKUB  BG / M20OLEŚNICA BG 
74 KUBIAK MARTA 46BG / K30OLEŚNICAOKBG 
75 KUCZYŃSKI SZYMON 47BG / M40ZAWONIAINSULA ZAWONIA TEAMOKBG 
76 KULIŃSKI BOGDAN  BG / M60GŁOGÓWKYOKUSHIN KARATE GŁOGÓW BG 
77 KURANT JACEK 48BG / M40DOBRZYKOWICEOKBG 
78 KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA  BG / K30WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAW BG 
79 LECHKI TOMASZ 49BG / M40WOŁÓWNADLEŚNICTWO OBORNIKI ŚLĄSKIEOKLP 
80 LECHOWSKI JAN  BG / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE BG 
81 LEWICKA MAGDALENA  BG / K40DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGA GD 
82 ŁAGODA ŁUKASZ  BG / M40ZAWONIAWWW.AKTIV-REHABILITACJA.PL TEAM BG 
83 ŁEBZUCH MARZENA  BG / K30NAMYSŁÓWACTIVRUNNNAMYSŁÓW BG 
84 ŁUBIK RENATA 50BG / K50KIEŁCZÓWPRO RUN WROCŁAWOKBG 
85 MAĆKOWIAK WALERY  BG / M60KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN BG 
86 MANDAT JANEK 51BG / M60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKKBL 
87 MAREK ARTUR  BG / M40ZDUNYKS KROTOSZ KROTOSZYN BG 
88MAŚLANKA MARIUSZ52BG / M40BOGUSŁAWICEKB LUPUSOKBG 
89 MATEUSIAK TOMASZ  BG / M40OLEŚNICA BG 
90 MATYSIK ZBIGNIEW  BG / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI BG 
91 MICHALAK IWONA 53BG / K40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKKBL 
92 MIKOŚ JAROSŁAW 54BG / M30BARANÓWRUNNERS TEAM KEPNOOKBG 
93 MITEK ANDRZEJ 55BG / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOKBG 
94 MITEK DOROTA 56BG / K50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOKBG 
95 MROCZKOWSKI KAROL  BG / M30KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN BG 
96 MROCZKOWSKA MARIKA  BG / K30KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN BG 
97 NAWROCKA SYLWIA 57BG / K40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOKBG 
98 NAWROCKI MAREK  BG / M50ŻMIGRÓDTATA W BIEGU BG 
99 NAZIMEK ZBIGNIEW  BG / M40WROCŁAW BG 
100 OLEJNICZAK JOANNA  BG / K40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN BG 
101 OLEJNICZAK KAROL  BG / M50KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN BG 
102 OPAŁKA TOMASZ  BG / M40TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICE BG 
103 OWCZAREK ANDRZEJ  BG / M30TRZEBNICA - KSIĘGINICEDTR BIEGA / MARIO TEAM BG 
104 OWCZAREK JAKUB  BG / M20KĘPNO BG 
105 PARZONKA MACIEK  BG / M20KĘPNORUNNERS TEAM KEPNO BG 
106 PIESZAK MARCIN 58BG / M30WROCŁAWCAMPUS DOMASŁAWICEOKBG 
107 PILARSKI DIONIZY 59BG / M60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKKBL 
108 PIOTROWSKA ALEKSANDRA  BG / K20MILICZSSW TEAM KROŚNICE BG 
109 POCHOPIEŃ MAREK 60BG / M20OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKKBL 
110 POCZTA DARIUSZ  BG / M40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN BG 
111 POSŁUSZNA ANNA  BG / K40GŁOSKAAKB ESEMAS BG 
112 POSŁUSZNY MARIUSZ  BG / M40GŁOSKAAKB ESEMAS BG 
113 PRUCIAK KRZYSZTOF  BG / M30OŁAWABIEGOWY PATOL BG 
114 RADOMSKA MAGDALENA  BG / K20DZIESŁAWICEMIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA BG 
115 RASZKA KRZYSZTOF  BG / M40MILICZDTR BIEGA /MARIO TEAM BG 
116 RODZIEWICZ ZBIGNIEW 61BG / M40OLEŚNICARUNPROGRESSTEAMOKBG 
117 ROKITNICKA JESSICA  BG / K20BRZEG BG 
118 ROLIŃSKI RADOSŁAW 62BG / M40OLEŚNICAOKBG 
119 ROPA ŁUKASZ  BG / M20KROŚNICESSW TEAM KROŚNICE BG 
120 RUDNER JANUSZ  BG / M40LEWIN BRZESKI BG 
121 RYBA MARTYNA  BG / K20OSTRÓW WIELKOPOLSKI BG 
122 RYGIEL KRZYSZTOF 63BG / M40WROCŁAWOKBG 
123 RZEPECKA ANIELA  BG / K20OLEŚNICAOLEŚNICA BG 
124 SADOWSKI KRZYSZTOF 64BG / M30DOBROSZYCEOKGD 
125 SALWA EMIL 65BG / M30ZAWONIAMOZAIKA ZAWONIAOKBG 
126 SANKIEWICZ MARIUSZ  BG / M20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA BG 
127SIEŃKO DAMIAN66BG / M30KATY WROCŁAWSKIEOKBG 
128 SKAŁECKI PRZEMYSŁAW 67BG / M30KĘPNORUNNERS TEAM KEPNOOKBG 
129 SKRZYPEK DAMIAN  BG / M20TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAM BG 
130 SKRZYPEK TOMASZ  BG / M50TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAM BG 
131 SŁOWIK MONIKA  BG / K20KĄTY WROCŁAWSKIEKLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIE BG 
132 SOBCZAK RENATA 68BG / K60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKKBL 
133 SOBERA JAN  BG / M50TWARDOGÓRAMLKS ECHO TWARDOGÓRA BG