Zawody obsługuje firma Datasport

Duathlon Radwanice
Radwanice k.Głogowa, 15 maja 2022 r.


Liczba zawodników : 401
Odebrało numery: 261

Liczba opłaconych zawodników: 318
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZEWSKI SEBASTIAN 115CL / M30WROCŁAWKLUB TENISOWY KORTY LESZNOPOLPOLOK 
2  ADAMSKI KACPER 284SP / MJunTRZCINICAMEBLEMARZENIETEAMPOLPOLOK 
3  ANDRZEJAK ROBERT 95CL / M40POZNAŃVAMOSPOLPOLOK 
4  ANDRZEJEWSKA DOROTA 228SP / K40CZEMPIŃCHESTNUT TEAMPOLPOLOK 
5  AUGUSTYNIAK KRZYSZTOF 19CL / M40POLKOWICEAUGUSTYNIAK TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
6  BABISZ ALEKSANDRA 307SP / KJMGŁOGÓW WOJ. DOLNOŚLĄSKIECENTRUM SPORTOWE GŁOGOWSKI TRIATHLONPOLPOLOKMZM 
7 BANASZCZYK PAWEŁ CL / M40WROCŁAWPOLPOLOK  
8  BARANOWSKI KAROL 294SP / M30WROCLAWKACZMARSKI GROUP TEAMPOLPOLOK 
9  BARTKOWICZ PAWEŁ 242SP / M30PRZEMKÓWACTIVE TEAM BEZ BALASTUPOLPOLOKMZM 
10  BARTOSZEK KONRAD 226SP / M40WARSZAWAIM INSPIRATIONPOLPOLOK 
11  BAS MACIEJ  CL / M20KUROWICEPOLPOL   
12  BĄK TYMOTEUSZ 260SP / M40GLIWICEMERCE.COMPOLPOLOK 
13  BEBRYS DANIEL  CL / M40NOWA SÓLCNS NOWA SÓLPOLPOL   
14  BEKIESZCZUK JACEK 103CL / M30LUBINPOLPOLOK 
15  BILIŃSKI GRZEGORZ  SP / M30BUCZYNAPOLPOLOKGmina  
16  BILSKA KLAUDIA 35CL / K20CZEMPIŃCHESTNUT TEAMPOLPOLOK 
17 BISKUPSKA MAGDALENA SP / K30WROCŁAWVELOKIDS.PLPOLPOLOK  
18  BOCIEK PIOTR 73CL / M30GUBINRKS CHUWDUPOLPOLOK 
19 BOGUŚ-SIENIAWSKI JACEK306SP / M40ZIELONA GÓRAALL OR NOTHING ZIELONA GÓRAPOLPOLOK 
20  BRUDEREK DAMIAN 350SP / M30POZNANPOLPOLOK 
21  BUKIEL DAWID 295SP / M30WROCŁAWKACZMARSKI GROUP TEAMPOLPOLOK 
22 ZAWODNIK ANONIMOWY219SP / K30 BEZ BALASTUPOLPOLOKGmina 
23 BUNDZIÓW ARKADIUSZ305SP / M40CHOCIANÓWVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA - POLKOWICEPOLPOLOK 
24  CĄKAŁA ZUZANNA 31CL / K30LUBINPOLPOLOK 
25  CEGIEŁKOWSKA KATARZYNA  SP / K40WARSZAWAPOLPOLOK  
26  CHACHULSKI ANTEK 353SP / MJunWYSOKALITWIN TRIATHLON ELITEPOLPOLOK 
27 CHEŁPA TADEUSZ 15CL / M40LUBINPOLPOLOK 
28  CHŁOSTA MAREK  CL / M40MYŚLENICEPOLPOLOK  
29  CHMIELEWSKI MARCIN 308SP / M40ZIELONA GÓRAALL OR NOTHING ZIELONA GORAPOLPOLOK 
30  CHMIELEWSKI TOMASZ  SP / M40ZIELONA GÓRAPOLPOL   
31  CHOJNACKA KINGA  SP / K30KROSNO ODRZAŃSKIEPOLPOLOK  
32  CHOJNACKI DOMINIK  SP / M30WARKAKS START PUŁASKI WARKAPOLPOL   
33  CHOJNACKI GRZEGORZ  SP / M40WROCŁAWCHOJNACKI TEAMPOLPOL   
34  CHOROSTKOWSKA NATALIA 291SP / K40MODRZYCATHE FOUR HORSEMENPOLPOLOK 
35  CHWIAŁKOWSKI CYPRIAN 299SP / M20POZNAŃCHWIAŁKOWSKI TEAMPOLPOLOK 
36  CIAPA MARCIN 335SP / M30ZDUŃSKA WOLARAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
37  CIEŚLAK MATEUSZ 240SP / M30WROCŁAWBRT WROCŁAWPOLPOLOK 
38  CZARNECKI TOMEK 6CL / M40JAKUBÓWPOLPOLOK 
39  CZERWIŃSKI JACEK 270SP / M50LEGNICAPOLPOLOK 
40  CZERWONKA KRZYSZTOF 319SP / M30KARWIANYPOLPOLOK 
41 CZOSNYKA JAREK27CL / M50+WARSZAWAPOLPOLOK 
42  CZUCZWARA KAMILA  SP / K30SIECHNICETRI MISSIONPOLPOL