Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 93
Liczba opłaconych zawodników: 70
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ADAMOWYCZ BOGUSŁAW 1050OPEN / M50BOJADŁABOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAPOLPOLOK 
2  BEDNAREK MICHAŁ  OPEN / M40TCZEWCROSSELITEPOLPOL  
3  BIAŁEK MARCIN 1024OPEN / M30BIELAWASWEETTRAVELPOLPOLOK 
4  BOCHEŃSKA ALEKSANDRA  OPEN / K40KIEŁCZÓWMOUNTAIN POWERPOLPOL  
5  BOCZULA KRZYSZTOF 1080OPEN / M50POMIANÓW GÓRNYWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
6  CHARUK GRZEGORZ 1028OPEN / M40WOŁÓWPOLPOLOK 
7  CYGAN IRENEUSZ 1067OPEN / M50ŚWIDNICAKB SKURCZPOLPOLOK 
8  DĄBROWSKI MARIUSZ 1056OPEN / M50WROCŁAWPOLPOL  
9  DUDZIK ROBERT 1017OPEN / M30MSZANA DOLNALIMANOVA HOTELPOLPOLOK 
10 DUŻYŃSKI DAWID1054OPEN / M30OPOLEPOLPOLOK 
11 DYREK MICHAŁ1018OPEN / M30MSZANA GÓRNAMOK MSZANA DOLNAPOLPOLOK 
12 DZIUBA KRZYSZTOF1055OPEN / M30OPOLEPOLPOLOK 
13  FRYSIAK ARTUR 1007OPEN / M50WIELUŃWIELUŃ ULTRAPOLPOLOK 
14  GAJEK PATRYCJA 1020OPEN / K30GRYFINOPOLPOLOK 
15 GLINA-KRAWCZYK MAŁGORZATA1070OPEN / K40STARCZÓWZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
16  GŁOGOWSKI ADAM 1032OPEN / M40WROCŁAWNOAPOLPOLOK 
17  GOLAŃSKI WOJCIECH  OPEN / M30GŁOGÓWCENTRUM FIZJOTERAPII MANUFAKTURA ZDROWIAPOLPOLOK 
18  GRONDYS PAWEŁ  OPEN / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
19  GRYCZKA MATEUSZ  OPEN / M30RYDZYNANBR TEAMPOLPOL  
20  JANCZAK-GOLAŃSKA ANNA  OPEN / K30GŁOGÓWCENTRUM FIZJOTERAPII MANUFAKTURA ZDROWIAPOLPOLOK 
21  JEZIORSKI PRZEMYSŁAW 1034OPEN / M40ŁASKPOLPOLOK 
22  JEZIORSKI TOMASZ 1063OPEN / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
23  JUDA JAROSŁAW  OPEN / M50TORUŃPOLPOL  
24  KALEMBA KAMIL 1036OPEN / M30BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
25  KAMIŃSKI MAREK 1013OPEN / M40WROCŁAW180 MINUTPOLPOLOK 
26  KARPOWICZ RAFAL 1057OPEN / M40WROCLAWPOLPOLOK 
27  KAWKA DAMIAN 1068OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
28  KAZIMIERZ RAFAŁ 1045OPEN / M30WROCŁAWNOAPOLPOLOK 
29  KĄSIEL PAWEŁ 1041OPEN / M40WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK 
30  KIEDOWSKI ARTUR 1069OPEN / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
31  KISILEWICZ MAREK 1046OPEN / M40WYSOKAPOLPOL  
32  KOŁKOWSKI PRZEMYSŁAW 1052OPEN / M40WROCŁAWMIEDŹ LEGNICAPOLPOLOK 
33  KOZIEŁ TOMASZ  OPEN / M40KUDOWA-ZDRÓJ#WAWRZYNTEAMPOLPOL  
34 KRAICZICZEK KRZYSZTOF1023OPEN / M40PIEKŁORESHAPE RUNNERSPOLPOLOK 
35  KRUK WACŁAW 1066OPEN / M50ŚWIDNICAKB SOBÓTKAPOLPOLOK 
36 KUJAWKA PIOTR1006OPEN / M40GŁUSZYCA#WAWRZYNTEAMPOLPOLOK 
37 KUJAWKA URSZULA1005OPEN / K40GŁUSZYCA#WAWRZYNTEAMPOLPOLOK 
38  KUNICKI KONRAD 1038OPEN / M30WROCLAWTROPEM ULTRAPOLPOLOK 
39  KWIATKOWSKA STANISŁAWA 1033OPEN / K50BRZEZINKA ŚREDZKANOAPOLPOLOK 
40  LACHOWICZ JACEK  OPEN / M40ESKILSTUNASWESWE  
41  LECH AGNIESZKA 1040OPEN / K40ŚWIEBODZICE#WAWRZYNTEAMPOLPOLOK 
42  LECZOWICZ PATRYK 1042OPEN / M18WROCŁAWPOLPOLOK 
43  ŁAKOMY DARIUSZ  OPEN / M60ŁASKNOAPOLPOL  
44  ŁOŹNICKA MAGDALENA  OPEN / K30KARPACZPOLPOL  
45  ŁYCZKOWSKI KAMIL 1043OPEN / M30WAŁBRZYCHWINDIRPOLPOLOK 
46  MAKOWIECKA ZIELIŃSKA JOANNA 1002OPEN / K50SZCZAWNO-ZDRÓJDYNAMITPOLPOLOK 
47  MARCINIAK PRZEMYSŁAW 1027OPEN / M30PRUDNIKNOAPOLPOLOK 
48  MENES MARCIN 1015OPEN / M40LESZNOKLUB MATYLDY LESZNOPOLPOLOK 
49  MICHALSKI KRYSTIAN  OPEN / M30WROCŁAW#WAWRZYNTEAMPOLPOL  
50  MILEWICZ DANIEL 1047OPEN / M30BOLESŁAWIECKB BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
51  MUCHA KATARZYNA 1039OPEN / K50WROCŁAWNOAPOLPOLOK 
52  NARECKI JAROSŁAW 1049OPEN / M50KRUSZYNPOLPOLOK 
53  NIEDŹWIEDZKA ANNA  OPEN / K40LUBIN#WAWRZYNTEAMPOLPOL  
54  NIEKRASZ KRZYSZTOF 1051OPEN / M50ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
55  NIKODON PAWEŁ 1016OPEN / M40GLIWICERUNPROGRESS BY TOMASZ KAWIKPOLPOLOK 
56  NOWACZYK DANIEL  OPEN / M40MIĘDZYRZECZBOSSCYCLING NOWACZYKPOLPOL  
57 NOWAKOWSKI ŁUKASZ OPEN / M40RAWA MAZOWIECKAPOLPOL  
58  OSICA ŁUKASZ 1029OPEN / M30ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLPOLOK 
59  PARA JAKUB  OPEN / M40LESZNOLESZ NO LIMITS RUNNERSPOLPOLOK 
60  PASEK MIROSŁAW  OPEN / M40CZACHÓWEKDANIEL WOSIK TERVEL TEAMPOLPOLOK 
61  PASTUSZEK AGNIESZKA  OPEN / K30WROCŁAWGT RATPOLPOL  
62  PAWLAK GABRIEL  OPEN / M40RADWANICEPOLPOL  
63  PENC ONDŘEJ 1035OPEN / M40MeziměstíBLACK METAL RUNNERSCZECZEOK 
64  PETRYNA JAGODA 1044OPEN / K30WROCŁAWNOAPOLPOLOK 
65  PILARSKI GRZEGORZ  OPEN / M30WROCŁAWSTAFFORD TEAMPOLPOL  
66  POGOCKI PIOTR 1025OPEN / M40KNURÓWPOLPOLOK 
67  POLIGOŃSKI PRZEMYSŁAW 1053OPEN / M30OPOLENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
68  PROMIRSKI NORBERT 1048OPEN / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
69 PRUS PIOTR1010OPEN / M50SŁAWOSZEWEKOSIR KLECZEWPOLPOLOK 
70  RECLIK JACEK 1019OPEN / M50RYBNIKSMAKI BIEGANIAPOLPOLOK 
71  ROGOZIŃSKI OLAF  OPEN / M40POZNAŃPOLPOL  
72 SALHAB EMAD OPEN / M30NOVE MESTO POD SMRKEMSUB-PACECZECZE  
73  SCHEDUIKAT RON 1012OPEN / M30BERLINLAC OLYMPIA 88 BERLIN E.V.GERGEROK 
74  SICHNIEWICZ KRZYSZTOF  OPEN / M40DZIERŻONIÓWPOLPOL  
75 SIKORA ADAM OPEN / M18MIEROSZÓWMAD RUNNERSPOLPOL  
76  SIKORSKI DARIUSZ 1058OPEN / M40DZIERŻONIÓWINSERT TEAMPOLPOLOK 
77  SIKORSKI KRZYSZTOF 1022OPEN / M40MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELEPOLPOLOK 
78  SKAWIŃSKA EWA 1030OPEN / K40WILKSZYNNOAPOLPOLOK 
79  SOLARSKI SERGIUSZ  OPEN / M40WAŁBRZYCHJATEAMPOLPOL  
80  STACHNIK LUKASZ 1031OPEN / M30WROCLAWNOAPOLPOLOK 
81  STAROBRAT ARKADIUSZ  OPEN / M50WARSZAWAALETEMPOPOLPOL  
82  SZACHEWICZ SLAWOMIR 1065OPEN / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
83  SZAFRANIEC TOMASZ 1008OPEN / M40MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELEPOLPOLOK 
84  SZUBART KAZIMIERZ 1003OPEN / M60DZIERŻONIÓWGS GÓRY SOWIEPOLPOLOK 
85  ŚWIĄTEK EWELINA 1037OPEN / K40WROCŁAWSPARTANIE DZIECIOMPOLPOLOK 
86  TARCZYŃSKI GRZEGORZ 1026OPEN / M40PĘGÓWUE WROCŁAWPOLPOLOK 
87  WAWRZYNIAK ŁUKASZ 1004OPEN / M30WALIM#WAWRZYNTEAMPOLPOLOK 
88  WIELOSIK MICHAŁ 1064OPEN / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
89  WINNY PRZEMYSLAW 1021OPEN / M30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOK 
90  WIŚNIEWSKI MAREK 1011OPEN / M40WILCZYNZMASAKROWANIPOLPOLOK 
91  ZAKROCZYMSKI MICHAŁ 1014OPEN / M50WARSZAWAPOLPOLOK 
92  ZIELIŃSKI MAREK 1001OPEN / M50SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTPOLPOLOK 
93  ZIEMKIEWICZ MICHAŁ 1009OPEN / M40KLECZEWOSIR KLECZEWPOLPOLOK