Zawody obsługuje firma Euforia Biegacza

10. Bieg w poszukiwaniu Św. Mikołaja
Prusice, 12 grudnia 2021 r.


Kluby Biegacza - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 393
Liczba opłaconych zawodników: 341
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMCZAK TOMASZ   M30RAWICZ  
2  ADAMCZEWSKI SEBASTIAN 337 M30WROCŁAWKLUB TENISOWY KORTY LESZNOOK 
3  ADAMIAK IGOR 37 M30ŻMIGRÓDOK 
4  ADAMSKA IWONA 124 K50WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWOK 
5  ADAMSKI RAFAŁ 79 M50WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWOK 
6 ANTONISZYN DARIUSZ296 M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
7  BABIK KRZYSZTOF   M20ŹRÓDŁA  
8  BAJEWSKA WIOLETTA 180 K40KSIĘGINICEDTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
9  BALA WITOLD 104 M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
10  BAŃSKI SEBASTIAN 240 M20WROCŁAWSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
11  BARAN EWA 125 K40WROCŁAWWHY-NOTOK 
12  BARAN ŁUKASZ 111 M30KROTOSZYNOK 
13  BARANIAK ANDRZEJ 112 M50TOPOLA OSIEDLEURZĄD MIEJSKI W OSTROWIE WIELKOPOLSKIMOK 
14  BARTKOWIAK HUBERT 322 M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
15  BEŚKA DAMIAN 254 M20SKOKOWADB ENERGIAOK 
16 BIEDRZYŃSKA ANETA173 K40MIETKÓWOK 
17  BIENIEK GRZEGORZ 241 M60LESZNOPEKHOOK 
18 BIERŁA IZABELA113 K40OSTRÓW WIELKOPOLSKIURZĄD MIEJSKI W OSTROWIE WIELKOPOLSKIMOK 
19  BIJAK DOROTA 100 K60WROCŁAWNIEZRZESZONAOK 
20  BINKIEWICZ-KOWALCZYK AGNIESZKA   K30OSOLA  
21 BŁAŻEJCZAK TOMASZ  M30LESZNO#BIEGAJLESZNO  
22  BŁAŻUK JOANNA 194 K40SZLICHTYNGOWABABKI Z KLASĄOK 
23  BOGACZ PATRYCJA 187 K20WOŁÓWOK 
24  BORA ANDRZEJ 80 M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOK 
25  BRILL TOBIASZ 242 M30PRUSICEPEKHOOK 
26  BUCA MAREK 49 M40ZAWONIAOK 
27 BUDAJCZAK KRZYSZTOF290 M40KOŹMIN WIELKOPOLSKIOK 
28  BUKRABA ROBERT 221 M40POLKOWICEOK 
29  BURCHACKI PRZEMYSŁAW 88 M30SKOKOWAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
30  BYSTROWSKA WIOLETTA 126 K40KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
31  BYSTROWSKI RAFAŁ 127 M40KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
32 CHACHULSKA-KRYSMANN ALEKSANDRA273 K30OSOLINOK 
33  CHAJA RADOSŁAW   M30OBORNIKI ŚLĄSKIE  
34 CHEREVYCHNYI VIKTOR244 M30WROCŁAWOK 
35  CHOIŃSKA KATARZYNA 174 K20OLEŚNICAORLEN DRIVE 4469OK 
36  CHROBAK KAMILA 195 K30JERZMANOWABABKI Z KLASĄOK 
37  CHRUSZCZEWSKI KACPER 87 M20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOK 
38  CHYTROWSKA MARTA 283 K30KROTOSZYNWITKOWSKI RUNINNG TEAMOK 
39  CHYTROWSKI ARTUR 284 M30KROTOSZYNWITKOWSKI RUNINNG TEAMOK 
40  CISZEWSKI PAWEŁ 59 M20WROCŁAWOK 
41 CŁAPKA MARIUSZ274 M40KORZEŃSKOORLAOK 
42  CZAJA MACIEJ 66 M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
43  CZAJA MAŁGORZATA 67 K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
44  CZARCIŃSKI MICHAŁ 128 M40ZAWONIAOK 
45 CZECHOWSKA ANNA196 K40WROCŁAWIPA WROCŁAWOK 
46  CZECHOWSKI PAWEŁ 197 M40WROCŁAWIPA WROCŁAWOK 
47  CZERW ANNA 1 K30TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK 
48  CZERW KONRAD 38 M40TRZEBNICADTR BIEGA / MARIO TEAMOK