Zawody obsługuje firma Datasport

IV Impresje Biegowe
Łopuszno, 07 sierpnia 2021 r.


Liczba zawodników : 200
Odebrało numery: 152

Liczba opłaconych zawodników: 140
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ANTAS MARIOLA305km / K40KIELCEOK 
2 ANTCZAK ILIANA505km / K30MIEDZIANA GÓRAZABIEGANI W KIELCACHOK 
3  BALIŃSKI WOJCIECH 1075km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK  
4  BĄK MICHAŁ 1285km / M30CHEŁMCECZARNECKI RUN TEAMOK 
5 BEREDA KAROLINA1525km / K30WYSOKA  
6  BERNAT DAMIAN 1105km / M30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOK 
7  BĘBACZ MONIKA 235km / K40OBLĘGOREKMORSUJEMY WSZYSCY RAZEMOK 
8  BĘBACZ RAFAŁ  5km / M40OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEM   
9 BĘBACZ RAFAŁ1675km / M40KIELCEWSZYSCY RAZEM  
10  BIELACHA MACIEJ 335km / M30MIEDZIANA GÓRAEKIPA BIELACHYOK 
11  BISKUPSKI TOMASZ 1305km / M20SUKÓWZABIEGANI W KIELCACH - TOMATO MARKETOK 
12  BOBROWSKI MARIUSZ 785km / M50KONIECPOLAMATOROK 
13 BOCHENEK PAWEŁ 5km / M20NIDAEKIPA BIELACHY   
14  BORUŃ ZBIGNIEW 215km / M30STĄPORKÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
15 CABAN JAKUB1665km / M30MOSKORZEW  
16  CISOWSKA BARBARA  5km / K30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
17  CZARNOTA GRZEGORZ 415km / M30MIRZECOK  
18 ZAWODNIK ANONIMOWY225km / K20 AZS UJK KIELCEOK 
19  CZECH KAMIL 135km / M30KIELCE3ECH EDUKACJAOK 
20  CZUB-CZECH AGNIESZKA 1335km / K30KIELCE3ECH EDUKACJAOK 
21 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM Gmina  
22  CZUPRYŃSKI MICHAŁ  5km / M30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAM Gmina  
23  DOMAGAŁA KINGA  5km / K20ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAM Gmina  
24  DOMAGAŁA MARCIN  5km / M40JĘDRZEJÓW   
25  DRAGAN ALEKSANDER 1425km / M30KIELCEKKL KIELCEOK  
26 DZIURSKA KATARZYNA1155km / K40DALESZYCE.DALESZYCEOK 
27  GADECKI ARTUR  5km / M40KIELCESTOKOWCZYKI TEAM   
28  GAJEK ZUZANNA 245km / K30MAŁOGOSZCZKLUB BIEGOWY MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAOK 
29 GAWĘDA KAROL1395km / M20ŁOPUSZNOOKGmina 
30  GAWROŃSKI JAKUB 685km / M20KIELCESTOKOWCZYKI TEAMOK 
31  GAWROŃSKI TOMASZ 185km / M20JĘDRZEJÓWOK 
32  GŁOGOWSKI ROBERT 175km / M30KIELCEPOLITECHNIKA OPOLSKAOK 
33  GOLAŃSKI PAWEŁ 575km / M20STĄPORKÓWNOSUGAROK 
34  GOŁUCHOWSKA EDYTA 315km / K30WIELGOMŁYNYOK 
35  GOS PATRYK 275km / M30ŁOPUSZNOOKGmina 
36  GOS-STACHERSKA AGNIESZKA  5km / K30KLESZCZÓW   
37  GRACZYK KAROLINA  5km / K30KUTNO   
38 ZAWODNIK ANONIMOWY1295km / M30 ŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina  
39  GRZELEC ADAM 485km / M50KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
40 GRZYB ADRIAN1575km / M30CHĘCINYSTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM  
41 GRZYB ADRIAN 5km / M30CHĘCINYSTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM   
42 GRZYB MONIKA1585km / K30CHĘCINYSTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM  
43 GRZYB MONIKA 5km / K30CHĘCINYSTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM   
44  GURSIEL TOMASZ 995km / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
45  GWIŻDŻ SEBASTIAN 1345km / M30PIEKARY ŚLĄSKIEOK 
46  HABA KLAUDIA 855km / K20MIEDZIANA GÓRAKLUB BIEGOWY GEPARDOK 
47  HAJDUK KATARZYNA 945km / K20ŁOPUSZNOOKGmina 
48 HAJDUK MARCIN1645km / M30GNIEŹDZIŃSKA Gmina 
49  HASIK ZBIGNIEW 895km / M50SOSNOWIECOK 
50  JANISZEWSKI ANDRZEJ 665km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK  
51  JANUS MONIKA 535km / K40RADOSZYCEOK 
52  JARZABEK MARCIN 1175km / M20ŁOPUSZNODIABEŁ 😈OKGmina 
53  JARZĄB DAMIAN 1055km / M20ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
54  JARZĄBEK SABINA 1435km / K20KIELCEKKL KIELCEOK 
55 JEDLIŃSKI MATEUSZ1515km / M20ŁOPUSZNO Gmina 
56 JOANBLACZ CHRISTOPCHE1715km / M50LOVAGNY  
57  JOŃCZYK WIOLETA  5km / K30DALESZYCEURODZONY BIEGACZ   
58 KAŁUŻA EWELINA925km / K30CHĘCINYAMATOROK 
59 KOBYŁECKA PATRYCJA705km / K20WOLA JACHOWAEKIPA BIELACHYOK 
60  KOŁODZIEJ RAFAŁ 145km / M30KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
61 KONIARSKI SEBASTIAN1625km / M40RADOMSKORUNDOMSKO  
62  KONIECZNY SYLWESTER 605km / M50SZYDŁOWIECOK 
63  KOŃ PIOTR 1265km / M40RĘCZNOALPIN SPORT HOKA TEAMOK 
64 KOWALCZYK KRZYSZTOF615km / M40STĄPORKÓWOK 
65  KOZAK GRZEGORZ 975km / M30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina  
66  KOZAK JOWITA 985km / K30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina  
67  KOZIEŁ ROBERT 1025km / M30MAŁOGOSZCZKLUB BIEGOWY MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAOK 
68  KRAUS ARKADIUSZ 545km / M30MAŁOGOSZCZOK 
69  KRAUS JUSTYNA 565km / K20MAŁOGOSZCZKLUB BIEGOWY MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAOK 
70  KRZESIMOWSKI DAMIAN 765km / M30KIELCEOK 
71 KRZYSZTOFIK AGNIESZKA1455km / K40ŁOPUSZNODK-WARSZTATOKGmina 
72  KRZYSZTOFIK DOMINIK 1185km / M20ŁOPUSZNODK-WARSZTATOKGmina 
73  KUBICKI KONRAD 1325km / M30ŁOPUSZNOOKGmina 
74 KUDELA KRZYSZTOF1145km / M30NOWY TARGOK 
75  KUKLA ŁUKASZ 1405km / M40KIELCEMIX SPORT TEAM KIELCEOK 
76  KUMANSKA MONIKA 375km / K30ŁOPUSZNOKETTLOVEOKGmina 
77  KUTERASIŃSKI ADAM 1005km / M20MAŁOGOSZCZPROMIL CIEŚLEOK 
78 KUZIA MATEUSZ745km / M20CHĘCINYAUTOSERWIS ON-TIME CHĘCINYOK 
79  KWIECIEŃ DAWID 525km / M30KIELCEOK 
80  KWIECIEŃ MICHAŁ  5km / M40PIEKOSZÓW   
81 LASA KATARZYNA1115km / K30CHĘCINYAMATOROK 
82  LEJAWKA GRZEGORZ 285km / M40DALESZYCE10 ŚBOTOK 
83 LEJAWKA URSZULA1685km / K30DALESZYCETIME BEZ NAZWY  
84  LEŚNIAK KAROL  5km / M30KOZÓWIMPERACTIVE   
85 LEŚNIAK KAROL1615km / M30KOZÓWIMPERACTIVE  
86  LEŚNIAK KRZYSZTOF 1135km / M40KOZÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
87  LEWOCHA RAFAŁ 1385km / M40JASTRZĄBWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
88  LISOWSKI MARCIN 495km / M30ZAKRUCZECRUEL BEETROOTSOK 
89  ŁUKASIEWICZ SEBASTIAN 875km / M30MIEDZIANA GÓRAKLUB BIEGOWY GEPARDOK 
90 ŁUSZCZYŃSKI MACIEJ1495km / ŁOPUSZNO Gmina 
91  MACIANTOWICZ MATEUSZ 1275km / M20JĘDRZEJÓWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
92 MAJCHEREK BARTOSZ165km / M20KRZĘTÓWPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYOK 
93  MAJCHRZAK SŁAWOMIR 735km / M50STARACHOWICEUKS TYCHÓW STARYOK 
94  MAJEWSKA ANETA 1195km / K30CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKOK 
95  MAJEWSKI KAROL 1355km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMOK  
96  MARCINIAK SEBASTIAN 935km / M30KIELCENITRO_BOYSOK 
97 MIKUSZEWSKA HALINA1595km / K40PRZEDBÓRZKS K2  
98 MIKUSZEWSKI TOMASZ1605km / M40PRZEDBÓRZKS K2  
99  MIKUŚKIEWICZ PIOTR  5km / M40CHMIELNIK10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ   
100 MINNER MAGDALENA195km / K20GÓRNOOK 
101 MINNER MARYSIA115km / K30GÓRNOOK 
102  MINNER ROMAN 105km / M30GÓRNOEKIPA BIELACHYOK 
103 MIRCZAK WIKTORIA1445km / K20KRZESZOWICEOK 
104 MOCHOCKI MARCIN1545km / M40KIELCE  
105  MOCHOCKI MARCIN  5km / M40KIELCE   
106  MOGIELSKI MARIUSZ 345km / M40ŁOPUSZNOŁOPUSZNOOKGmina 
107  MOTYKA ERNEST 1035km / M40RADOMOK 
108  MYSIOR JUSTYNA 645km / K20CHMIELNIKOK 
109  NIEWCZAS ADRIAN 1015km / M30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
110 NOWEK DAWID1565km / M20STĄPORKÓW  
111 OGŁOZA KAMIL1655km / M30SULEJÓWTERMOTON  
112  OKÓLSKA KATARZYNA 405km / K30ZGÓRSKOOK  
113  OLEJARCZYK GRZEGORZ 445km / M30NOWINYOK 
114 PACYNA PIOTR 5km / M40SKARŻYSKO - KAMIENNABIEGIEM RADOM   
115  PACZKOWSKI BARTEK 1095km / M20ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
116  PASOŃ ILONA 965km / K20BŁOGOSZÓW10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOK 
117 PICHETA JAKUB1255km / M20ŁOPUSZNOOKGmina 
118  PICHETA PIOTR 585km / M30PIEKOSZÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
119  PIEC - GŁOGOWSKA JUSTYNA 155km / K20KIELCEOK 
120 PIETRZYK MARIUSZ475km / M40WŁOSZCZOWAWKURW_TEAMOK 
121  PLASKACZ JAROSŁAW 635km / M30KLUCZEWSKOSTART DOBROMIERZOK 
122  POCHEĆ MARIOLA  5km / K40SKARŻYSKO - KAMIENNA   
123  PRYMAS MICHAŁ  5km / M40WŁOSZCZOWARODZINKA TLW   
124  PRZEPIÓRA IWONA 805km / K50CHĘCINYOK 
125  PRZEWORSKA BARBARA  5km / K40ŁĄCZNACZARNECKI RUN TEAM   
126 PRZEWORSKA BARBARA1735km / K40ŁĘCZNACZARNEDCI RUN CLUB  
127  PTAK ARKADIUSZ 455km / M50KIELCEOK 
128  PTAK BARBARA 365km / K50KIELCEOK 
129 PTAK KRZYSZTOF385km / M20STRAWCZYNMORSUJEMY WSZYSCY RAZEM  
130  PUCHAŁA TOMASZ  5km / M40CHĘCINYAUTOSERWIS ON-TIME CHĘCINY   
131  PUZON MIREK 655km / M40KIELCEOK 
132  PUZON TOMASZ 775km / M40KIELCEOK 
133 RAJCA MONIKA 5km / K20CHMIELNIK10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ   
134  ROBAK JUSTYNA 835km / K40KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
135 ROGACKA JOANNA1695km / K30KIELCE  
136 ROGACKA JOANNA 5km / K30CHECINYAMATOR   
137  ROŚKOWSKI TADEUSZ 725km / M50KLESZCZÓWPOZYTYWNIE ZABIEGANI KLESZCZÓWOK 
138  RUCHOMSKI WIESŁAW 905km / M50KIELCEOK 
139  RYDZ ARTUR 1165km / M30KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
140  SAMEK ANDRZEJ 1225km / M30ŁĄCZKOWICEOK 
141 SCHUSKA PATRICK1705km / M40ALFDORFMAUNNHOLZ  
142  SŁAWEK DAWID 1215km / M30BRZEZIE / PAWŁÓWOK 
143  SNOCH RYSZARD 465km / M40PIEKOSZÓWOK 
144  SOBCZYK SZYMON 625km / M30KIELCEKETTLOVEOK  
145  SOBCZYŃSKA WIOLETTA 435km / K40WRZOSÓWKAOK 
146  SOBCZYŃSKI GRZEGORZ  5km / M40WRZOSÓWKA   
147  SOBCZYŃSKI PATRYK 515km / M20WRZOSÓWKAWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
148  SOBOŃ -KNAP KATARZYNA 1065km / K30ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMOKGmina 
149 SOBOŃ EWELINA1245km / K30MNIÓWOK 
150 SOBOŃ MARLENA1475km / K20ŁOPUSZNOACTIVE TEAM Gmina 
151  SOLIŃSKA JOLANTA 395km / K40MNIOWOK  
152  SOLIŃSKI OLAF 425km / M20WÓLKA KŁUCKAOK 
153 STARŻYNSKI ANDRZEJ45km / M30KOŃSKOWOLAUMCS LUBLIN UMP FLOWERS   
154  STAWOWSKI BOGUMIŁ 85km / M50KATOWICEOK 
155  STAWOWSKI ŁUKASZ 75km / M30KATOWICEOK 
156  STĘPIEŃ PATRYK 265km / M20PROMNIKOK 
157  STĘPIEŃ RENATA 675km / K50KIELCEOK 
158  STĘPIEŃ ZENON  5km / M50KIELCEMECHANIK I PRZYJACIELE   
159 STĘPIEŃ ZENON1555km / M50KIELCEMECHANIK I PRZYJACIELE  
160  STRZAŁKOWSKI MARCIN 95km / M30KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOK 
161  SZEWCZYK WERA 1205km / K30MŁODZIESZYNAMATOROK 
162  SZMIGIEL KLAUDIA 865km / K20WĘGRZYNÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOK 
163 SZYMKIEWICZ FILIP1045km / M20KIELCE  
164 ŚCIŚLICHA EWELINA1535km / K40CHRUSZCZOBRÓD  
165  ŚWIRSZCZ ANDRZEJ 295km / M30ZAKRUCZEANAFIZJOTERAPIA UNIA MAŁOGOSZCZOK 
166  TELIGA RAFAŁ 815km / M30HUTA NOWAOK 
167  TELKA ANDRZEJ 205km / M50KIELCEOK 
168  TELKA PAWEŁ 65km / M30KIELCEEKIPA BIELACHYOK 
169  TRACZYŃSKI MICHAŁ 355km / M20MNIÓWOK 
170 WALCZAK WIOLETTA 5km / K30KIELCEMORSUJEMYWSZYSCYRAZEMOK 
171  WALCZYK KAMIL  5km / M30MAKÓW   
172  WALOSKI DAWID 755km / M20JAWORZNOFENIKS TEAM RUNOK  
173  WARZYCHA DAMIAN 555km / M20SŁUPIAKULKI Z WÓLKIOK 
174  WASZCZYK MAŁGORZATA 1465km / K40ŁOPUSZNOIMPERACTIVE Gmina 
175  WIJAS KAMIL  5km / M20ŁOPUSZNOZRYW ŁOPUSZNO Gmina  
176 WIJAS KAMIL1505km / M20ŁOPUSZNOZRYW ŁOPUSZNO Gmina 
177  WIJAS RAFAŁ 795km / M40PIEKOSZÓWWSZYSCY RAZEMOK 
178  WILK ADAM 255km / M20ŁOPUSZNOOKGmina 
179  WILK PIOTR 1375km / M40BUKOWAOK 
180  WILK PRZEMYSŁAW 825km / M20WYGWIZDÓWAZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKAOK 
181  WILK TOMASZ 595km / M20ŁOPUSZNOOKGmina 
182  WŁODARCZYK MARIAN 955km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAOK  
183 WŁODARSKA MARZENA1485km / K30KRASOCINACTIVE TEAM  
184 WOTLIŃSKI ANDRZEJ845km / M50SKARŻYSKP-KAMIENNAOK  
185 WÓJCIK JUSTYNA1125km / K40CHMIELNIKOK 
186  WÓJCIK MARIUSZ 125km / M40KIELCEOK 
187 WÓJCIK MICHAŁ1725km / M40MIEDZIANA GÓRASG SQUAD  
188 WÓJCIK PAULINA695km / K20KRZĘTÓWKBKS RADOMSKOOK  
189 ZAWODNIK ANONIMOWY1085km / M40 .OK  
190  ZAGRODNIK MATEUSZ 1235km / M20KAZIMIERZA WIELKACAFFAROOK  
191  ZAŁAWA ŁUKASZ 715km / M20STRAWCZYNEKOK 
192  ZASADA MARCIN 1365km / M30KLUCZEWSKOOK 
193 ZASKÓRSKI KAROL915km / M20ŻYTNOOK 
194 ZASKÓRSKI PAWEŁ885km / M40ŻYTNOVICTORIA ŻYTNOOK 
195 ZAWIERUCHA HUBERT1635km / M30BIELINYDREAM TEAM  
196  ZAWŁOCKA JOANNA  5km / K30BRZEZINY   
197  ZAWŁOCKA MONIKA  5km / K30BRZEZINYMIX SPORT TEAM   
198  ZIÓŁKOWSKI DAWID 1415km / M20CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKOK 
199  ZIÓŁKOWSKI JAROSŁAW 1315km / M20CHMIELNIKCZŁAP CZŁAP TEAMOK 
200  ŻŁOBECKI PIOTR 325km / M40ŚWIĘTOMARZDANIEL WOSIK TERVEL TEAMOK