Zawody obsługuje firma DATASPORT

Wyścig Kolarski MASTERS o Puchar Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego Okręgowego Związku Kolarskiego w Łodzi Klasyki Ziemi Łódzkiej
Aleksandrów Łódzki, 24 lipca 2021 r.


Liczba zawodników : 72
Odebrało numery: 61

Liczba opłaconych zawodników: 14
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ANTCZAK LIDIA75K20 / OZORKÓWPELETON  
2 BAREŁA MICHAŁ80M30 / RADOMSKOFABRYKA ROWERÓW  
3 BĄCZKOWSKI AUGUSTYN48M50 / WARSZAWA  
4 BLADOWSKI ROMAN11M60 / GDAŃSKDUET-GOLENIÓWOK  
5 BYLICKI JERZY5M70 / KSAWERÓW  
6 CHOJNACKI JAROSŁAW84M50 / WARSZAWAELMAR  
7 CHRZANOWSKI SŁAWOMIR7M50 / DZIERŻONIÓWELMAR  
8 CICHOCKI TOMASZ33M40 / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPELETON  
9  DRELA PIOTR 65M50 / WARSZAWAACTIVEJET  
10 DRZEWIECKI JERZY42M70 / POZNAŃMERX  
11 ERGANG LECH69M60 / MERX   
12 FABIJANOWSKI WACŁAW38M70 / ŁÓDŹ  
13 FILIPCZAK JACEK77M40 / BRZEINY  
14  FRANKOWSKI MIECZYSŁAW 10M80+ / ŁÓDŹOK  
15 GIERACZ MAREK83M70 / CZĘSTOCHOWA  
16 JABŁOŃSKI JAKUB53M30 / ŁÓDŹSZOSOWKA.COM.PL  
17 JAKUCKI LESZEK56M60 / CZĘSTOCHOWAKOLEJARZ CZĘSTOCHOWA  
18  KAMIŃSKI WIESŁAW 18M60 / WARSZAWARYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAMOK 
19 KARKOWSKI PIOTR55M50 / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPELETON QAIR  
20 KISTOWSKI ANDRZEJ74M50 / POZNAŃMERX  
21 KISTOWSKI KACPER73M20 / POZNAŃMERX  
22 KIZERWETTER-ŚWIDA MAGDALENA67K40 / WARSZAWAJB ROWERY   
23  KOGUT SZYMON 14M60 / RATAJERYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAMOK 
24 KONECKI STANISŁAW86M60 /   
25  KONIECZNY ŁUKASZ 57AMAT / PABIANICEŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
26  KONIECZNY TOMASZ 34AMAT / KSAWERÓWTAKEDA RUNNING TEAMOK 
27 KOTOWSKI PRZEMYSŁAW52M40 / KSIĘSTWOPELETON  
28 KOWALCZYK MICHAŁ20AMAT / ŁÓDŹ  
29 KOZA DAWID4M20 / KOCHANOWICEGRUPETTO LUBLINIEC  
30 KRZYŻANOWSKI ZBIGNIEW82M60 / CZĘSTOCHOWACZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA  
31 KUBISZEWSKI MICHAŁ12M40 / KONSTANTYNÓWPELETON   
32 KUCAL JOANNA35K40 / KONINKTK IMAGE  
33 KUSAL LONGIN24M70 / SKARŻYSKO KAMIENNASTC SKARŻYSKO - KAMIENNA   
34 LEWANDOWSKI PIOTR49M50 / TÓPTPTC PABIANICE  
35  LYSKO AGNIESZKA 50K30 / KATOWICEBABSKA ŚRODAOK 
36  LYSKO JAKUB 51M30 / DĄBROWA GÓRNICZAJAFI SPORT BIKE TEAMOK 
37 MACIEJEWSKI JACEK15M40 / ŁÓDŹPELETON   
38 MALINOWSKI KAMIL68AMAT / PABIANICE  
39  MICHALAK LECHOSŁAW 3M60 / WARSZAWARYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAMOK 
40  MITMAŃSKI BARTOSZ 19M30 / KATOWICEJAFI SPORT BIKE TEAMOK 
41  MUZIOŁ SŁAWOMIR 85M30 / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOK 
42 NOWAK TOMASZ37M60 / ŁÓDŹPASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL  
43 NOWAKOWSKI RYSZARD72M50 / PARZĘCZEWPELETON  
44 OLEŚ RAFAŁ44M30 / SKARŻYSKOHURON  
45 PACKI DANIEL45M30 / TOMASZÓW MAZ.LIDER TESM OPOCZNO  
46 PATRZYKOWSKI DOMINIK79M40 / ŁOBUDNO  
47  PAWŁOWSKI PIOTR 47M50 / BIAŁAKS ŚLĘŻA SOBÓTKAOK 
48 POGODZIŃSKI RYSZARD21M60 / ŁÓDŹPASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL  
49 PRYMARKA TOMASZ81AMAT /   
50 PUŁAWSKI PAWEŁ36M60 / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI  
51 PYCIARZ ARTUR16M50 / OZORKÓW  
52 PYCIARZ KRZYSZTOF13M50 / OZORKÓWPELETON   
53  ROGALA MAREK 70M80+ / MICHAŁÓW-GRABINAWKS LEGIA MASTERSOK 
54 RYCHLICKI PAWEŁ40M50 / POZNAŃMERX  
55 SĘKAŁA WOJCIECH71M20 / POZNAŃMERX  
56 SIEBERT PIOTR41M50 / POZNAŃMERX  
57  SKIBICKI JACEK 2M60 / ŁÓDŹ  
58 SKOWROŃSKI ADAM17M20 / OZORKÓWPELETON QAIR  
59 SLEDZIONA ANDRZEJ76M50 /   
60 SOCHOŃ WOJCIECH1M40 / SOCHONIE  
61  SORBIAN MAREK 9M60 / BLIŻYNRYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAMOK 
62 SPŁAWSKI ARTUR39M60 /   
63 STAŃCZYK MARIUSZ23AMAT /    
64 STASZEWSKI KRZYSZTOF78AMAT / ŁÓDŹ  
65 SZAJ ROMUALD43M70 / POZNAŃMERX  
66 SZKUTEK DAWID66M30 / GATTA BIKE RS   
67 SZYSZYŃSKI PIOTR8M40 / KOWINDANIELO SPORTES WEAR  
68 TRZCIŃSKI PAWEŁ25AMAT /    
69  WALCZAK JACEK 22M50 / KOLOKOŁO TAEM  
70 WARUCH SŁAWOMIR54M60 / KOŁO  
71 WOLSKI KRZYSZTOF46M40 / OZORKÓWPELETON  
72 ZAORSKI JĘDRZEJ6M30 / ŁÓDŹPTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW