Zawody obsługuje firma GEPARD

I ZŁOTORYJSKI PÓŁMARATON MIĘDZY WIATRAKAMI
Złotoryja, 21 sierpnia 2021 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 114
Liczba opłaconych zawodników: 100
Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
BABULA SEBASTIAN 921,1 / M40BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
BANACH ARTUR 1021,1 / M40POLKOWICENSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAOK 
BARTNIK MIROSLAW  21,1 / M40SWIONICABIEGAM BO LUBIE  
BOSAKIEWICZ TOMASZ 8221,1 / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
BUCHA MICHAŁ4721,1 / M30ŚRODA ŚLĄSKAOK 
CEBULA GRZEGORZ 1121,1 / M50IWINYOK 
CHROBAK PIOTR 6521,1 / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
CUKROWSKI ANDRZEJ 5821,1 / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
DANIELCZUK MARIKA 9621,1 / K30PIELGRZYMKABIEGUSY CZAPLEOK 
DAWIDZIUK MACIEJ 5921,1 / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
DOMAGAŁA ANDRZEJ  21,1 / M50JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PL  
DRABANT MARIO6621,1 / M50PULSNITZHSV 1923 PULSNITZOK 
DRZEWIECKI KAMIL  21,1 / M30ZŁOTORYJAKB BIEGAMY LEAR LEGNICA powiat 
DUDA DANIEL 6021,1 / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
EISOLD SINA6721,1 / K18PULSNITZHSV 1923 PULSNITZOK 
EISOLD UWE6821,1 / M50PULSNITZHSV 1923 PULSNITZOK 
FICNER ANNA 8021,1 / K30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA/MKS SIECHNICEOKpowiat 
FONAŁ TOMASZ  21,1 / M30LEGNICABIEGAMDLAZDROWIA.PL  
FRYDLEWICZ ZBIGNIEW 9421,1 / M40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
FURTAK KRZYSZTOF 10021,1 / M50LUBINKTOŚ MUSI BYĆ OSTATNIOK 
GOGÓŁ FRANCISZEK 1921,1 / M60LEGNICAFRANEK I DINOOK 
JAGIELSKI JERZY 4121,1 / M30JAWORJKS SALAMANDRAOK 
JAKUBOWSKI MIROSŁAW 4821,1 / M60LEGNICAKB LEW LEGNICAOK 
JANISZEWSKI MIROSŁAW 6921,1 / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
JAŚKOWSKI KRZYSZTOF 321,1 / M60ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
JAWORSKA KATARZYNA 4921,1 / K30FOLKESTONEOK 
JĘDRASIEWICZ JACEK 3521,1 / M30JELENIA GÓRATRIATHLETES PERFORMANCEOK 
JOKIEL MICHAŁ 2621,1 / M30NOWY KOŚCIÓŁOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
KASPROWSKI SZYMON 2721,1 / M40LEGNICAOK 
KAWALEC LESZEK 521,1 / M60BRODY ŻAR.OK 
KLIMSIAK SEBASTIAN 5221,1 / M40STRZEGOMOK 
KOCYŁA PIOTR  21,1 / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA powiat 
KOŁODZIEJCZYK ADAM 3621,1 / M18JAWORJKB TKKF JAWOROK 
KOMENDACKI DOMINIK 5021,1 / M40GŁOGÓWKGHM ZG RUNOK 
KONECKI DAMIAN 6121,1 / M30MORYŃYOU`LL NEVER WALK ALONEOK 
KOWALEWSKA ELŻBIETA7921,1 / K30ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
KOZYRA JANUSZ 2821,1 / M4059-220 LEGNICAOK 
KRAJEWSKI MACIEJ 7021,1 / M30ŚWIERADÓW-ZDRÓJŚWIERADÓW - ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOOK 
KRET MARIAN 1821,1 / M60ZŁOTORYJA/ROKITNICAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
KRUSZEWSKI JAN 2021,1 / M70ŚWIERZAWAOKpowiat 
KRZYWDZIŃSKI BARTŁOMIEJ 2421,1 / M40BOLESŁAWIECOK 
KUBIAK PIOTR 3721,1 / M50ZIELONA GÓRAMARYSIAK TEAMOK 
KUBÓW AGNIESZKA 2921,1 / K40ZŁOTORYJAOKpowiat 
KUCA SZYMON 8821,1 / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
KUDELSKI IRENEUSZ 1221,1 / M50CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
KUJAWA ADAM 5321,1 / M40WAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOK 
KUREK EWA 3021,1 / K40ZŁOTORYJAOKpowiat 
KURIATA ROBERT 121,1 / M50ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAOKpowiat 
KURZAWA JAROSŁAW 4221,1 / M30JELENIA GÓRABIEGACZ-AMATOROK 
KWIATKOWSKI MARCIN 221,1 / M40TORUŃMAJOROK 
LAU CHRISTIAN7121,1 / M60PULSNITZHSV 1923 PULSNITZOK 
LEŚNIAK ŁUKASZ 9521,1 / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
LEŚNIAK MARIAN 4521,1 / M70KRAKÓWAZS-AWF KRAKÓW MASTERSOK 
LICHOSIK JERZY 8621,1 / M70JELENIA GÓRAOK 
ŁAWICKI MARCIN 3821,1 / M30WŁOCŁAWEKWKURWTEAMOK 
ŁAZAROWICZ KATARZYNA 8921,1 / K40JAWORJKS SALAMANDRAOK 
ŁUNIEWSKI JAROSŁAW  21,1 / M40ZŁOTORYJA powiat 
MACIEJEWSKI BOGUSŁAW  21,1 / M60KWIDZYN  
MAŁEK TOMASZ 8321,1 / M30GOSTYŃOK 
MARYSIAK ADAM 5421,1 / M30NOWA SÓLMKST ASTRA NOWA SÓLOK 
MAZUR PAWEŁ 2321,1 / M40JERZMANICE-ZDRÓJOKpowiat 
MEDEJSZO MARIUSZ  21,1 / M40NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA  
MILEWICZ STANISŁAW 1621,1 / M60ŁAZISKAŁAZISKAOKpowiat 
MŁYNARCZYK ULA9121,1 / K40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
MOSKALSKI DARIUSZ 1521,1 / M50ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
NAWIEŚNIAK DOMINIKA 4621,1 / K30ZAGRODNOOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
NOWAK SANDRA 5521,1 / K30NOWA SÓLMKST ASTRA NOWA SÓLOK 
OLBRYŚ STANISŁAW-ADAM9921,1 / M50NASIELSKKB LEGIONOWOOK 
OSIŃSKI ŁUKASZ 8721,1 / M30PRZEMKÓWABY DO METY PRZEMKÓWOK 
PAJDOWSKI ANDRZEJ 9021,1 / M40POLKOWICEOK 
PALCZYŃSKI KRZYSZTOF 3921,1 / M30BOLESŁAWIECOK 
PAWŁOWSKI MARCIN 2221,1 / M30ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
PETTERS KLAUDIA 9321,1 / K18BOLESŁAWIECROMET FACTORY TEAMOK 
PILICH-ZAREMBA MAGDALENA 3321,1 / K30LUBIATÓWOKpowiat 
PISKOROWSKA DANUTA  21,1 / K40WROCŁAW  
PITTNER ADRIAN 4321,1 / M40JAWORCHRUPEK TEAMOK 
POMYKAŁA KRYSTYNA 7221,1 / K50ŁUKASZÓWOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
POMYKAŁA ZBIGNIEW 7321,1 / M50ŁUKASZÓWOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
PONTUS ROBERT 5621,1 / M30OLEŚNICAPĘDZIKIEM DO METYOK 
PRAWELSKI ANDRZEJ 6221,1 / M40ZGORZELEC/ŁAGÓWEDI TEAM ZGORZELECOK 
PROŃKO KAMIL 7421,1 / M18LEGNICADECATHLON LEGNICAOK 
RABIEJ MICHAŁ 8521,1 / M30CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWOK 
RYCĄBEL DAWID 2521,1 / M30PROBOSZCZÓWOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
RZECZKOWSKI ZBIGNIEW 7521,1 / M40WOLIMIERZOK 
SADOWSKI PIOTR 421,1 / M30MIŁORADZICEOK 
SALASTOWICZ JAROSŁAW 21,1 / M40ZŁOTORYJA powiat 
SERAFIN DANIEL 2121,1 / M30BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
SKÓRKA ADAM  21,1 / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA powiat 
SMIRNOV MAKS5121,1 / M40ZLOTORYJAOK 
STROZEK BARTOSZ 10121,1 / M40WROCŁAWKURACJUSZEOK 
SUCHECKI ŁUKASZ 8421,1 / M30WROCŁAWOK 
SUCHENIA DANIEL 3221,1 / M50WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
SZEWCZENKO AGNIESZKA 6321,1 / K30BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECOK 
SZLUFCIK ZBIGNIEW 1721,1 / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOK 
SZUMINSKI ARTUR 9821,1 / M40PIELGRZYMKAOKpowiat 
ŚLUSARCZYK TOMASZ 9721,1 / M40CZAPLEBIEGUSY CZAPLEOK 
THIEL ANDRZEJ 7621,1 / M50ZŁOTORYJAOKpowiat 
TRELA JACEK 6421,1 / M60KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSOK 
TYPA PRZEMEK 5721,1 / M30LEGNICAOK 
UHLMANN HOLGER7721,1 / M60OBERLICHTENAUSG OBERLICHTENAUOK 
URLICKI LECH 3421,1 / M70NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLOK 
WELTER DARIUSZ  21,1 / M40LEGNICATKL  
WÄHNE MARTIN7821,1 / M18PULSNITZHSV 1923 PULSNITZOK 
WIDZIEWICZ MIROSŁAW 621,1 / M50ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOKpowiat 
WIERZBICKI ADAM 3121,1 / M40LUBINMORSY LUBINOK 
WISZYŃSKI DAMIAN 4021,1 / M30CHORZÓWOK 
WITKO-BŁASZCZYK SEBASTIAN 9221,1 / M40JAWORZYNA ŚLĄSKAŻELAZNA ŚWIDNICAOK 
WŁODARCZYK JAROSŁAW1321,1 / M40JELENIA GÓRAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
WOLAK IZABELA 4421,1 / K30JAWORJKS SALAMANDRAOK 
ZIĘTAL MONIKA 721,1 / K30LUBINKGHM ZG RUNOK 
ZUBER IRENEUSZ 821,1 / M40LUBINKGHM ZG RUNOK 
ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA 1421,1 / K30LUBINKGHM ZG RUNOK