Formularz systemu Datasport

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tokarnia
Tokarnia, szesnasty maja dwa tysiące dwudziesty pierwszy rok


Liczba zawodników : 191
Liczba opłaconych zawodników: 186
Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
GĘBSKI MARIUSZ 92BGł. / BLIŻYNFITWATAHAOK 
ADAMCZYK BARTŁOMIEJ 97BGł. / KIELCENAKINDACZAMYOK 
ADAMCZYK DANUTA 17BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
ADAMCZYK JOANNA 53BGł. / JĘDRZEJÓWŚWIĘTOKRZYSKI WŁÓCZYKIJOK 
ADAMCZYK KATARZYNA 16BGł. / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
ADAMCZYK MARIUSZ 40BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
ADEREK JACEK 70BGł. / KIELCEWKURW_TEAMOK 
ANTAS MARIOLA85BGł. / KIELCEOK 
BEDNARCZYK SZYMON 60BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
BEDNARSKA JOANNA 104BGł. / KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
BĘBACZ MONIKA 84BGł. / OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEMOK 
BIELACHA MACIEJ 67BGł. / MIEDZIANA GÓRAEKIPA BIELACHYOK 
BOCHENEK PAWEŁ 11B.Ho / MORAWICAEKIPA BIELACHYOK 
BODO PRZEMYSŁAW 71BGł. / SKARŻYSKO KOŚCIELNEEKIPA BIELACHYOK 
BOREK ANNA14BGł. / PIEKOSZÓWSKRZYDLACI DZIECIOMOK 
BRELSKI MARIUSZ 109BGł. / ŁOPUSZNOCENTRUM EDUKACJI LOKALNEJ W ŁOPUSZNIEOK 
BRZOZA SEBASTIAN 42BGł. / KIELCEOK 
CHROBOT DANIEL 1BGł. / KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAM  
CICHOŃ ANETA 113BGł. / BILCZAOK 
CIOSK MICHAŁ 131BGł. / KIELCEKKMOK 
CISOWSKA BARBARA 49BGł. / KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
CISZEK ALICJA96BGł. / KIELCESTUDIO MIGAWKAOK 
CYGAN KATARZYNA 1B.Ho / MORAWICAOK 
CZARNOTA GRZEGORZ 28BGł. / MIRZECOK 
CZUPRYŃSKI MARCIN 101BGł. / ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOK 
CZUPRYŃSKI MICHAŁ 102BGł. / ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOK 
DOROZ MAŁGORZATA 73BGł. / KIELCEOK 
DULA ANNA 93BGł. / KIELCEOK 
DULA MICHAŁ 144BGł. / KIELCE...OK 
DULEWICZ MARCIN 130BGł. / KIELCEOK 
DULĘBA PAWEŁ 61BGł. / ZAGNAŃSKOK 
DZIURSKA KATARZYNA24BGł. / DALESZYCEOK 
DZIWOŃ GRZEGORZ 80BGł. / NOWINYWKURW_TEAMOK 
FĄFARA JAKUB 29B.Ho / KIELCEOK 
FĄFARA KRZYSZTOF28B.Ho / KIELCEOK 
GAJEK ZUZANNA 100BGł. / MAŁOGOSZCZMKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAOK 
GAWEŁ BARTŁOMIEJ 83BGł. / ZAGNAŃSKFITWATAHAOK 
GAWEŁ MAŁGORZATA 81BGł. / ZAGNAŃSKFITWATAHAOK 
GAWEŁ MARCIN 78BGł. / KIELCEFITWATAHAOK 
GAWROŃSKI JAKUB 154BGł. / KIELCESTOKOWCZYKI TEAMOK 
GAWROŃSKI TOMASZ 2BGł. / JĘDRZEJÓW...  
GĘBSKA KINGA 94BGł. / BLIŻYNFITWATAHAOK 
GLAZOWSKA MONIKA 114BGł. / MIEDZIANA GÓRAOK 
GŁAZEK KRZYSZTOF 128BGł. / SZCZUCICEDRUŻYNA SZWAGRÓWOK 
GREDKA KATARZYNA52BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
GRUSZKA MARCIN 108BGł. / OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIGOŹDZIELIN BIEGAOK 
GRZYB ADRIAN89BGł. / CHĘCINYSKRZYDLACI DZIECIOMOK 
GRZYB MONIKA87BGł. / CHĘCINYSKRZYDLACI DZIECIOMOK 
GUZY MATEUSZ 133BGł. / PIEKOSZÓWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
HERBERGIER MARTA 58BGł. / KIELCEOK 
IWAN MICHAŁ 141BGł. / KIELCEOK 
JABŁOŃSKA ALEKSANDRA 122BGł. / KRAKÓWDRUŻYNA SZWAGRÓWOK 
JABŁOŃSKI ŁUKASZ 24B.Ho / KIELCEOK 
JABŁOŃSKI TOMASZ 112BGł. / BUSKO-ZDRÓJDRUŻYNA SZWAGRÓWOK 
JACKOWSKI ZBIGNIEW 34BGł. / JĘDRZEJÓWŚWIĘTOKRZYSKI WŁÓCZYKIJOK 
JAGUSIŃSKA KATARZYNA 99BGł. / KIELCEOK 
JAKUB GAWEŁ 13BGł. / STRAWCZYNWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
JAKUBCZYK DARIUSZ 5BGł. / KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
JANIEC AGNIESZKA 134BGł. / SĘDZISZÓWOK 
JANIEC KRYSTIAN 135BGł. / SĘDZISZÓWOK 
JASZCZYK AGNIESZKA 75BGł. / KIELCEOK 
JĘDRUSIAK PAWEŁ 111BGł. / BUSKO ZDRÓJSZATANOK 
KAMIŃSKA ANNA 126BGł. / MIEDZIANA GÓRA10 ŚBOTOK 
KARASIŃSKI RADEK62BGł. / TARNOBRZEGKARAŚTEAMOK 
KARCZ ANNA 146BGł. / DALESZYCEOK 
KARCZ MICHAL 145BGł. / DALESZYCERUN TEAM CHMIELNIKOK 
KARWACKI MATEUSZ 136BGł. / KIELCEDANIEL WOSIK TERVEL TEAMOK 
KASPRZYK MATEUSZ 4BGł. / KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
KASZUBA ROBERT 116BGł. / ZAGNAŃSKBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
MOSIEJOWSKA KATARZYNA19B.Ho / KLUCZEWSKOOK 
KILIAŃSKA MARTA77BGł. / KOPRZYWNICAOK 
KLAMKA WIOLETTA 55BGł. / KIELCEŚWIĘTOKRZYSKI WŁÓCZYKIJOK 
KOBUS MIKOŁAJ 10B.Ho / MORAWICAEKIPA BIELACHYOK 
KOŁODZIEJ RAFAŁ 66BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
KOPEĆ DOROTA 119BGł. / KIELCESTUDIO MIGAWKAOK 
KOSMALA GRZEGORZ 150BGł. / KIELCEBIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
KOSSAKOWSKA KAROLINA 21B.Ho / KIELCEOK 
KOWALCZYK KRZYSZTOF15BGł. / STĄPORKÓW...OK 
KOWALSKI SEBASTIAN 29BGł. / KIELCE10 ŚBOTOK 
KOZUB ADRIAN 64BGł. / DALESZYCEURODZONY BIEGACZOK 
KRZOS MICHAL 107BGł. / KIELCE...OK 
KRZYSIEK DAWID 13B.Ho / BIELINYEKIPA BIELACHYOK 
KRZYSZTOSZEK JAKUB 82BGł. / KIELCEBIEGAM DLA NADI, LEO I OLOOK 
KSEL SYLWIA 68BGł. / KIELCEOK 
KUZIA MATEUSZ72BGł. / CHĘCINYON-TIME AUTOSERWIS CHĘCINYOK 
KWIECZKO BEATA 31BGł. / KIELCEOK 
KWIECZKO MICHAŁ 30BGł. / KIELCEOK 
LATKOWSKA ANNA 47BGł. / KIELCE10 ŚBOTOK 
LUDWIKOWSKI DAMIAN 95BGł. / KIELCESTUDIO MIGAWKAOK 
ŁABUZ KRZYSZTOF 45BGł. / JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓW BIEGAOK 
ŁUKASIEWICZ SEBASTIAN 140BGł. / MIEDZIANA GÓRAKLUB BIEGOWY GEPARDOK 
ŁUKASZ DZIĘCIOŁ 6B.Ho / JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓW BIEGAOK 
MATAŁOWSKI MARCIN 132BGł. / KIELCEOK 
MAZUREK ADAM4B.Ho / KIELCESKRZYDLACI DZIECIOMOK 
MAZUREK JUSTYNA2B.Ho / KIELCESKRZYDLACI DZIECIOMOK 
MAZUREK MARTA1BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
MAZUREK PIOTR3B.Ho / KIELCESKRZYDLACI DZIECIOMOK 
MENDZELEWSKA EWA 91BGł. / PIEKOSZÓWFITWATAHAOK 
MENDZELEWSKA MARTYNA 14B.Ho / PIEKOSZÓWFITWATAHAOK 
MENDZELEWSKI ROBERT 90BGł. / PIEKOSZÓWFITWATAHAOK 
MIĄZEK TOMASZ 120BGł. / KIELCE10 ŚBOTOK 
MIKUŚKIEWICZ PIOTR 152BGł. / CHMIELNIK10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOK 
MINNER ROMAN 7BGł. / GÓRNOEKIPA BIELACHYOK 
MISIARA JERZY 25BGł. / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
MISZTAL KATARZYNA 79BGł. / KIELCESKRZYDLACI DZIECIOMOK 
MŁYNARCZYK ALEKSANDER 25B.Ho / KIELCEBBLOK 
MŁYNARCZYK JACEK 51BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
MURZYNOWSKA WIKTORIA20B.Ho / KLUCZEWSKOOK 
NIEWIADOMSKI MARCIN 22BGł. / KAZIMIERZA WIELKAOK 
NOWAK MICHAŁ 27BGł. / KOŃSKIEŚWIĘTOKRZYSKIE DZIKIOK 
OKÓLSKA KATARZYNA 37BGł. / ZGÓRSKOOK 
ORNATOWSKA MARIA 142BGł. / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
OŻÓG PAWEŁ 41BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
ZAWODNIK ANONIMOWY18B.Ho /  OK 
PAŁGAN PAWEŁ 149BGł. / KOZÓWOK 
PASOŃ ILONA 57BGł. / BŁOGOSZÓW10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOK 
PAWŁOWSKI ZBIGNIEW 118BGł. / TUMLIN-WYKIEŃOK 
PIĄTEK PAWEŁ 19BGł. / KAZIMIERZA WIELKAZAMEK DERSŁAWAOK 
PIETRZYKOWSKI SŁAWOMIR 6BGł. / KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
PIORO WIESLAW9B.Ho / WOLA JACHOWAIPA KIELCEOK 
PÓŁTORAK JOANNA 137BGł. / KIELCEOK 
PRASZEK ŁUKASZ 44BGł. / KIELCECZARNECKI TEAMOK 
PRZEPIÓRA IWONA139BGł. / CHĘCINYOK 
PUCHAŁA TOMASZ 74BGł. / CHĘCINYON-TIME AUTOSERWIS CHĘCINYOK 
PUZON MIREK 32BGł. / KIELCEOK 
PUZON TOMASZ 36BGł. / KIELCEOK 
RAJCA MONIKA153BGł. / CHMIELNIKOK 
ROŻEK KATARZYNA5B.Ho / KIELCEOK 
RÓZGA ROBERT 103BGł. / PORZECZE, GM. MIEDZIANA GÓRAOK 
RYDZ ARTUR 3BGł. / KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
RZOŃCA MAKSYMILIAN 12B.Ho / ZAGNAŃSKFITWATAHAOK 
RZOŃCA MAŁGORZATA 88BGł. / ZAGNAŃSKFITWATAHAOK 
RZOŃCA MARCIN 86BGł. / ZAGNAŃSKFITWATAHAOK 
SALWA TOMASZ 117BGł. / MIEDZIANA GÓRABIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
SENDEROWSKI WOJCIECH 8BGł. / CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKOK 
SERWICKI DAWID 143BGł. / OSTROWIEC ŚW.OK 
SIKORA ARTUR 125BGł. / KIELCEDRUŻYNA SZWAGRÓWOK 
SIKORA MAŁGORZATA 124BGł. / KIELCEDRUŻYNA SZWAGRÓWOK 
SIKORSKA AGATA 50BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
SKOWROŃSKA BARBARA 26BGł. / RAKÓWBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
SKRZYPEK PAULINA151BGł. / KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
SMELCERZ MATEUSZ 23BGł. / KIELCEOK 
SOBCZYŃSKA WIOLETTA 147BGł. / WRZOSÓWKAMKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAOK 
SOBCZYŃSKI PATRYK 148BGł. / WRZOSÓWKAWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
SOCHAJ EMILKA 22B.Ho / KIELCEOK 
SÓJKA AGNIESZKA 27B.Ho / KIELCEOK 
STAWIARSKI RAFAŁ 110BGł. / BUSKO-ZDRÓJOK 
STĘPIEŃ PATRYK 156BGł. / PROMNIKOK 
STĘPIEŃ RENATA 46BGł. / KIELCEOK 
STRZAŁKOWSKI MARCIN 69BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
SZADURSKA PAULINA 3BGł. / KIELCE  
SZCZEPANIK ANDRZEJ 21BGł. / KAZIMIERZA WIELKAROLMETOK 
SZMIT KRZYSZTOF 48BGł. / KOZÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
SZOSTAK ANDRZEJ 23B.Ho / MORAWICAZDZOK 
SZOSTAK PAWEŁ 26B.Ho / MORAWICA...OK 
SZOSTAK SYLWESTER 115BGł. / OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
SZYSZKA ADAM12BGł. / CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKOK 
SZYSZKA MONIKA11BGł. / CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKOK 
ŚLUSARCZYK ADRIAN 59BGł. / JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓW BIEGAOK 
ŚLUSARCZYK FILIP 8B.Ho / JEDRZEJOWJĘDRZEJÓW BIEGAOK 
ŚLUSARSKI RAFAŁ 9BGł. / CHMIELNIK/ PIOTRKOWICERUN TEAM CHMIELNIKOK 
ŚWIRSZCZ ANDRZEJ 35BGł. / ZAKRUCZEANAFIZJOTERAPIA UNIA MAŁOGOSZCZOK 
TELKA ANDRZEJ 98BGł. / KIELCEOK 
TELKA PAWEŁ 39BGł. / KIELCEEKIPA BIELACHYOK 
TOMCZAK RENATA 65BGł. / KIELCEOK 
ZAWODNIK ANONIMOWY15B.Ho /  OK 
UBOŻAK SZYMON16B.Ho / KIELCEOK 
WĄDEK TOMASZ 20BGł. / WISLICAZAMEK DERSŁAWAOK 
WĘGRZYN DAMIAN 105BGł. / KIELCEOK 
WĘGRZYN ŁUKASZ127BGł. / KIELCEOK 
WOŹNIAK ŁUKASZ 2BGł. / STRAWCZYNWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
WÓJCICKA BARBARA 7B.Ho / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
WÓJCICKA MIROSŁAWA 54BGł. / KIELCEOK 
WÓJCICKI PAWEŁ 18BGł. / KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOK 
WÓJCICKI PIOTR 56BGł. / KIELCEOK 
WÓJCIK IZABELA 4BGł. / KIELCEBIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ  
WÓJCIK JAKUB129BGł. / CHĘCINYOK 
WÓJCIK MARIUSZ 76BGł. / KIELCEOK 
WRONA ANNA 38BGł. / KIELCEOK 
WRÓBEL MICHAŁ 121BGł. / KIELCEOK 
WRZESZCZ DANIEL 155BGł. / ELBLĄGOK 
WYDRA WOJCIECH106BGł. / RADOSZYCE...OK 
ZACZKOWSKI ŁUKASZ 138BGł. / KIELCESTOKOWCZYKI TEAMOK 
ZAGNIŃSKI ALEKSANDER 17B.Ho / KIELCEOK 
ZAGÓRSKI RAFAŁ 63BGł. / BRZEGIOK 
ZAGRODNIK MATEUSZ 30B.Ho / KAZIMIERZA WIELKACAFFAROOK 
ZALEWSKI ZBYSZEK 123BGł. / KIELCEDRUŻYNA SZWAGRÓWOK 
ZAWADZKA JOANNA10BGł. / CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKOK 
ZAWŁOCKA MONIKA 33BGł. / BRZEZINYMIX SPORT TEAMOK 
ZEGADŁO AGNIESZKA 43BGł. / KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK