Zawody obsługuje firma Datasport

ORLEN e-Maraton Solidarności + Biegi towarzyszące
Cały Świat, 1 lipca 2021 - 31 sierpnia 2021


Liczba zawodników : 466
Liczba opłaconych zawodników: 432
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ABRAHAMOWICZ JAKUB 226
Pobierz
MR / M30RYBNIKOK 
2 ABUCEWICZ WALDEMAR 11
Pobierz
M / M60WŁADYSŁAWOWOMKS WŁADYSŁAWOWO/ WICHROWO15OKOK 
3  ADAMCZYK GRZEGORZ 250
Pobierz
MR / M50CHORZÓWCOQUELICOT WEDDING DESIGNERSOKOK 
4  ADAMCZYK SŁAWOMIR 344
Pobierz
M / M40RUMIAOKOK 
5  ADAMIAK MARCIN 158
Pobierz
MR / M40OLSZTYNOK 
6  ADLER MAGDALENA 357
Pobierz
MR / K20GDYNIAOKOK 
7  AFELTOWICZ MAGDALENA 266
Pobierz
5km / K40GDAŃSKOKOK 
8  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 325
Pobierz
MR / M30POZNAŃNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION WIELKOPOLSKAOKNSZZ 
9  ANDRZEJAK AGNIESZKA 12
Pobierz
M / K40STOWMARKETOKOK 
10 ZAWODNIK ANONIMOWY3735km / M40 OKOK 
11 ZAWODNIK ANONIMOWY41310km / K30 OK 
12  BAĆ WIESŁAW 251
Pobierz
MR / M40RACŁAWÓWKAOKOKNSZZ 
13 BAJKOWSKI PAWEŁ293
Pobierz
5km / M30WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
14  BALICKI CHRISTOPH 238
Pobierz
MR / M50RAVENSBURGTSB RAVENSBURGOKOK 
15  BANASIAK KRZYSZTOF 156
Pobierz
P / M30GDAŃSKOK 
16  BANASIK PAWEŁ 13
Pobierz
M / M50RADOMENDUHUB.COMOKOK 
17  BAŃKA MARIUSZ 202
Pobierz
P / M40LUBLINOK 
18  BAR ARKADIUSZ 343
Pobierz
P / M30KRAKÓWOKOK 
19  BARGŁOWSKI KAMIL 263
Pobierz
5km / M20BIAŁYSTOKOKOK 
20  BARSZCZEWSKI PAWEŁ 311
Pobierz
MR / M40ST MARYS NSWWITAR TARNOBRZEGOK 
21  BARTEL ANITA  P / K40GDAŃSKGAIT/TORUS OK 
22  BARTOSZ LEWANDOWSKI 234
Pobierz
P / M40CHEŁMŻAOKOK 
23  BARTYKOWSKA MARTA 272
Pobierz
MR / K30WARSZAWAPGB SPORTOWA PACZKAOK 
24  BEHOUNEK LESZEK 14
Pobierz
10km / M60ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEOK 
25  BEJGIER EDMUND 333
Pobierz
M / M50OSIELSKOBIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOOKOK 
26  BENDOWSKI MAREK 61
Pobierz
5km / M50GRODZISK WIELKOPOLSKIOKOK 
27  BERNARDELLI IWONA 405
Pobierz
P / K30WARSZAWAKS PREFBET-SONAROLOKOK 
28  BERTILSSON PARANIAK BARBRO 175
Pobierz
MR / K60HUDDINGEOKOK 
29  BIELECKI WOJCIECH 388
Pobierz
MR / M30BEŁŻYCEOSP WZGÓRZEOKOK 
30  BŁOŃSKI ROBERT 407
Pobierz
5km / M40WARSZAWAOK 
31  BOGAJ DARIUSZ 339
Pobierz
M / M40WARSZAWAOKOK 
32  BOGDAN DAWID 415
Pobierz
M / M20SUWAŁKIOKOK 
33  BORKOWSKI LESZEK 15
Pobierz
P / M50SIEDLCENOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDOKOK 
34  BRATKOWSKA AGNIESZKA 159
Pobierz
5km / K50ALEKSANDRÓW KUJAWSKI#AKTYWNEKOBIETYOKOK 
35  BRATUŚ ANDRZEJ 289
Pobierz
10km / M40NOWA SÓLOKOK 
36  BROWARSKI MARIUSZ 204
Pobierz
M / M40POZNAŃRUN JP2OKOK 
37  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 432
Pobierz
MR / M60ZAMOŚĆWKZOK 
38  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 354
Pobierz
M / M60ZAMOŚĆWKZOK 
39  BUBEL TOMASZ 163
Pobierz
MR / M40ŻARKIOKOK 
40  BUCHMAN SEBASTIAN  5km / M40NOWY SĄCZ OK 
41  BUGAJEWSKA ANNA 140
Pobierz
MR / K60PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOOKOK 
42 BUGAJEWSKI JANUSZ141
Pobierz
MR / M60PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOOKOK 
43  BURY LILIANA 201
Pobierz
MR / K40REDAZMOTYWOWANIOKOK 
44  BYCHOWSKI PIOTR 133
Pobierz
M / M40WARSZAWAOKOK 
45  BYRA ANNA 273
Pobierz
5km / K40LUBLINPGB SPORTOWA PACZKAOK 
46  BYSTRZYCKI PIOTR 385
Pobierz
10km / M30KRAKÓW16 BPD KRAKÓWOKOK 
47  CAK MICHAŁ 69
Pobierz
MR / M30BIELSKPKN ORLENOKOK 
48  CEBO JOANNA 368
Pobierz
5km / K30ŚWIDNICAOK 
49 CHRABONSZCZ JERZY349
Pobierz
MR / M60OSTRÓDACHRABI OSTRÓDAOKOK 
50  CHRZANOWSKI CZESŁAW  MR / M60SOSNOWIECMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO1 OK 
51  CHUDY ROMAN 295
Pobierz
P / M60RYDZYNARUN TEAM RYDZYNAOK 
52  CIARKA PAWEŁ 70
Pobierz
MR / M50SŁUPNOPKN ORLENOKOK 
53  CIEŚLA KRZYSZTOF 160
Pobierz
10km / M30JASŁOBRAKOK 
54  CYANKIEWICZ AGNIESZKA 130
Pobierz
5km / K40KRAKÓWKIJANKIOKOK 
55  CZAJ KAROL 16
Pobierz
5km / M30DATASPORTOKOK 
56  CZARNECKI JAROSŁAW 213
Pobierz
MR / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKI1. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOOK 
57  CZELEJ RAFAŁ  M / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIK OK 
58  CZERWIŃSKI JANUSZ 173
Pobierz
MR / M60ZEGRZEDAMY RADĘ ZEGRZEOKOK 
59  CZURA MIROSLAW 319
Pobierz
MR / M70GDANSKAMATOR BIEGANIAOKOKNSZZ 
60  CZYŻ STANISŁAW 191
Pobierz
MR / M30WISŁAOKOK 
61  CZYŻYKOWSKI MARCIN 17
Pobierz
MR / M40ŚWIĘTOCHŁOWICETELMART RUN CLUBOKOK