Zawody obsługuje firma Datasport

6. Żarowskie Biegi Strefowe Biegi dla dzieci
Żarów, 26 września 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 62
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 AGNIESZKA BIEŃKO OPEN / K10-11WAWRZEŃCZYCEOK 
2 AMELIA LURKA OPEN / M16-17LUBACHÓWOK 
3 BIENIAS NATALKA OPEN / K10-11DZIERŻONIÓWSP 5 DZIERŻONIÓWOK 
4 BIENIAS ZUZIA OPEN / K12-13DZIERŻONIÓWSP 5 DZIERŻONIÓWOK 
5 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K14-15 OK 
6 BYKOWSKA AMELIA OPEN / K14-15ZAROWOK 
7 BYKOWSKI MILOSZ OPEN / M12-13ZAROWOK 
8  CEBO ANTONINA  OPEN / K12-13ŚWIDNICAOK 
9  CHADZIKONSTANDINU KAMIL  OPEN / M08-09WAŁBRZYCHLKS GÓRNIK WAŁBRZYCHOK 
10 CHLEWICKA HANNA OPEN / K10-11BOGDANÓWOK 
11 CHLEWICKI MIKOŁAJ OPEN / M16-17BOGDANÓWOK 
12  CIENKUS LENA  OPEN / K12-13ŻAROWŻARÓWOK 
13  DALECKI ALEXANDER  OPEN / M08-09WAŁBRZYCHLKS GÓRNIK WAŁBRZYCHOK 
14  DAROWSKA WERONIKA  OPEN / K10-11WIERZBNAŻARÓWOK 
15 DEMCZYSZAK BARTOSZ OPEN / M12-13JAWORZYNA ŚLĄSKAOK 
16 DEMCZYSZAK LENA OPEN / K14-15JAWORZYNA ŚLĄSKAOK 
17  DOBROCHOWSKA JULIA  OPEN / K10-11STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
18  DOBROCHOWSKI FRANCISZEK  OPEN / M14-15STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
19  DYNOWSKA JULIA  OPEN / K08-09PASTUCHÓWŻARÓWOK 
20 GAŁAN RÓŻA OPEN / K14-15ŻARÓWOK 
21 HUSIATYŃSKI KACPER OPEN / M14-15ŻARÓWWYBIERZOK 
22  JABŁOŃSKA LENA  OPEN / K12-13ŻARÓWŻARÓWOK 
23 JASTRZĄB KATARZYNA OPEN / K16-17MROWINYOK 
24  JASTRZĄB SZYMON  OPEN / M08-09MROWINYOK 
25  KĄKOL IZABELA  OPEN / K12-13ŻARÓWOK 
26  KĄKOL KRZYSZTOF  OPEN / M10-11ŻARÓWOK 
27 KĘPIŃSKI MARCEL OPEN / M12-13WAŁBRZYCHLKS GÓRNIK WAŁBRZYCHOK 
28  KLER OLIWIER  OPEN / M10-11ŻARÓWOK 
29  KOŁODZIEJCZYK ANGELIKA  OPEN / K08-09ŻARÓWOK 
30 KRAUS ANTONI OPEN / M14-15ŚWIDNICAOK 
31  KRAUS OTYLIA  OPEN / K10-11ŚWIDNICAOK 
32 KURCAB KAJA OPEN / K14-15BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
33  KURCAB NADIA  OPEN / K08-09BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
34  LIPIŃSKA ALICJA  OPEN / K12-13BUKÓWŻARÓWOK 
35 MALEC ALICJA OPEN / K10-11KOSTOMŁOTYOK 
36  MARCHENKO VIKTORIIA  OPEN / K12-13BUKÓWŻARÓWOK 
37 MARIKA RUDNICKA OPEN / K08-09ŚWIDNICALKS GÓRNIK WAŁBRZYCHOK 
38 MYRTA MAJA OPEN / K14-15ZAROWŻARÓWOK 
39 MYRTA MIŁOSZ OPEN / M14-15ZAROWŻARÓWOK 
40  NUREK MAJA  OPEN / K10-11PASTUCHÓWOK 
41 PAWŁOWSKA LENA OPEN / K16-17ŻARÓWŻARÓWOK 
42 PODGÓRSKI MICHAŁ OPEN / M10-11ŚWIDNICAOK 
43 PROCE ADRIAN OPEN / M12-13JAWORZYNA ŚLĄSKAOK 
44 PRZYSTAŁ IGA OPEN / K14-15ŻARÓWŻARÓWOK 
45 RAJCZAKOWSKI OLIWIER OPEN / M14-15ŻARÓWŻARÓWOK 
46  RUDNIK JAN  OPEN / M12-13ZAROWBECOMEONEOK 
47  RZECZKOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M10-11ŚWIDNICAOK 
48  RZEPECKI DOMINIK  OPEN / M12-13BOGDANOWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
49  SABAŁA JULIA  OPEN / K10-11WAŁBRZYCHOK 
50 SABAŁA WIKTORIA OPEN / K14-15WAŁBRZYCHOK 
51 SOŁTYSIAK JAKUB OPEN / M14-15PASZOWICEOK 
52 SZCZEPAŃSKA ANNA OPEN / K14-15JAWORZYNA ŚLĄSKAGLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJOK 
53 SZYMAŃSKA KLAUDIA OPEN / K16-17JAROSZÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
54 SZYMAŃSKA MARTYNA OPEN / K14-15JAROSZÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
55  WALKOWSKA HANNA  OPEN / K12-13ŻARÓWOK 
56 WĄS GABRIEL OPEN / M14-15MROWINYWYBIERZOK 
57 WĄS KINGA OPEN / K10-11MROWINYLKS GÓRNIK WAŁBRZYCHOK 
58  WILCZYŃSKI MATEUSZ  OPEN / M12-13WAŁBRZYCHLKS GÓRNIK WAŁBRZYCHOK 
59  WILCZYŃSKI PATRYK  OPEN / M08-09WAŁBRZYCHLKS GÓRNIK WAŁBRZYCHOK 
60 WÓJCIK SZYMON OPEN / M14-15ŻARÓWOK 
61 WÓJCIK WIKTOR OPEN / M16-17ŻARÓWOK 
62  VOVK TETIANA  OPEN / K14-15ŻARÓWŻARÓWOK