Zawody obsługuje firma Datasport

Ogólnopolskie zawody stadionowe
Cały kraj, 31 kwietnia 2021 r.


Liczba zawodników : 57
Liczba opłaconych zawodników: 57
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  BAKUŁA WIESŁAW 510km / M5007-420 WACHWAMPIROK 
 BĄBA JULIA5010km / K20PROCHOWICEWYBIERZOK 
  CABAŃSKA KATARZYNA 910km / K40BARCIN#SLIMAKIBARCINOK 
  CICHOCKI TOMASZ 5610km / M40GDYNIACETE SPORTOK 
  CZAPLICKI JANUSZ 4110km / M50JELENIA GÓRAZABIEGANI.COM.PLOK 
  DROZD PRZEMYSŁAW 2010km / M40OPOLERAJSPORT ACTIVEOK 
 DWORNICKI KAMIL4610km / M30WROCŁAWOK 
  FRĄCKIEWICZ ALICJA 2810km / K40WROCŁAWOK 
  GIBA JACEK 4910km / M50ŚWINOUJŚCIEMKL MARATON ŚWINOUJŚCIEOK 
  GÓRECKA-PAWLAK EDYTA 810km / K30SZCZECINOK 
  GÓRSKI RADOSŁAW 4810km / M40LUBAWABIEGAM U KOLESIOK 
  GRAF REMIGIUSZ 1910km / M50LESZNOTURBO RUN LESZNOOK 
  GRZYWA WOJCIECH 4010km / M40LWÓWEK ŚLĄSKINADLEŚNICTWO LWÓWEK ŚLĄSKIOK 
  HYRKIEL PAWEŁ 310km / M40RZESZOTARYIL GATTO RAMPANTEOK 
  JASICKI KRZYSZTOF 1510km / M40TYCHYRUNHOGS TYCHYOK 
 JÓŹWICKA MONIKA5710km / K40SZCZECINOK 
  KACZMAROWSKI GRZEGORZ 5110km / M40POZNAŃGXKAOK 
  KIJEWSKI IRENEUSZ 5410km / M30KWIDZYNOK 
  KOŚCIELNIAK ROBERT 3010km / M50KOSZALINTKKF KOSZALINOK 
 KOTAŚ BEATA3310km / K30KRAKÓWBWOK 
  KUJAWA ROGER 1010km / M40BARCIN#SLIMAKIBARCINOK 
  KWAŚNA MARZENA 2310km / K50LUBOŃSPP TEAMOK 
  LENKIEWICZ ANDRZEJ 2710km / M60BĄDKIPIĘKNYOK 
  ŁUSZKIEWICZ KRYSTIAN 5310km / M20BIAŁOŚLIWIEOK 
MACIEJEWSKA KAMILA 2910km / K40BARCIN#SLIMAKIBARCINOK 
  MAKOWIECKA ZIELIŃSKA JOANNA 210km / K50SZCZAWNO-ZDRÓJDYNAMITOK 
  MASIAK RAFAŁ 5510km / M30KWIDZYNOK 
  MILAK ARKADIUSZ 610km / M50WŁOCŁAWEKOK 
  MOSKAL IZABELLA 2610km / K40POZNAŃTKKF MPK POZNAŃOK 
  NAZARUK ŁUKASZ 1110km / M30KRAKÓWDATASPORTOK 
  OSETEK PAWEŁ 710km / M30PSZÓWPWR TEAMOK 
  OSIŃSKI FRANCISZEK 4410km / M20POZNAŃPOSNANIAOK 
  OSKULSKI ROBERT 1810km / M40KOWARYSMS KOWARY, KOWARY BIEGAJĄOK 
  PANEK DAMIAN 3810km / M20WARSZAWAOK 
  PASZKIET REMIGIUSZ 1710km / M40BARCIN#SLIMAKIBARCINOK 
  PISKADŁO JACEK 3910km / M30OŁPINYNSG RTOK 
  POGONOWSKI MACIEJ 4510km / M30KRAKÓWOK 
  PRZYBYLAK PAWEŁ 1210km / M50LESZNOALMARK LESZNOOK 
  PUŁANECKI ŁUKASZ 3110km / M30JELEŚNIAOK 
 RESZKA ANDŻELIKA410km / K40WAŁBRZYCHOK 
  ROCHOWSKI PIOTR 3410km / M50STALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAOK 
  SOWA MICHAŁ 4210km / M30WARSZAWAWYBIERZOK 
  SOWIŃSKI ADAM 2210km / M60OPOLEOPOLE TEAMOK 
  SPYRA KAMIL 2110km / M30SZYMOCICESPYROWKAOK 
 STRZECHA JACEK2510km / M30WAŁBRZYCHMAD RUNNERSOK 
  SUSKI DANIEL 4710km / M40WADOWICELUX TORPEDA MAŁOPOLSKAOK 
  SYGUŁA SYLWIUSZ 5210km / M50WOŁÓWWOŁÓW BIEGAOK 
  SZKOŁA DARIUSZ 1610km / M20MILINKORFF TEAMOK 
  SZKÓŁKA ROBERT 4310km / M40CHOTOMÓWWIELISZEW HERON TEAMOK 
  SZYMCZAK MAGDALENA 1410km / K40GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  WEBER KRYSTIAN 2410km / M40ŻARYWEBRUNOK 
  WIONCZYK MICHAŁ 3210km / M30WROCŁAWOK 
  WORONIEC ALICJA 3610km / K40LIDZBARK WARMIŃSKIOK 
  ZAPADKA TOMASZ 3710km / M30TUŁOWICETRT TUŁOWICEOK 
  ZIELIŃSKI MAREK 110km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTOK 
  ZIELIŃSKI ROBERT 3510km / M40LUBOŃKS POSNANIA TRIATHLONOK 
  ŻUK MARCIN 1310km / M30TYCHYDANONEOK