Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 190
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka
1 AGACIŃSKI TADEUSZ71
Pobierz
21km / M50TULCESERIKON TEAMOKOK 
2  ALFAWICKA MARTA 129
Pobierz
21km / K40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
3 ALFAWICKI ADRIAN128
Pobierz
21km / M30OŁAWAOŁAWSKI GRUPA BIEGOWAOKOK 
4  ANTOSZAK AGNIESZKA 1168
Pobierz
21km / K40GNIEZNOKPP GNIEZNOOKOK 
5  BANASIK PAWEŁ 172
Pobierz
21km / M50RADOMPAWEŁ BANASIKOKOK 
6  BAŃKA MARIUSZ 147
Pobierz
21km / M40LUBLINOKOK 
7  BARSZCZEWSKI PAWEŁ 163
Pobierz
21km / M40ST MARYS NSWWITAR TARNOBRZEGOKOK 
8  BĄKOWSKI RAFAŁ 152
Pobierz
21km / M30ROKIETNICAOKOK 
9  BŁASZKIEWICZ FILIP 1066
Pobierz
21km / M20POZNAŃOKOK 
10  BORKOWSKI JACEK 28
Pobierz
21km / M30WARSZAWAOKOK 
11  BRZEZIŃSKI ŁUKASZ 94
Pobierz
21km / M30BYDGOSZCZOKOK 
12  BRZOZOWSKI JAROSŁAW 105
Pobierz
21km / M50BRZOZABRZOZA TRI TEAMOKOK 
13  BYSTRAM ALEKSANDRA 134
Pobierz
21km / K50PUCKOKOK 
14  BZDĘGA JAN 1176
Pobierz
21km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOK 
15  CHORKOWY BARTOSZ 52
Pobierz
21km / M40OPOLEMULTIFITOKOK 
16  CIEPIELA PATRYK 38
Pobierz
21km / M30KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOK 
17  CIESZKIEWICZ JAROSŁAW 122
Pobierz
21km / M40POZNAŃOKOK 
18  DEWOR MAREK 389
Pobierz
21km / M50RYBNIKOPEL ACTIVE TEAMOKOK 
19  DĘBOWSKA ADA 143
Pobierz
21km / M30KOŃSKIEPASAT KOŃSKIEOKOK 
20  DZIEPAK PIOTR 142
Pobierz
21km / M40WOLA MROKOWSKA1. BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEOKOK 
21  DZIĘCIELSKA AGNIESZKA 155
Pobierz
21km / K40POZNAŃOKOK 
22  FAJFER JACEK 31
Pobierz
21km / M60GRUSZCZYNOKOK 
23 FALKOWSKI MAREK676
Pobierz
21km / M40BIAŁYSTOKOKOK 
24  FIGAS ZBIGNIEW 137
Pobierz
21km / M50GNIEZNONIEZRZESZONYOKOK 
25  FRANKIEWICZ ROMAN 114
Pobierz
21km / M50LEGNICAOKOK 
26  FUSZPANIAK MARCIN 108
Pobierz
21km / M40GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYOKOK 
27  FUSZPANIAK ZUZANNA 109
Pobierz
21km / K20GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYOKOK 
28  GALANTY JACEK 85
Pobierz
21km / M60ŚWIDNICAOKOK 
29 GAWRON URSZULA46
Pobierz
21km / K30TRZCIANKAOKOK 
30  GŁOGOWSKI JAKUB 95
Pobierz
21km / M30KRAKÓWOKOK 
31  GŁOWACKA ELŻBIETA 119
Pobierz
21km / K60WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNIOKOK 
32 GÓRLACZYK MIECZYSŁAW161
Pobierz
21km / M60CIELIMOWOOKOK 
33  GÓRNA ANITA 164
Pobierz
21km / K30KRAKÓWLPP TEAMOKOK 
34  GRZEGORCZYK PATRYK 162
Pobierz
21km / M20LUBLIN-OKOK 
35  GUTOWSKI MARIUSZ 49
Pobierz
21km / M40CHOROSZCZOKOK 
36  HOROWSKA MARTA 59
Pobierz
21km / K20POZNAŃOKOK 
37  HUDEREK ŁUKASZ 179
Pobierz
21km / M40POZNAŃOKOK 
38  HYLLA MATEUSZ 48
Pobierz
21km / M30TARNÓW OPOLSKIOKOK 
39  IGNACZAK PAULINA 349
Pobierz
21km / K20PLEWISKAOKOK 
40  JAKUBOWSKA RENATA 121
Pobierz
21km / K60BIELSKO -BIAŁAOKOK 
41  JANICKI TEODOR 84
Pobierz
21km / M40GOSTYŃOKOK 
42  JANKOWSKI DARIUSZ 169
Pobierz
21km / M50OPOLEFENIKSOKOK 
43  JANOWSKA ANNA 174
Pobierz
21km / K30ZŁOTORYJAOKOK 
44  JARKOWSKI KAMIL 47
Pobierz
21km / M40LUBINOKOK 
45  JASTAK PAWEŁ 610
Pobierz
21km / M40MIERZYNOKOK 
46  JAWORSKI KRZYSZTOF 145
Pobierz
21km / M30KNURÓWKOCHAM ŻONĘ :*OKOK 
47  JEŻAK ROBERT 328
Pobierz
21km / M50BRZEŹNOOKOK 
48  JĘDRASZEK DAMIAN 72
Pobierz
21km / M30ŁÓDŹOKOK 
49 JOB PIOTR124
Pobierz
21km / M40ZŁOTNIKI-OKOK 
50  JÓZEFOWSKI TOMASZ 57
Pobierz
21km / M40ŚWIEBODZINOKOK 
51  KACZMAREK JACEK 61
Pobierz
21km / M40LIGOTKAOKOK 
52  KALISKI MARCIN 146
Pobierz
21km / M40INOWROCŁAWPGB SPORTOWA PACZKAOKOK 
53  KLIŃSKI ANDRZEJ 740
Pobierz
21km / M40LIPINKI ŁUŻYCKIEDRUŻYNA SZPIKUOKOK 
54  KŁACZKIEWICZ MAGDALENA 99
Pobierz
21km / K20SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYOKOK 
55  KOŁODZIEJ MAREK 173
Pobierz
21km / M50OPOLEOKOK 
56  KOŁODZIEJCZAK ARTUR 149
Pobierz
21km / M40NEKLANIGHT RUNNERS NEKLAOKOK 
57  KONDELA PAWEŁ 29
Pobierz
21km / M40CHOSZCZNOOKOK 
58  KONIECZKA RAFAŁ 168
Pobierz
21km / M40GNIEZNOOKOK 
59  KOSIÓR PIOTR 1015
Pobierz
21km / M30SKÓRZEWOOKOK 
60  KOWALCZYK BOGDAN 606
Pobierz
21km / M50WARSZAWAWARSZAWA-BRÓDNOOKOK 
61  KOWALCZYK MARCIN 88
Pobierz
21km / M30RYBIEOKOK 
62  KOZAK KRZYSZTOF 64
Pobierz
21km / M50STRZELNOSPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKAOKOK 
63  KREFT MACIEJ 135
Pobierz
21km / M40PUCKOKOK 
64  KUBIAK ADAM 190
Pobierz
21km / M20KOŹMIN WLKP.OKOK 
65  KUCHARSKI JACEK 120
Pobierz
21km / M40SWARZĘDZOKOK 
66  KULCZYCKI RAFAŁ 171
Pobierz
21km / M40LUBINPARKRUN LUBINOKOK 
67  KUŹNIARSKI PAWEŁ 70
Pobierz
21km / M30WARSZAWAT-MOBILE SPORT TEAMOKOK 
68  KWATER MONIKA 148
Pobierz
21km / K20KRAKÓWOKOK 
69  LASKOWSKI DARIUSZ 104
Pobierz
21km / M50MAŁA WIEŚNIEPOŁOMICE BIEGAJĄOKOK 
70  LEBUDA EWA 87
Pobierz
21km / K40OLSZTYNOKOK 
71 LISICKI MARCIN100
Pobierz
21km / M30KRZECZYN WIELKIOKOK 
72  LISOWSKA MARZENA 86
Pobierz
21km / K50WROCŁAWOKOK 
73  ŁOWIŃSKI ŁUKASZ 757
Pobierz
21km / M40KOMORNIKIKHORNE TEAMOKOK 
74  ŁUBINSKI KRZYSZTOF 56
Pobierz
21km / M40WARSZAWAOKOK 
75  ŁUKA EMILIA 63
Pobierz
21km / K20SIEDLECOKOK 
76  MAGNOWSKI TOMASZ 857
Pobierz
21km / M50RADOMNIEZRZESZONYOKOK 
77  MAJIK JACEK 249
Pobierz
21km / M20SULĘCINBIEGAJ Z WSLOKOK 
78 MALINOWSKI BARTLOMIEJ76
Pobierz
21km / M40POZNANOKOK 
79  MASEWICZ GRZEGORZ 45
Pobierz
21km / M40GORZÓW WIELKOPOLSKIKB ZOFANNAOKOK 
80  MATILLEK MIŁOSZ 180
Pobierz
21km / M30MIĘDZYBÓRZMIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
81  MATUSZEWSKA ANNA 132
Pobierz
21km / K20RAWICZOKOK 
82  MATUSZEWSKI RYSZARD 133
Pobierz
21km / M60RAWICZOKOK 
83  MĄCZYŃSKI MARCIN 66
Pobierz
21km / M40ŁAJSKIPKO BANK POLSKI S.A.OKOK 
84  MĄDRY PAWEŁ 55
Pobierz
21km / M40ŁUKÓWOKOK 
85  MELSKA KAROLINA 37
Pobierz
21km / K30WARSZAWAOKOK 
86  MIKOŁAJCZYK MICHAŁ 92
Pobierz
21km / M30WARSZAWAUNIWERSYTET WARSZAWSKIOKOK 
87  MOLSKA MAŁGORZATA 106
Pobierz
21km / K50KŁODAWAOSP KŁODAWAOKOK 
88  MONCZKA ROBERT 165
Pobierz
21km / M40DOŁUJEOKOK 
89  MORAWEK ARKADIUSZ 79
Pobierz
21km / M40GDAŃSKOKOK 
90  MOSCICKI MICHAL 89
Pobierz
21km / M40LJUNGSBROOKOK 
91  MRÓWCZYŃSKI RAFAŁ 110
Pobierz
21km / M40POBIEDZISKAOKOK 
92  MUSIAŁ ANNA 42
Pobierz
21km / K30POZNAŃDBLOKOK 
93  NAWROCKA JOLANTA 115
Pobierz
21km / K50GNIEZNOKURYŁO TEAMOKOK 
94 NAWROCKI WOJCIECH43
Pobierz
21km / M30POZNAŃOKOK 
95  NIEDOBA OLIWIER 131
Pobierz
21km / M20SITNOALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWAOKOK 
96 NOWAK ANDRZEJ112
Pobierz
21km / M50PARKOWOKĘSY TEAMOKOK 
97  NURKIEWICZ JAROSŁAW 175
Pobierz
21km / M50BYDGOSZCZKUNG FU PANDY 3OKOK 
98  OCHOCKI DARIUSZ 113
Pobierz
21km / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOKOK 
99  OGRODNICZUK JÓZEF 83
Pobierz
21km / M60WARSZAWAOKOK 
100  OKOŃ ŁUKASZ 107
Pobierz
21km / M30WIERUSZÓWOKOK 
101  OKORSKA-BOMBIŃSKA BASIA 67
Pobierz
21km / K40RADOMPKO BANK POLSKI S.A.OKOK 
102  OLEARCZYK ARKADIUSZ 601
Pobierz
21km / M40BOBOLICEWYBIERZOKOK 
103 OPOŃSKI ARTUR111
Pobierz
21km / M40BARANYOKOK 
104  OSTASZEWSKI JAKUB 125
Pobierz
21km / M50WARSZAWAOKOK 
105  PAŃCZYSZYN MARIUSZ 97
Pobierz
21km / M40NYSAOKOK 
106  PASCHKE ADAM 90
Pobierz
21km / M20LWÓWEKOKOK 
107  PASCHKE SZYMON 91
Pobierz
21km / M20LWÓWEKOKOK 
108  PASEK WOJCIECH 144
Pobierz
21km / M60KOŃSKIEPASAT KOŃSKIEOKOK 
109  PASTERNAK MICHAŁ 136
Pobierz
21km / M40WRZĄCAPKO BANK POLSKIOKOK 
110  PATER MARCIN 166
Pobierz
21km / M30POZNAŃOKOK 
111  PAWŁOWSKI ARKADIUSZ 23
Pobierz
21km / M40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOKOK 
112  PELCZARSKI MICHAŁ 158
Pobierz
21km / M40MILEJÓWOKOK 
113  PESZKO RAFAŁ 80
Pobierz
21km / M20WROCŁAWDĄBROWSKI TEAMOKOK 
114  PILARSKA MONIKA 33
Pobierz
21km / K40CISIEOKOK 
115  PŁYWACZEWSKI EMILIAN 77
Pobierz
21km / M30PRUSZKÓWOKOK 
116  POLAŃSKI ADAM 160
Pobierz
21km / M40NOWY TOMYŚLOKOK 
117  POŚNIK KAROLINA 39
Pobierz
21km / K30BARANÓWKAOKOK 
118  PRYSZCZEWSKI MARCIN 151
Pobierz
21km / M40CZARNKÓW-OKOK 
119  PRZYBYSZEWSKI RADOSŁAW 130
Pobierz
21km / M40SKIERNIEWICEGRABOWSKA TEAMOKOK 
120  PUJSZO SŁAWOMIR 50
Pobierz
21km / M40CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGAOKOK 
121  PYRKA AGNIESZKA 32
Pobierz
21km / K40RADOMOKOK 
122  PYRKA AGNIESZKA 999
Pobierz
21km / K40RADOMOKOK 
123  RAKOWSKI PIOTR 138
Pobierz
21km / M50WŁOCŁAWEKOKOK 
124  RATAJCZAK DARIUSZ 909
Pobierz
21km / M30KATOWICEOKOK 
125  ROSOŁOWSKA PAULINA 75
Pobierz
21km / K30CHOTOMÓWTRUCHT TARCHOMIN TEAMOKOK 
126  ROŻEK MARCIN 34
Pobierz
21km / M30LUBOŃCSWL POZNAŃOKOK 
127  ROŻYCKI GRZEGORZ 177
Pobierz
21km / M40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
128  RÓŻAŃSKA MAGDALENA 118
Pobierz
21km / K40WARSZAWAOKOK 
129  RUDŹKO WOJCIECH 40
Pobierz
21km / M50WEJHEROWOOKOK 
130  RYCHTER ANDRZEJ 140
Pobierz
21km / M40GDYNIAPKO BANK POLSKIOKOK 
131  SANTAREK WOJCIECH 156
Pobierz
21km / M40SZCZECINOKOK 
132  SIERZPUTOWSKI PIOTR 24
Pobierz
21km / M30OŻARÓW MAZOWIECKIOKOK 
133  SITKO ADAM 150
Pobierz
21km / M20BOJSZOWYOKOK 
134  SKIBA EWA 384
Pobierz
21km / K50ŁÓDŹSKIBKIOKOK 
135  SKRZYPCZAK JĘDRZEJ 26
Pobierz
21km / M40POZNANOKOK 
136 SKRZYPCZYŃSKI MARCIN53
Pobierz
21km / M40ZIELONA GÓRAOKOK 
137  SOCHOŃ ZBIGNIEW 58
Pobierz
21km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOKOK 
138  SOKOŁOWSKA BARBARA 62
Pobierz
21km / K40NAMYSŁÓWOKOK 
139 ZAWODNIK ANONIMOWY8221km / M30 OKOK 
140  STACHOWIAK DAWID 68
Pobierz
21km / M30TORUŃRUN PARADAOKOK 
141  STACHOWSKI DAMIAN 27
Pobierz
21km / M30IMIELINOKOK 
142  STACHURSKA MONIKA 563
Pobierz
21km / K50DRUŻBICEOKOK 
143  STACHURSKI DANIEL 564
Pobierz
21km / M50DRUŻBICEOKOK 
144 ZAWODNIK ANONIMOWY16721km / M40 OKOK 
145  STARUCH MARIUSZ 93
Pobierz
21km / M40POZNAŃBIEGAM BO LUBIĘOKOK 
146  STASZKIEWICZ LUCYNA 54
Pobierz
21km / K50BYDGOSZCZSTASHKY TEAMOKOK 
147  SZAFIRSKI MAREK 1009
Pobierz
21km / M60SŁUPSKCAMINO SŁUPSKOKOK 
148  SZAJKOWSKA EWA 455
Pobierz
21km / K40WARSZAWAOKOK 
149  SZAŁAS ANDRZEJ 117
Pobierz
21km / M50GARWOLINOKOK 
150  SZYMAŃSKA AGNIESZKA 153
Pobierz
21km / K40POZNAŃOKOK 
151  SZYMAŃSKI PAWEŁ 154
Pobierz
21km / M40POZNAŃOKOK 
152  SZYRWIŃSKI ANDRZEJ 460
Pobierz
21km / M60WARSZAWA-OKOK 
153  ŚLĘCZKA ROMAN 102
Pobierz
21km / M40NOWE MIASTECZKOOKOK 
154  ŚWIERKOWSKA WERONIKA 159
Pobierz
21km / K20GNIEZNOOKOK 
155  TARASIAK JAKUB 101
Pobierz
21km / M40LUBINOKOK 
156  TOKARSKI MARCIN 103
Pobierz
21km / M30ŁÓDŹOKOK 
157  TOKARZ DOMINIK 21
Pobierz
21km / M40OŚWIĘCIMENERGY OŚWIĘCIMOKOK 
158  TOMALA SZYMON 127
Pobierz
21km / M30ROKIETNICAOKOK 
159  TOPOLEWICZ JERZY 451
Pobierz
21km / M50GDYNIATOPOKOK 
160  TRAWKA MARIUSZ 929
Pobierz
21km / M40MIEJSKA GÓRKAŚLĘZAK TEAMOKOK 
161  TRZEŚNIEWSKA GRAŻYNA 69
Pobierz
21km / K40SZYDŁOWIECOKOK 
162  TUSZEWSKI BARTOSZ 141
Pobierz
21km / M40POZNANOKOK 
163  TYLICKI SŁAWOMIR 170
Pobierz
21km / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOKOK 
164  WALENCZAK WALDEMAR 96
Pobierz
21km / M40ZDUNYOKOK 
165  WALKOWIAK TOMASZ 41
Pobierz
21km / M30LUBOŃOK 
166  WERKOWSKI MAREK 30
Pobierz
21km / M50KATOWICEOKOK 
167  WILMAŃSKI DARIUSZ 332
Pobierz
21km / M40WŁOCŁAWEKOKOK 
168  WINCZAKIEWICZ MICHAŁ 65
Pobierz
21km / M30KATOWICEWINCZITEMOKOK 
169  WIŚNIEWSKI TOMASZ 60
Pobierz
21km / M50WARSZAWAOK 
170  WITKOWSKI JAROSŁAW 78
Pobierz
21km / M40MARKOWICERUN INVESTMENT LIFEOKOK 
171  WOJTASZAK LESZEK 73
Pobierz
21km / M60ŚWIĄTNIKI WIELKIEOK 
172  WOLFRAM DAWID 25
Pobierz
21km / M30GDYNIAOKOK 
173  WOŹNIAK-BAJKO MAŁGORZATA 44
Pobierz
21km / K40PIGŻABBKTSOKOK 
174  WÓJCIK WOJCIECH 157
Pobierz
21km / M40WROCŁAWOKOK 
175  WRĘCZYCKI ŁUKASZ 22
Pobierz
21km / M30LUBLINIECOKOK 
176 ZAWODNIK ANONIMOWY109621km / M30 OKOK 
177  WRÓBLEWSKI JAROSŁAW 178
Pobierz
21km / M40POZNAŃRUCHY KLUCHYOKOK 
178  WRÓBLEWSKI TOMASZ 126
Pobierz
21km / M40ELBLĄGOKOK 
179  WRZESIŃSKI-TWORNICKI PIOTR 176
Pobierz
21km / M40CZĘSTOCHOWAGAPPAG TEAMOKOK 
180  WYSŁUŻAL ELŻBIETA 98
Pobierz
21km / K50KOMORNIKIPKO BANK POLSKIOKOK 
181  VALEVICH YURY 36
Pobierz
21km / M40MINSKOKOK 
182  ZABROCKI ANDRZEJ 51
Pobierz
21km / M50BIAŁYSTOKPODLASIAKI TEAMOKOK 
183  ZAPIEC ANIELA 35
Pobierz
21km / K60WYSOKAOKOK 
184  ZAPIEC LESZEK 116
Pobierz
21km / M70WYSOKAOKOK 
185  ZYCHAL BARTOSZ 297
Pobierz
21km / M20WROCŁAWOKOK 
186  ŻABKA PATRYK 81
Pobierz
21km / M30GNIEZNOOKOK 
187  ŻŁOBINSKA ANETA 139
Pobierz
21km / K40SŁUPIAOKOK 
188  ŻUKOWSKA IWONA 123
Pobierz
21km / K30ŚRODA WLKPOKOK 
189 ŻURAWSKI JAKUB556
Pobierz
21km / M40POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUOKOK 
190  ŻYBULA MACIEJ LEONARD 74
Pobierz
21km / M30WARSZAWASOCIAL ART STUDIO MACIEJ LEONARD ŻYBULAOKOK