Formularz systemu Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 143
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Koszulka
1  ADAMÓW-BABIARZ EWELINA 45KM / KLUCZBORKOK 
2  ANDREJCZUK WIACZESŁAW 40KM / KLEOSINPTTK BIAŁYSTOKOK 
3  BABIARZ SŁAWOMIR 78KM / KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOK 
4  BADURA TOMASZ 138KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
5  BARTYZEL MIREK 112KM / PRUDNIKTRUCHTY PRUDNIKOK 
6  BIERNACKA BEATA 122KM / OPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOK 
7 BONICH MAGDALENA83KM / OPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOK 
8 BORKOWSKI GRZEGORZ94KM / PRUDNIKOK 
9  BRYZIK KRZYSZTOF 14KM / BUKOWNOOK 
10  CHORABIK MIROSLAW 31KM / PRUDNIKOK 
11  CHORABIK STANISŁAW 46KM / PRUDNIKOK 
12  CIAŁOŃ TOMASZ 12KM / NYSA-OK 
13  CIASTEK BOGUSŁAW 23KM / RADOMPTTK ŁUCZNIK RADOMOK 
14  CIUKAJ BARTOSZ 65KM / PRUDNIKBARTEKOK 
15 CWYNAR MAGDALENA56KM / PRUDNIKOK 
16  CYBULSKI MARCIN 22KM / CHWAŁOWICEOK 
17 CZABAJ IZABELA92KM / PRUDNIKDZIKUSY Z POGRANICZAOK 
18  CZAK TOMASZ 49KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEMULTIFITOK 
19  CZAK ZOFIA 58KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEMULTIFITOK 
20  CZEREBA LESZEK 72KM / PRUDNIKOK 
21  DOLIŃSKI TOMASZ 42KM / WROCŁAWUMAWIANIENABIEGANIETEAMOK 
22 DRANGOWSKA-KUCY JOANNA4KM / RUDNAOK 
23 DROŻDŻ SABINA3KM / BIELSKO - BIAŁAOK 
24  DRUŻDŻEL ALEKSANDER 61KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
25  DUDA MARCIN 113KM / KIELCEOK 
26  DUDKOWSKI PAWEŁ 144KM / ŁÓDŹOK 
27 FILA MATEUSZ36KM / KLUCZBORK-OK 
28  FRANKE AGNIESZKA 93KM / KATOWICEOK 
29 GACHOWSKI JAN10KM / OPOLEOK 
30 GIET MAŁGORZATA109KM / KĘDZIERZYN-KOŻLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
31  GŁĄB DARIA 125KM / PRUDNIKOK 
32 GODLEWSKI MACIEJ63KM / PRUDNIKOK 
33  GOLIŃSKI KRZYSZTOF 107KM / BIAŁAOK 
34  GOŁĘBSKA ZUZANNA 54KM / OLEŚNICAOK 
35 GRYKA ANDRZEJ 134KM / OWINSKACRKF AKWEN CZERWONAKOK 
36  GRZESIAK GRZEGORZ 139KM / WAŁBRZYCHOK 
37  GWIAZDOŃ KATARZYNA 73KM / PRUDNIKOK 
38  HAJDUGA ŁUKASZ 117KM / DĘBSKA KUŹNIAWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOK 
39  HASKA KASIA 120KM / SUCHY BÓRWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOK 
40 HELINIAK KRZYSZTOF129KM / ZIELONA GÓRAPIECHURY Z ZIELONEJ GÓRYOK 
41  HOCZEK ANETA 41KM / KOLANOWICEOK 
42  HOFFMAN ANNA 21KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
43 HRYTSOVA VALERIA 128KM / OPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOK 
44  ILNICKA MONIKA 97KM / OPOLE (RACŁ. ŚL.)WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU/DZIKUSY Z POGRANICZAOK 
45  IWŁA KRZYSZTOF 141KM / PRUDNIKDZIKUSY Z POGRANICZAOK 
46 JAGIELNICKI PIOTR84KM / PRUDNIKOK 
47 JANIŚ ZBIGNIEW119KM / GŁUCHOŁAZYOK 
48  KACPROWSKI FILIP 89KM / TYCHYOK 
49  KATRYŃSKI WOJCIECH 17KM / PIASECZNOOK 
50  KOBIAŁKA KONRAD 146KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
51  KOCHMAŃSKI JAKUB 79KM / KŁODZKOSOWYOK 
52  KOCHON ŁUKASZ 136KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
53  KOLANKO SYLWIA 108KM / NYSANYSA BIEGAOK 
54  KOSZYK RAFAŁ 131KM / OPOLEOK 
55  KOŚCIELNIAK WIOLETTA 118KM / NYSARUNNERS TEAM NYSAOK 
56  KOT PAWEŁ 34KM / OPOLEKB ODRA OPOLEOK 
57  KOZIAR MONIKA 25KM / WOŁOMINOK 
58  KOZIAROWSKA MAGDALENA 39KM / PRUDNIKOK 
59  KRAWIEC EWA 43KM / POZNAŃOK 
60 KROGULEC ALINA105KM / OPOLEOK 
61  KRZYSTOLIK DAMIAN 148KM / JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK 
62  KUBICKI GRZEGORZ 37KM / ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMOK 
63  KUCHARSKI KRZYSZTOF 82KM / POLKOWICE, POW. POLKOWICKIOK 
64  KUDŁA RADOSŁAW 99KM / KATOWICEOK 
65 KWIECIEŃ JAGIELNICKA VIOLETTA35KM / PRUDNIKOK 
66 LESIÓW MAJA 33KM / WROCŁAWOK 
67  LICZNAR KRZYSZTOF 150KM / CHRZĄSTAWA WIELKAOK 
68  ŁUCZAK PAWEŁ 103KM / TARNÓW OPOLSKIOK 
69  MACIUCH JAROSŁAW 38KM / PRUDNIKOK 
70  MAĆKOWIAK ANNA 16KM / PRUDNIKOK 
71  MAĆKOWIAK JAKUB 53KM / PRUDNIKOK 
72  MALCZEWSKI DANIEL 101KM / OPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOK 
73  MALINOWSKI LESZEK 71KM / ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMOK 
74  MARCINIAK PRZEMYSŁAW 132KM / PRUDNIKNOAOK 
75  MARZEC ADAM 59KM / OLEŚNICAOK 
76  MAZUR ANDRZEJ 90KM / KLUCZBORKTOWARZYSTWO TURYSTYCZNE `KOMURA`OK 
77  MILEJSKA JOANNA 127KM / OPOLEBBL OPOLEOK 
78  MILENA PUDLO 133KM / ŚWIĘTOCHŁOWICEMULTIFITOK 
79  MILEWSKI BARTŁOMIEJ 106KM / WROCŁAWOK 
80  MIRSKA-ZACHARCZUK EWA 96KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
81  MOCHEL KINGA 100KM / KRAKÓWOK 
82  NASTUŁA MARIUSZ 66KM / BYTOMOK 
83 NATALIA STANISŁAWA 68KM / WYSOKAOK 
84  NERLO KRZYSZTOF 32KM / GŁUSZYCAOK 
85  NOWAK ŁUKASZ 102KM / SUCHY BÓRWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOK 
86 OLCZYK ANDRZEJ28KM / PRZEDBÓRZOK 
87  OLCZYK ANNA 29KM / PRZEDBÓRZOK 
88  OLCZYK JOANNA 11KM / ŁÓDŹOK 
89  OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA 104KM / KATOWICEOK 
90  PACHLEWSKI TOMASZ 70KM / WROCŁAWOK 
91  PACIUCH ADRIAN 20KM / OPOLEOK 
92  PACZESNY SEWERYN 60KM / ZDUŃSKA WOLAOK 
93  PASTUSZKA MAREK 6KM / ŁÓDŹOK 
94 PERDEK URSZULA110KM / OPOLEWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOK 
95  PIECH ANDRZEJ 19KM / JAWORZYNKASPRYCIAKIOK 
96 PIETRUSZKA MAREK9KM / DOBRADZIKUSY Z POGRANICZAOK 
97  PILARZ TOMASZ 123KM / PRUDNIKOK 
98  PINKOWSKI MACIEJ 140KM / PRUDNIKOK 
99  PIRCH ALEKSANDRA 13KM / BRANICEOK 
100  PODKOCKI PIOTR 15KM / CHORZÓWKATOWICKI NORDIC WALKINGOK 
101  POHL ANNA 80KM / BIAŁAOK 
102  POKUTTA RAFAŁ 48KM / DACHAUOK 
103  PRZEWOREK STANISLAW 124KM / NYSAOK 
104  PRZYSZLAK SYLWIA 95KM / PRUDNIKOK 
105  RADZISZEWICZ MIROSŁAW 51KM / RYBNIKOK 
106  RAFA ASIA 137KM / OPOLEOK 
107  RAMS ELZBIETA 55KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
108  RESPONDEK DARIUSZ 5KM / WROCŁAWOK 
109  SADOWCZYK ŁUKASZ 115KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
110 SAŁAMAJ MARIUSZ142KM / NYSAOK 
111  SEDLACZEK PIOTR 7KM / LUBRZAPSOK 
112 SEMLA RAFAL76KM / OPOLEOK 
113  SIKORA MAREK 67KM / DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMOK 
114  SKÓRZEWSKI PRZEMYSŁAW 57KM / OPOLEKB ODRA OPOLEOK 
115  SKULSKA MARTA 52KM / PRUDNIKOK 
116  SOBCZAK ANTONI 77KM / NYSACROSSANDACTIVE NYSAOK 
117  STACHURA RAFAL 111KM / KOBIERZYCE-WYSOKASOWA TEAMOK 
118  STACHURSKI ROBERT 86KM / KRAKÓWOK 
119  STEFANIAK KRZYSZTOF 88KM / SOSNOWIECKATOWICKI NORDIC WALKINGOK 
120 STYCZEŃ PRZEMYSŁAW30KM / PRUDNIKOK 
121 SUDER SAMUEL116KM / PSZÓWOK 
122  SYLLA PIOTR 145KM / ŁÓDŹOK 
123 SZPILA AGNIESZKA114KM / CHORZÓWOK 
124 SZYMAŃSKI PAWEŁ64KM / TARNÓW OPOLSKIOK 
125 SZYMKOWICZ PAWEŁ 121KM / GŁUCHOŁAZYOK 
126  ŚLĘZAK ANETA 47KM / DĄBROWA GÓRNICZAOK 
127  TARGOSZ JOLANTA 81KM / KĘDZIERZYN-KOŹLERUNSISTERSKKOK 
128  TARGOSZ PAULINA 26KM / KĘDZIERZYN-KOŹLERUNSISTERSKKOK 
129  TOMASZEK GRZEGORZ 1KM / KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOK 
130  WACHNIEWSKI MAREK 74KM / GŁUBCZYCEOK 
131  WĘGRZYN PAWEŁ 75KM / GŁUBCZYCEOK 
132 WĘGRZYNOWSKI TOMEK62KM / KLUCZBORKOK 
133  WIECZOREK MICHAŁ 87KM / KOMORNIKIRAKIETA POZNAŃOK 
134  WIERCIOCH TOMASZ 8KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
135 WILANOWSKI KRZYSZTOF18KM / WARSZAWAOK 
136  WILCZEK KRZYSZTOF 24KM / ZĘBOWICECIDRY LOTAJOMOK 
137  WOJCIECHOWSKI MAREK 126KM / GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOK 
138  WOLNY GRZEGORZ 44KM / PRUDNIKOK 
139 WÓJCIAK ŁUKASZ85KM / WROCŁAWUMAWIANIENABIEGANIE TEAMOK 
140 WÓJCIK KAROL91KM / ŁEVAOK 
141  WRZODEK KACPER 135KM / GRODKÓWCS RUNNING TEAMOK 
142  WYSOCKI RAFAŁ 50KM / KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
143  ZIĘBA ALEKSANDRA 147KM / PRUDNIKOK