Zawody obsługuje firma Datasport

Narodowy Bieg Stulecia VIII Bieg Niepodległości Skawina – Mogilany
Skawina-Mogilany, 11 listopada 2021 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 290
Odebrało numery: 291

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMASZEK ŁUKASZ 136OPEN / M40SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat  
2  ANTOLEC IRENA 56OPEN / K50RABA WYŻNATEAM RRPOLPOLOKOK 
3 ANTOLEC MATEUSZ55OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
4 ANTONCZYK ADAM239OPEN / M50JASTRZEBIE ZDROJTEAM DKMSPOLPOLOKOK 
5  BALZA IGA 195OPEN / K30SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat 
6 BAŁABUCH TOMASZ74OPEN / M40SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat 
7  BARAN-GĄDEK EWA 102OPEN / K50KRAKÓWPOLPOLOKOK 
8  BARAN WOJCIECH 230OPEN / M40KRAKÓWOKNOPLAST RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
9  BARTULA PIOTR 212OPEN / M40KRAKÓWGARBARNIA KRAKÓWPOLPOLOKOK 
10  BASARA PAWEL 38OPEN / M30SKAWINA-POLPOLOKOKPowiat 
11  BATOR NORBERT 73OPEN / M30SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat 
12  BIEROWIEC KRZYSZTOF 152OPEN / M30KASINKA MAŁAPOLPOLOKOK 
13  BIGOŚ MONIKA 176OPEN / K40KRAKÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
14  BLAK WIESŁAW 253OPEN / M50SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat 
15  BOBAK BOGDAN 159OPEN / M50SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOKOKPowiat 
16  BOCHENEK KINGA 65OPEN / K40IZDEBNIKPOLPOLOKOK 
17 BOCZEK IRENEUSZ278OPEN / M30KRAKÓWAMATORPOLPOLOKOK 
18  BOKSA ANNA 17OPEN / K30KRAKÓWKKM KALORYFERPOLPOLOKOK 
19  BOKSA BARTŁOMIEJ 18OPEN / M40KRAKÓWKKM KALORYFERPOLPOLOKOK 
20  BOŁOZ DARIUSZ 115OPEN / M40SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOKOKPowiat 
21  BRODA WOJCIECH 62OPEN / M50KRAKÓWHUTASY RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
22 BRODACKA BOGUSLAWA227OPEN / K50TYCHYPOLPOLOKOK 
23  BRODACKI WIESŁAW 226OPEN / M60TYCHY40-LATEK TYCHYPOLPOLOKOK 
24  BROŻEK-WOŹNICZKA NATALIA 49OPEN / K30KRAKÓWHARDA HORDAPOLPOLOKOK 
25  BRZEZIŃSKA ANNA JOANNA 8OPEN / K30WIĘCŁAWICE STAREA&JPOLPOLOKOKPowiat 
26  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 35OPEN / M60OLKUSZLANRUNSPOLPOLOKOK  
27 CADER JACEK41OPEN / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKOKPowiat 
28  CHOLEWA JAN 2OPEN / M70SUCHA BESKIDZKASUSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
29  CICHY ŁUKASZ 193OPEN / M40BUKÓWPOLPOLOKOKPowiat 
30  CIEKAŁA MAGDALENA 183OPEN / K20SŁOMNIKIPOLPOLOKOKPowiat 
31  CIERNIA JOANNA 28OPEN / K30WIELKIE DROGIPOLPOLOKOKPowiat GS 
32  CUPRYŚ DARIUSZ 123OPEN / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
33  CYGAN KRZYSZTOF 94OPEN / M30KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOKOK 
34  CYGAN TOMASZ 132OPEN / M30SKAWINA#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOKOKPowiat 
35  CYRKLER ŁUKASZ 168OPEN / M30KRAKÓWWWW.RADEKKLECZEK.PLPOLPOLOKOK 
36  CZAPKIEWICZ GOSIA 233OPEN / K40ROGOŹNIKPOLPOLOKOK 
37 CZAPKIEWICZ RAFAŁ269OPEN / M30SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat 
38  CZARNECKA JOLANTA 287OPEN / K50CHRZANÓWCHRZANÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
39  CZOPEK EDYTA 201OPEN / K20SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat 
40  CZOPEK GABRIELA 202OPEN / K30SKAWINAPOLPOLOKOKPowiat 
41  CZYŻ-CUPRYŚ MONIKA 169OPEN / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK