Zawody obsługuje firma DATASPORT

Szalona 7
Lubiatów, 11 września 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 74
Odebrało numery: 87

Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
BABIARZ GRZEGORZ21Bieg / M30LEGNICABRAKOK 
BABIARZ WOJCIECH32Bieg / M30LEGNICKIE POLEBRAKOK 
BIK STANISŁAW 36Bieg / M50LUBINKLUB PSICH ZAPRZĘGÓW SFORA CHOJNÓWOK 
BOSAKIEWICZ TOMASZ 80Bieg / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKgmina 
CIESIELSKA AGATA 72Bieg / K40RZESZOTARYPRZEBIEGLI MIŁKOWICEOK 
DANIELCZUK MARIKA 31Bieg / K30PIELGRZYMKABIEGUSY CZAPLEOK 
DOBRYNIEWSKI STANISŁAW 70Bieg / M40LUBINAUTOREKINOK 
DRELINKIEWICZ MICHAŁ 47Bieg / M40CZAPLEBIEGUSY CZAPLEOK 
DUDA DANIEL 4Bieg / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKgmina 
DYBKA SABINA65Bieg / K30LEGNICABRAKOK 
FOGIEL KATARZYNA 67Bieg / K20LEGNICAOK 
GOŁĘBIOWSKI ARKADIUSZ 35Bieg / M30RACHÓWBRAKOK 
GRAMEK ANDRZEJ34Bieg / M40LUBINPINK WOLVESOK 
GRZYWACZ ANNA 22Bieg / K30CHOJNOWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
HEC MARCIN 40Bieg / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKgmina 
HOŁÓWKA TOMASZ 3Bieg / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKgmina 
JABŁOŃSKI JACEK 33Bieg / M30LEGNICAZAKACZAWIE LEGNICAOK 
JAGIELSKI JERZY 38Bieg / M30JAWORJKS SALAMANDAOK 
KOŁODZIEJ ALEKSY 68Bieg / M50ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKgmina 
KOPYSTAŃSKA BARBARA11Bieg / K30LEGNICKIE POLEOK 
KOZIOŁ KRZYSZTOF 60Bieg / M40BOLESŁAWIECOK 
KOZŁOWSKI PAWEŁ 63NW / M20LUBINPINK WOLVESOK 
KRET MARIAN 41Bieg / M60ZŁOTORYJA/ROKITNICAOLAWS ZŁOTORYJAOKgmina 
KRUPA EDYTA 28Bieg / K40CHOJNÓWBRAKOK 
KUBERO HONORATA 62NW / K40LUBINPINK WOLVESOK 
KUBÓW AGNIESZKA 25Bieg / K40ZŁOTORYJAOKgmina 
KUCA IWONA 37Bieg / K40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKgmina 
KUCA SZYMON 19Bieg / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKgmina 
KUCZMA DANUTA 66Bieg / K40MIŁKOWICEBRAKOK 
KUREK EWA  Bieg / K40ZŁOTORYJAOKgmina 
KUŻAJ GRZEGORZ 55Bieg / M40PRZEJĘSŁAWMAKOŚ TEAMOK 
KWAPIS ŁUKASZ 64Bieg / M30LEGNICAKB LEW LEGNICAOK 
LAZARU-DELWO MARIOLA 49Bieg / K50LEGNICABRAK KLUBUOK 
LIPIŃSKI PIOTR 17Bieg / M40GŁOGÓWOK 
MACIEJSKI TOMASZ 23Bieg / M30ZŁOTORYJAKS WILKOWIANKA WILKÓWOKgmina 
MAZUR PAWEŁ 18Bieg / M40JERZMANICE-ZDRÓJOKgmina 
MERUNOWICZ IWONA8Bieg / K40CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
MICHALIK ADAM24Bieg / M20LUBINPODOKRĘG LEGNICAOK 
MILLER TOMEK71Bieg / M40LUBINKGHM ZG RUNOK 
OSIŃSKA AGNIESZKA 14Bieg / K40GŁOGÓWKGHM ZG RUNOK 
PALIŃSKI BARTŁOMIEJ 69Bieg / M20CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
PARYSEK TOMASZ 58Bieg / M30PIELGRZYMKAOK 
PAWLIK MARIOLA 16Bieg / K30WAŁBRZYCHOK 
PIECHOWICZ KATARZYNA 56Bieg / K20ZŁOTORYJAOKgmina 
PILICH-ZAREMBA MAGDALENA 5Bieg / K30LUBIATÓWOKgmina 
PITURA ANNA 53Bieg / K30ZAGRODNOOK 
PLEŚNIARSKI ZBIGNIEW 61Bieg / M60KARPACZKLUB SPORTOWY GRAŃ W KARPACZUOK 
PODŁASZCZYK BARTŁOMIEJ 20Bieg / M40CHOJNÓWKLUB PSICH ZAPRZĘGÓW SFORA CHOJNÓWOK 
PORĘBSKI ROBERT54Bieg / M40ZAGRODNOBRAKOK 
PRAWELSKI ANDRZEJ 48Bieg / M40ZGORZELEC/ŁAGÓWEDI TEAM ZGORZELECOK 
PROKOPEK BEATA 15Bieg / K40LEGNICAOK 
RABIEJ MICHAŁ 59Bieg / M30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
ROGOWSKI PIOTR 50Bieg / M20NOWOGRODZIECBRAK KLUBUOK 
ROGUSZKA EDYTA 57Bieg / K30BOLESŁAWIECOK 
SEMBRAT DARIA 27Bieg / K30LEGNICABRAKOK 
SIARNACKA-PIÓRKOWSKA SYLWIA6Bieg / K30LUBIATÓWOKgmina 
STACHOWIAK AGNIESZKA 73NW / K40ZŁOTORYJAKS LUBIATÓWOK 
SZUMINSKI ARTUR 29Bieg / M40PIELGRZYMKAOK 
SZYMCZAK KATARZYNA 52Bieg / K30UNIEJOWICEBRAKOK 
ŚLUSARCZYK TOMASZ 51Bieg / M40CZAPLEBIEGUSY CZAPLEOK 
ŚWIATŁOŃ MAŁGORZATA2Bieg / K30ROKITKICZARNI ROKITKI, KLUB PSICH ZAPRZĘGÓW `SFORA CHOJNÓW`OK 
TEODOROWICZ BARBARA 45Bieg / K40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
TEODOROWICZ KRZYSZTOF 44Bieg / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
TRZECIAK EWELINA 7Bieg / K40LEGNICAOK 
TYMCZYSZYN JAN 1Bieg / M50LUBIATÓWOKgmina 
WARCHOŁ DARIUSZ 42Bieg / M30GŁOGÓWKGHM ZG RUNOK 
WIŚNIEWSKI TOMASZ 13Bieg / M40BOLESŁAWIECULKS BYSTRZYCA KŁODZKAOK 
WOJDYNO TOMASZ 43Bieg / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKgmina 
WOJTAROWICZ MAGDALENA46Bieg / K40WILCZY LASOK 
WOJTECZEK JÓZEF 9Bieg / M50BOLESŁAWIECKGHM O/ LEGNICAOK 
WOJTECZEK TERESA 10Bieg / K50BOLESŁAWIECBIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIECOK 
WOLAK IZABELA 39Bieg / K30JAWORJKS SALAMANDRAOK 
WRÓBEL TOMASZ 12Bieg / M40ŚWIDNICAOK 
ZDAŃSKI DANIEL 30Bieg / M40ZAGRODNOOK