Formularz systemu Datasport

GRAND PRIX POWIATU NOWOTOMYSKIEGO - LWÓWEK
LWÓWEK, 18 września 2021 r.


Liczba zawodników : 123
Liczba opłaconych zawodników: 10
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  ANDRZEJCZAK ANNA 15 km / K30NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  ANDRZEJCZAK ŁUKASZ 25 km / M30NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  BARTKOWIAK PIOTR 35 km / M40GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  BIELAWA KAMILA 45 km / K40NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  BOSACKA RENATA 1225 km / K50+GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 BRUZDZINSKA MALGORZATA55 km / K30CICHA GÓRATEAM BEROTU  
  BRYCHCY-NOWAK PAULINA 65 km / K30STRZYŻEWOTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃ  
  CHWIROT KAZIMIERZ 75 km / M50+LWÓWEKROZBIEGANY LWÓWEK  
 CZEKALA MONIKA85 km / K40GRODZISK WLKP  
  DOLECKI ARKADIUSZ 95 km / M40NOWY TOMYŚL-  
  FABIAN PIOTR 105 km / M50+TRZCIEL  
  FORNALIK PRZEMYSŁAW 115 km / M40LWÓWEKLWÓWEK WLKP.  
  GALAS WOJCIECH 1175 km / M30BUKOWIECBRAKOK 
  GOLCZ JACEK 125 km / M50+PNIEWY  
  GOŁĄBEK JAN 135 km / M30POZNAŃ  
  GRABSKI RAFAŁ 145 km / M20CICHA GÓRATEAM BEROTU  
 GROBELNY SEBASTIAN155 km / M40LWÓWEKTEAM BEROTU  
  GUZIK JOANNA 165 km / K30NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  HALINIAK MAREK 175 km / M40NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  JAGIEŁŁO STEFAN 185 km / M20NOWY TOMYŚLVIKINGS NOWY TOMYŚL  
  JANISZEWSKI WALDEMAR 195 km / M50+LWÓWEKROZBIEGANY LWÓWEK  
  JANOWICZ HONORATA 205 km / K20OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  JARNUT ŁUKASZ 215 km / M30LWÓWEKLB TEAM LWÓWEK  
  JARNUT PAWEŁ 225 km / M20LWÓWEKLB TEAM LWÓWEK  
  JEKIEL SYLWIA 235 km / K40KOŚCIANGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  JENA KRZYSZTOF 245 km / M50+PNIEWYTEAM POSTEP PNIEWY  
  JERNAS ARTUR 1155 km / M30NOWY TOMYŚL-OK 
  KACZMAREK MACIEJ 255 km / M30NOWY TOMYŚLTEAM BEROTU  
  KACZMAREK ZBIGNIEW 265 km / M50+GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  KANIUK SŁAWOMIR 275 km / M50+GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  KAWA HUBERT 285 km / M30NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  KIERSZTAN LESZEK 295 km / M40LWÓWEKROZBIEGANY LWÓWEK  
  KONDERA ZBIGNIEW 305 km / M40GLINNOKRÓLICZKI W PLECAKU  
 KONIECZNY PIOTR315 km / M40NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  KOŃKA MAGDALENA 325 km / K30CICHA GÓRATEAM BEROTU  
  KOŃKA TOMASZ 335 km / M40CICHA GÓRATEAM BEROTU  
 KRAFT MONIKA1165 km / K30PNIEWYAKTYWNIE W PNIEWACHOK 
  KRAJEWSKA JOLANTA 345 km / K30KOPANKI  
  KROMA KRZYSZTOF 355 km / M40OPALENICA  
  KROMA MAGDALENA 365 km / K30NOWY TOMYŚLTEAM BEROTU  
 KROMA NATALIA375 km / K40OPALENICA  
  KRÓLIK EMILIA 385 km / K30SĄTOPY  
  KRZYWINSKI ARKADIUSZ 395 km / M20LWÓWEKPOSTĘP PNIEWY TEAM  
  KUKAWA HUBERT 405 km / M30OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  KUKAWA IZABELA 415 km / K30OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  KUPCZYŃSKI DAWID 425 km / M30OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
 KUREK JUSTYNA435 km / K40OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  KUREK TOMASZ 445 km / M40OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
 KURZYŃSKI PIOTR455 km / M40NOWY TOMYŚLTEAM BEROTU  
  KWIATKOWSKI TADEUSZ 465 km / M50+WIELENWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY  
  LECHNIAK ŁUKASZ 475 km / M20NOWY TOMYŚL  
  LISEK MARTA 485 km / K20ZĘBOWO  
  LISEK MIECZYSŁAW 495 km / M50+LWÓWEK WLKPROZBIEGANY LWÓWEK  
  ŁĄCZYŃSKI TOMASZ 505 km / M30SZAMOTUŁYSZAMOTUŁY KKS  
  MACIĄG IWONA 515 km / K30BOLEWICETEAM BEROTU  
  MACIĄG MAGDALENA 525 km / K20BOLEWICE-  
 MACIEJEWSKI HUBERT535 km / M30NOWY TOMYŚLTEAM BEROTU  
 MANYŚ DAWID545 km / M30NOWY TOMYŚL  
  MARCHLEWSKI ADRIAN 555 km / M30STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ  
  MAZUREK SZYMON 565 km / M20NOWY TOMYŚL  
  MĄDRZAK KRYSTIAN 575 km / M30ZBĄSZYŃTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃ  
  MICHAŁOWICZ JAKUB 585 km / M30NOWY TOMYŚL  
  MINTA SŁAWOMIR 595 km / M40ZBĄSZYNEKSYRENA ZBĄSZYNEK  
  MINTA WERONIKA 605 km / K20NOWY TOMYŚL  
  MOCEK MAREK 615 km / M20GRANOWODANFLOR TEAM  
  NAGUCKI KAROL 625 km / M20OPALENICA  
  NAHACZEWSKI GRZEGORZ 635 km / M40NOWY TOMYŚL  
  NOWAK ANDRZEJ 645 km / M40KĄKOLEWO  
  NOWAK EWA 655 km / K40GRODZISK WIELKOPOLSKI  
  NOWAK KRYSTIAN 665 km / M20KUŚLINNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
  NOWAK MICHAŁ 675 km / M30NOWY TOMYŚL  
  NOWAK PRZEMYSŁAW 685 km / M40OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  OSĘKOWSKI MICHAŁ 695 km / M30WYTOMYŚLMAMY MIÓD WYTOMYŚL  
  OSTAJEWSKI TOMASZ 705 km / M40LWÓWEKROZBIEGANY LWÓWEK  
  PASCHKE ADAM 715 km / M20LWÓWEKROZBIEGANY LWÓWEK  
  PAWELEC DAWID 725 km / M30NOWY TOMYŚL  
  PAWŁOWSKI TOMEK 735 km / M30WŁOSZAKOWICESOKÓŁ WŁOSZAKOWICE  
  PERZ DARIUSZ 745 km / M30SZCZUCZYN  
  PETERS DARIA 1235 km / K40GRODZISK WLKPOK 
  PIASEK JĘDRZEJ 755 km / M30PSZCZEW  
  PIERZYŃSKI PAWEŁ 765 km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
 PILARCZYK PATRYK775 km / M20LWÓWEK  
  PRZĄDKA MICHAŁ 785 km / M40OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
 PRZEWOŹNY DARIUSZ795 km / M30BUK  
  PRZEWOŹNY PIOTR 805 km / M30BUK  
 RATAJCZAK KINGA815 km / K20LWÓWEK  
  REKOWSKI ROBERT 825 km / M50+BUKOWIEC  
  ROBAK ARKADIUSZ 835 km / M40PNIEWYULTRA TIME TRIAL  
  ROBAK JOANNA 845 km / K30PNIEWYAKTYWNIE W PNIEWACH  
  ROSZKOWSKA MAŁGORZATA 855 km / K20NOWY TOMYŚLTEAM BEROTU  
  SCHALOTTE KACPER 865 km / M20LWÓWEK  
  SIEROŃ KAMIL 875 km / M30NOWY TOMYŚLTEAM BEROTU  
  SKOTAREK MARZENA 885 km / K50+OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  SKOTAREK SŁAWOMIR 895 km / M50+OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  SOKÓŁ MICHAŁ 905 km / M30MODRZEGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  SPYCHAŁA ŁUKASZ 915 km / M30GLINNOTEAM BEROTU  
  STACHOWIAK ŁUKASZ 925 km / M40GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  STAROSTA SŁAWOMIR 935 km / M40OSTRORÓGAKTYWNIE W PNIEWACH  
  STAROSTA-TRELA PATRYCJA 945 km / K30PNIEWYAKTYWNIE W PNIEWACH/FOLLOW MORS  
  STERNAL SEBASTIAN 955 km / M40GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
 SZEWCZYK MATEUSZ965 km / M30CHOBIENICEKLUB KOLARSKI FALA PARK  
  SZPAKOWSKI MACIEJ 975 km / M20NOWY TOMYŚL  
  SZYMAŃSKI ALEKSANDER 1215 km / M40PRZYŁĘKPRZYŁĘK RUNNING TEAMOK 
  SZYMAŃSKI MAKSYMILIAN 1205 km / M20PRZYŁĘKPRZYŁĘK RUNNING TEAMOK 
  ŚWIĄTEK AGATA 985 km / K20BUKOSP OPALENICA  
  TERKA MACIEJ 995 km / M20DREZDENKOSZYMANOWSKI TEAM  
 TOBIŃSKA JOANNA1005 km / K40LWÓWEK  
 TOBIŃSKI GRZEGORZ1015 km / M40LWOWEKPANI  
  TORCHAŁA MAREK 1025 km / M40NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL  
 TROJANOWSKI WOJCIECH1195 km / M20LWÓWEKOK 
 WABERSKA LIDIA1035 km / K40NOWY TOMYŚLTEAM BEROTU  
  WACHOWSKA AGNIESZKA 1045 km / K30ZBASZYNTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃ  
  WALENTOWSKA KINGA 1055 km / K40STRZYŻEWOTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃ  
  WALENTOWSKI PAWEŁ 1065 km / M40STRZYŻEWOTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃ  
  WAŁĘSA MIŁOSZ 1075 km / M30NOWY TOMYŚL  
  WAŁĘSA NATALIA 1085 km / K30NOWY TOMYŚL  
  WESOŁA MARIA 1145 km / K30LWÓWEKOK 
  WESOŁY PIOTR 1185 km / M50+BOLEWICEOK 
  WIECZOREK EWA 1095 km / K40BOLEWICE-  
  WITKOWSKI MATEUSZ 1105 km / M30PSZCZEW  
  WITUŁA ŁUKASZ 1115 km / M30ZBĄSZYŃTKKF `ŁABĘDŹ` ZBĄSZYŃ  
  WOŁK MARCIN 1125 km / M40RAKONIEWICE  
  ZIEMEK TOMASZ 1135 km / M40NOWY TOMYŚLTEAM BEROTU