Zawody obsługuje firma Personal Best

Bieg Niepodległości Starachowice 2021
Starachowice, 11 listopada 2021 r.


Liczba zawodników : 322
Odebrało numery: 274

Liczba opłaconych zawodników: 291
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZYK DANUTA 2285 km / K50KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOKOK 
2 ADAMCZYK KRZYSZTOF1051918 / M 8-11KRAKÓWOKOK 
3  ADAMCZYK MARIUSZ 2295 km / M60KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOKOK 
4 ADAMCZYK TOMASZ1061918 / M 0-7KRAKÓWOKOK 
5  AGNIESZKA RADEK 1975 km / K40BLIZYNOKOK  
6 BAJERCZAK MARCIN191918 / M 8-11OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOKOK 
7 BANASZEK PAWEŁ2235 km / M40STARACHOWICEOKOK 
8 BARSZCZ AGATA1535 km / K30STARACHOWICEOKOK 
9  BEDNARCZYK SZYMON 2715 km / M40KIELCEZABIEGANI W KIELCACHOKOK 
10  BERENT KRZYSZTOF 691918 / M 16+STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEOKOK 
11  BERNACKA ANETA 1545 km / K40KRYNKIOKOK 
12 BERNACKA ANNA151918 / K 8-11KRYNKIWOLNY STRZELECOKOK 
13 BERNACKI MICHAŁ161918 / M 16+KRYNKIWOLNY STRZELECOKOK 
14  BIEGAJ ARKADIUSZ 2585 km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNASKARŻYSKIE DZIKIOKOK 
15  BIELACHA MACIEJ 2445 km / M30MIEDZIANA GÓRAEKIPA BIELACHYOKOK 
16  BIELECKA ALEKSANDRA 1685 km / K20KIELCEOKOK 
17 BILSKA ZUZANNA1131918 / K 8-11STARACHOWICEOK 
18 BILSKI JAKUB1141918 / M12-15STARACHOWICEOK 
19 BOCHENEK PAWEŁ 5 km / M16NIDAEKIPA BIELACHY OK  
20  BOLECHOWSKA LUIZA 281918 / K 16+SUCHEDNIÓWKAMARO SPORT LINEOKOK 
21 BOLECHOWSKA MARIA 1918 / K12-15SUCHEDNIÓWTOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE STERNA OK  
22 BRODOWSKA WIOLETTA1375 km / K40OK 
23 BRUDEREK ADAM1555 km / M30WĄCHOCKZABIEGANE STARACHOWICEOKOK 
24  BRZOZA SEBASTIAN 2615 km / M40KIELCEOKOK 
25  CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 2275 km / K50SKARŻYSKO-KAMIENNAJANUSZE BIEGANIAOKOK 
26  CHOJNACKA MAŁGORZATA 2675 km / K40ZALESICETEAM ZALESICEOKOK 
27  CHOJNACKI MACIEJ 2685 km / M40ZALESICETEAM ZALESICEOKOK 
28  CHUDAK KRZYSZTOF 1835 km / M20PAWŁÓWSTOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUSOKOK 
29  CIELOCH AGNIESZKA 2725 km / K50SKARŻYSKO-KAMIENNAJANUSZE BIEGANIAOKOK 
30  CIEPLUCH BEATA 1565 km / K50STARACHOWICEJUVENTA STARACHOWICEOKOK 
31  CISOWSKA BARBARA 1925 km / K30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
32 CISOWSKA JULIA201918 / K12-15KIELCEKORONA HANDBALL KIELCEOKOK 
33  CZARNOTA GRZEGORZ 1575 km / M30MIRZECOKOK 
34  CZARNOTA MAŁGORZATA 2085 km / K20JASTRZĄBAZS UJK KIELCEOKOK 
35 CZUPRYŃSKA BARBARA131918 / K 16+CHĘCINYZBIG.TEAMOKOK 
36  CZUPRYŃSKI ZBIGNIEW 1775 km / M50CHĘCINYZBIG.TEAMOKOK