Formularz systemu Datasport

XIX MARATON ODRZAŃSKI
Kędzierzyn-Koźle, 24 października 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 89
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ANTKOWICZ MARCIN  OPEN / M40NYSAPROZAK-TEAM NYSAOK 
2  BANASZKIEWICZ TOMASZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK 
3  BARANEK GRZEGORZ  OPEN / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
4  BIELIŃSKI PIOTR  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK/ RYDZ TEAMOKKK 
5  BORN MARCIN  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICAOKKK 
6  BRYLA IRENEUSZ  OPEN / M30DOMECKOVICTORIA DOMECKOOK 
7  BRZOZOWSKI SZYMON  OPEN / M40WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIOK 
8 BULENDA GRZEGORZ OPEN / M50RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZOKMP ENERGETYKÓW 
9  BUZE ŁUKASZ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK MP ENERGETYKÓW 
10  CEGLAREK PRZEMYSŁAW  OPEN / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
11  CZERNEK DAREK  OPEN / M40GOGOLINOK 
12  DANIEL STRAUB  OPEN / M20STRUŽNICEOK 
13 DĄBROWSKI DANIEL  OPEN / M30POZNAŃOK 
14 DUPLA KONRAD OPEN / M40WROCŁAWOK 
15  DZIEDZIC RADOSŁAW  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEMEBLE DOM KOSZYKOWA 23OKKK 
16  FICHT GRZEGORZ  OPEN / M30BONNŻYCIA NIE OSZUKASZOK 
17  FICHT WITOLD  OPEN / M40WEJHEROWO42.195 WEJHEROWOOK 
18  FURCIŃSKA MAGDALENA  OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK 
19 FURMAN DAWID OPEN / M30BŁAŻEJOWICEKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZOKKK 
20  GODLEWSKA EWA  OPEN / K40WOŁÓWWOŁÓW BIEGA/MATNER TEAMOK 
21  GRZEGORZYCA MARCIN  OPEN / M30GIERAŁTOWICEGIERAŁTOWICEOK 
22  GULBA STANISŁAW  OPEN / M50JEMIELNICAFENIKS JEMIELNICAOK 
23  HARNUS DAMIAN  OPEN / M30KEDZIERZYN - KOZLEOKKK 
24  JADACH OLEKSANDRA  OPEN / K40RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZOK 
25  JAKUBCZYK PIOTR  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK 
26  JANIK JERZY  OPEN / M60STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOK 
27  JAROSZEWICZ SŁAWOMIR  OPEN / M50RACIBÓRZKLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZOK 
28  JAROSZUK ADRIAN  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK 
29  JOCHIMCZYK WITEK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM/SAMATIXOKKK 
30  KĘDZIORA RAFAŁ  OPEN / M40KOZIEGŁOWYOK 
31  KŁOSEK JACEK  OPEN / M30RACIBÓRZ100 MARATHON CLUB POLANDOK 
32 KOCIK MARCIN OPEN / M40WILKSZYNFATBOYS SPRINTOK 
33  KONIECZYŃSKI MARIUSZ  OPEN / M40KŁODZKORNB TEAM POLANICA-ZDRÓJOK 
34  KOSMATY MARIUSZ  OPEN / M50OPOLEANTONTEAMOK 
35  KOTERBA SZYMON  OPEN / M40SLUPSKOK 
36 KRAKOWIAK DARIUSZ OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK 
37  KRASICKI ADAM  OPEN / M30KĘDZIERZYN KOŹLEOKKK 
38  KREKORA PAULINA  OPEN / K20KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK 
39  KUSTRA KAROL  OPEN / M50NYSAPROZAK TEAM NYSAOK 
40  ŁEBKOWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK 
41  ŁOBOS MAREK  OPEN / M50GŁUCHOŁAZYOK 
42  ŁUKASZCZYK MARCIN  OPEN / M40BIŁGORAJCZARNECKI RUN TEAM / HERBA TRIATHLON TEAMOK 
43  MACIEJEWSKI ŁUKASZ  OPEN / M40SMOLECZA10 SMOLEC / ARKADIUSZGARDZIELEWSKI RTOKMP ENERGETYKÓW 
44  MACIOROWSKI GRZEGORZ  OPEN / M40ZAWIDÓWPGE ELEKTROWNIA TURÓWOKMP ENERGETYKÓW 
45  MAŁKOWSKI BOGDAN  OPEN / M50MURÓWPGE ELEKTROWNIA OPOLEOKMP ENERGETYKÓW 
46  MICHALCZYK WOJCIECH  OPEN / M50RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZOK 
47  MIKA DAMIAN  OPEN / M50RACIBÓRZEKO OKNA RUNNEROK 
48  NASTULA DARIUSZ  OPEN / M30PYSKOWICEOK 
49  PALEJ DAWID  OPEN / M20KATOWICEPOLSKIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNEOKMP ENERGETYKÓW 
50  PANKIEWICZ MAGDALENA  OPEN / K30ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMOK 
51  PĄGOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M40KIELCECENTRUM PRZYGOTOWAŃ DO MISJI ZAGRANICZNYCHOK 
52  PIĘTA RADOSŁAW  OPEN / M40PADNIEWKOMOGILNO TEAMOK 
53  POLCZYK ADAM  OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYSREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRYOK 
54  POLCZYK KATARZYNA  OPEN / K40TARNOWSKIE GÓRYSREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRYOK 
55  PROKOPIUK JAROSŁAW  OPEN / M50GDYNIAPROCAR GDYNIAOK 
56  PRZYBYŁ ELŻBIETA  OPEN / K40RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMOK 
57  PUŁA ADRIAN  OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYOK 
58  RENCZ MAŁGORZATA  OPEN / K40ORZESZEOK 
59ROGOWSKI MACIEJ OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYOK 
60  ROGOWSKI MICHAŁ  OPEN / M30K-KOŹLESTART KATOWICEOKKK 
61  ROLNIK REMIGIUSZ  OPEN / M50MIKOŁÓWOK 
62  RYCHLIK SŁAWOMIR  OPEN / M30CYNKÓWA MOŻE SIĘ UDAOK 
63  RYZNER KRZYSZTOF  OPEN / M60JAROSŁAW100 MCPOK 
64  SAMBAK TADEUSZ  OPEN / M50JAWISZOWICEZADYSZKA OŚWIĘCIMOK 
65  SIELSKI ARTUR  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK 
66 SKOWRON ANDRZEJ OPEN / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOK 
67  SKUZA MATEUSZ  OPEN / M30WEJHEROWO42.195 WEJHEROWOOK 
68  STANISZ DARIUSZ  OPEN / M30IWINYOK 
69  STAROSTKA JACEK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK 
70  SZAROTA KAMIL  OPEN / M30ŚCINAWKA ŚREDNIARNB TEAM POLANICA-ZDRÓJOK 
71  SZATKA BEATA  OPEN / K40GOGOLINDYCZUŚ TEAMOK 
72  SZYMURA GRZEGORZ  OPEN / M50LESZCZYNYLESZCZYNYOK 
73  SZYMURA WOJCIECH  OPEN / M40RYBNIKSFW ENERGIAOKMP ENERGETYKÓW 
74  SZYWALSKI ALAN  OPEN / M30GOGOLINMULTIFITOK 
75  ŚCISŁO PRZEMYSŁAW  OPEN / M50POLKOWICEOK 
76 ŚWIERCZEK MARIUSZ OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK 
77  TRUSZCZYŃSKI BARTŁOMIEJ  OPEN / M40WAŁBRZYCHOK 
78  WACH ZDZISŁAW  OPEN / M60AUGUSTÓWOK 
79  WEŁNIAK BOGUSŁAW  OPEN / M40MOGILNOMOGILNO TEAMOK 
80 WIERCIOCH TOMASZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK MP ENERGETYKÓW 
81  WITCZAK ADAM  OPEN / M30PYSKOWICEM.A.J. CORREREOK 
82  WOSIAK MAŁGORZATA  OPEN / K30ŁÓDŹBEAUTY SPORTOK 
83 WOŚKO JAN OPEN / M60KRAPKOWICEOK 
84  WÓJTOWICZ MAREK  OPEN / M50KATOWICEOK 
85  WYSCHKA SZYMON  OPEN / M30KRAPKOWICEBLAZA TEAMOK 
86  ZAWIŚLAK PAWEŁ  OPEN / M20WROCŁAWOK 
87  ZENTARA ZBIGNIEW  OPEN / M40WARSZAWAOK 
88  ZIĘTERSKI ROBERT  OPEN / M40KŁODZKORNB TEAM POLANICA-ZDRÓJOK 
89  ŻEGLEŃ AGNIESZKA  OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOKKK