Zawody obsługuje firma Datasport

8. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin, 05 czerwca 2021 r.


Liczba zawodników : 588
Odebrało numery: 469

Liczba opłaconych zawodników: 520
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAMOWICZ DANIEL38921km / M40CHEŁMCHEŁM BIEGAOKOKWojewodztwo 
2  ADAMCZAK GRZEGORZ 25121km / M50BŁONIELEGIONOKOK 
3  ADAMCZYK MARIUSZ 43921km / M50BORZECHOWOKOKWojewodztwo 
4  ADAMSKI PIOTR  21km / M40HIPOLITÓWPKBI TEAM OK  
5  ADASZEK ŁUKASZ 51121km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
6  BACZEWSKI KAMIL  21km / M30LUBLIN OKWojewodztwo  
7 BAJDA RADOSŁAW36321km / M20PARCZEWOKOKWojewodztwo 
8  BAŁAJ KRZYSZTOF 19021km / M20WARSZAWADECATHLONOKOK 
9  BANAŚ MATEUSZ  21km / M30KATOWICEBETX TEAM OK  
10  BANCERZ GRZEGORZ 32221km / M40TRAWNIKITRAWNIKI BIEGAJĄOKOKWojewodztwo 
11  BAŃKOWSKI KAMIL 45821km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
12  BARAN-HAŁASA LUCYNA 13821km / K30ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo 
13 BARANOWSKI PAWEŁ10521km / M20LUBLINALIPLAST RUNNING TEAMOKOKWojewodztwo 
14  BARSZCZ PIOTR 45221km / M40OPOLE LUBELSKIEOKOKWojewodztwo 
15 BARTNICZUK RAFAŁ46121km / M30CYCÓWOKOKWojewodztwo NSZZ 
16  BARTOSZEK RAFAŁ 12921km / M30ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
17  BASIUK MACIEJ 22221km / M20ŚWIDNIK4TRITEAMOKOKWojewodztwo 
18 BECZEK ŁUKASZ17921km / M20JAKUBOWICE KONIŃSKIEOKOKWojewodztwo 
19  BECZEK WERONIKA  21km / K20JAKUBOWICE KONIŃSKIE OKWojewodztwo  
20  BEDNARZ CEZARY 27021km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
21  BEDNARZ IRENEUSZ  21km / M40POZNAŃ OK  
22  BEDNARZAK TADEUSZ 42521km / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEOKOK 
23  BELTER AGNIESZKA 33721km / K30PIŁARKS PIŁA PODLASIEOKOK 
24  BIAŁY MICHAŁ 29721km / M30KRAŚNIKSKB KRAŚNIKOKOKWojewodztwo  
25  BICKI MICHAŁ 35021km / M30PUŁAWYOKOKWojewodztwo 
26  BIELAK TOMEK 3121km / M30JABŁONNAOKOKWojewodztwo  
27  BIŃKOWSKI LEON 45521km / M60RADOMBIEGIEMRADOM!OKOK 
28  BISEK MAREK  21km / M50LUBLINLW BOGDANKA OKWojewodztwo  
29  BISS-MIERZWIŃSKA MAGDALENA 30121km / K40ŻURAWICAOKOK 
30  BISZKONT SŁAWOMIR 20121km / M50ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
31  BLICHARZ JACEK 44721km / M50BIŁGORAJOKOKWojewodztwo 
32  BLICHARZ STANISŁAW 45121km / M50NIEMCENIE MA LETKOOKOKWojewodztwo 
33  BŁACHNIO ROBERT 23321km / M30WARSZAWAPAWKO RUNNER TEAMOKOK 
34  BŁASZCZUK WOJCIECH  21km / M30WIERZBICABIEGACZE OKWojewodztwo  
35  BOCIAN PIOTR 3621km / M50ĆMIŁÓWOKOKWojewodztwo 
36  BOGUNIECKI JAKUB 31421km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
37  BOGUSZ PAWEŁ 47521km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
38  BOJARSKI KAMIL 18521km / M20LUBLINPOLITECHNIKA RZESZOWSKAOKOKWojewodztwo 
39 BOREK MICHAŁ37621km / M20WILKOŁAZOKOKWojewodztwo  
40  BORUCH ZBIGNIEW  21km / M50ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIK OKWojewodztwo  
41  BRODA SZYMON 37321km / M20JABŁONOWO POMORSKIEABIC JABŁONOWO POMORSKIEOKOK 
42  BRODACKI WALDEMAR 34621km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOKWojewodztwo NSZZ  
43  BRYGOŁA ANDRZEJ 28721km / M60LUBLINBRAKOKOKWojewodztwo 
44 BRZOZOWSKA MONIKA51021km / K30POZNAŃ12 WOTOKNSZZ 
45  BUBICZ KRZYSZTOF  21km / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIK OKWojewodztwo  
46  BUDKA MIROSŁAW 46821km / M40ŁĘCZNAOKOKWojewodztwo 
47  BUDKOWSKI PIOTR 47621km / M50STALOWA WOLABRAKOKOK 
48  BUDZYŃSKI GRZEGORZ 17621km / M40LUBLINLUBELSKIE CEBULARZEOKOKWojewodztwo 
49  BUŁAWSKI KRZYSZTOF 50421km / M50PUCHACZÓWOKOKWojewodztwo 
50  BURZYKOWSKI STANISŁAW 26721km / M60LUBLINOKOKWojewodztwo 
51  BUTRYŃSKI PAWEŁ 20221km / M50LUBLIN#KORWINOKOKWojewodztwo 
52  BYJOŚ MACIEJ 31921km / M30PUŁAWYSPORTOWE PUŁAWYOKOKWojewodztwo 
53  BZDĘGA JAN 15221km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOK 
54  BZOMA TOMASZ 47221km / M40LUBARTÓWOKOKWojewodztwo 
55  CABAJ TOMASZ 49521km / M30KRAKÓWOKOK 
56  CHĘĆ GRZEGORZ 42721km / M40PUŁAWYOKOKWojewodztwo 
57  CHMARA SEBASTIAN 721km / M50TRYSZCZYNOKOK 
58  CHODUN AGNIESZKA 14121km / K40LUBLINOKOKWojewodztwo 
59  CHODUN MAREK 14021km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
60 CHOINSKI ROBERT 32521km / M40MEŁGIEWS-CAR TEAMOKOKWojewodztwo  
61 CHUDY AGNIESZKA38821km / K30LUBLINOKOKWojewodztwo 
62 CHWIL MIROSŁAW38121km / M40FAJSŁAWICEBRAKOKOKWojewodztwo  
63  CICHORZ JACEK 4521km / M30PIASKIBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
64  CICHOSZ KRZYSZTOF 9521km / M40KRASNYSTAWOGNISTA ŁYDKAOKOKWojewodztwo 
65 CIESZKO KRZYSZTOF16421km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
66CIOŁEK KONRAD31321km / M30LUBLINŁĘCZNA BIEGAOKOKWojewodztwo 
67 CIOZDA IZABELA 21km / K30LUBLIN OKWojewodztwo  
68 CIUPA WOJCIECH 21km / M40PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY OKWojewodztwo  
69  CLAJOT FABIAN 4321km / M20OLSZTYNFC GRABOWAOKOK  
70  CWENK PAWEŁ 20521km / M40LUBLINLUBELSKIE CEBULARZEOKOKWojewodztwo 
71  CYRANKIEWICZ PATRYK 37521km / M30STRZYŻEWICELUBELSKI BIEGACZ TEAMOKOKWojewodztwo 
72  CZARNECKI RAFAŁ  21km / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAM OK  
73  CZELEJ RAFAŁ 7021km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
74  CZERNIEC ANDRZEJ 45721km / M60JASTKÓWOKOKWojewodztwo 
75  CZOSNEK KONRAD 4021km / M40TARNÓWOKOK 
76  CZUJ STANISŁAW 14621km / M40ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo  
77  ĆWIKLIŃSKA KLAUDIA 41421km / K20LUBLINOKOKWojewodztwo