Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 859
Liczba opłaconych zawodników: 714
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 ADAMSKA JOANNA 10km / K40WAŁBRZYCHDZIŚ TAK BARDZIEJ :-)  
2 ADAMSKI ROBERT 10km / M45WAŁBRZYCHDZIŚ TAK BARDZIEJ :-)  
3 AMBROSIEWICZ HENRYK11510km / M70JELENIA GORABIEGAMPOZDROWIEPL.OK 
4  ANACKI KAMIL 21621km / M30LUBAŃOK 
5  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  10km / M35LUBINSEKCJA BIEGOWA LUBIN  
6  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 9321km / K40JANOWICE WIELKIESMYKOFSKIOK 
7  ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 43821km / M40BIELAWAPCH SPORT TEAMOK 
8  ANIŚKIEWICZ MARIOLA 50810km / K50LUBAŃOK 
9  ANTERSKI PATRYK 57710km / M30KAMIENNA GÓRAOK 
10  ANTKOWIAK MIROSŁAW 34721km / M55KROSNO ODRZAŃSKIEOK 
11  ANTONIK DAMIAN  21km / M30ZIELONA GÓRAOK 
12  ANUSZKIEWICZ ALICJA 11321km / K35LUBIECHOWAOK 
13  AUGUSTYNIAK JAKUB  10km / M35ŚLĘZA  
14  BACHONSKAJA-MAJERSKA JULIA  10km / K35JAWORZYNA ŚLĄSKA  
15  BADKO DARIUSZ 12221km / M45PIECHOWICEOK 
16  BADURA ANNA 4110km / K35MIRSKOK 
17  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 33610km / M40LUBINOK 
18 BAŃCZAK WIKTORIA 10km / K18ŚWIDNICA  
19  BARCICKI TOMASZ 56621km / M40LEGNICAOK 
20  BARNAŚ PIOTR  21km / M18KŁODZKO  
21  BARTKOWSKI RYSZARD  10km / M70KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK 
22  BARTOSIK DANIEL  21km / M40LESZNODRUŻYNA SZPIKU  
23  BASTA KRYSTIAN 4910km / M40JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
24  BASTER KRZYSZTOF 29621km / M50WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMOK 
25  BASZCZUK MONIKA  21km / K30JELENIA GÓRAOK 
26  BASZCZYJ ANNA 53021km / K30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
27  BELA BEATA 29521km / K50WROCŁAWOK 
28 BERNAT SYLWIA 21km / K40ŻARYŻARY RUNNERS TEAM  
29  BIELAWA EWA 25110km / K35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
30  BIELAWA MARCIN 25210km / M35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
31  BIELAWSKA-HOPE ANNA  21km / K30WĄGROWIECSERPOL TEAM MIEŚCISKO  
32  BIL THOMAS 18921km / M25ZGORZELECOK 
33  BILINSKI RAFAL  21km / M45SZPROTAWARAFALBIL76  
34  BIŁAN PAWEŁ 31910km / M45GUBINOK 
35  BINIECKI WALDEMAR  10km / M55GROMADKABINIU TEAM  
36  BISKUPSKI ARKADIUSZ 59521km / M45LUBAŃOK 
37  BOBOWSKI MAREK  10km / M45MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓWOK 
38  BOCHENEK ADRIAN 18121km / M25MŚCIWOJÓWMŚCIWOJÓW AUUOK 
39  BORCZUCH PAWEŁ 44110km / M40JELENIA GÓRAOK 
40 BORECKI KRZYSTOF35221km / M50KOWARY  
41  BORKOWSKI BOGDAN 15221km / M50LEŚNABE ACTIVE LEŚNAOK 
42  BOROWSKA KAROLINA 54010km / K30LUBINKGHM ZG RUNOK 
43  BORYSIEWICZ MACIEJ 18510km / M35WROCŁAWOK 
44  BORYSIUK ARKADIUSZ 31321km / M35KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKI/ELITE NIERUCHOMOŚCIOK 
45  BOSY JOANNA 37410km / K35WROCŁAWOK 
46  BUCZAK ADRIANNA 41310km / K45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
47  BUDKA MIROSŁAW 40821km / M50WAŁBRZYCHOK 
48  BUJAK ANDRZEJ 15810km / M50GRYFÓW ŚLĄSKITEAM GRFITÓWOK 
49  BUJAK ŁUKASZ 26521km / M35WROCŁAW#BIEGAMBOMAMZONEOK 
50 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M45 BIEGAMDLAZDROWIA.PL  
51  BURCHARD BEATA  21km / K40PIASECZNOOK 
52  BURKIEWICZ MIROSŁAW  10km / M50LIPALZS LIPAOK 
53  BUSZ ARTUR  10km / M35MIEROSZÓWTEMMPO WAŁBRZYCH  
54  BUSZ MONIKA  10km / K45MIEROSZÓWGRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW  
55  BYŚ MATEUSZ  21km / M30WROCŁAWOK 
56  CABAJ DAMIAN 52821km / M35ŚWIDNICAOK 
57  CEDZIDŁO MAŁGORZATA 45710km / K45LUBAWKAOK 
 N MITRO KATARZYNA
58  CEDZIDŁO PAWEŁ 45621km / M45LUBAWKAOK 
 N MITRO KATARZYNA
59  CEPIELIK WOJCIECH  21km / M35PUSTELNIKRUNNER  
60  CHAŁUPKA MIROSŁAW 56021km / M45WIADRÓWOK 
61  CHLEBOWICZ BARTOSZ 57310km / M35BOLESŁAWIECUPHILL.PROOK 
62  CHMIEL MARIUSZ 32110km / M50BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOK 
63  CHMIELENKO KAZIK 26621km / M55GUBINOK 
64 CHMIELEWSKA SYLWIA 10km / K50LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
65  CHODOR ANNA 57610km / K40LEGNICAOK 
66  CHOJA ANNA 25010km / K35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
67  CHOJA JAKUB 48610km / M30BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
68  CHOMA KATARZYNA 30610km / K40JELENIA GÓRAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
69  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN  21km / M45BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHOK 
70  CHROBAK PIOTR 32321km / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
71  CHWASTYK PIOTR 50710km / M30KOSTOMLOTYOK 
72  CHWASZCZ MARCIN 37021km / M30JELENIA GÓRAOK 
73 ZAWODNIK ANONIMOWY58010km / K30 OK 
74  CHYSKI GRZEGORZ 34521km / M35SZPROTAWAOK 
75  CIĄGŁO GRZEGORZ 41110km / M40BOGUSZÓW-GORCEOK 
76 CIEMIEGA ROMAN 10km / M45KOWARYKOWARY BIEGAJĄ  
77 CIEPŁUCHA EWELINA 10km / K30PISARZOWICEPISARZOWICKA GRUPA REKREACYJNA PGR NA START  
78  CIESIELSKA BEATA 15721km / K40CHEŁMIECKS ACTIVE URANOK 
79  CIESIELSKI JAROSŁAW  21km / M45CHEŁMIECACTIVE URAN  
80  CIEŚLA SEBASTIAN 46921km / M25CHOCIANÓWKGHM ZG RUNOK 
81  CIEŚLAK KRZYSZTOF 45421km / M55ŻARYCIEŚLAK TEAMOK 
82  CIURA GRZEGORZ 24810km / M45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
83  CWIKLINSKI MACIEJ 54910km / M45KONINKOCITYZENOK 
84  CYBULSKI BOGDAN  21km / M60BOLESŁAWIEC  
85  CYBULSKI MARIUSZ  21km / M40JELCZ-LASKOWICEBIEGAJ Z MAŃKIEM TEAM, TEAM MOUNTAINFUEL POLSKA  
86  CYMERMAN KATARZYNA 16110km / K40LUBAŃOK 
87  CZAJ KAROL  21km / M35SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTOK 
88  CZAPLICKI JANUSZ 2110km / M55JELENIA GÓRAZABIEGANI.COM.PLOK 
89  CZEKAJ TOMASZ 37710km / M25JELENIA GORATUMIDAJCLUBOK 
90  CZERNICKI FILIP  21km / M35JELENIA GÓRA  
91  CZERSKA JADWIGA  21km / K60ŻARYOK 
92 CZERSKI GRZEGORZ 10km / M50LUBANIPA JELENIA GÓRA  
93  CZERSKI JEDRZEJ 53210km / MMLUBAŃIPA JELENIA GÓRAOK 
94  CZOPOR GRZEGORZ 9421km / M35JELENIA GÓRAJKJOK 
95  CZYŚCIAK KRZYSZTOF 35621km / M45ŻÓRAWINAKB SOBÓTKAOK 
96 ĆWIKŁOWSKI ARTUR19510km / MMTRZEBNICAOBORYGENIOK 
97  ĆWIKŁOWSKI MAREK 19421km / M60TRZEBNICAOBORYGENIOK