Formularz systemu Datasport

BIEGIEM PO KORONĘ HIMALAJÓW i KARAKORUM - Broad Peak 5 km
Warszawa, 10 marca 2021 r.


Liczba zawodników : 119
Liczba opłaconych zawodników: 89
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BALCERZAK - DANILEWICZ KATARZYNA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
2  BIELEŃ ŁUKASZ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
3  BIERNACKI RAFAŁ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
4  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  OPEN / ZAMOŚĆKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
5  BUGAJSKI ADAM  OPEN / WARSZAWAPOLANIEPOLPOLOK 
6  BZURA EMILIA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
7  CABAŃSKA DOROTA  OPEN / ŁOMIANKIPOLPOL  
8 CHEŁMICKI GRZEGORZ OPEN / WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOLOK 
9  CIMOCHOWSKI MIECZYSŁAW  OPEN / KANIEKAMANPOLPOLOK 
10  CZYŻ JUSTYNA  OPEN / WARSZAWAYOGI TEAMPOLPOLOK 
11  CZYŻEWSKI PRZEMYSŁAW  OPEN / KOBYŁKAPOLPOLOK 
12  DALGIEWICZ DARIUSZ  OPEN / ŁOMIANKIPOLPOL  
13  DANILEWICZ RYSZARD  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
14 DĄBROWSKI ANDRZEJ OPEN / JÓZEFÓWPOLPOL  
15 DRABCZYK SZYMON OPEN / WARSZAWAPOLPOL  
16  DZIEPAK PIOTR  OPEN / WOLA MROKOWSKA1. BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEPOLPOLOK 
17  FRĄCZEK MACIEJ  OPEN / PIASECZNOMAXELEKTROPOLPOL  
18  FURMANEK AGATA  OPEN / WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOL  
19  GAŃSKA-KARAMON MONIKA  OPEN / WARSZAWABEMOWO BIEGAPOLPOLOK 
20  GAUDYNEK BOGUSŁAW  OPEN / WARSZAWASENIOR BIEGPOLPOL  
21  GĘBALSKA AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWAPOLPOL  
22  GĘBALSKA JOANNA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
23  GĘBALSKA KATARZYNA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
24  GIRZYŃSKA KATARZYNA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
25  GORAL TADEUSZ  OPEN / WARSZAWAKKBPOLPOL  
26  GREWIŃSKI TOMASZ  OPEN / WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOLOK 
27  GRUSZKA JAKUB  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
28  HELMAN ARTUR  OPEN / WARSZAWAARCZI TEAMPOLPOLOK 
29 HERMAN ANNA OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
30  ILKIEWICZ MICHAŁ  OPEN / WARSZAWAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
31 IWAŃCZUK DOMINIK OPEN / WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEPOLPOL  
32  JASZCZUK JAROSŁAW  OPEN / BRANIEWOPOLPOLOK 
33  JAWORSKI DARIUSZ  OPEN / LEGIONOWOPRACZ DYWANOW I TAPICERKIPOLPOL  
34  JUSIŃSKI KRYSTIAN  OPEN / WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOK 
35  KACZMARCZYK ADAM  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
36  KALINOWSKI JANUSZ  OPEN / WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
37  KAMIŃSKI STANISŁAW  OPEN / NADARZYNGOS NADARZYNPOLPOLOK 
38  KAMIŃSKI WIESŁAW  OPEN / WARSZAWACITOS VON GRODNOPOLPOLOK 
39  KLAŚ ŁUKASZ  OPEN / WARSZAWANUDNE PIĄTKIPOLPOLOK 
40  KLEPACZ MARCIN  OPEN / KAMIONKALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOLOK 
41  KLUJ BOGUSŁAW  OPEN / ZAKRĘTBIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAPOLPOLOK 
42  KLUSEK JOLANTA  OPEN / WARSZAWAYOLA YOLANDAPOLPOL  
43  KŁUDKIEWICZ TOMASZ  OPEN / LESZNODYSTANS LESZNOPOLPOLOK 
44  KOCIMSKI JAN  OPEN / SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWPOLPOLOK 
45  KOLASA ANDRZEJ  OPEN / WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOPOLPOLOK 
46  KOLASA BARBARA  OPEN / WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOPOLPOLOK 
47  KOŁODZIEJSKI MICHAŁ  OPEN / WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOLOK 
48  KOSINSKI TOMASZ  OPEN / WARSZAWAPOLPOL  
49  KOŚCIK JAKUB  OPEN / WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
50  KOWALCZYK KLAUDIA  OPEN / WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIPOLPOLOK 
51 KOZŁOWSKI WITOLD OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
52  KRAWCZYK GRZEGORZ  OPEN / RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
53  KSYNA BOGUSŁAW  OPEN / KAMIONOSP KAMIONPOLPOLOK 
54  KULCZYCKI JAN  OPEN / GDAŃSKPOLPOLOK 
55 KULIBERDA ANNA OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
56  KULIBERDA DARIUSZ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
57 KUROWSKI JAKUB OPEN / KOBYŁKAPOLPOLOK 
58  KUŚPIT PRZEMYSŁAW  OPEN / WARSZAWAPOLPOL  
59  LIPIEC TOMASZ  OPEN / WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOLOK 
60  ŁUBINSKI KRZYSZTOF  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
61  MALUCHNIK MAREK  OPEN / NASIELSKGARAŻ NASIELSKPOLPOLOK 
62 MARCZUK ROBERT OPEN / ZIELONKALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOLOK 
63 MAREK KRUPIŃSKI OPEN / WARSZAWADĄBROWSKI TEAM /AKTYWNA PSZCZYNAPOLPOLOK 
64  MAREK ROMAN  OPEN / WARSZAWAIPNPOLPOLOK 
65 MATUSIK PIOTR OPEN / WARSZAWAWATAHA (L) TEAMPOLPOL  
66  MAŹNIO ALICJA  OPEN / WARSZAWAPANORAMA OBIEKTY SPORTOWEPOLPOLOK 
67  MICHALSKI ROBERT  OPEN / WARSZAWAZABIEGANY WOŁOMINPOLPOLOK 
68  MIKINA ARTUR  OPEN / WARSZAWAPWPW SAPOLPOLOK 
69  MIKOŚ ROMAN  OPEN / OTWOCKPOLPOLOK 
70  MIKOŚ TERESA  OPEN / OTWOCKPOLPOLOK 
71  MIKUŁA TOMASZ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
72  MUSIAŁ PAWEŁ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
73  NASKRĘT MARIUSZ  OPEN / WARSZAWA - WESOŁAPOLPOLOK 
74  NOWINA-KONOPKA STANISŁAW  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
75  NOWORYTA JACEK  OPEN / WARSZAWAASA TEAM BIEGIEM PO ZDROWIEPOLPOL  
76  OSUCHOWSKA WIOLETTA  OPEN / WARSZAWAPKO BPPOLPOLOK 
77  PACIOREK EWA  OPEN / MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLPOLOK 
78  PAWŁOWSKI PIOTR  OPEN / WARSZAWABBL WYDMINYPOLPOLOK 
79  PEŁSZYK MONIKA  OPEN / WARSZAWAPOLPOL  
80  PEŁSZYK SŁAWOMIR  OPEN / WARSZAWAPOLPOL  
81  PIĄTEK BOGDAN  OPEN / ZIELONKALECHICI ZIELONKAPOLPOLOK 
82  PIETRUSZEWSKI BARTEK  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
83  PIKUS PRZEMEK  OPEN / BABICE NOWELIPIEC RUNNING TEAMPOLPOLOK 
84  PODLEWSKA ANIA  OPEN / WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOL  
85  RADZIMIRSKI ADAM  OPEN / WARSZAWADELOITTE ADVENTURE TEAMPOLPOL  
86 RĄCZKA MARITA OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
87  REDA ALICJA  OPEN / WARSZAWANW CZŁAPSKI TEAMPOLPOLOK 
88  RELIGA LILIANA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
89 RUDO JAKUB OPEN / ŁOCHÓWŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA /PGB SPORTOWA PACZKAPOLPOL  
90 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN /  POLPOLOK 
91  RZEPKA MIREK  OPEN / WARSZAWASPORTMANIACYPOLPOLOK 
92  RZEPKOWSKI RAFAŁ  OPEN / NOWA IWICZNAPOLISH WINGSPOLPOLOK 
93  SIERZPUTOWSKA EWA  OPEN / WARSZAWASIE_BIEGAPOLPOLOK 
94  SIWIAK MARCIN  OPEN / WARSZAWAPKP INTERCITY RUNNING TEAMPOLPOLOK 
95  SKIBIŃSKA MAŁGORZATA  OPEN / WARSZAWAMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK 
96  SŁUPECKA BEATA  OPEN / CHOTOMÓWFREEDOM TEAMPOLPOLOK 
97  SÓWKA GRZEGORZ  OPEN / CHORZÓWSTADION ŚLĄSKIPOLPOL  
98  STANIAK MACIEJ  OPEN / WARSZAWAPOLPOL  
99  STAŃCZYK GRZEGORZ  OPEN / ZIELONKAPOLPOLOK 
100  STAŃCZYK KRZYSZTOF  OPEN / WARSZAWAKB V-MAX ADAMÓWPOLPOLOK 
101  STAŃCZYK ZOFIA  OPEN / ZIELONKAPOLPOLOK 
102  STRZYŻEWSKI PAWEł  OPEN / WARSZAWABEMOWO BIEGAPOLPOLOK 
103  SYGUŁA MATEUSZ  OPEN / WARSZAWAKOLARSKI TEAMPOLPOL  
104 SYPNIEWSKI TOMASZ OPEN / WARSZAWAEMO OI!POLPOLOK 
105  SZOTA WOJCIECH  OPEN / WARSZAWAMARATOŃCZYK.PLPOLPOL  
106  SZYSZKO EWA  OPEN / MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLPOLOK 
107  TOMCZAK MARCIN  OPEN / CIECHANÓWKOCI PAZURPOLPOL  
108  TOPOLEWSKI STANISŁAW  OPEN / WARSZAWAKS CZEMPION WARSZAWAPOLPOLOK 
109  TORZEWSKA AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
110  TORZEWSKI JANUSZ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
111  TURCZYŃSKA MONIKA  OPEN / WARSZAWALECZO TEAMPOLPOLOK 
112  WALAC JACEK  OPEN / GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOK 
113  WASILEWSKI SŁAWOMIR  OPEN / WARSZAWAPASJA NORDIC WALKINGPOLPOL  
114  WAWRZYCKI ANDRZEJ  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
115  WIĘCKOWSKA BOGUMIŁA  OPEN / MARKIPOLPOLOK 
116  WYPYCH RADOSŁAW  OPEN / WARSZAWAMARATONCZYK.PLPOLPOLOK 
117 ZAGORSKI WOJTEK OPEN / ZĄBKILIPIEC RUNNING TEAMPOLPOLOK 
118  ZIELIŃSKA ASTA  OPEN / WARSZAWAPOLPOLOK 
119 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA OPEN / WARSZAWANUDNE PIĄTKIPOLPOLOK