Zawody obsługuje firma Vexa Skiroll Tour

Bachledówka Uphill I 2021
Ciche Miętustwo k. Czarnego Dunajca, 2 października 2021


Liczba zawodników : 72
Liczba opłaconych zawodników: 9
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  BISKUP JANUSZ 8F / M6WALBRZYCHAMATOR  
2  BRONOWICKI ŁUKASZ 85CT / M3JELENIA GÓRAXC SPORT TEAMOK 
3  BUJANOWSKI SZYMON 38F / M1SZCZYTNA  
4  BUKAŁA ANATOL 61CT / M5GŁUCHOŁAZYKTN GŁUCHOŁAZY  
5  CIASTOŃ PIOTR 3F / M4KRAKOW  
6 CIEŚLAR KUBA96CT / M5KRAKÓWSKIPOL.PL TEAM  
7  CYGAN MAREK 18CT / M4ŁÓDŹSKIPOL.PL TEAM  
8  DRĄŻCZYK RADOSŁAW 9CT / M4PIESZYCEOK 
9 FARON ROBERT104CT / M4ZALESIESKIPOL.PL TEAM  
10  FIJAK JAN 89CT / M4SIENNA  
11 FIJAŁKOWSKI GRZEGORZ64F / M3MYŚLENICETEAM NABIEGOWKACH.PL  
12  GACEK ANDRZEJ 88CT / M6MUSZYNAGUKS CECHINI MUSZYNA  
13  GĄSIENICA STANISŁAW 69CT / M5KOŚCIELISKOPODHALE TEAM  
14  GÓRSKI BARTEK 87F / M4ODRZYKOŃKROSSKI REMSPORT  
15 GRYNKIEWICZ JADWIGA97CT / K4+WOJCIESZÓWMT-SPORT  
16 JABŁOŃSKA EWA5F / K2-3KRYNICA-ZDRÓJWWW.DOMKI-KRYNICA.EU  
17  JANDEJSEK ZDENĚK 13F / M6JABLONNÉ NAD ORLICÍROCKPLAST - ROVENSKO  
18  KACZYŃSKI KAMIL 49CT / M3PRZASNYSZTEAM NABIEGOWKACH.PL  
19  KAFARSKI PAWEŁ 11F / M6POZNAŃTEAM NABIEGOWKACH.PL  
20 KAROŃ BARTOSZ27F / M1GLIWICETEAM NABIEGOWKACH.PL  
21  KAROŃ TOMASZ 26F / M4GLIWICETEAM NABIEGOWKACH.PL  
22  KICIŃSKI JAN 53CT / M6ZIELONKA  
23  KOCIERZ PIOTR 90CT / M4ŻYWIEC  
24  KOŁODZIEJCZYK TOMASZ 82F / M5WARSZAWATEAM NABIEGOWKACH.PL  
25  KOSZYK RADOSŁAW 100F / M2ROPASKIPOL.PL TEAM  
26 KOZŁOWSKI DARIUSZ12CT / M5WAŁBRZYCHAMATOR  
27  KRÓL ALEKSANDER 60CT / M3KRAKÓW  
28  KRZYWICKI STEFAN KAMIL 50F / M4WROCLAWTEAM NABIEGOWKACH.PL  
29  KSIĘŻAREK ŁUKASZ 101CT / M4JELENIA GÓRAXC-SPORT TEAMOK 
30  KWIATKOWSKI PIOTR 35F / M6WAŁBRZYCHTEAM WAŁBRZYCH - GRUPA DUŻEGO RYZYKA  
31  LEGIERSKI GRZEGORZ 66CT / M5KONIAKÓWTEAM NABIEGOWKACH.PL  
32  LIS TADEUSZ 10F / M3WROCŁAWSTARTSKI.PL  
33  ŁACEK JAN 93F / M5JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PL  
34 MACIUKIEWICZ WOJCIECH92CT / M6WROCŁAWTEAM WAŁBRZYCH - GRUPA DUŻEGO RYZYKA  
35  MAŁYJUREK LESZEK 105F / M4JAWORZYNKATEAM NABIEGOWKACH.PL  
36  MAZUREK KAZIMIERZ 80CT / M7JANOWICEAMATOROK 
37  MEISSNER JANUSZ 102CT / M6KARTUZYCARTUSIA-SKIPOL TEAM  
38 MICHAŁEK JÓZEF94F / M5ISTEBNATEAM NABIEGOWKACH.PL  
39  MROZIŃSKI JAKUB 91F / M4JELENIA GÓRASTARTSKI.PL  
40  MUCHA EDWARD 25CT / M6LIMANOWALIMANOWA-FORREST - MT-SPORT  
41  NOWOK BEATA 63F / K4+STRUMIEŃTEAM NABIEGOWKACH.PL  
42  OLECH GRZEGORZ 86F / M3KOBYŁKATN BIEGÓWKI WESOŁA  
43  OLSZOWSKI WŁADYSŁAW 37CT / M5MIĘDZYBRODZIE BIALSKIETEAM NABIEGOWKACH.PL  
44 OLSZÓWKA WOJCIECH65CT / M4TARNÓWSOKÓŁ TARNÓWOK 
45  PABIN FRANCISZEK 95F / M5DZIANISZSKI TEAM PODHALE  
46  PAJĄK STANISŁAW 59CT / M5DZIANISZSKI TEAM PODHALE  
47  PAWLIK NIKODEM 106CT / M4WILKOWICEAMATOR  
48  PIEKARSKA ANNA 58CT / K4+PRUDNIKKTN GŁUCHOŁAZY  
49  PORĘBSKI PIOTR 68CT / M6RYBNIKSKIPOL.PL TEAM  
50  POTRZĄSAJ RAFAŁ 57CT / M3CICHESKI TEAM PODHALE  
51  PRADUN ANDREY 56CT / M3KRAKOWSKIPOL.PL TEAM  
52  PRUD ANDRZEJ 4F / M5GDANSKSKIPOL.PL TEAM  
53  RABSKI IRENEUSZ 1CT / M3SKOMIELNA BIAŁASKIPOL.PL TEAM  
54  RABSKI WŁADYSŁAW 2CT / M5SKOMIELNA BIAŁATEAM RR  
55  SANCHEZ-TARNAWIECKI ROBERT 6CT / M3WROCŁAWTEAM NABIEGOWKACH.PL  
56  SIKORA SŁAWOMIR 81CT / M4SKRAJNICAXC-SPORT TEAM  
57 STRÓŻAK TOMASZ 98F / M3KONIÓWKACHOCHOŁOWSKIE TERMY  
58  SUCHY FRANCISZEK 72CT / M6BIELSKO-BIALATKKF BESKIDEKOK 
59  SUSZCZYŃSKI WOJCIECH 7F / M5WARSZAWAMT SPORT  
60  SZEWCZYŃSKI PIOTR 55CT / M5WARSZAWATN BIEGÓWKI WESOŁAOK 
61  SZWED PATRYCJA 48F / K2-3SIEDLCETN BIEGÓWKI WESOŁA  
62  ŚLAGA DARIUSZ 14CT / M5ZAKOPANESKIPOL.PL TEAM  
63 TROJAK WITOLD41F / M5TARNÓWSOKÓŁ TARNÓWOK 
64  WANŻEWICZ AGNIESZKA 103F / K4+DUSZNIKI ZDRÓJUKS MUFLON DUSZNIKI-ZDRÓJ  
65  WĘGRZYN MARCIN 67CT / M4NOWY TARGMEG CENTRUM SZKOLEŃ I PLANOWANIA TRENINGU  
66  WITEK KATARZYNA 54CT / K2-3WARSZAWA-WESOŁATEAM NABIEGOWKACH.PL/TN BIEGÓWKI WESOŁA  
67  WOJCIECHOWSKA PAULINA 70F / K2-3SZCZAWNO ZDRÓJTEAM WAŁBRZYCH - GRUPA DUŻEGO RYZYKA  
68  WOJTYŁA MARCELINA 83F / K2-3POGÓRZESKIPOL.PL TEAM/AZS AWF KATOWICE  
69  WOJTYŁA WOJCIECH 84F / M2POGÓRZESKIPOL.PL TEAM/MKS ISTEBNA  
70  ZAMARSKA MAŁGORZATA 99CT / K4+BIELSKO-BIAŁATEAM NABIEGOWKACH.PLOK 
71 ZAPOTOCZNY STANISŁAW17F / M6CHOJNÓW  
72  ZOREMBA JAN 62CT / M6TARNOWSKIE GÓRYTEAM WAŁBRZYCH - GRUPA DUŻEGO RYZYKA