Zawody obsługuje firma Datasport

Duathlon Radwanice
Radwanice, 15 maja 2022 r.


Liczba zawodników : 62
Liczba opłaconych zawodników: 41
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  BEBRYS DANIEL  CL / M40NOWA SÓLCNS NOWA SÓL  
2  CEGIEŁKOWSKA KATARZYNA  SP / K40+WARSZAWAOK 
3  CHEŁPA TADEUSZ  CL / M40LUBIN  
4  CHOJNACKI DOMINIK  SP / M30WARKAKS START PUŁASKI WARKAOK 
5 CZOSNYKA JAREK CL / M50+WARSZAWAOK 
6  FLAK TADEUSZ  CL / M50+RADWANICEPOLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJI  
7  GAJB NORBERT  SP / M50+POZNAŃOPZ ZAWARCIEOK 
8  GAWLIK PIOTR  CL / M50+WROCŁAWOK 
9  GĘBARSKI KRZYSZTOF  CL / M30STARE KOTKOWICEGŁOGÓWEK FUSIONOK 
10  GOGOL TOMASZ  SP / M30WARSZAWA  
11 GORCZYCA LUKASZ CL / M40NOWE MIASTECZKOOK 
12  GRABOWSKI DAMIAN  CL / M40STANOWICEWKURW_TEAMOK 
13  GRABOWY DAMIAN  CL / M20NIEGOSŁAWICENADAKTYWNI NOWE MIASTECZKOOK 
14 GRABOWY MATEUSZ CL / M30NOWE MIASTECZKONADAKTYWNI NOWE MIASTECZKOOK 
15  GROMKO ANDRZEJ  CL / M50+MILICZRUNNING TEAM MILICZ  
16 GRUH ANDRZEJ SP / M50+MALOMICEOK 
17 HAIDAR IBRAHIM CL / M40JELCZ-LASKOWICESTALHAIDAROK 
18  IMIANOWSKI KONRAD  CL / M20SIERAKÓWOK 
19  JANECZKO MICHAŁ  CL / M30WAŁBRZYCHMUCHAWSMOLE  
20  KASPRZYK - GROCHOWICZ JUSTYNA  SP / K30SOSNOWIECOK 
21  KIECZUR WOJCIECH  CL / M30BORÓWIECIM INSPIRATIONOK 
22  KOT JAN  CL / M50+BUKÓWIEC GÓRNYTG. SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNYOK 
23  KRAWCZYK MICHAŁ  SP / M40MARCINOWICEOK 
24  KROJCIG EWA  SP / K40+ZIELONA GÓRA  
25  KUBICKI TOMASZ  CL / M50+OLEŚNICAKUBISIA TEAM OLESNICA , OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA  
26  KURPAS EWELINA  SP / K40+WROCŁAWOK 
27  KWIATKOWSKA-KUTERA KAROLINA  SP / K30SZCZECIN  
28  LEŚNIEWSKI MAJKEL  SP / M30RAWICZOK 
29 ŁAWRYNOWICZ JAKUB CL / M40WROCŁAWOK 
30  ŁOBOCKI MATEUSZ  CL / M30LUBINOK 
31  MARKOWSKI KONRAD  SP / M40WROCŁAWAGROWCZASY GÓRY BYSTRZYCKIEOK 
32  MARSZAŁEK FILIP  SP / M20WROCŁAWSIZZURP  
33  MATUSIAK MACIEJ  CL / M30STRZEGOM  
34  NALEPA AGATA  SP / K30WROCŁAWOK 
35  NOWICKI EMIL  CL / M30JEZIERZYCE KOŚCIELNELENIWE LAĆKIOK 
36  ONISK JAROSŁAW  CL / M30WROCŁAWOK 
37  PABICH MICHAŁ  SP / M30KOŹMIN WLKP  
38  PRZYBYLSKA JOANNA  SP / K20GŁUSZYNAOK 
39  RADZIKOWSKA KAROLINA  CL / K40+WARSZAWA  
40  ROBERT PAULINEK  CL / M40JONKOWOOK 
41  SOBIŁO MAREK  CL / M40LUBINOK 
42  STAL JUSTYNA  CL / K40+JELCZ-LASKOWICESTALHAIDAROK 
43  STANISZEWSKI JACEK  CL / M40ŚWIEBODZICEOK 
44  STOJKE DARIUSZ  CL / M50+GRODOWIECFTI RACING TEAMOK 
45  SUCHOCKI GRZEGORZ  CL / M50+NOWE MIASTECZKONADAKTYWNI NOWE MIASTECZKOOK 
46  SZCZERBA KAMILA  SP / K30LUBIN  
47 SZKODZIŃSKI PAWEŁ CL / M40LUBIN  
48  SZKUDLAREK MARCIN  CL / M40WROCŁAWṀṚ  
49  ŚRODA MICHAŁ  CL / M30TRZEBNICATMTEAMOK 
50  ŚWIDERSKA IZABELA  SP / K40+JEDLINA ZDRÓJOK 
51  ŚWIDERSKI KONRAD  CL / M50+ŁÓDŹHTF LUDWIK SIKORSKI  
52  ŚWIDERSKI PIOTR  CL / M40JEDLINA-ZDRÓJOK 
53  ŚWIRCZ JAKUB  CL / M30WROCŁAW  
54 TATYS ŁUKASZ  CL / M30WROCŁAWAGROWCZASY GÓRY BYSTRZYCKIEOK 
55  TOMAKA BOGUSŁAW  CL / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOK 
56  WITKOWSKI MARCIN  CL / M30WYSOKAI\\\\\\\M INSPIRATIONOK 
57 WITOWSKI KACPER SP / MJunNOWY SĄCZOK 
58  WRÓBLEWSKI ADRIAN  SP / M30KOMORNIKIZGRUPKA TEAMOK 
59  VISENTIN ERIC  CL / M40WROCŁAWCICLISMO WROCŁAW  
60  ZAPAŁA BOGDAN  SP / M50+SULECHOWOKI TEAM SULECHOW  
61  ZIELIŃSKI SEBASTIAN  CL / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
62  ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA  SP / K30LUBINKGHM ZG RUN