Formularz systemu Datasport

9. MARATON PIESZY SUDECKA ŻYLETA
GŁUSZYCA, 20 sierpnia 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 481
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka
1 ALBIGOWSKA MAGDALENA  K18+ŁÓDŹPOZYTYWNIE_ROZBIEGANAOKOK 
2  ALEKSANDROWICZ MARCIN   M18+CHRZĄSTAWA WIELKACHRZĄSTAWAOKOK 
3  ANDRZEJEWICZ PAWEŁ   M18+ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOKOK 
4 ANDRZEJEWSKA ALINA  K18+ŚWIDNICAOKOK 
5 ANDRZEJEWSKI HUBERT  M18+JELENIA GÓRAOKOK 
6  ANIULIS JAKUB   M18+WAŁBRZYCHCSTROKOK 
7  ANTKOWIAK JUSTYNA   K18+ZIELONA GÓRACZARNA ROZPACZOKOK 
8 ANTONIK BARTOSZ   M18+WROCŁAWOKOK 
9 ARJAN MICHAŁ  M18+ZŁOTORYJAGRYF WYSOCKOOKOK 
10  AUGUSTYNIAK DOMINIK   M18+SKÓRZEWOBRAKOKOK 
11 AUST PAWEŁ  M18+WAŁBRZYCHOKOK 
12 BAJOR ANDRZEJ  M18+JEDLINA-ZDRÓJBRAKOKOK 
13  BANACHOWICZ TOBIASZ   M18+ŚREMOKOK 
14  BANASIK KONRAD   M18+CHRZANÓWOKOK 
15  BARAN MARCIN   M18+LUBINOKOK 
16 BARAN PAWEŁ  M18+WROCŁAWOKOK 
17  BARAN ROBERT   M18+JEDLINA ZDROJOK 
18  BARAŃCZUK BARTŁOMIEJ   M18+LUBLINBRAKOKOK 
19  BARWACZ PAWEŁ   M18+PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚOKOK 
20  BARYŁA PIOTR   M18+WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOKOK 
21  BĄKOWSKI KAROL   M18+ŚWIDNICAOKOK 
22  BEREZOWSKA JOANNA   K18+WROCŁAWOK 
23  BERG ALEKSANDER   M18+KŁODZKOOKOK 
24  BERG ELWIRA   K18+KŁODZKOOKOK 
25  BERNAŚ MONIKA   K18+POPÓWXXXOKOK 
26 BERUS MATEUSZ  M18+WOŁÓWOKOK 
27 ZAWODNIK ANONIMOWY  K18+ OKOK 
28 ZAWODNIK ANONIMOWY  K18+ OKOK 
29  BOBECKI WOJCIECH   M18+POZNAŃOKOK 
30 BOCZAR BEATA  K18+ZIELONA GÓRAGREEN TEAM ZIELONA GÓRAOKOK 
31  BOHDANOWICZ SYLWIA   K18+SULECHÓWOKOK 
32  BOJARSKA-CIKOTO KAROLINA   K18+STRUGAOKOK 
33  BOŃCZEK MARIA   K18+POZNANOKOK 
34 BORCOŃ PIOTR  M18+WROCŁAWOKOK 
35  BORKOWSKA EWA   K18+ZŁOTÓWOKOK 
36 BRACKA MAGDA  K18+WROCŁAWOKOK 
37  BREZA DAMIAN   M18+KŁODZKOOKOK 
38 BROMBEREK MAJA  K18+MUROWANA GOŚLINAOKOK 
39  BROŻEK ANNA   K18+ŚWIDNICAAAMOKOK 
40 BROŻYŃSKA-KLECHA IZABELA  K18+SULECHÓWOKOK 
41  CELMER SZYMON   M18+TRZEBNICASADY CELMERÓWOKOK 
42  CERANOWSKI PATRYK   M18+WROCŁAWOK 
43 CHOJNACKI TOMASZ   M18+WAŁBRZYCHOKOK 
44  CHRZAN SZYMON   M18+RYDUŁTOWYOKOK 
45 CIACHOWSKI DANIEL  M18+POZNANOKOK 
46  CIEŚLA ANNA   K18+PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚOKOK 
47  CIEŚLUK MARCIN   M18+CZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAOKOK 
48  CIOŁEK WIESŁAW   M18+ZIELONA GÓRAFOCZKIOKOK 
49 CUKROWSKI FILIP   M18+BRZEG DOLNYIRRACJONALNIE MASZERUJĄCYOKOK 
50  CYGAN EWA   K18+LUBINOKOK 
51  CZAJKOWSKA BARBARA   K18+BRZEGOKOK 
52 CZECHOWSKI ANDRZEJ  M18+KRZEPTÓWOKOK 
53  CZYSZPAK PIOTR   M18+WROCŁAWFUNDACJA POLSKA GÓROM!OKOK 
54  CZYZAK BLAZEJ   M18+MROWINOPOZNANOKOK 
55CZYŻEWSKA AGNIESZKA  K18+GORZÓW WLKP.OKOK 
56  ĆWIAKAŁA GRZEGORZ   M18+KIEŁCZOWOKOK