Zawody obsługuje firma Datasport

8. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin, 05 czerwca 2021 r.


Liczba zawodników : 187
Liczba opłaconych zawodników: 160
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMSKI PIOTR  21km / M40HIPOLITÓWPKBI TEAM OK 
2  BARAN-HAŁASA LUCYNA  21km / K30ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo 
3 BARANOWSKI PAWEŁ 21km / M20LUBLINALIPLAST RUNNING TEAMOKOKWojewodztwo 
4  BARTOSZEK RAFAŁ  21km / M30ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
5 BECZEK ŁUKASZ 21km / M20JAKUBOWICE KONIŃSKIEOKOKWojewodztwo 
6  BECZEK WERONIKA  21km / K20JAKUBOWICE KONIŃSKIEOKOKWojewodztwo 
7  BIELAK TOMEK  21km / M30JABŁONNAOKOKWojewodztwo 
8  BISZKONT SŁAWOMIR  21km / M50ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
9  BOCIAN PIOTR  21km / M50ĆMIŁÓWOKOKWojewodztwo 
10  BOJARSKI KAMIL  21km / M20LUBLINPOLITECHNIKA RZESZOWSKAOKOKWojewodztwo 
11  BORUCH ZBIGNIEW  21km / M50ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
12  BUDZYŃSKI GRZEGORZ  21km / M40LUBLINLUBELSKIE CEBULARZEOKOKWojewodztwo 
13  BUTRYŃSKI PAWEŁ  21km / M50LUBLIN#KORWINOKOKWojewodztwo 
14  BZDĘGA JAN  21km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOK 
15  CHODUN AGNIESZKA  21km / K40LUBLINOKOKWojewodztwo 
16  CHODUN MAREK  21km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
17  CICHORZ JACEK  21km / M30PIASKIBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
18  CICHOSZ KRZYSZTOF  21km / M40KRASNYSTAWOGNISTA ŁYDKAOKOKWojewodztwo 
19  CLAJOT FABIAN  21km / M20OLSZTYNFC GRABOWAOKOK 
20  CZELEJ RAFAŁ  21km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
21  CZUJ STANISŁAW  21km / M40ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo 
22  DĄBROWSKI ARKADIUSZ  21km / M40LUBLIN 6OKOKWojewodztwo 
23  DELEŻUCH WOJCIECH  21km / M40NIEMCENIE MA LETKO OKWojewodztwo 
24  DĘBNIAK LESZEK  21km / M50KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAOKOKWojewodztwo 
25 DĘBSKA KATARZYNA 21km / K40LUBLIN OKWojewodztwo 
26  DRAS KAMIL  21km / M30LUBLINALIPLAST RUNNING TEAMOKOKWojewodztwo 
27  DROZD JERZY  21km / M60LUBLINLUBELAKY.OKOKWojewodztwo 
28  DUDEK BARBARA  21km / K50LUBLINLUSIA BIEGA OKWojewodztwo 
29  DZIK KRZYSZTOF  21km / M30LUBLINBRAKOKOKWojewodztwo 
30  FERENC MARCIN  21km / M40ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
31  FERENS ROBERT  21km / M40ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo NSZZ 
32  FIGIEL MICHAŁ  21km / M30LUBLINBRAKOKOKWojewodztwo 
33  FLOREK DOMINIK  21km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
34  FORNAL ROBERT  21km / M40KRASNYSTAWRUCH IZBICAOKOKWojewodztwo 
35  FRANCZAK MARCIN  21km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
36  FRANKOWSKA DOROTA  21km / K40ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
37  FRĄK JAKUB  21km / M40LUBLIN OKWojewodztwo 
38  FRĄK MIROSŁAW  21km / M50LUBLINBIEGAM DO MINUS SZEŚCIUOKOKWojewodztwo 
39  FRĘCHOWICZ JACEK  21km / M40LUBLIN OKWojewodztwo 
40 GAJDA SŁAWOMIR 21km / M40DĘBLINOKOKWojewodztwo 
41  GĄSZCZYK JOANNA  21km / K40LUBLINOKOKWojewodztwo 
42  GLUSZAK KATARZYNA  21km / K30LUBLINBARBARA PUDŁO TEAMOKOKWojewodztwo 
43  GŁOS ANNA  21km / K40LUBLIN:)OKOKWojewodztwo 
44  GNYP RADOSŁAW  21km / M30WILCZOPOLEOKOKWojewodztwo 
45  GOŁĘBIOWSKI ALBERT  21km / M30LUBLINALIPLAST RUNNING TEAMOKOKWojewodztwo 
46  GORZEL PIOTR  21km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo NSZZ 
47  GRUDKA MICHAŁ  21km / M20PUŁAWYOKOKWojewodztwo 
48  GRUZA MARCIN  21km / M40ZŁOTOKŁOS OK 
49  HAWRYLUK IRENEUSZ  21km / M50KRASNYSTAWKRASNYSTAW BIEGAOKOKWojewodztwo 
50  HRYMAK STANISŁAW  21km / M70LUBACZÓWOKOK 
51  JACEK ANDRZEJ  21km / M60ZAMOŚĆBRAKOKOKWojewodztwo 
52  JAGI TOMASZ  21km / M40ZAMOŚĆROBONAUKA BIEGAOKOKWojewodztwo 
53  JAKUBCZAK ALEKSANDRA  21km / K30ZAMOŚĆZAMOŚĆ OKWojewodztwo 
54 JANCZAREKE JACEK 21km / M50LUBLINVDT TEAMOKOKWojewodztwo 
55  JARZYNKA KRZYSZTOF  21km / M50LUBLINOKOKWojewodztwo 
56  JONIK MARCIN  21km / M40LUBLINHTTPS://MARCINJONIK.WEEBLY.COM OKWojewodztwo 
57  KACPRZAK BEATA  21km / K30LUBACZÓWOKOK 
58  KAMIEŃSKI JAROSŁAW  21km / M40NAREWKAMKS BIAŁE ŻUBRY NAREWKAOKOK 
59  KARASEK MARIUSZ  21km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
60  KARLIKOWSKI DAWID  21km / M30ŁĘCZNAŁĘCZNA BIEGAOKOKWojewodztwo 
61 KARWACKI MACIEJ 21km / M20LUBLINHEŃTEAMOKOKWojewodztwo 
62  KAWKA MAŁGORZATA  21km / K30ŻYRZYNGLORIA VICTISOKOKWojewodztwo 
63  KAWKA TOMASZ  21km / M40ŻYRZYNGLORIA VICTISOKOKWojewodztwo 
64 KAZNOWSKI TOMASZ 21km / M40FIRLEJOKOKWojewodztwo 
65  KLIN MARIUSZ  21km / M40CHEŁMCHEŁM BIEGAOKOKWojewodztwo 
66  KOBUS RADOSŁAW  21km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
67  KONOPKA PIOTR  21km / M40LUBLINLUBELSKA GRUPA TRATHLONUOKOKWojewodztwo 
68 KORDOWSKA-WOCH KATARZYNA 21km / K30LUBLINRUNISGIRL OKWojewodztwo 
69  KORULCZYK ROKSANA  21km / K20KĄKOLEWNICABRAKOKOKWojewodztwo 
70  KOŚCIK JAKUB  21km / M30WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAOKOK 
71  KOWALCZUK DARIUSZ  21km / M30LUBLINALIPLAST RUNNING TEAMOKOKWojewodztwo 
72  KOWALECZKO MAREK  21km / M50LUBLINOKOKWojewodztwo 
73  KOWALSKI ANDRZEJ  21km / M40KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGA OKWojewodztwo 
74  KOWALSKI DANIEL  21km / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
75  KOWALSKI HENRYK  21km / M70LUBLINLSB SKOK CHMIELEWSKIEGOOKOKWojewodztwo NSZZ 
76  KOWALSKI MARCIN  21km / M50LUBLINOKOKWojewodztwo 
77  KOZAK MARCIN  21km / M40LUBARTÓWSAINT-GOBAIN SQAD OKWojewodztwo 
78  KRÓL PRZEMYSŁAW  21km / M30KOŃSKOWOLALUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYOKOKWojewodztwo 
79 KRZYSZTOŃ MATEUSZ 21km / M30ŻYRZYNGLORIA VICTISOKOKWojewodztwo 
80 KRZYŻANOWSKI ŁUKASZ 21km / M30CHEŁMCHEŁM BIEGAOKOKWojewodztwo 
81 KUCZYŃSKI PAWEŁ 21km / M40LUBLINGÓRKI CZECHOWSKIEOKOKWojewodztwo 
82 KURCZUK-SAMODULSKA AGNIESZKA 21km / K30LUBLINOKOKWojewodztwo 
83  KURKIEWICZ ANDRZEJ  21km / M40SWIDNIKBRAK OKWojewodztwo 
84 LANGER-ŻUK DOROTA 21km / K40SKARŻYSKO KAMIENNAOKOK 
85 LIK MAREK 21km / M50CHEŁMCHEŁM BIEGAOKOKWojewodztwo 
86  LISIAK JERZY  21km / M50LUBLINPGF CEFARM LUBLINOKOKWojewodztwo 
87  LOTEK KRZYSZTOF  21km / M30LUBLIN OKWojewodztwo 
88  ŁASZKIEWICZ ARKADIUSZ  21km / M30ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo 
89 ŁĄCZNY MARCIN 21km / M30LUBLINBRAKOKOK 
90  ŁOBACZUK MARIUSZ  21km / M40CHEŁMCHEŁM BIEGAOKOKWojewodztwo 
91  MACIEJEWSKI PIOTR  21km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
92  MACIK IRENEUSZ  21km / M40LUBLINNIEZRZESZONYOKOKWojewodztwo 
93 MALEC WOJCIECH 21km / M30LUBLINFC PARALIŻOKOKWojewodztwo 
94  MALINOWSKA IZABELA  21km / K30KRAŚNICZYNBRAKOKOKWojewodztwo 
95 MAŁEK MICHAŁ 21km / M40LUBLINEVERPROFOKOKWojewodztwo 
96  MATYJASZEK KAROLINA  21km / K20GARBÓWBRAKOKOKWojewodztwo 
97  MAZUR ANDRZEJ  21km / M40LUBLINUMCS BIEGA/KW KOTŁOWNIAOKOKWojewodztwo 
98  MAZUREK MATEUSZ  21km / M30NIEDRZWICA DUŻAOKOKWojewodztwo 
99  MAZUREK PAWEŁ  21km / M40LUBLINPARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLINOKOKWojewodztwo 
100  MĄCZKA RYSZARD  21km / M40PUŁAWYLUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYOKOKWojewodztwo 
101  MIAZGA JANUSZ  21km / M50ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo 
102  MICHALIK MARCIN  21km / M30PLEWISKAOKOK 
103  MICHOWSKA ANNA  21km / K30LUBLINLSB SKOK CHMIELEWSKIEGOOKOKWojewodztwo 
104  MIKOŁAJCZYK MACIEJ  21km / M40WARSZAWAMOCNO GROCHÓWOKOK 
105  MIROSŁAW MAREK  21km / M40LUBLINORLIK TEAMOKOKWojewodztwo NSZZ 
106  MORAWSKI KONRAD  21km / M30OLESZYCERUN RUN OLESZYCEOKOK 
107  MYSZALA ŁUKASZ  21km / M40LUBLINLUBELSKI KLUB MORSÓWOKOKWojewodztwo 
108  NIWISIEWICZ TOMASZ  21km / M40LUBINNSZZ SOLIDARNOŚĆ ENERGETYKA SP.Z.O.O OKNSZZ 
109  OSOWSKI DAWID  21km / M40ŁĘCZNABRAKOKOKWojewodztwo 
110  PACEK ANDRZEJ  21km / M50LUBLINLUBELAKY.OKOKWojewodztwo 
111  PATKOWSKI JACEK  21km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
112  PAŹDZIOR IRENA  21km / K60CHEŁMCHEŁM BIEGAOKOKWojewodztwo 
113  PECIAK PIOTR  21km / M20LUBLINOKOKWojewodztwo 
114  PIETRZYK RADOSŁAW  21km / M30BISKUPICESII RUNNING TEAMOKOKWojewodztwo 
115  PIETRZYK ZBIGNIEW  21km / M50KĘPA BORZECHOWSKABEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄOKOKWojewodztwo 
116  PIĘTAS TOMASZ  21km / M40KALINÓWKA:)OKOKWojewodztwo 
117  PLEWIK MARCIN  21km / M30BEŁŻYCEBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄOKOKWojewodztwo 
118  PLEWIK MONIKA  21km / K30BEŁŻYCEBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄOKOKWojewodztwo 
119  PODLECKI ROBERT  21km / M40LUBLINPODWALEOKOKWojewodztwo NSZZ 
120  POŹNIAK-STYCZYŃSKA MAJA  21km / K30PUŁAWYDDCOKOK 
121  PROKOP MAREK  21km / M50NIEMCERYNEK `ELIZÓWKA` OKWojewodztwo 
122  PRZYBYŁA PIOTR  21km / M50ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
123  PSUJA ANNA  21km / K30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
124  PSZCZOŁA IRENEUSZ  21km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo NSZZ 
125 PYSARENKO MAKSYM 21km / M30POLTAVA OK 
126  PYTKA ANDRZEJ  21km / M50WARSZAWAROZBIEGANY ZAMOŚĆOKOK 
127  REPECKI MARCIN  21km / M40ZAMOŚĆREPECCY MEBLEOKOKWojewodztwo 
128  REPEĆ JAROSŁAW  21km / M30LUBLINCYRKONIOWA TEAMOKOKWojewodztwo 
129  RUSZNIAK PRZEMYSŁAW  21km / M30BYCHAWAOKOKWojewodztwo 
130  RYCYK GRZEGORZ  21km / M40KRASNYSTAWRUCH IZBICAOKOKWojewodztwo 
131  SAJ JAKUB  21km / M30KRASNYSTAWDRUŻYNA Ż OK 
132 SKOCZYLAS GRZEGORZ 21km / M40ŁĘCZNAOKOKWojewodztwo 
133  SKURSKI MARIUSZ  21km / M40LUBLINLUBELSKA GRUPA TRATLIONUOKOKWojewodztwo NSZZ 
134  SMYK ŁUKASZ  21km / M40GORZKÓW OKWojewodztwo 
135  SMYK MAŁGORZATA  21km / K40GORZKÓW OKWojewodztwo 
136  SOBIESIAK KONRAD  21km / M20LUBLINOKOKWojewodztwo 
137  SOKALSKI SŁAWOMIR  21km / M40ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆ OK 
138  SOLAN ŁUKASZ  21km / M30LUBLIN#RUNNINGTEAM83 OKWojewodztwo 
139 STANCZYK ANDRZEJ 21km / M40PULAWYOKOKWojewodztwo 
140 STEC IWONA 21km / K30LUBLINRUNISGIRL OK 
141  SUCHORA ANNA  21km / K50KRAŚNIKOKOKWojewodztwo NSZZ 
142  SUCHORA JERZY  21km / M50KRAŚNIKOKOKWojewodztwo NSZZ 
143  SUCHORA KACPER  21km / M20KRAŚNIKOKOKWojewodztwo 
144  SZALAST PAWEŁ  21km / M30LUDWINOKOKWojewodztwo 
145 SZCZEPUCH DOROTA 21km / K50ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo 
146  SZCZESNY WITOLD  21km / M30PIASECZNOBEER SPIRYTOKOK 
147  SZCZĘSNY MARCIN  21km / M40PIASECZNO501STOKOK 
148  SZEWCZUK JOANNA  21km / K50LUBLINBRAKOKOKWojewodztwo 
149  SZNAJDROWICZ ANETA  21km / K40ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo 
150 SZPATOWICZ PIOTR 21km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
151  SZYSZKO PAWEŁ  21km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
152  ŚWIERSZCZ ROBERT  21km / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
153  TOMASZEWSKI LEON  21km / M60CYCÓWOKOKWojewodztwo 
154  TRUK ARTUR  21km / M40MILEJÓWOKOKWojewodztwo 
155  TUSZKIEWICZ RADEK  21km / M40TOMASZOWICEORANGE POLSKAOKOKWojewodztwo 
156  WADOWSKI DARIUSZ  21km / M30LUBLINŁĘCZNA BIEGAOKOKWojewodztwo 
157  WEGIERA ANDRZEJ  21km / M40ABRAMOWICE PRYWATNEOKOKWojewodztwo 
158  WIATRZYK TOMASZ  21km / M30ŻULICEOKOKWojewodztwo 
159  WIECZOREK MARCIN  21km / M40MILEJÓWOKOKWojewodztwo 
160  WIĘCKOWSKA BEATA  21km / K50MOTYCZHEŃTEAMOKOKWojewodztwo 
161  WIĘSEK ANDRZEJ  21km / M50ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
162  WILKOŁEK PAWEŁ  21km / M40ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
163  WIŚNIEWSKI MICHAŁ  21km / M30LUBLINCYRKONIOWA TEAM LUBLINOKOKWojewodztwo 
164  WŁOSTOWSKA KATARZYNA  21km / K30LUBLINOKOKWojewodztwo 
165  WOJTAŚ MICHAŁ  21km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
166  WOLIŃSKI OSKAR  21km / M20LUBARTÓWOKOKWojewodztwo 
167  WOŹNIAK MAREK  21km / M40LUBLINUMCS BIEGA/PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLINOKOKWojewodztwo 
168  WÓJCICKI DAMIAN  21km / M30LUBLINPARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN OKWojewodztwo 
169  WRÓBEL BARBARA  21km / K40ŚWIDNKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
170  WRÓBEL KRZYSZTOF  21km / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
171 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 OKOK 
172 WYROSTEK KRZYSZTOF 21km / M50CHEŁMBRAKOKOK 
173  VERETSKA VALENTYNA  21km / K30NIKOLAEV OK 
174 ZABORSKI ŁUKASZ  21km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
175  ZAJĄC GRZEGORZ  21km / M40ŁĘCZNALW BOGDANKAOKOKWojewodztwo 
176  ZAJĄC MARZENA  21km / K40ŁĘCZNA OKWojewodztwo 
177  ZARZECZNA OLGA  21km / K30LUBLINPERFORMANCE MEDIA #TEAMPMOKOKWojewodztwo 
178  ZAWADZKI MARIUSZ  21km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
179  ZDEB PIOTR  21km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
180  ZDUN GRZEGORZ  21km / M30LUBLIN#RUNNINGTEAM83 OKWojewodztwo 
181  ZIEMECKI PIOTR  21km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
182  ZIMNICKI DANIEL  21km / M40LUBLINSTALOWE ŁOSIEOKOKWojewodztwo 
183  ZWOLAKIEWICZ PRZEMYSŁAW  21km / M40TURKANAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOKOKWojewodztwo 
184  ZYGMUNT JACEK  21km / M50LUBLINOKOKWojewodztwo 
185  ZYGO DOROTA  21km / K50BEŁŻYCEBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄOKOKWojewodztwo 
186 ŻUREK KRZYSZTOF  21km / M30KRĘPIECOKOKWojewodztwo 
187  ŻUROWSKI JACEK  21km / M50LUBLINCENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTOKOKWojewodztwo