Formularz systemu Datasport

XXVII BIEG GÓRSKI NA ŚLĘŻĘ, 13. PZLA MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W BIEGU GÓRSKIM NA KRÓTKIM DYSTANSIE
Sobótka, 29 maja 2021 r.


Liczba zawodników : 172
Odebrało numery: 137

Liczba opłaconych zawodników: 98
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
  ANDRUSZKÓW ALEKSANDRA 279OPEN / K18TRZEBNICAOK 
 BAZUŁKA ALEKSANDRA109OPEN / K18SALCO GARMIN TEAM TORUŃ PZLA 
  BEDNAREK BARTŁOMIEJ 15OPEN / M30RADWANICEMKS SIECHNICEOKPZLA 
  BEDNARZ SEBASTIAN 226OPEN / M50OTMUCHÓWOTM.BOK 
  BEKACZ STANISŁAW 213OPEN / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAOK 
  BIELAWSKI JAN 224OPEN / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAOK 
  BIELECKI GRZEGORZ 223OPEN / M40LEGNICAHAPPY SCHOOLOK 
  BŁAUCIAK MACIEJ  OPEN / M18ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN   
 BOŁTUĆ RADOSŁAW309OPEN / M40WROCŁAW   
  BRODA DOMINIK 275OPEN / M30WROCŁAWPOSITIVE VIBRATIONOK 
 BROJ MARCEL16OPEN / M18AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ OPOLE PZLA 
  BRYDL PAVEL  OPEN / M40TRUTNOVMUAY RUNNING TEAM   
  BUJACZ TOMASZ 258OPEN / M40KĄTNAOK 
  BUKOWSKI EDWARD 232OPEN / M50KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOK 
 BYRSKA SYLWIA111OPEN / K18KRAKÓW ATHLETICS TEAM PZLA 
  CABAJ DAMIAN 249OPEN / M30ŚWIDNICAOK 
 CELIŃSKA ANNA104OPEN / K40KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA PZLA 
 CENDROWSKI ANDRZEJ307OPEN / M30CIEPŁWODYKUŹNIA SPARTAN   
  CEPIELIK WOJCIECH 284OPEN / M30PUSTELNIKRUNNEROK 
  CHARUK GRZEGORZ 282OPEN / M40WOŁÓWOK 
  CZYŚCIAK KRZYSZTOF 220OPEN / M40ŻÓRAWINAKB SOBÓTKAOK  
 DŁUGOSZ JACEK17OPEN / M30KIELCELKB RUDNIK PZLA 
  DRELICHOWSKA ANNA 293OPEN / K40WROCŁAWŻWIRU TEAMOK 
 DREWNICKA-OGRODNIK JOANNA112OPEN / K50SOBÓTKAKB SOBÓTKA Gm.Sobótka PZLA 
  DUDA KAROL 264OPEN / M30PISKORZÓWPCH SPORT TEAMOK 
 DUDCZAK MICHAŁ6OPEN / M18LLKS OSOWA SIEŃ PZLA 
  DUDEK MONIKA 113OPEN / K30ZIĘBICEMKS SIECHNICEOKPZLA 
  DURMAJ BARTEK 227OPEN / M30SIECHNICEOK 
  DZIURMAN MARIUSZ 236OPEN / M50LUBINKGHM COPI RUNOK 
  FERDYNUS MARCIN 238OPEN / M30OPATÓWSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWOK  
 FICNER ANNA105OPEN / K30MKS SIECHNICE PZLA 
  FRANKOWSKI ANDRZEJ 285OPEN / M30GŁOGÓWFRANEK EXTREME TEAMOK 
 GAJ PAULINA114OPEN / K18MCKIS JAWORZNO PZLA 
 GOŁEBIEWSKI JACEK18OPEN / M40ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA PZLA 
 ZAWODNIK ANONIMOWY254OPEN / M40 OK 
 GORZELAŃCZYK JAKUB8OPEN / M30MKS SIECHNICE PZLA 
 GÓRAK PRZEMYSŁAW19OPEN / M40KB SOBÓTKA PZLA  
  GÓRECKI ŁUKASZ 265OPEN / M30BRALINBRALINOK 
  GRĘBOWIEC PATRYCJA 225OPEN / K30KĄTY WROCŁAWSKIEKLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
  GRUSZCZYNSKI MICHAŁ 241OPEN / M30ŚWIDNICAGOŁGOŁ ŚWIDNICAOK 
  GRZEGOREK GRZEGORZ 221OPEN / M50KĄTY WROCŁAWSKIEKLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
  GRZEŚKÓW KRZYSZTOF 296OPEN / M40SOBÓTKAOKGm.Sobótka 
  HEBDA ADRIAN 250OPEN / M18KRAKÓWOK 
  IGRAS MIECZYSŁAW  OPEN / M60NYSARUNNERS TEAM NYSA   
 JAGIELSKA EWA110OPEN / K30KS PREFBET-SONAROL PZLA  
 JAMIŃSKI ADAM11OPEN / M30SPLA TYCHY PZLA 
  JANISZEWSKI WIKTOR  OPEN / M40MILICZATHLETICS TEAM PRUSICE   
 JAŚTAL PIOTR4OPEN / M18LKB RUDNIK PZLA 
  KACZMAREK ADAM 253OPEN / M40MILICZOK 
  KACZMAREK ANNA 252OPEN / K30MILICZK2 POWEROK 
  KAŁUŻNY WOJCIECH 217OPEN / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
 KANTOR MARTYNA101OPEN / K30LKB RUDNIK PZLA 
 KAZMYROW ALEKSANDER300OPEN / M30KALISZERKA TEAM MTB KALISZ   
 KAZYMYROWA OLGA299OPEN / K40KALISZERKA TEAM MTB KALISZ   
 KLUKOWSKI KAMIL308OPEN / M40WROCŁAWBUDDHA AKBAR   
  KOŃ PIOTR 240OPEN / M40RĘCZNOALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMOK 
 KORNAŚ MARCIN20OPEN / M40KL ZIEMIA KŁODZKA PZLA 
 KOWALEWSKA ELŻBIETA OPEN / K30ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELEC   
 KOWALSKA AGATA115OPEN / K18SL GKS OLSZA OLSZYNA PZLA 
  KOZUBOWICZ WIOLETTA 287OPEN / K40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
 KUBICA MARCIN2OPEN / M18KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA PZLA 
 KUROPATWA GABRIEL21OPEN / M18GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL PZLA 
  KURZAJ ARKADIUSZ 276OPEN / M40DZIERŻONIÓWHATA SPORT TEAMOK 
 LAGNER SEBASTIAN22OPEN / M18SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKGm.Sobótka PZLA 
  LANGO MATEUSZ 268OPEN / M30WROCŁAWOK 
  LECH DANIELA 294OPEN / K30SOBÓTKAOKGm.Sobótka 
  LECH LESŁAW 295OPEN / M40ROGÓW SOBÓCKIOKGm.Sobótka 
 LEPIARZ SYLWESTER1OPEN / M18LKB RUDNIK PZLA 
  LERYNOWICZ JACEK  OPEN / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELEC   
 LESIK PIOTR23OPEN / M18OPOLEBIEGAMBOLUBIĘ WARSZAWA PZLA 
 LEŚNIAK KAMIL7OPEN / M18SALCO GARMIN TEAM TORUŃ PZLA  
  LEWANDOWSKI TADEUSZ 303OPEN / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW  
  LĘGA WIESŁAW 248OPEN / M40ŚWIDNICAKS TĘCZAOK 
 LIMANÓWKA PAWEŁ306OPEN / M40KĄTY WROCŁAWSKIE   
 LUBASKI ZYGMUNT24OPEN / M60ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA PZLA 
  LULIS ANNA 244OPEN / K40WROCŁAW#SOBASTEAMOK 
  LULIS DAWID 243OPEN / M30WROCŁAWSOBOTA TO SOBOTAOK 
  ŁĘCKI MARIUSZ 219OPEN / M30SMOLECIPA WROCŁAWOK 
 ŁĘŻNIAK ALEKSANDER25OPEN / M30KB SOBÓTKA Gm.Sobótka PZLA 
 ŁOBODZIŃSKI PIOTR3OPEN / M30KS PREFBET-SONAROL PZLA 
  ŁOMNICKA BARBARA  OPEN / K40WROCŁAWMKS SIECHNICE   
  ŁUSIEWICZ LUCJAN 274OPEN / M40WROCŁAWOK 
 MACIEJEWSKI ROBERT OPEN / M40WAŁBRZYCHRUNNER   
  MACIUSZEK JANUSZ 212OPEN / M30WIERZBNAAAM POLANDOK 
  MALICKI GRZEGORZ 251OPEN / M50NOWY KAZANÓWSCYZORYKOK 
 MASŁOWSKA MARTYNA102OPEN / K30ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA PZLA 
  MATYSIAK KAROL 256OPEN / M40POZNAŃOLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGUOK 
  MAZUR WOJCIECH 202OPEN / M40MIROSŁAWICEOKGm.Sobótka 
  MICHALAK RAFAŁ 201OPEN / M18CZEPIELOWICEOK 
 MICHAŁEK DARIA116OPEN / K18MKS-MOS KATOWICE PZLA 
  MIKINA ARTUR  OPEN / M60WARSZAWAPWPW SA   
  MŁODOŻENIEC MIROSŁAW 215OPEN / M40SOBÓTKAREMBERTÓW TEAMOKGm.Sobótka 
 MOKROS ZUZANNA106OPEN / K18SALCO GARMIN TEAM TORUŃ PZLA  
  MOŻEJKO INES 237OPEN / K30WROCŁAWSTREFA-DOBREJ-FORMYOK 
 NOSAL TOMASZ10OPEN / M30UKS ROMER RABKA-ZDRÓJ PZLA 
 OBSTÓJ KAROLINA108OPEN / K30WROCŁAWAZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ OPOLE PZLA 
  OKOŃSKI TOMASZ 214OPEN / M30SULISTROWICEKB SOBÓTKAOKGm.Sobótka 
  OLAWIŃSKI KAROL 209OPEN / M40KOBIERZYCEKOTWICA BRZEGOK 
 OLSZYŃSKI MARCIN235OPEN / M40JAKSONÓWTEAM LUX ŻÓRAWINAOK 
  ORDECHA ŁUKASZ 302OPEN / M40SULISTROWICEKB SOBÓTKA Gm.Sobótka 
  ORŁOWSKI KACPER  OPEN / M30WROCŁAW   
 PAPROCKA URSZULA107OPEN / K30LKB RUDNIK PZLA 
  PAŚ TOMASZ  OPEN / M40WROCŁAWPASIOL TEAM WROCŁAW   
  PATALON MAREK 283OPEN / M50MARCINOWICEGLKS MARCINOWICEOK 
 PAWŁOWSKA ADRIANA117OPEN / K40ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA PZLA 
  PEJS KAROL 263OPEN / M30WROCŁAWOK 
 PIETRZYK TOMASZ281OPEN / M40ŚWIDNICA140MINUT.PLOK 
  PISZCZAŁKA KRZYSZTOF 216OPEN / M60SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKGm.Sobótka 
 POKRYWKA ROBERT26OPEN / M18SKS UNIA SWARZĘDZ PZLA 
 POLAŃSKA JULIA118OPEN / K18GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL PZLA 
  POLONIS ANDRZEJ 271OPEN / M50KAMIONKIOK 
  PUCHAŁA ANNA 231OPEN / K40SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKGm.Sobótka 
  PUCHAŁA RADOSŁAW 259OPEN / M40SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKGm.Sobótka 
  PUSZCZEWICZ ZENON  OPEN / M70PISARZOWICEKOTWICA BRZEG   
 PYK MARCIN289OPEN / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
  RACZYŃSKI ANDRZEJ 239OPEN / M50WROCŁAWOK 
  RADOMSKI ZBIGNIEW 267OPEN / M70BIELSKO-BIALATKKF BESKIDEKOK 
  RESPONDEK DARIUSZ 222OPEN / M40WROCŁAWOK 
  ROMAN KRZYSZTOF 261OPEN / M60KUDOWA ZDRÓJKUDOWIANKA RUNOK 
  ROMEK KATARZYNA 291OPEN / K30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
  ROZNERSKA DAGMARA 206OPEN / K30RĘKÓWKB SOBÓTKAOKGm.Sobótka 
  ROZNERSKI ŁUKASZ 207OPEN / M30RĘKÓWKB SOBÓTKAOKGm.Sobótka 
 SADOWSKI ROBERT301OPEN / M30TCZEWLKS ŻELAZNY OPOCZNO RUNNING TEAM   
 SIERADZKI MARCIN278OPEN / M18WROCŁAWOK 
  SIKORA ALICJA 269OPEN / K60BIELSKO-BIAŁATEAM SIKORAOK 
  SIKORA STEFAN 270OPEN / M70BIELSKO-BIAŁATEAM SIKORAOK 
  SITEK TADEUSZ 273OPEN / M60MARCISZÓWOK 
  SKRAJNY ŁUKASZ  OPEN / M40WROCŁAW140MINUT.PL   
  SŁODKOWSKI KRZYSZTOF 292OPEN / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
 SMOLAK DAWID27OPEN / M30KS LEMIESZ TEAM WARSZAWA PZLA  
  SMOLNICKI MARCIN 266OPEN / M30POZNAŃOK 
 SOBAS JACEK9OPEN / M30AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ OPOLE PZLA 
  SOBCZYK BARBARA 234OPEN / K30KRAKÓWKB SOBÓTKA/ GRUPA BIEGOWA NDIOK 
 STACHOWIAK WIESŁAW OPEN / M40WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW   
 STADNIK JACEK12OPEN / M30ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAM NOWA SÓL PZLA 
  STANKIEWICZ ANTONI 286OPEN / M60SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKGm.Sobótka 
  STAREGO ADAM 204OPEN / M60BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECOK 
  STEC ADAM 247OPEN / M40WYSOKAFC MI SIĘ NIE CHCEOK 
  STECZYSZYN MAREK 203OPEN / M30STRZELINOK 
  SUŁAWA TOMASZ 245OPEN / M40WAŁBRZYCHYASUMI INSTYTUT ZDROWIA I URODYOK