Zawody obsługuje firma Datasport

8. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin, 05 czerwca 2021 r.


Liczba zawodników : 416
Liczba opłaconych zawodników: 356
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ABRAMOWICZ DANIEL 21km / M40CHEŁMCHEŁM BIEGAOKOKWojewodztwo 
2  ADAMCZAK GRZEGORZ  21km / M50BŁONIELEGIONOKOK 
3  ADAMSKI PIOTR  21km / M40HIPOLITÓWPKBI TEAM OK 
4  ANDRZEJ MITUŁA  21km / M30TUSZÓWOKOKWojewodztwo 
5  BACZEWSKI KAMIL  21km / M30LUBLIN OKWojewodztwo 
6 BAJDA RADOSŁAW 21km / M20PARCZEWOKOKWojewodztwo 
7  BAŁAJ KRZYSZTOF  21km / M20WARSZAWADECATHLONOKOK 
8  BANCERZ GRZEGORZ  21km / M40TRAWNIKITRAWNIKI BIEGAJĄOKOKWojewodztwo 
9  BARAN-HAŁASA LUCYNA  21km / K30ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo 
10 BARANOWSKI PAWEŁ 21km / M20LUBLINALIPLAST RUNNING TEAMOKOKWojewodztwo 
11  BARTŁOMIEJ PASIONEK  21km / M30LESKOOKOK 
12  BARTOSZEK RAFAŁ  21km / M30ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
13  BASIUK MACIEJ  21km / M20ŚWIDNIK4TRITEAMOKOKWojewodztwo 
14 BECZEK ŁUKASZ 21km / M20JAKUBOWICE KONIŃSKIEOKOKWojewodztwo 
15  BECZEK WERONIKA  21km / K20JAKUBOWICE KONIŃSKIE OKWojewodztwo 
16  BEDNARZ CEZARY  21km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
17  BELTER AGNIESZKA  21km / K30PIŁARKS PIŁA PODLASIE OK 
18  BIAŁY MICHAŁ  21km / M30KRAŚNIKSKB KRAŚNIKOKOKWojewodztwo 
19  BICKI MICHAŁ  21km / M30PUŁAWYOKOKWojewodztwo 
20  BIELAK TOMEK  21km / M30JABŁONNAOKOKWojewodztwo 
21  BISEK MAREK  21km / M50LUBLINLW BOGDANKA OKWojewodztwo 
22  BISS-MIERZWIŃSKA MAGDALENA  21km / K40ŻURAWICAOKOK 
23  BISZKONT SŁAWOMIR  21km / M50ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
24  BŁACHNIO ROBERT  21km / M30WARSZAWAPAWKO RUNNER TEAMOKOK 
25  BŁASZCZUK WOJCIECH  21km / M30WIERZBICABIEGACZE OKWojewodztwo 
26  BOCIAN PIOTR  21km / M50ĆMIŁÓWOKOKWojewodztwo 
27  BOGUNIECKI JAKUB  21km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
28  BOJARSKI KAMIL  21km / M20LUBLINPOLITECHNIKA RZESZOWSKAOKOKWojewodztwo 
29 BOREK MICHAŁ 21km / M20WILKOŁAZOKOKWojewodztwo 
30  BORUCH ZBIGNIEW  21km / M50ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
31  BRODA SZYMON  21km / M20JABŁONOWO POMORSKIEABIC JABŁONOWO POMORSKIEOKOK 
32  BRODACKI WALDEMAR  21km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOKWojewodztwo NSZZ 
33  BRYGOŁA ANDRZEJ  21km / M60LUBLINBRAKOKOKWojewodztwo 
34  BUBICZ KRZYSZTOF  21km / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
35  BUDZYŃSKI GRZEGORZ  21km / M40LUBLINLUBELSKIE CEBULARZEOKOKWojewodztwo 
36  BURZYKOWSKI STANISŁAW  21km / M60LUBLINOKOKWojewodztwo 
37  BUTRYŃSKI PAWEŁ  21km / M50LUBLIN#KORWINOKOKWojewodztwo 
38  BYJOŚ MACIEJ  21km / M30PUŁAWYSPORTOWE PUŁAWYOKOKWojewodztwo 
39  BZDĘGA JAN  21km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOK 
40  CHODUN AGNIESZKA  21km / K40LUBLINOKOKWojewodztwo 
41  CHODUN MAREK  21km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
42 CHOINSKI ROBERT  21km / M40MEŁGIEWS-CAR TEAMOKOKWojewodztwo 
43  CICHORZ JACEK  21km / M30PIASKIBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
44  CICHOSZ KRZYSZTOF  21km / M40KRASNYSTAWOGNISTA ŁYDKAOKOKWojewodztwo 
45CIOŁEK KONRAD 21km / M30LUBLINŁĘCZNA BIEGAOKOKWojewodztwo 
46 CIOZDA IZABELA 21km / K30LUBLIN OKWojewodztwo 
47 CIUPA WOJCIECH 21km / M40PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY OKWojewodztwo 
48  CLAJOT FABIAN  21km / M20OLSZTYNFC GRABOWAOKOK 
49  CWENK PAWEŁ  21km / M40LUBLINLUBELSKIE CEBULARZEOKOKWojewodztwo 
50  CYRANKIEWICZ PATRYK  21km / M30STRZYŻEWICELUBELSKI BIEGACZ TEAMOKOKWojewodztwo 
51  CZELEJ RAFAŁ  21km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
52  CZUJ STANISŁAW  21km / M40ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo