Zawody obsługuje firma Timekeeper

IX MANia Biegania 5 Półmaraton Starachowicki
Starachowice, 19 września 2021 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 392
Odebrało numery: 330

Liczba opłaconych zawodników: 367
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMCZYK KATARZYNA22610km / K3010. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOKOK 
2 ADAMCZYK KRZYSZTOF3812km / M 8-11RATAJEOKOK 
3  ADAMCZYK ŁUKASZ 2921km / M40TCZÓWNAJARANI SPORTEM JANÓWOKOK 
4 ADAMCZYK TOMASZ3822km / M 0-7RATAJEOKOK 
5 ANTONI WÓJCIK2802km / M 0-7STARACHOWICEOKOKMAN  
 Antoni ma 4 lata, proszę o zapisanie na dedykowany dystans 50 m.
6  BACHMATIUK MARCIN 2812km / M 16+PAWŁÓWMANOKOKMAN 
7 BANASZEK PAWEŁ20610km / M40STARACHOWICEOKOK 
8 BĄBLEWSKI PIOTR7321km / M4010. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOKOK 
9 BĄK MICHAŁ12621km / M30CHEŁMCECZARNECKI RUN TEAMOK 
10 BĄK PIOTR22710km / M3010. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOKOK 
11  BERNACKA ANETA 15110km / K40KRYNKIMANOKOKMAN 
12  BERNAS LESZEK 23810km / M50BLIŻYNOKOK 
13  BERNAT MARCIN 15210km / M40STARACHOWICEMANOKOKMAN 
14  BIAŁĘCKI MICHAŁ 6821km / M40KIELCE-OKOK 
15  BIELACHA MACIEJ  10km / M30MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELE OK  
16  BIELECKI MATEUSZ 5321km / M30STARACHOWICEOKOK 
17 BIES KLAUDIA3912km / K12-15STARACHOWICEOK 
18  BISEK MAREK 9721km / M50LUBLINLUBELSKI WĘGIEL BOGDANKAOKOK 
19  BISEK TOMASZ 9821km / M30LUBLINOKOK 
20  BOCZEK MARIAN 2521km / M60SKARŻYSKO-KAMIENNA-OKOK 
21  BORKOWSKI JERZY 1921km / M60RADOMBIEGIEM RADOM!OKOK  
22  BORUŃ ZBIGNIEW 4721km / M30STĄPORKÓWWOŹNIAK RUNNING TEAMOKOK 
23  BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA 8621km / K40GRÓJECOKOK 
24  BROŻYNA RAFAŁ 25010km / M20BIELINYBIEGAM BO LUBIĘOKOK 
25  BRÓDKA PAWEŁ 17710km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OKOK 
26 BRUDEREK ADAM24210km / M30WĄCHOCK-OKOK 
27 BRUDKA ANNA15310km / K40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEOKOKMAN 
28 BRUDKA BARTOSZ121km / M30STARACHOWICEOKOKMAN 
29  BUGAJSKI KRYSTIAN 17410km / M30RADOMOKOK 
30 CHMIEL BEATA3592km / K 16+10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOKOK 
31  CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 6721km / K50SKARŻYSKO-KAMIENNAJANUSZE BIEGANIAOKOK 
32  CHOJNACKA MAŁGORZATA 24310km / K40ZALESICETEAM ZALESICEOKOK 
33  CHOJNACKI MACIEJ 24410km / M40ZALESICETEAM ZALESICEOKOK 
34  CHORAB SYLWESTER 1321km / M30STARACHOWICE-OKOK 
35  CHUDAK KRZYSZTOF 2621km / M20PAWŁÓWOKOK 
36  CHWAŁEK PIOTR 10721km / M50KIELCEOKOK 
37  CICHOCKI RAFAŁ 5421km / M40STARACHOWICESTARACHOWICE TEAMOKOK 
38  CIELOCH AGNIESZKA 18510km / K50SKARŻYSKO-KAMIENNAJANUSZE BIEGANIAOKOK 
39  CIELOCH JAKUB 8921km / M20SKARŻYSKO-KAMIENNAJANUSZE BIEGANIAOKOK 
40  CIEPLUCH BEATA 17910km / K50STARACHOWICEJUVENTA STARACHOWICEOKOK 
41 CIS URSZULA2822km / K 16+STARACHOWICEMANOKOKMAN 
42  CŁAPIŃSKI MAREK 1721km / M30SWĘDÓWOKOK 
43  CZAJKOWSKI PAWEŁ 23710km / M40KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMOKOK 
44  CZARNECKA LIDIA 25110km / K30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
45  CZARNECKI KAMIL 25210km / M40SKARŻYSKO KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMOKOK 
46  CZARNECKI RAFAŁ 9021km / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
47  CZERWIŃSKI ROBERT 2021km / M40KIELCEOKOK 
48  CZUBAK WITOLD 22410km / M40IŁŻAOKOK