Zawody obsługuje firma Datasport

X Bieg Niepodległości - Niepodległościowa Jedenastka
Biały Kościół k. Krakowa, 11 listopada 2021 r.


Małżeństwa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 702
Odebrało numery: 475

Liczba opłaconych zawodników: 501
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMCZYK ARTUR44611km / M30POLPOL  
2  ADAMCZYK BEATA 24911km / K40MODLNICAWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOKM2 
3  ADAMCZYK TOMASZ 24811km / M40MODLNICAWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOKM2 
4  ADAMOWSKI ZBIGNIEW  11km / M40MYSZKÓWAMBITNI AMATORZY / START BIELSKO-BIAŁAPOLPOL   
5 ANIOŁA-GRZYBCZAK AGATA 11km / K40MODLNICAPOLPOLOK  
6  APOSTOLSKI ŁUKASZ 611km / M30BRZEZINKAZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
7  APOSTOLSKI PRZEMYSŁAW 711km / M24-29KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKD 
8  BABRAJ JERZY 6211km / M50KRAKÓWPOLPOLOKM3  
9  BAJOREK LIDIA 4111km / K50TOMASZOWICEPOLPOLOKM3 
10  BAJOREK MICHAŁ 4011km / M50TOMASZOWICEPOLPOLOKM3 
11  BAŁAZY PATRYK 31411km / M30KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOLOK 
12  BANASZKIEWICZ GRZEGORZ 39811km / M30GOZDNICAPOLPOLOK 
13  BARAN BARTOSZ 8411km / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
14  BARAN MARIUSZ  11km / M40JERZMANOWICEJURA TEAMPOLPOL M2  
15 BARAN MARTA 11km / K40JERZMANOWICEJURA TEAMPOLPOL M2  
16  BARAN RYSZARD 12311km / M50RACIBÓRZPOLPOLOK 
17  BARAN STANISŁAW  11km / M40CIEŚLINSAINT-GOBAIN SQUADPOLPOL   
18 ZAWODNIK ANONIMOWY29711km / M16-23 ---POLPOLOK 
19  BARTOSIEWICZ MARCIN  11km / M40KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOL   
20  BATKO MARCIN 39211km / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
21  BATKO TOMASZ  11km / M30KRAKÓWPOLPOL   
22  BATKOWSKI JERZY 34011km / M30GIEBUŁTÓWBRONOWICE TEŻ BIEGAJĄPOLPOLOK 
23  BĄK MICHAŁ 24711km / M30CHEŁMCECZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOK 
24 BEDNARCZYK EWA44911km / K40KRAKÓWPOLPOL  
25 BEDNARCZYK MALGORZATA33111km / K30KARNIOWICEPOLPOLOK 
26 ZAWODNIK ANONIMOWY 11km / K24-29 BRAKPOLPOL   
27  BEDNARZ SYLWIA 35611km / K30MICHAŁOWICEPLATYNOWA TEAMPOLPOLOK 
28  BEMBEN ANNA 7011km / K60NOWA SARZYNAPOLPOLOK  
29  BIELIK RADOSŁAW  11km / M40KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOL   
30  BILSKI MARCIN  11km / M40DĘBOWIECPO JEDNYCH PINIONDZACHPOLPOLOK  
31  BIŃCZYCKI JAREK 39111km / M50OWCZARYPOLPOLOK 
32  BLAUT MARCIN 36411km / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOLOK  
33  BŁASIAK WOJCIECH 33411km / M40SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLPOLOK  
34 BŁASZCZAK JAROSŁAW46611km / M50KRAKÓWGO APTIV!POLPOL  
35  BOCHENEK MAKSYMILIAN 48611km / M16-23SUŁKOWICEPOLPOLOK 
36  BOCZKOWSKA JUSTYNA  11km / K50ZAKOPANEBRAKPOLPOL   
37  BODNIAK TOMASZ 13711km / M40USTRZYKI DOLNEPO JEDNYCH PINIONDZACHPOLPOLOK 
38  BOGDAN JAKUB 6511km / M40KRAKÓWKRAKOWSKA SZKOŁA MASAŻUPOLPOLOK 
39  BOGUTA BEATA 32011km / K40KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOK 
40  BOGUTA MACIEK 43011km / M16-23KRAKÓWPOLPOLOK 
41  BOŃCZAK JANUSZ 4311km / M50KRAKÓWISTOTAPOLPOLOKD 
42  BORKOWSKI KAZIMIERZ  11km / M60TOMASZÓW MAZBRAKPOLPOL   
43  BOROWIEC PAWEŁ 24611km / M40CZAJOWICEWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOK 
44  BORSZOWSKI ZBIGNIEW 22211km / M40LAZYZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
45 BRATEK MATEUSZ41611km / M24-29KRAKÓWJW 4495POLPOLOK 
46  BROŻEK ALEKSANDER 39411km / M40PĘKOWICEELECTROLUXPOLPOLOK 
47  BRÓG WOJCIECH 8111km / M40OLKUSZPOLPOLOK  
48  BUBROWSKI HUBERT 17211km / M40MODLNICAPOLPOLOK 
49 BUDZYN SZYMON30611km / M30WIELKA WIEŚWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOL  
50  CHAŁUPA ŁUKASZ  11km / M40KRZESZOWICEPOLPOL   
51  CHAŁUPCZAK DAMIAN 11711km / M30SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLPOLOK 
52 CHANUSZKIEWICZ IWONA34711km / K30MICHAŁOWICEPLATYNOWA TEAMPOLPOLOK 
53  CHMIELEWSKI WITOLD  11km / M40MICHAŁOWICEPOLPOL   
54  CHMURA TOMASZ 9811km / M40BUKOWNO---POLPOLOK 
55  CHOCHÓŁ KAMIL 42011km / M24-29RADWANOWICEPOLPOLOK 
56  CHODOWIEC MACIEJ 31011km / M50SKAWINAPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOLOK 
57  CHOMIK MARCIN 13911km / M30WŁODAWAGUŁAJ TEAMPOLPOLOK  
58  CHUDZIK SYLWIA 49411km / K50KRAKÓWUNLIMITED SPORT 2.0POLPOLOK 
59  CIAŁOWICZ FILIP 7711km / M30MODLNICAWIELKA WIEŚ BIEGA/ KRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMPOLPOLOK 
60  CICHON - URBACZKA EDYTA 25411km / K40SOSNOWIECGRUPA JANKIPOLPOLOK 
61 CICHOŃ AGNIESZKA6911km / K40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOL  
62 CICHUTA PRZEMYSŁAW34911km / M30CZARNOCINPOLPOLOK 
63  CIERESZKO STANISŁAW 45911km / M30CHRZANÓWPOLPOLOK 
64  CIERNIAK ZDZISŁAW 39911km / M60KRAKÓW---POLPOLOK 
65  CIEŚLAK-SAWICKA KATARZYNA 24211km / K40KRAKÓWBIEGAM GDZIE POPADNIEPOLPOLOKM2 
66  CIEŚLIK JAKUB 27111km / M30ŁĄCZANYPOLPOLOK 
67 CIEŚLIK MICHAŁ32411km / M40ZIELONKIPOLPOLOK 
68  CIUPEK JERZY 17811km / M60RUDAWARĄCZE GAZELEPOLPOLOK 
69  COMBRZYŃSKA ELŻBIETA 31911km / K60MACIEJOWICECOMBRYPOLPOLOKM4 
70  COMBRZYŃSKI ROMAN 31811km / M60MACIEJOWICECOMBRYPOLPOLOKM4 
71  CUDEK AGNIESZKA 42111km / K40WIELICZKA#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOKM2 
72  CUDEK JACEK 42211km / M40WIELICZKA#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOKM2 
73  CYGANEK GRZEGORZ 26111km / M50KRAKÓWPOLPOLOK 
74  CZAJKA NICOLE  11km / K16-23ŁÓDŹPOLPOL   
75  CZAJKA TADEUSZ  11km / M50KRZYSZTOFORZYCENIEZRZESZONAPOLPOL   
76  CZECH DAMIAN 21211km / M30BIELSKO-BIAŁA2BPOLPOLOK 
77  CZEKAJ ANGELIKA 22411km / K24-29TOMASZOWICEWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOK 
78  CZERNEK MICHAŁ  11km / M30KRAKÓWPOLPOL   
79 CZOP KRZYSZTOF48011km / M30KRAKÓWJW 4495POLPOLOK 
80  CZULAK ANDRZEJ  11km / M40ZIELONKI#YOLOTEAMKRKPOLPOLOKD  
81  CZYŻ PIOTR 8211km / M40RZĄSKAPOLPOLOK 
82  ĆWIERTNIA MARCIN 16411km / M24-29MODLNICZKAJCHOST.PL RUNNIG TEAM/WIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOK