Formularz systemu Datasport

IX Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza
Zdrój/k. Grodziska Wlkp., 25 lipca 2021 r.


Liczba zawodników : 81
Liczba opłaconych zawodników: 69
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  ADAMCZAK ARKADIUSZ 1Op / LESZNOOK 
  BADZIŃSKI ADRIAN DARIUSZ 2Op / OPALENICANIEZRZESZONYOK 
  BARTKOWIAK IWONA 3Op / LESZNOLEŚNE DZIKIOK 
  BARTKOWIAK PIOTR 4Op / GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  BENDOWSKI ŁUKASZ 5Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  BOGUCKA BARBARA 6Op / RAKONIEWICEVICTORY HUSARIAOK 
  BRODZISZEWSKI WIESŁAW 7Op / SWARZĘDZBRODEX TEAM SWARZĘDZOK 
  CHAŁUPKA MARCIN 8Op / WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYOK 
 CHRÓŚCIK ANDRZEJ9Op / SŁOCINOK 
  CYBUŁKA MARIUSZ 10Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  DOKOWICZ JAREK 11Op / CICHA GÓRATEAM BEROTUOK 
  DRZEWIECKI PAWEŁ 12Op / GRODZISK WLKP.  
  DRZYMAŁA MAGDALENA 13Op / KAMIENIECOK 
  DRZYMAŁA ROMAN 14Op / GRODZISK WLKP.OK 
  DZIURLA BARTOSZ 15Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  GADOMSKI PIOTR 16Op / CZERWONAKOK 
 GAMROWSKI GRZEGORZ17Op / GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 GISZCZYŃSKA WANDA18Op / LESZNOLEŚNE DZIKIOK 
  GŁÓDŹ ERYK 19Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIDANFLOR TEAMOK 
 GROBELNY SEBASTIAN20Op / LWÓWEKTEAM BEROTUOK 
  GRZEGORZ KARPIŃSKI 21Op / BUKMESONDŻI LAJF STAJLOK 
  HAMROL ŁUKASZ 22Op / ŚMIGIELBLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELOK 
  JAKUBOWSKI PATRYK 23Op / OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
 JANOWICZ HONORATA24Op / OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  JEKIEL SYLWIA 25Op / KOŚCIANGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 JĘDRZEJCZAK RENATA26Op / RAKONIEWICEOK 
 KACZMAREK KRZYSZTOF27Op / GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  KACZMAREK ŁUKASZ 28Op / KAMIENIECKUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECOK 
  KACZMAREK PATRYK 29Op / GRODZISK WIELKOPOLSKISPORTOWE ŚWIRYOK 
  KACZMAREK PAULINA 30Op / ŚWIEBODZINKS SPRINTERZY.COM KRAKÓWOK 
  KACZMAREK ZBIGNIEW 31Op / GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYOK 
  KANIUK SŁAWOMIR 32Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEOK 
 KMIECIK JULITA33Op / GRODZISK WLKPOK 
 KMIECIK KACPER34Op / JBŁOCKOWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA/#FEIFERTEAMOK 
  KOZŁOWSKA KATARZYNA 35Op / POZNAŃOK 
  KRYM JOANNA 36Op / RAKONIEWICEOK 
  KRYM RADOSŁAW 37Op / RAKONIEWICEOK 
 KUCHARSKI MARCIN38Op / KWILCZOK 
  KUPCZYŃSKI DAWID 39Op / OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
  KUREK ROBERT 40Op / KUROWOOK 
 KUREK SYLWIA41Op / KUROWOOK 
  KUREK TOMASZ 42Op / OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
 KURZYŃSKI PIOTR43Op / NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUOK 
  KUŹNICKA DARIA 44Op / RAKONIEWICEWOLSZTYNOK 
  LABRZYCKI DANIEL 45Op / GRODZISK WLKPDANFLOR TEAM  
 LEŚNIEWSKA ALEKSANDRA46Op / NOWA SÓL  
  LISEK JANUSZ 47Op / NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUOK 
  ŁAWNICZAK PAWEŁ 48Op / ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
  ŁESKE JAN 49Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIZA LINIĄ METY TEAMOK 
  ŁUKASIK PAWEŁ 50Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  MARCINKOWSKI FILIP 51Op / WOLSZTYNWOLSZTYNOK 
  MARKULAK ELLA 52Op / ŻARY  
  MICHALAK DAWID 53Op / DRZYMAŁOWONIAGARA FITNESS KLUB  
  MOCEK MAREK 54Op / GRANOWODANFLOR TEAMOK 
  NAHACZEWSKI GRZEGORZ 55Op / NOWY TOMYŚLOK 
  ODWAŻNY MARIUSZ 56Op / KAMIENIECKUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECOK 
  PANASEWICZ MARCIN 57Op / LESZNOOK 
  PAWLETA MICHAŁ 58Op / GLIWICEBPRT GLIWICEOK 
  PIASKOWSKI ARTUR 59Op / OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
  PIOSZYK KRZYSZTOF 60Op / GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  PIWOSZ ANDRZEJ 61Op / GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  RANECKI PIOTR 62Op / BORUJA KOŚCIELNAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  ROSOLSKI PIOTR 63Op / RAKONIEWICERAKONIEWICE  
  SIEROŃ KAMIL 64Op / NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUOK 
  SIKORSKI DAWID 65Op / GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONY  
  SPYCHAŁA ŁUKASZ 66Op / GLINNOTEAM BEROTUOK 
  STACHOWIAK ŁUKASZ 67Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  STACHOWSKA EWELINA 68Op / ŚNIATYNIEZRZESZONAOK 
  STACHOWSKI MARCIN 69Op / WOLSZTYNOK 
  STERNAL SEBASTIAN 70Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  STROINSKI WALDEMAR 71Op / SEDZINYAMATOROK 
  SZAFRAŃSKI MACIEJ 72Op / POZNAŃOK 
  SZCZYGIEŁ DANIEL 73Op / POZNAŃOK 
  SZYMKOWIAK PAWEŁ 74Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  ŚLEDŹ MAGDALENA 75Op / KAMIENIEC  
  WALIGÓRA ALEKSANDRA 76Op / RAKONIEWICENIAGARA FITNESS KLUBOK 
 WOLNIEWICZ RYSZARD77Op / PNIEWYOK 
  WOŁK MARCIN 78Op / RAKONIEWICEOK 
  WRÓBEL LESZEK 79Op / GRODZISK WLKP.OK 
  WRÓBLEWSKI MARCIN 80Op / LESZNOMYKAM PO ZATORZUOK 
  ZIELIŃSKI MARIUSZ 81Op / OPALENICA