Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 375
Liczba opłaconych zawodników: 332
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 ADAMSKA JOANNA 10km / K40WAŁBRZYCHDZIŚ TAK BARDZIEJ :-)OK 
2 ADAMSKI ROBERT 10km / M45WAŁBRZYCHDZIŚ TAK BARDZIEJ :-)OK 
3 AMBROSIEWICZ HENRYK 10km / M70JELENIA GORABIEGAMPOZDROWIEPL.OK 
4  ANACKI KAMIL  21km / M30LUBAŃOK 
5  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  10km / M35LUBINSEKCJA BIEGOWA LUBIN  
6  ANTONIK DAMIAN  21km / M30ZIELONA GÓRAOK 
7  ANUSZKIEWICZ ALICJA  21km / K35ŚWINOUJŚCIEOK 
8  BACHONSKAJA-MAJERSKA JULIA  10km / K35JAWORZYNA ŚLĄSKA  
9  BADKO DARIUSZ  21km / M45PIECHOWICEOK 
10  BAGIŃSKI KRZYSZTOF  21km / M40LUBINTEAM 40-LATKÓWOK 
11 BAŃCZAK WIKTORIA 10km / K18ŚWIDNICAOK 
12  BARCICKI TOMASZ  21km / M40LEGNICAOK 
13  BARNAŚ PIOTR  21km / M18KŁODZKO  
14  BAROWICZ ZBIGNIEW  21km / M45WROCŁAWMARATON45PLUS  
15  BASZCZUK MONIKA  21km / K30JELENIA GÓRAOK 
16  BELA BEATA  21km / K50WROCŁAWOK 
17 BERNAT SYLWIA 21km / K40ŻARYŻARY RUNNERS TEAM  
18  BIELAWA EWA  10km / K35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
19  BIELAWA MARCIN  10km / M35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
20  BINIECKI WALDEMAR  10km / M55GROMADKABINIU TEAM  
21  BISKUPSKI ARKADIUSZ  21km / M45LUBAŃOK 
22  BOBOWSKI MAREK  10km / M45MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓWOK 
23  BORKOWSKI BOGDAN  21km / M50LEŚNABE ACTIVE LEŚNAOK 
24  BOROWSKA KAROLINA  10km / K30LUBINKGHM ZG RUNOK 
25  BORYSIEWICZ MACIEJ  10km / M35WROCŁAWOK 
26  BORYSIUK ARKADIUSZ  21km / M35KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKI/ELITE NIERUCHOMOŚCIOK 
27  BUCZAK ADRIANNA  10km / K45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
28  BUJAK ANDRZEJ  10km / M50GRYFÓW ŚLĄSKITEAM GRFITÓWOK 
29  BURCHARD BEATA  21km / K40PIASECZNOOK 
30  BYŚ MATEUSZ  21km / M30WROCŁAWOK 
31  CEPIELIK WOJCIECH  21km / M35PUSTELNIKRUNNER  
32  CHAŁUPKA MIROSŁAW  21km / M45WIADRÓWOK 
33  CHMIEL MARIUSZ  10km / M50BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOK 
34  CHMIELENKO KAZIK  21km / M55GUBINOK 
35  CHOJA ANNA  10km / K35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
36  CHWASTYK PIOTR  21km / M30KOSTOMLOTYOK 
37  CIĄGŁO GRZEGORZ  10km / M40BOGUSZÓW-GORCEOK 
38 CIEMIEGA ROMAN 10km / M45KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK 
39 CIEPŁUCHA EWELINA 10km / K30PISARZOWICEPISARZOWICKA GRUPA REKREACYJNA PGR NA START  
40  CIESIELSKA BEATA  21km / K40CHEŁMIECKS ACTIVE URANOK 
41  CIESIELSKI JAROSŁAW  21km / M45CHEŁMIECACTIVE URAN  
42  CIEŚLA SEBASTIAN  21km / M25CHOCIANÓWKGHM ZG RUNOK 
43  CIEŚLAK KRZYSZTOF  21km / M55ŻARYCIEŚLAK TEAMOK 
44  CIURA GRZEGORZ  10km / M45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
45  CYMERMAN KATARZYNA  10km / K40LUBAŃOK 
46  CZERNICKI FILIP  21km / M35JELENIA GÓRAOK 
47  CZERSKA JADWIGA  21km / K60ŻARYOK 
48  CZOPOR GRZEGORZ  21km / M35JELENIA GÓRAJKJOK