Zawody obsługuje firma Datasport

XI Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn, 29 maja 2021 r.


Liczba zawodników : 2747
Liczba opłaconych zawodników: 2747
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
 ADAMCZAK IWONA2437OPEN / K40SZCZECINWE ALL SMILE IN THE SAME LANGUAGEPOLPOLOK 
  ADAMCZYK BOŻENA 1OPEN / K50PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKPOLPOLOK 
  ADAMCZYK ZBIGNIEW 2OPEN / M50PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKPOLPOLOK 
  ADAMECZEK-SIEJAKOWSKA IWONA 3OPEN / K40KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPOLPOLOK 
  ADAMKOWSKA BARBARA 4OPEN / K40WŁOCŁAWEKGEBERITPOLPOLOK 
  ADAMOWSKI ANDRZEJ 5OPEN / M40ELBLĄGUNICORN TEAMPOLPOLOK 
  ADAMSKA MAŁGORZATA 6OPEN / K30GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  ADAMSKI WOJCIECH 7OPEN / M50GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
 ADAMUSIAK MARLENA8OPEN / K30RUMIAPARKRUN DĘBOGÓRZEPOLPOLOK 
  ADRYAN ADAM 9OPEN / M40WIELICHOWOWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOK 
  AL ALINA 10OPEN / K30POLICEPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY11OPEN / K30 PARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  ALEKSIEJUK BARTEK 12OPEN / M40GDAŃSKPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY2569OPEN / K20 POLPOLOK 
  AMBROZIAK ADAM 13OPEN / M40KOWALETAKA RYBAPOLPOLOK 
  AMBROZIAK SYLWIA 14OPEN / K40KOWALETAKA RYBAPOLPOLOK 
 ANDERS ALEKSANDRA15OPEN / K20SKIERNIEWICEPOLPOLOK 
  ANDRZEJAK KRZYSZTOF 16OPEN / M50ŻOŁĘDOWOPOLPOLOK 
  ANDRZEJAK SYLWIA 17OPEN / K50ŻOŁĘDOWOPOLPOLOK 
  ANDRZEJCZAK NATALIA 2467OPEN / K20STUDZIENKITRAWERS TEAM NAKŁOPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY18OPEN / M40 ZITADELLEPOLPOLOK 
 ANDRZEJEWSKA DOROTA2556OPEN / K30GDAŃSKPOLPOLOK 
  ANDRZEJEWSKA PAULINA 19OPEN / K20SŁUPSKVACU ACTIVPOLPOLOK 
 ANFULECKA AGNIESZKA20OPEN / K30OSTRÓDAPOLPOLOK 
  ANGIELCZYK MIROSŁAW 21OPEN / M50ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLPOLOK 
  ANZEL JERZY 22OPEN / M50BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOK 
  APANOWICZ MARTA 23OPEN / K30ELBLĄGAPACZE TEAMPOLPOLOK 
 APTOWICZ DAMIAN24OPEN / M20BYDGOSZCZPOLPOLOK 
 ARABAS MONIKA25OPEN / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
  ARANOWSKI PATRYK 26OPEN / M40LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆPOLPOLOK 
  ARBAT MARIUSZ 27OPEN / M40KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLOK 
  ARCZYŃSKI ADAM 28OPEN / M40ŚWIECIEOSP PRZECHOWOPOLPOLOK 
  ARENDT AGNIESZKA 29OPEN / K40GDANSKŻARTA WATAHAPOLPOLOK 
  ARENDT ZDZISŁAW 30OPEN / M60KATOWICESTS BIEGATON MIKOŁÓWPOLPOLOK 
  ASENSKY HANNA 31OPEN / K50GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
 ASHISH JAIN32OPEN / M40SUGAR LANDVIRTUAL RUNNER CLUBUSAUSAOK 
  AUGUST AGNIESZKA 33OPEN / K40DOLNA GRUPABRAKPOLPOLOK 
  AUGUSTINE T TIJERINA AUGUSTINE T TIJERINA 34OPEN / M30WHITTIERIP TEAMUSAUSAOK 
  BABICKA MAGDALENA 35OPEN / K40GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  BABIUCH BARBARA 2645OPEN / K30KRAKÓWPOLPOLOK 
  BABYCHEV MAXIM 36OPEN / M40VYBORGSVETO TEAMRUSRUSOK 
  BAĆ WIESŁAW 37OPEN / M40RACŁAWÓWKAPOLPOLOK 
  BADURA ANNA 38OPEN / K30KWIDZYNPOLPOLOK 
  BADURA KRYSTIAN 39OPEN / M30KWIDZYNPOLPOLOK 
  BADZIĄG DAMIAN 40OPEN / M30LĘBORKKLUB 42,2 LĘBORKPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY41OPEN / K20 POLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY42OPEN / M30 POLPOLOK 
  BADZMIEROWSKI ROGER 43OPEN / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLOK 
  BADŹMIEROWSKI PIOTR 44OPEN / M50GRUDZIĄDZBIEGAM DLA SIEBIEPOLPOLOK 
  BAGIŃSKA ANNA 2607OPEN / K30RUMIAIP GDAŃSKPOLPOLOK 
BAGROWSKI TOMASZ 45OPEN / M40GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAPOLPOLOK 
  BAJDA GRAŻYNA 46OPEN / K60KWIDZYNPOLPOLOK 
  BAJDA SŁAWOMIR 47OPEN / M50KWIDZYNPOLPOLOK 
  BAJOREK JACEK 48OPEN / M40WYSZKÓWMARKOWI BIEGACZEPOLPOLOK 
 BAKIERSKA ALICJA2641OPEN / K20KWIDZYNPOLPOLOK 
 BAKIERSKI MACIEJ49OPEN / M20KWIDZYN#TEAMSOKOLAPOLPOLOK 
  BALAWAJDER ZOFIA 50OPEN / K40TORUŃ-POLPOLOK 
  BALAWEJDER MARIUSZ 51OPEN / M40KWIDZYNPOLPOLOK 
  BALCER KATARZYNA 52OPEN / K30CIECHANÓWPOLPOLOK 
  BALCER MARCIN 53OPEN / M40CIECHANÓWPOLPOLOK 
 BALCEROWIAK DOROTA54OPEN / K40GDAŃSKPOLPOLOK 
  BALCERZAK DOROTA 55OPEN / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  BALEWSKI BLAZEJ 56OPEN / M30LUBAWALUBAWSKIE USTAWKI ROWEROWEPOLPOLOK 
 BALEWSKI PAWEŁ2525OPEN / M20KROTOSZYNYPOLPOLOK 
  BALMAS GRZEGORZ 57OPEN / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLOK 
  BALMAS PIOTR 58OPEN / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLOK 
  BALSAM JAROSŁAW 59OPEN / M40KWIDZYNPOLPOLOK 
  BAŁDYGA RENATA 60OPEN / K40ELBLĄGPOLPOLOK 
  BANACH ANDRZEJ 61OPEN / M30OLSZTYNLECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYNPOLPOLOK 
 BANASIAK DAMIAN62OPEN / M30LĘBORKACTIVEAGE LĘBORKPOLPOLOK 
  BANASIK PAWEŁ 63OPEN / M50RADOMENDUHUB.COMPOLPOLOK 
  BANASZAK EWA 64OPEN / K30BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOLOK 
  BANASZEWSKA MONIKA 65OPEN / K40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  BANASZEWSKI MICHAŁ 66OPEN / M40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  BANIA MAREK 67OPEN / M50KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLOK 
  BAŃCEREK MATEUSZ 68OPEN / M20KWIDZYNPOLPOLOK 
  BAŃKOWSKI MAREK 69OPEN / M40KĄTY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
  BAŃKOWSKI PIOTR 70OPEN / M40KWIDZYNPOLPOLOK 
  BARANOWSKA KORNELIA 71OPEN / K40GDAŃSKKS PIDRINA GDYNIAPOLPOLOK 
  BARANOWSKI MACIEJ 72OPEN / M40GDAŃSKKS PIDRINAPOLPOLOK 
  BARCZYKOWSKA HANNA 73OPEN / K50KWIDZYNPOLPOLOK 
 BARCZYKOWSKI MARIUSZ74OPEN / M50KWIDZYNPOLPOLOK 
  BARCZYKOWSKI PIOTR 75OPEN / M20KWIDZYNPIOTR BARCZYKOWSKI DOMOWA REHABILITACJAPOLPOLOK 
  BARSKA MAGDALENA 76OPEN / K30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIUTMSPOLPOLOK 
  BARSKA MARTA 77OPEN / K30ŁÓDŹSOLENISPOLPOLOK 
  BARSKI TOMASZ 78OPEN / M30ŁÓDŹSOLENISPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY79OPEN / M30 ———POLPOLOK 
  BARTKOWSKA JOANNA 80OPEN / K40BRZOZÓWKAKM UMK TORUŃPOLPOLOK 
  BARTOSIAK RYSZARD 81OPEN / M50GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOLOK 
 BARTOSIEWICZ MARTA82OPEN / K40JUSZKOWO-POLPOLOK 
  BARTOSZ MAREK 83OPEN / M40KIKÓŁGKS FABIANKIPOLPOLOK 
  BARTOSZYNSKA MAŁGORZATA 84OPEN / K40DĄBROWA CHELMINSKAPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY2510OPEN / K30 BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLPOLOK 
  BARUFFI SANDRA 85OPEN / K30GDAŃSKPOLPOLOK 
  BĄCIK RAFAŁ 86OPEN / M40MORĄG9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZYPOLPOLOK 
 BĄCZKOWSKA WIOLETTA OPEN / K40SZCZECINWE ALL SMILE IN THE SAME LANGUAGEPOLPOLOK 
  BĄK MARCIN 87OPEN / M40TCZEW———POLPOLOK 
  BEDNARCZYK SEBASTIAN 88OPEN / M40KWIDZYNPOLPOLOK 
  BEDNAREK MONIKA 89OPEN / K30KWIDZYNPOLPOLOK 
  BEJGER MATEUSZ 2545OPEN / M20BYDGOSZCZPOLPOLOK 
  BELL JESSIE 90OPEN / K40WICHITAWE ALL SMILE IN THE SAME LANGUAGEUSAUSAOK 
  BELZYT ALEKSANDRA 91OPEN / K40KWIDZYNPOLPOLOK 
  BELZYT EDMUND 92OPEN / M60CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
  BENDERSKI GRZEGORZ 93OPEN / M50KWIDZYNPOLPOLOK 
 BENKE PAULINA94OPEN / K30PELPLINPOLPOLOK 
  BESTVATER MARCEL 95OPEN / M30DĄBRÓWNOBIEGAJ Z BARTKIEMPOLPOLOK 
  BETA MALGORZATA 96OPEN / K40PRABUTYAMATORPOLPOLOK 
  BIAŁA BEATA 97OPEN / K50GDAŃSKPOLPOLOK 
  BIAŁECKI MIKOŁAJ 98OPEN / M20KWIDZYNPOLPOLOK 
  BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF 2605OPEN / M20ROZAJNYGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOLOK 
  BIELAK ALEKSANDRA 99OPEN / K20KWIDZYNPOLPOLOK 
  BIELAK KAMILA 100OPEN / K30KWIDZYNPOLPOLOK 
  BIELAK MARCIN 101OPEN / M40KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLOK 
  BIELAK PAWEŁ 102OPEN / M30GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
 BIELAWSKA ANNA103OPEN / K30KWIDZYNPOLPOLOK 
  BIELAWSKI MICHAŁ 104OPEN / M30KWIDZYNPOLPOLOK 
  BIELEC MICHAŁ 105OPEN / M40WĄBRZEŹNOPOLPOLOK 
 BIELEWICZ MAŁGORZATA106OPEN / K20NOWA WIEŚ MAŁAPOLPOLOK 
 BIELICKA AGNIESZKA107OPEN / K30GDAŃSKPOLPOLOK 
 BIELICKI KRZYSZTOF108OPEN / M50BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOK 
  BIELICKI PIOTR 109OPEN / M20KWIDZYNSERVICETRONICPOLPOLOK 
  BIELICKI WOJCIECH 110OPEN / M30KWIDZYNLACROIX TEAMPOLPOLOK 
  BIELIŃSKI DOMINIK 111OPEN / M20NOWENB TEAMPOLPOLOK 
  BIELSKI PIOTR 112OPEN / M40RADOMNORADOMNO BIEGAPOLPOLOK 
  BIEŃCZAK LIDIA 113OPEN / K50KWIDZYNPOLPOLOK 
  BIERNACKA ANNA 114OPEN / K40BYDGOSZCZPOLPOLOK 
  BIERNAT MAGDALENA 115OPEN / K40INOWROCŁAWT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLPOLOK 
  BIESIEKIERSKA AGNIESZKA 116OPEN / K30OLSZTYNBRAKPOLPOLOK 
  BIGDA JÓZEF 117OPEN / M60TARNOWSKIE GÓRYBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
  BINISZKIEWICZ MARCIN 119OPEN / M40TCZEWPOLPOLOK 
  BINKOWSKI MATEUSZ 120OPEN / M30TORUŃOMGPOLPOLOK 
 BIŃCZYK DARIUSZ121OPEN / M30CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
  BISKO KAROLINA 122OPEN / K30GDYNIAPOLPOLOK 
  BISKUP AGNIESZKA 123OPEN / K30GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOLOK 
  BISKUPSKA ALEKSANDRA 124OPEN / K20BRANIEWOBISHOP TEAMPOLPOLOK 
  BISKUPSKA RENATA 125OPEN / K40BRANIEWOBISHOP TEAMPOLPOLOK 
  BISKUPSKI MARCIN 126OPEN / M40BRANIEWOBISHOP TEAMPOLPOLOK 
 BLAHÚTOVÁ LUJZA127OPEN / K20DOLNÝ KUBÍNSVKSVKOK 
  BLANK-OLSZEWSKA IRMINA  OPEN / K30DZIAŁDOWOROZBIEGANE DZIAŁDOWOPOLPOLOK 
  BLEKICKA JUSTYNA 128OPEN / K30PŁOCKPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY129OPEN / M40 POLPOLOK 
  BLOK PAULINA 130OPEN / K30KWIDZYNKSIĘGOWEPOLPOLOK 
  BLUDAU ALEKSANDRA 131OPEN / K20IŁAWAPOLPOLOK 
  BLUJ MARTA 132OPEN / K20GDYNIAPOLPOLOK 
  BLUJ MIKOŁAJ 133OPEN / M20GDYNIAVO2MAX MTB TEAMPOLPOLOK 
  BLUJ ROMAN 134OPEN / M60GDYNIAVO2MAX MTB TEAMPOLPOLOK 
  BŁADZIKOWSKI RAFAŁ 135OPEN / M40TCZEWPOLPOLOK 
  BŁASZCZYK BOGDAN 136OPEN / M60GDYNIAACTIVEFLOW TEAMPOLPOLOK 
  BŁASZCZYK HANNA 137OPEN / K60GDYNIAACTIVEFLOW TEAMPOLPOLOK 
  BŁASZKIEWICZ MARZENA 138OPEN / K40BORÓWNOCHOŁE KŁÓLIKIPOLPOLOK 
  BŁASZKÓW PIOTR 139OPEN / M30KWIDZYNPOLPOLOK 
  BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA 140OPEN / K40BYDGOSZCZWTLENIE.PLPOLPOLOK 
  BŁAŻEK KATARZYNA 141OPEN / K30BIAŁE BŁOTAPOLPOLOK 
 BŁĄDEK RAFAŁ142OPEN / M40NOWA WIEŚ MALBORSKANEW VILLAGE TEAM/#ŚWIRYPOLPOLOK 
  BŁĘDZKI MICHAŁ 143OPEN / M30KWIDZYNPOLPOLOK 
  BOCIEK PIOTR 144OPEN / M50GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  BOCZEK TOMASZ 145OPEN / M40PŁOCKBEKONPOLPOLOK 
  BODZAK MICHAŁ 2412OPEN / M30SULNOWOPOLPOLOK 
  BOGACIUK MAGDALENA 146OPEN / K30CIECHOCINEKPOLPOLOK 
 BOGACKA JULIA147OPEN / K20GDAŃSK———POLPOLOK 
  BOGACKA LUCYNA 148OPEN / K60KOSZALINTKKF KOSZALINPOLPOLOK 
  BOGACKI TOMASZ 149OPEN / M60KOSZALINTKKF KOSZALINPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY2553OPEN / M30 POLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY150OPEN / M50 POLPOLOK 
  BOGUSZ MONIKA 151OPEN / K30OLSZTYNKUROPATWA TEAMPOLPOLOK 
  BOGUSZ PIOTR 152OPEN / M30OLSZTYNKUROPATWA TEAMPOLPOLOK 
  BOHDAN ŁUKASZ 153OPEN / M30GDAŃSKPOLPOLOK 
BOJANOWSKA MARCELINA154OPEN / K30KWIDZYNBRAKPOLPOLOK 
  BOLKVADZE IRMA 2614OPEN / K20KWIDZYNPOLPOLOK 
  BONALSKA MAGDALENA 155OPEN / K40BYDGOSZCZWTLENIE.PLPOLPOLOK 
  BONDARENKO DOROTA 156OPEN / K30GDYNIAPOLPOLOK 
  BONIKOWSKA ANNA 157OPEN / K40GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  BORIS ANETA 158OPEN / K30ELBLĄGPOLPOLOK 
  BORK ŁUKASZ 159OPEN / M30ŻUŁAWAGRUPA DRUHA BORUCHAPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY160OPEN / M40 POLPOLOK 
  BORKOWSKI JERZY 161OPEN / M50GDYNIAPOLPOLOK 
  BORKOWSKI LESZEK 162OPEN / M50SIEDLCENOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY163OPEN / K40 POLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY164OPEN / M40 POLPOLOK 
  BORUCH BOGUSŁAWA 165OPEN / K40ŻNINPOLPOLOK 
  BORZESZKOWSKA ANNA 166OPEN / K50KWIDZYNPOLPOLOK 
 BORZUTA MONIKA167OPEN / K50STAWIGUDASLOWTEAM OLSZTYNPOLPOLOK 
  BORZYSZKOWSKA JOLANTA 168OPEN / K60PUCKBEZ KIJA NIE PODCHODŹPOLPOLOK 
  BORZYSZKOWSKI BARTOSZ 169OPEN / M20KWIDZYNNOTOJOPOLPOLOK 
  BOŚ GRZEGORZ 170OPEN / M40SŁUPSKCIASTKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
  BRAC-WALCZYK MALGORZATA 171OPEN / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  BRAND CLAUDIA 172OPEN / K40BRUSSELSIP TEAMBELBELOK 
  BRĄSZKOWSKA MARZENA 173OPEN / K30GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  BREJTA MIROSŁAW 174OPEN / M40BARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGAPOLPOLOK 
  BRESA KAMIL 175OPEN / M30PELPLINPOLPOLOK 
  BRINKEN BASIA 176OPEN / K40REDAPOLPOLOK 
  BROCKA-TYMIŃSKA JOANNA 177OPEN / K30MAREZAPOLPOLOK 
  BRODZIK KAMILA 178OPEN / K30KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLPOLOK 
 BRODZIŃSKA MAŁGORZATA179OPEN / K30ŁASINBRAKPOLPOLOK 
  BRODZIŃSKA PATRYCJA 180OPEN / K40KURZĘTNIKBEZ KLUBUPOLPOLOK 
  BRODZIŃSKI MARIUSZ 181OPEN / M40BARTNICZKABRAKPOLPOLOK 
  BRODZIŃSKI MICHAŁ 182OPEN / M40NIELBARKPOLPOLOK 
  BROKOS TOMASZ 183OPEN / M30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLPOLOK 
  BRONK TOMASZ 184OPEN / M20RAKOWIECPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY185OPEN / K40 KRAJANKAPOLPOLOK 
  BRÓDKA MACIEJ 186OPEN / M40RAKOWIECIP KWIDZYN TEAMPOLPOLOK 
  BRUNKE TOMASZ 187OPEN / M40BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOLOK 
  BRUZDOWSKI TOMASZ 188OPEN / M30TORUŃPOLPOLOK 
  BRYGAŁA MAGDALENA 189OPEN / K40DARŁOWOPOLPOLOK 
  BRYSKA-ZAWADZKA ANNA 190OPEN / K40GRUDZIĄDZDOPIERO ZACZYNAM BIEGANIE :)POLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY191OPEN / K30 POLPOLOK 
  BRZEZIŃSKI MARIUSZ 192OPEN / M30OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLPOLOK 
 BRZĘCKI ADRIAN193OPEN / M20POZNAŃ# BIEGACZEPOLPOLOK 
  BRZOZOWSKI JACEK 194OPEN / M30ELBLĄGTEAM KARAŚ ELBLĄGPOLPOLOK 
  BRZOZOWSKI JAROSŁAW 195OPEN / M50BRZOZABRZOZA TRI TEAMPOLPOLOK 
  BRZÓSKA KRZYSZTOF 196OPEN / M30NOWEPOLPOLOK 
  BRZÓZKA KRZYSZTOF 197OPEN / M40PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLPOLOK 
 BRZUSKA AGNIESZKA2511OPEN / K30GNIEWKOWOPOLPOLOK 
 BRZUSKA WIESŁAWA2512OPEN / K60GNIEWKOWOPOLPOLOK 
  BRZUSZKIEWICZ BARTŁOMIEJ 198OPEN / M40KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLPOLOK 
  BRZYCKI RADOSŁAW 199OPEN / M40TCZEWBEZ FORMY TEAMPOLPOLOK 
 BRZYCKI TOMASZ200OPEN / M40KWIDZYNPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY2612OPEN / K30 POLPOLOK 
  BUCZYŃSKI PAWEŁ 201OPEN / M40TRĄBKI MAŁEPOLPOLOK 
  BUĆKO DOROTA 202OPEN / K40GDAŃSKPOLPOLOK 
  BUDNIK AGNIESZKA 203OPEN / K40KWIDZYNPOLPOLOK 
  BUDZEŃ ANETA 2654OPEN / K40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKICHODZĘBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOK 
  BUDZIŃSKA DOROTA 204OPEN / K20FIJEWOBIEGAM U KOLESIPOLPOLOK 
  BUGAJEWSKA ANNA 205OPEN / K60PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOLOK 
 BUGAJEWSKI JANUSZ206OPEN / M60PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOLOK 
  BUJALSKA MAŁGORZATA 2677OPEN / K30ZGIERZPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY207OPEN / M20 POLPOLOK 
  BUNK DARIA 208OPEN / K40GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  BUNK RAFAŁ 209OPEN / M40GRUDZIADZPOLPOLOK 
  BURCHARD REMIGIUSZ 210OPEN / M40BYDGOSZCZPOLPOLOK 
  BURNY ADAM 211OPEN / M20RAKOWIECPOLPOLOK 
  BURSKA JUSTYNA 212OPEN / K20BARTĄGAZS UWM OLSZTYNPOLPOLOK 
  BURZ JOWITA 2542OPEN / K40RZESZÓWPOLPOLOK 
  BYCZYŃSKA BARBARA 213OPEN / K40STAROGARD GDAŃSKISKL FILIPPIDESPOLPOLOK 
  BYLICKI WOJCIECH 214OPEN / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLOK 
  BYSTRAM ALEKSANDRA 215OPEN / K50PUCKTRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOK 
  BYSTRZAK DARIUSZ 216OPEN / M30GDAŃSKBYSTRY TEAMPOLPOLOK 
  BYSTRZAK TOMASZ 217OPEN / M40GDAŃSKBYSTRY TEAMPOLPOLOK 
C FERNANDO218OPEN / M40NICOLÁS ROMERO#TEAM_RRHH-MXMEXMEXOK 
 CABAN KRZYSZTOF219OPEN / M30ELBLĄGAD HOC !POLPOLOK 
  CAŁKA ANETA 220OPEN / K40OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLPOLOK 
  CARRILLO TORRES ESTELA 2620OPEN / K30BENIDORMESPESPOK 
  CĄBROWSKI PIOTR 221OPEN / M40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  CEBENIAK AGNIESZKA 222OPEN / K30IŁAWAPOLPOLOK 
  CEBENIAK ROBERT 223OPEN / M30IŁAWAPOLPOLOK 
 CEJROWSKA BARBARA224OPEN / K40GDAŃSKPOLPOLOK 
  CEJROWSKI PIOTR 225OPEN / M30GDAŃSKPOLPOLOK 
  CENTKOWSKA EWELINA 226OPEN / K40CIECHOCINEKSPCPOLPOLOK 
  CESARZ KAROL 227OPEN / M30GDAŃSKTEAM NUTRILITEPOLPOLOK 
  CHARKIEWICZ MONIKA 228OPEN / K40STRASZYNSTRASZYN BIEGA/EKIPA ZRYWPOLPOLOK 
  CHEĆKO EWA 229OPEN / K40OLSZTYNSĄ WOLNIEJSIPOLPOLOK 
  CHEŁCHOWSKA EWA 230OPEN / K20OLSZTYNBRBK - BIEGLI W PODATKACHPOLPOLOK 
  CHEŁCHOWSKI MATEUSZ 231OPEN / M20OLSZTYNBRBK - BIEGLI W PODATKACHPOLPOLOK 
  CHEŁCHOWSKI MICHAŁ 232OPEN / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
  CHEŁKOWSKA DOROTA 233OPEN / K20KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY234OPEN / K30 SWIECIEPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY235OPEN / M20 POLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY2544OPEN / K30 POLPOLOK 
  CHEREK MACIEJ 236OPEN / M40GDAŃSKWUJPOLPOLOK 
  CHLEWICKA MAGDALENA 237OPEN / K30CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
 CHMARA-BAKER GRAŻYNA238OPEN / K40OSIEPOLPOLOK 
  CHMARA MARZENNA 239OPEN / K50ŚWIECIEPOLPOLOK 
  CHMIELECKA BEATA 240OPEN / K30KWIDZYNWWW.BIEGIEMNAPOMOC.PLPOLPOLOK 
  CHMIELEWSKA BEATA 2686OPEN / K50KWIDZYNPIAT-MEDICAPOLPOLOK 
 CHMIELEWSKI WOJCIECH2676OPEN / M50KWIDZYNPIAST_MEDICAPOLPOLOK 
  CHMIELOWSKI ROMAN 2443OPEN / M50GARDEJAPOWIŚLE W CYGANACHPOLPOLOK 
  CHMIELOWSKA WIOLETA 2430OPEN / K50CYGANYPOWIŚLE W CYGANACHPOLPOLOK 
  CHODOROWICZ KAMIL 241OPEN / M30MAŁDYTYTEAM KOPEĆPOLPOLOK 
 CHODOROWSKI PAWEL242OPEN / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLOK 
  CHODOWSKI KAMIL 243OPEN / M30KWIDZYNLACROIX ELECTRONICS TEAMPOLPOLOK 
  CHODUKIEWICZ MONIKA 244OPEN / K20KWIDZYNPOLPOLOK 
  CHOJNACKI ANDRZEJ 245OPEN / M40WARLUBIEPOLPOLOK 
  CHOJNACKI KRZYSZTOF 246OPEN / M50KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLOK 
  CHOJNACKI MARCIN 247OPEN / M20RYJEWOPOLPOLOK 
  CHOJNACKI SZYMON 248OPEN / M20KWIDZYNPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY2646OPEN / K40 # BIEGACZEPOLPOLOK 
  CHOMA-GACA AGNIESZKA 249OPEN / K40WARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLPOLOK 
  CHOWANIEC ALEKSANDRA 250OPEN / K30MALBORKBLOK EKIPAPOLPOLOK 
  CHRZĄSZCZ ANNA 251OPEN / K40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLPOLOK 
  CHRZĄSZCZ BARTŁOMIEJ 2427OPEN / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLPOLOK 
  CHUDECKA ALEKSANDRA 252OPEN / K20GRÓDEKPOLPOLOK 
  CHUDECKA BEATA 253OPEN / K40GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNYPOLPOLOK 
  CHUDECKI ROBERT 254OPEN / M40GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNYPOLPOLOK 
  CHUSTECKI PAWEŁ 255OPEN / M30SULEJÓWEKPOLPOLOK 
  CHWALBORSKI MAREK 2610OPEN / M50ŁÓDŹPOLPOLOK 
  CHWIEJ AGATA 256OPEN / K30ŚWINOUJŚCIEBIEGACZE ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOK 
  CHWIEJ MARCIN 257OPEN / M30ŚWINOUJŚCIEBIEGACZE ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOK 
  CHYBCZYŃSKI KASPER 258OPEN / M20GDAŃSKKS AZS AWFIS GDAŃSKPOLPOLOK 
  CHYBCZYŃSKI PAWEŁ STEFAN 259OPEN / M40GDAŃSKJUDO MIFUNE GDAŃSKPOLPOLOK 
  CHYBCZYŃSKI WOJCIECH 260OPEN / M40STARE MARZYJANOSIKIPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30 POLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY261OPEN / K30 POLPOLOK 
  CHYLIŃSKA-JENDRYCZKA SABINA 262OPEN / K50ŁASINTEAM SP SZONOWOPOLPOLOK 
  CHYLIŃSKI ADAM 263OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
  CHYŁA MIROSŁAW 2450OPEN / M40PELPLINPOLPOLOK 
  CICHOCKA ANNA 265OPEN / K50KWIDZYNPOLPOLOK 
  CICHOCKI TOMASZ  OPEN / M40GDYNIACETE SPORTPOLPOLOK 
  CICHOCKI TOMASZ 266OPEN / M40IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOLOK 
  CICHOWLAZ DARIA 267OPEN / K30KWIDZYNPOLPOLOK 
  CICHOWSKA JOANNA 2474OPEN / K20OSTRÓDAPOLPOLOK 
 CIECHANOWSKI STANISŁAW268OPEN / M30GDYNIAPOLPOLOK 
  CIECIERSKI GRZEGORZ 269OPEN / M40ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOK 
  CIEĆKO ELŻBIETA 270OPEN / K30DOBRE MIASTOSĄ WOLNIEJSIPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY271OPEN / K30 POLPOLOK 
  CIEPCIELIŃSKI DAWID 2608OPEN / M30BRODNICAOSTRY CIEŃ MGŁYPOLPOLOK 
  CIEPŁUCH MONIKA 272OPEN / K20KWIDZYNPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY273OPEN / K40 SKRA PATEREKPOLPOLOK 
 CIESIELSKI KRZYSZTOF274OPEN / M60GNIEZNOFAST WALKERPOLPOLOK 
  CIEŚLAK KRZYSZTOF 275OPEN / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
  CIEŚLAR MONIKA 276OPEN / K40KĘPNOPOLPOLOK 
  CIOCH TYMOTEUSZ 277OPEN / M30KWIDZYNPOLPOLOK 
  CIOK PRZEMYSŁAW 278OPEN / M40WARSZAWAKS STASZEWSCYPOLPOLOK 
  CIURA MICHAŁ 279OPEN / M30IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOLOK 
  CLAJOT FABIAN 280OPEN / M20OLSZTYNFC GRABOWAPOLPOLOK 
  CUDNOCH ARKADIUSZ 281OPEN / M40BRANIEWOPOLPOLOK 
  CYBULSKI KAROL 282OPEN / M30MALBORKNYBORG-MAWENTPOLPOLOK 
  CYGAŃSKI JACEK 283OPEN / M50GDAŃSKBIEGUSY GDAŃSKPOLPOLOK 
  CYGAŃSKI TOMASZ 284OPEN / M30OLSZTYNSĄ WOLNIEJSI/CSIR SUSZPOLPOLOK 
  CYMBAŁA MARCIN 285OPEN / M30GDAŃSKPOLPOLOK 
  CYRKLER RAFAŁ 286OPEN / M40OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLPOLOK 
  CYSEWSKI MIECZYSŁAW 287OPEN / M60GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  CZABAJ JACEK 288OPEN / M50KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLPOLOK 
  CZACHOROWSKI ADRIAN  OPEN / M30SUBKOWYPOLPOLOK 
 ZAWODNIK ANONIMOWY289OPEN / K30 POLPOLOK 
  CZAJ KAROL 290OPEN / M30SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTPOLPOLOK 
  CZAJA WOJCIECH 291OPEN / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
  CZAJKA KAROLINA 292OPEN / K30ESSENGERGEROK 
  CZAJKOWSKA KAMILLA 293OPEN / K40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
  CZAJKOWSKA WIKTORIA 2394OPEN / K20WARSZAWATEAM RUN PEŁCHPOLPOLOK 
  CZAJKOWSKI KAMIL 294OPEN / M20BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOLOK