Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 93
Liczba opłaconych zawodników: 70
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMOWYCZ BOGUSŁAW 1050OPEN / M50BOJADŁABOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAOK 
2  BEDNAREK MICHAŁ  OPEN / M40TCZEWCROSSELITE  
3  BIAŁEK MARCIN 1024OPEN / M30BIELAWASWEETTRAVELOK 
4  BOCHEŃSKA ALEKSANDRA  OPEN / K40KIEŁCZÓWMOUNTAIN POWER  
5  BOCZULA KRZYSZTOF 1080OPEN / M50BIELAWAWKB PIAST WROCŁAWOK 
6  CHARUK GRZEGORZ 1028OPEN / M40WOŁÓWOK 
7  CYGAN IRENEUSZ 1067OPEN / M50ŚWIDNICAKB SKURCZOK 
8  DĄBROWSKI MARIUSZ 1056OPEN / M50WROCŁAW  
9  DUDZIK ROBERT 1017OPEN / M30MSZANA DOLNALIMANOVA HOTELOK 
10 DUŻYŃSKI DAWID1054OPEN / M30OPOLEOK 
11 DYREK MICHAŁ1018OPEN / M30MSZANA GÓRNAMOK MSZANA DOLNAOK 
12 DZIUBA KRZYSZTOF1055OPEN / M30OPOLEOK 
13  FRYSIAK ARTUR 1007OPEN / M50WIELUŃWIELUŃ ULTRAOK 
14  GAJEK PATRYCJA 1020OPEN / K30GRYFINOOK 
15  GLINA-KRAWCZYK MAŁGORZATA 1070OPEN / K40STARCZÓWZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
16  GŁOGOWSKI ADAM 1032OPEN / M40WROCŁAWNOAOK 
17  GOLAŃSKI WOJCIECH  OPEN / M30GŁOGÓWCENTRUM FIZJOTERAPII MANUFAKTURA ZDROWIAOK 
18  GRONDYS PAWEŁ  OPEN / M40WROCŁAWOK 
19  GRYCZKA MATEUSZ  OPEN / M30LESZNONBR TEAM  
20  JANCZAK-GOLAŃSKA ANNA  OPEN / K30GŁOGÓWCENTRUM FIZJOTERAPII MANUFAKTURA ZDROWIAOK 
21  JEZIORSKI PRZEMYSŁAW 1034OPEN / M40ŁASKOK 
22  JEZIORSKI TOMASZ 1063OPEN / M40ŁÓDŹOK 
23  JUDA JAROSŁAW  OPEN / M50TORUŃ  
24  KALEMBA KAMIL 1036OPEN / M30BRZEG DOLNYOK 
25  KAMIŃSKI MAREK 1013OPEN / M40WROCŁAW180 MINUTOK 
26  KARPOWICZ RAFAL 1057OPEN / M40WROCLAWOK 
27  KAWKA DAMIAN 1068OPEN / M40WARSZAWAOK 
28  KAZIMIERZ RAFAŁ 1045OPEN / M30WROCŁAWNOAOK 
29  KĄSIEL PAWEŁ 1041OPEN / M40WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMOK 
30  KIEDOWSKI ARTUR 1069OPEN / M40WROCŁAWOK 
31  KISILEWICZ MAREK 1046OPEN / M40WYSOKA  
32  KOŁKOWSKI PRZEMYSŁAW 1052OPEN / M40WROCŁAWMIEDŹ LEGNICAOK 
33  KOZIEŁ TOMASZ  OPEN / M40KUDOWA-ZDRÓJ#WAWRZYNTEAM  
34 KRAICZICZEK KRZYSZTOF1023OPEN / M40PIEKŁORESHAPE RUNNERSOK 
35  KRUK WACŁAW 1066OPEN / M50ŚWIDNICAKB SOBÓTKAOK 
36 KUJAWKA PIOTR1006OPEN / M40GŁUSZYCA#WAWRZYNTEAMOK 
37 KUJAWKA URSZULA1005OPEN / K40GŁUSZYCA#WAWRZYNTEAMOK 
38  KUNICKI KONRAD 1038OPEN / M30WROCLAWTROPEM ULTRAOK 
39  KWIATKOWSKA STANISŁAWA 1033OPEN / K50MIĘKINIANOAOK 
40  LACHOWICZ JACEK  OPEN / M40ESKILSTUNA  
41  LECH AGNIESZKA 1040OPEN / K40ŚWIEBODZICE#WAWRZYNTEAMOK 
42  LECZOWICZ PATRYK 1042OPEN / M18WROCŁAWOK 
43  ŁAKOMY DARIUSZ  OPEN / M60ŁASKNOA  
44  ŁOZA MAGDALENA  OPEN / K30JELENIA GÓRA  
45  ŁYCZKOWSKI KAMIL 1043OPEN / M30WAŁBRZYCHWINDIROK 
46  MAKOWIECKA ZIELIŃSKA JOANNA 1002OPEN / K50SZCZAWNO-ZDRÓJDYNAMITOK 
47  MARCINIAK PRZEMYSŁAW 1027OPEN / M30PRUDNIKNOAOK 
48  MENES MARCIN 1015OPEN / M40LESZNOKLUB MATYLDY LESZNOOK 
49  MICHALSKI KRYSTIAN  OPEN / M30WROCŁAW#WAWRZYNTEAM  
50  MILEWICZ DANIEL 1047OPEN / M30BOLESŁAWIECKB BOLESŁAWIECOK 
51  MUCHA KATARZYNA 1039OPEN / K50WROCŁAWNOAOK 
52  NARECKI JAROSŁAW 1049OPEN / M50KRUSZYNOK 
53  NIEDŹWIEDZKA ANNA  OPEN / K40LUBIN#WAWRZYNTEAM  
54  NIEKRASZ KRZYSZTOF 1051OPEN / M50ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK 
55  NIKODON PAWEŁ 1016OPEN / M40GLIWICERUNPROGRESS BY TOMASZ KAWIKOK 
56  NOWACZYK DANIEL  OPEN / M40MIĘDZYRZECZBOSSCYCLING NOWACZYK  
57 NOWAKOWSKI ŁUKASZ OPEN / M40RAWA MAZOWIECKA  
58  OSICA ŁUKASZ 1029OPEN / M30ŚWIĘTOCHŁOWICEOK 
59  PARA JAKUB  OPEN / M40LESZNOLESZ NO LIMITS RUNNERSOK 
60  PASEK MIROSŁAW  OPEN / M40CZACHÓWEKDANIEL WOSIK TERVEL TEAMOK 
61  PASTUSZEK AGNIESZKA  OPEN / K30WROCŁAWGT RAT  
62  PAWLAK GABRIEL  OPEN / M40RADWANICE  
63  PENC ONDŘEJ 1035OPEN / M40MeziměstíBLACK METAL RUNNERSOK 
64  PETRYNA JAGODA 1044OPEN / K30WROCŁAWNOAOK 
65  PILARSKI GRZEGORZ  OPEN / M30WROCŁAWSTAFFORD TEAM  
66  POGOCKI PIOTR 1025OPEN / M40KNURÓWOK 
67  POLIGOŃSKI PRZEMYSŁAW 1053OPEN / M30OPOLENIEZRZESZONYOK 
68  PROMIRSKI NORBERT 1048OPEN / M50WROCŁAWOK 
69 PRUS PIOTR1010OPEN / M50SŁAWOSZEWEKOSIR KLECZEWOK 
70  RECLIK JACEK 1019OPEN / M50RYBNIKSMAKI BIEGANIAOK 
71  ROGOZIŃSKI OLAF  OPEN / M40POZNAŃ  
72 SALHAB EMAD OPEN / M30NOVE MESTO POD SMRKEMSUB-PACE  
73  SCHEDUIKAT RON 1012OPEN / M30BERLINLAC OLYMPIA 88 BERLIN E.V.OK 
74  SICHNIEWICZ KRZYSZTOF  OPEN / M40DZIERŻONIÓW  
75 SIKORA ADAM OPEN / M18MIEROSZÓWMAD RUNNERS  
76  SIKORSKI DARIUSZ 1058OPEN / M40DZIERŻONIÓWINSERT TEAMOK 
77  SIKORSKI KRZYSZTOF 1022OPEN / M40MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELEOK 
78  SKAWIŃSKA EWA 1030OPEN / K40WILKSZYNNOAOK 
79  SOLARSKI SERGIUSZ  OPEN / M40WAŁBRZYCHJATEAM  
80  STACHNIK LUKASZ 1031OPEN / M30WROCLAWNOAOK 
81  STAROBRAT ARKADIUSZ  OPEN / M50WARSZAWAALETEMPO  
82  SZACHEWICZ SLAWOMIR 1065OPEN / M40WROCŁAWOK 
83  SZAFRANIEC TOMASZ 1008OPEN / M40MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELEOK 
84  SZUBART KAZIMIERZ 1003OPEN / M60DZIERŻONIÓWGS GÓRY SOWIEOK 
85  ŚWIĄTEK EWELINA 1037OPEN / K40WROCŁAWSPARTANIE DZIECIOMOK 
86  TARCZYŃSKI GRZEGORZ 1026OPEN / M40PĘGÓWUE WROCŁAWOK 
87  WAWRZYNIAK ŁUKASZ 1004OPEN / M30WALIM#WAWRZYNTEAMOK 
88  WIELOSIK MICHAŁ 1064OPEN / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
89  WINNY PRZEMYSLAW 1021OPEN / M30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
90  WIŚNIEWSKI MAREK 1011OPEN / M40WILCZYNZMASAKROWANIOK 
91  ZAKROCZYMSKI MICHAŁ 1014OPEN / M50WARSZAWAOK 
92  ZIELIŃSKI MAREK 1001OPEN / M50SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTOK 
93  ZIEMKIEWICZ MICHAŁ 1009OPEN / M40KLECZEWOSIR KLECZEWOK