Zawody obsługuje firma Datasport

6. Żarowskie Biegi Strefowe
Żarów, 26 września 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny WSSE Invest-Park - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Małżeństwa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 314
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ADAMÓW DAMIAN5010km / M30ŚWIEBODZICESUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOKOK 
2 ADAMSKA JOANNA2835km / K40WAŁBRZYCHOKOK 
3 ADAMSKI ROBERT2825km / M40WAŁBRZYCHOKOK 
4  ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 3345km / M40BIELAWAPCH SPORT TEAMOKOK 
5 ANUSZ ADAM5910km / M30IMBRAMOWICEBECOMEONEOKOKWSSE Gmina Z15 
6  ANUSZ ADAM 3445km / M30IMBRAMOWICEBECOMEONEOKOKGmina 
7  ANUSZ ROKSANA 3325km / K30IMBRAMOWICE-OKOKGmina Z15 
8  ANUSZ ROKSANA 15910km / K30IMBRAMOWICE-OKOKGmina 
9  ARDELLI FERDYNAND 3435km / M50BIELAWAINVEST- PARK TEAMOKOK 
10  BABISZ PAWEŁ 4710km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
11  BALON ANNA 2495km / K40ŚWIDNICAROZUM TEAMOKOK 
12  BARANOWSKA EWELINA 2805km / K40ŚWIDNICASTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
13 BARANOWSKI KACPER2815km / M20ŚWIDNICASTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
14  BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA 1410km / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
15  BĄK MICHAŁ 2225km / M20JAWORJKS SALAMANDRAOKOK 
16  BERNATEK MARCIN 2010km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
17  BIENIAS ŁUKASZ 6410km / M30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOKZ15 
18  BIENIAS ŁUKASZ 3515km / M30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
19  BOLISĘGA ANDRZEJ 6110km / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
20  BOROWY DARIA 2945km / K30ŚWIDNICAOKOK 
21  BRAŃKA ŁUKASZ 2475km / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOKOKGmina 
22  BRYL KAROL 1710km / M30WROCŁAWIRC KOWALEOKOK 
23  BRYL STANISŁAW 210km / M60STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
24  BURAWSKI PIOTR 9810km / M40OLEŚNICADĄBROWSKI TEAMOKOK 
25  BYKOWSKA ANNA 2405km / K40ŻARÓWOKOKGmina 
26  CABAJ DAMIAN 9510km / M30ŚWIDNICAMAD RUNNERSOKOK 
27  CEBO JOANNA 3015km / K30ŚWIDNICAOKOK 
28  CENDROWICZ MAGDALENA MARTA 13910km / K30SOBÓTKAINVEST- PARK TEAMOKOK 
29  CHLEWICKA ANNA 3105km / K40BOGDANOWOKOK 
30  CHLEWICKI MAREK 3045km / M40BOGDANÓWOKOK 
31  CHOLEWA MAGDALENA 3405km / K30JAWORZYNA ŚLĄSKADRUŻYNA ELECTROLUX ŻARÓWOKOK 
32  CHOMA KATARZYNA 12110km / K40JELENIA GÓRAKARKONOSZ RUNNING TEAMOKOK 
33  CHWIŁKA MARIUSZ 5310km / M40WALBRZYCHKLUB BIEGACZA JYSKOKOK 
34 CIAPA ALAN3355km / M30ŻARÓWOKOKGmina 
35  CICHOŃ ELŻBIETA 1510km / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
36  CICHOWICZ AGNIESZKA 11810km / K40PSZENNOBIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
37  CISŁO KRZYSZTOF 3255km / M40WYSOKA140MINUT.PLOKOK 
38  CURYL JUSTYNA 2635km / K30ŚWIDNICAAKTYWNA SZÓSTKAOKOK 
39  CZAJKA RADOSŁAW 2015km / M30MROWINYŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOKGmina 
40  CZARKOWSKI NORBERT 12210km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHOKOK 
41  CZARNECKI MICHAŁ 8910km / M30JAWORJKB TKKF JAWORZANIEOKOK 
42  CZĄSTKA KRZYSZTOF 7110km / M40SWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK