Formularz systemu Datasport

Twin Towns Race 2
Located in one of the partner cities, 23 października 2021 r.


Liczba zawodników : 70
Liczba opłaconych zawodników: 35
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
 ADRIAENSEN BEN29Op / MERKSPLASOK 
 BALČIŪNAS VAIDAS37Op / BIRŽAIBIRŽŲ DUONAOK 
  BARTKOWIAK PIOTR 2Op / GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  BENDOWSKI ŁUKASZ 4Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  BENDOWSKI MAREK 3Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 CLAESSEN KEVIN23Op / MERKSPLASOK 
  CZUB DAGNA 54Op / GRODZISK WIELKOPOLSKI  
 ĆERIĆ ĐORĐE59Op / BROD  
 DE KEYSER DRIES26Op / MERKSPLASOK 
 DŽEVEČKIENĖ LAURA34Op / BIRŽAIBIRŽŲ DUONAOK 
  DZIURLA BARTOSZ 11Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
 ELIŠKA ŘÍHOVÁ50Op / TÁBORTRIATHLON TEAM TÁBOR  
 EYCKENS RAF28Op / MERKSPLASOK 
 FAROVÁ JANA44Op / TÁBORTÁBOROK 
 GAMROWSKI GRZEGORZ9Op / GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIWGACZAOK 
 GARAČIĆ GORAN61Op / BROD  
  HOMOLA JAKUB 46Op / SEZIMOVO ÚSTÍTRIATHLON TEAM TÁBOR  
HURST GRAHAM 43Op / TABOROK 
 ČIŪDARAS VALDAS36Op / BIRŽAIBIRŽŲ DUONAOK 
 ŽIROVNICKÝ JAN49Op / ŽELEČTRIATHLON TEAM TÁBOR  
 JAHODA VOJTECH45Op / TABORTÁBOR  
  JANKOWIAK PAULINA 40Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
 JOVIČIĆ DALIBOR55Op / BROD  
 JOVIČIĆ DRAŽEN60Op / BROD  
  KACZMAREK KRZYSZTOF 42Op / GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  KACZMAREK ZBIGNIEW 5Op / GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 KOKIĆ DAVOR58Op / BROD  
  KOROUS DAVID 48Op / VOTICETRIATHLON TEAM TÁBOR  
  KOSICKI ANDRZEJ 19Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
 KOSTLÁN ROBERT52Op / TÁBORTRIATHLON TEAM TÁBOR  
 KRAL LUBOS21Op / TABOROK 
LEMBERKA ONDŘEJ 51Op / TÁBORTRIATHLON TEAM TÁBOR  
  ŁESKE JAN 6Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIZA LINIĄ METY TEAM  
  ŁUKASIK PAWEŁ 41Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 MACIEJEWSKI RYSZARD69Op / GRODZISKGRODZISKI KLUB BIWGACZA  
 MALEŠEVIĆ NANDINO64Op / BROD  
 MARINKOVIĆ GORAN62Op / BROD  
 MERKELIS ARNOLDAS39Op / BIRŽAIBIRŽŲ DUONAOK 
 MIŠKIĆ ZORAN68Op / BROD  
 MILIČIĆ NIKOLA65Op / BROD  
 MITRIĆ MILOSAV63Op / BROD  
  NIEMYT ANDRZEJ 8Op / SŁOCINGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  NOWAK ANNA 12Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  OHDE JOANNA 14Op / KĄKOLEWOOK 
 OPRINS WOUT24Op / MERKSPLASOK 
  PIERZYŃSKI PAWEŁ 1Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  PIOSZYK KRZYSZTOF 20Op / GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZA  
 PRĖNAITĖ EDITA38Op / BIRŽAIBIRŽŲ DUONAOK 
 QUIRYNEN EDGARD30Op / MERKSPLASOK 
 ROŽĖNAS MINDAUGAS33Op / BIRŽAIBIRŽŲ DUONAOK 
 SEGERS AN31Op / MERKSPLASOK 
 SKRZYPCZAK ANNA16Op / GRODZISK WIELKOPOLSKINIAGARAOK 
  SKRZYPCZAK MICHAŁ 18Op / GRODZISK WLKPNIAGARAOK 
  SOKÓŁ MICHAŁ 56Op / MODRZEGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  STACHOWIAK ŁUKASZ 7Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  STERNAL SEBASTIAN 10Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  URBANEK KAROLINA 15Op / GRODZISK WIELKOPOLSKI  
  WALIGÓRA ALEKSANDRA 17Op / RAKONIEWICENIAGARAOK 
  WRÓBEL MACIEJ 13Op / GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 VACEK VOJTECH47Op / JEŠETICETRIATHLON TEAM TÁBOR  
 VAN TRICHT LANDER27Op / TURNHOUTOK 
 VERBREUKEN RICK32Op / MERKSPLASOK 
 ČVERTKAUSKAS DALIUS35Op / BIRŽAIBIRŽŲ DUONAOK 
 VERVLOET EDDY25Op / MERKSPLASOK 
 VESELINOVIĆ DARIO57Op / BROD  
 VIDIĆ SLAVIŠA66Op / BROD  
 VIDIĆ VELIBOR67Op / BROD  
  VITU JOSEF 53Op / PLANA NAD LUŽNICÍTRIATHLON TEAM TÁBOR  
  ZDĚNKOVÁ ELIŠKA 22Op / TÁBOROK