Zawody obsługuje firma Datasport

II EKO Bieg z gwizdkiem po zdrowie
Chochołowy Dwór, Jerzmanowice k. Krakowa,, 05 czerwca 2022 r.


Małżeństwa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 190
Liczba opłaconych zawodników: 137
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  APOSTOLSKI ŁUKASZ 108km / M30BRZEZINKAZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
2 BARDOŃ ANNA 8km / K40ZABIERZÓWPOLPOL M3 
3  BARDOŃ PAWEŁ  8km / M40ZABIERZÓWPOLPOL M3 
4  BIELECKI SLAWOMIR  8km / M50KRAKÓWPOLPOL  
5 BOGDAN BARTŁOMIEJ418BD / MG4KRAKÓWPRO SCHOOL - GABINET FIZJOTERAPII I MASAŻUPOLPOLOK 
6  BOGDAN JAKUB 898km / M40KRAKÓWPRO SCHOOL - GABINET FIZJOTERAPII I MASAŻUPOLPOLOK 
7  BORSZOWSKI ZBIGNIEW 48km / M40LAZYZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
8 CADER AGNIESZKA28km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM2 
9 CADER JACEK38km / M40ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM2 
10  CIAŁOWICZ FILIP 98km / M30MODLNICAKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAM// WIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOK 
11  CICHOŃ AGNIESZKA 368km / K40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
12  CIUPEK JERZY 618km / M60RUDAWARĄCZE GAZELEPOLPOLOK 
13 CZAJA MATEUSZ 406BD / MG2JERZMANOWICEPOLPOLOK 
14  CZARNOTA-ZYCH JOANNA  8km / K30OLKUSZPOLPOL  
15  DREWNIAK MAŁGORZATA 888km / K40ZABIERZÓWVEGAN ZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM1 
16 DROMUNDO-PĘGIEL MILLA411BD / GK2JERZMANOWICESĄSPÓWPOLPOLOK 
17 DROMUNDO-PĘGIEL NATAN412BD / MG1JERZMANOWICESĄSPÓWPOLPOLOK 
18 DRZYZGA MAKSYMILIAN BD / MG2MODLNICAPOLPOL  
19 DRZYZGA MIŁOSZ BD / MG3MODLNICAPOLPOL  
20  DZIECIUCHOWICZ KATARZYNA  8km / K30KRAKÓWPOLPOLOKM1 
21  DZIECIUCHOWICZ MICHAŁ  8km / M30KRAKÓWPOLPOLOKM1 
22 DZIKI EWA938km / K40JERZMANOWICEPOLPOLOKM1 
23 FIBA FABIAN 8km / M20JERZMANOWICEPŁOMIEŃ JERZMANOWICEPOLPOL  
24 FIBA JAROSŁAW 8km / M40JERZMANOWICEJERZMANOWICEPOLPOL  
25 FILIPEK MARIA409BD / GK1JERZMANOWICEPOLPOLOK 
26 FLOREK BEATA848km / K40ŁYSA GÓRAPOLPOLOKM2 
27 FLOREK TOMASZ838km / M40ŁYSA GÓRAPOLPOLOKM2 
28  FRANKIEWICZ MAŁGORZATA 698km / K40NARAMAPOLPOLOKM3 
29  FRANKIEWICZ MARCIN 968km / M40NARAMAPOLPOLOKM3 
30  GACEK DAWID 138km / M30RUDAWARĄCZE GAZELEPOLPOLOK 
31 GACEK NIKODEM414BD / MG4RUDAWARĄCZE GAZELEPOLPOLOK 
32  GACEK NINA 413BD / GK3RUDAWARĄCZE GAZELEPOLPOLOK 
33  GACH BARTŁOMIEJ 1168km / M40OLKUSZKBJGPOLPOLOKM2 
34 GACH GRZEGORZ417BD / MG1OLKUSZKBJGPOLPOLOK 
35 GACH JOANNA416BD / GK1OLKUSZKBJGPOLPOLOK 
36  GAJDA BEATA  8km / K50KRAKÓWYOLOTEAMKRKPOLPOL M3 
37  GALOS MARCIN 788km / M40CZERNICHÓWPOLPOLOK 
38 GAŁKA DAWID1038km / M20PRZEGINIAJURA TEAMPOLPOLOK 
39 GAŁKA ROKSANA402BD / GK2PRZEGINIAWKS WAWELPOLPOLOK 
40  GAŁKA WOJCIECH 1028km / M40PRZEGINIAJURA TEAMPOLPOLOK 
41 GARCIA GIRON JOSE988km / M40KRAKOWPOLPOLOK 
42  GARZEŁ ROBERT 418km / M40BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
43 GĄSZCZAK TADEUSZ858km / M70GLIWICEPOLPOLOK 
44  GLANOWSKA JOANNA 648km / K30JERZMANOWICEPOLPOLOK 
45  GŁÓD TADEUSZ 928km / M60JAWORZNOPOLPOLOK 
46  GODYŃ MICHAŁ 1198km / M30KRZESZOWICEJW 2771 RZĄSKAPOLPOLOK 
47  GOŁDA ERYK 438BD / MG3GIEBUŁTÓWPOLPOLOK 
48  GOŁDA SŁAWOMIR 388km / M30GIEBUŁTÓWPOLPOLOK 
49  GÓRECKI MARCIN 218km / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
50  GRABIASZ MAREK  8km / M40KOBYLANYZABIERZÓW BIEGAPOLPOL  
51  GRABOWSKA KRYSTYNA 1068km / K60KRAKÓWEKSKADRAPOLPOLOKM4 
52  GRABOWSKI STANISŁAW 1058km / M70KRAKÓWEKSKADRAPOLPOLOKM4 
53 GWIZDAŁA KAROL410BD / MG3ZALASPOLPOLOK 
54  GWIZDAŁA TOMASZ 18km / M40JERZMANOWICEPOLPOLOK 
55  HANDZEL AGNIESZKA 228km / K40MODLNICZKAPOLPOLOK 
56  HANUS AGNIESZKA 628km / K30JERZMANOWICE-POLPOLOK 
57  JANCZARSKA-BERGEL KATARZYNA 578km / K30BRZOZÓWKAPOLPOLOK 
58  JELONEK GRZEGORZ  8km / M40KRAKÓWPOLPOL  
59 JEŻEWSKA AGNIESZKA  8km / K40SOSNOWIECWIKING TEAMPOLPOL M3 
60  JEŻEWSKI MICHAŁ  8km / M40SOSNOWIECWIKING TEAMPOLPOL M3 
61JEŻEWSKI MIŁOSZ BD / MG4SOSNOWIECWIKING TEAMPOLPOL  
62  JURECZKO RAFAŁ  8km / M40OLKUSZOLKUSZBIEGAPOLPOL  
63 KACZMAREK ANGELIKA 8km / K30KRAKÓWCENTRUM ZDROWIA BIEGACZA KRAKÓWPOLPOL M1 
64  KACZMAREK MICHAŁ  8km / M30KRAKÓWCENTRUM ZDROWIA BIEGACZA KRAKÓWPOLPOL M1 
65 KACZMAREK RÓŻA BD / GK4KRAKÓWCENTRUM ZDROWIA BIEGACZA KRAKÓWPOLPOL  
66  KACZMAREK STANISŁAW  BD / MG3KRAKÓWCENTRUM ZDROWIA BIEGACZA KRAKÓWPOLPOL  
67 KALETA JAN558km / M50KRAKÓWJW 2771 RZĄSKAPOLPOLOK 
68  KAPA TOMASZ  8km / M40CZELADŹ#CZELADZBIEGAPOLPOL M1 
69  KAPUSTA ANNA  8km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOL  
70  KAPUTA PIOTR 498km / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
71  KIEŁKOWICZ DAMIAN  BD / MG2BRZEZINKAPOLPOL  
72  KŁECZEK ALEKSANDRA  8km / K20TENCZYNEK-POLPOL  
73  KŁECZEK RADOSŁAW 58km / M30TOMASZOWICEWIELKA WIEŚ BIEGA / TRENER BIEGANIAPOLPOLOK 
74 KŁECZEK TYMON425BD / MG4TOMASZOWICEWIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOK 
75  KOCJAN PAULINA 738km / K30OLKUSZPOLPOLOK 
76  KONDRACKI PIOTR 1208km / M30ŹIELONKIJW 2771 RZĄSKAPOLPOLOK 
77  KOWALCZYK ANNA  8km / K40KRAKOWPOLPOL M2 
78 KOZERA MONIKA318km / K20JERZMANOWICE-POLPOLOK 
79  KOZIOŁ JOANNA 488km / K30MODLNICZKAPOLPOLOK 
80  KOZIOŁ PRZEMYSŁAW 548km / M50KRAKÓWPOLPOLOK 
81  KRĘPA AGNIESZKA 328km / K30JAROSŁAWWKURW_TEAMPOLPOLOK 
82  KSIĘŻYC SEBASTIAN 568km / M40KATOWICEPOLPOLOK 
83  KUCHARSKA GABRIELA  8km / K50RUDAWAZABIERZÓW BIEGAPOLPOL M2 
84  KULA TADEUSZ 1018km / M60KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWPOLPOLOK 
85  KULKA MONIKA 308km / K40PISARYRĄCZE GAZELEPOLPOLOK 
86 KUŹMIŃSKI JAN421BD / MG4KATOWICE5STARS3STARSPOLPOLOK 
87  KUŹMIŃSKI MICHAŁ 1098km / M40KATOWICE5STARS3STARSPOLPOLOK 
88  LEŚNIAK DAMIAN 818km / M30KRZESZOWICEDOGONIĆ ZDROWIEPOLPOLOKM1 
89 LEŚNIAK DANIEL481BD / MG3KRZESZOWICEDOGONIĆ ZDROWIEPOLPOLOK 
90LEŚNIAK KASIA828km / K30KRZESZOWICEDOGONIĆ ZDROWIEPOLPOLOKM1 
91 LEŚNIAK NATALIA482BD / GK4KRZESZOWICEDOGONIĆ ZDROWIEPOLPOLOK 
92  LUTY ROBERT  8km / M50JERZMANOWICELUTYPOLPOL  
93  ŁACNY SEBASTIAN 1188km / M30BRZESZCZEJW 2771 RZĄSKAPOLPOLOK 
94  ŁOTECKA KAROLINA 1048km / K30OLKUSZZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W SĄSPOWIEPOLPOLOK 
95 ŁUSZCZYŃSKA ZOFIA407BD / GK1ŁAZY-POLPOLOK 
96  MACZEWSKI PRZEMYSŁAW 978km / M40ŁOPUSZNAPOLPOLOK 
97 MARKUS DANIEL 8km / M20KRAKÓWPOLPOL  
98  MARTYNA AGNIESZKA 408km / K40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
99 MAŚLANIEC KRYSTYNA538km / K60ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM4 
100 MAŚLANIEC PIOTR528km / M60ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM4 
101  MAZUR KRZYSZTOF  8km / M30CZĘSTOCHOWAPOLPOL  
102  MENDEL ILONA 238km / K20PRZEGINIAPOLPOLOKM1 
103 MĘTEL PIOTR1218km / M30KRAKÓWJW 2771 RZĄSKAPOLPOLOK 
104  MIKOŁAJEWICZ PRZEMYSŁAW 1178km / M30SĄDKOWAJW 2771 RZĄSKAPOLPOLOK 
105  MISIARZ JÓZEF 158km / M60KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
106 MOLINA JIMENEZ ALEJANDRO998km / M40ZABIERZOW-POLPOLOKM4 
107  MORDAWSKI ŁUKASZ 288km / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGA / ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
108  NIEDZIÓŁKA DAMIAN 1158km / M30JERZMANOWICEPŁOMIEŃ JERZMANOWICEPOLPOLOK 
109  NIWIŃSKI MACIEJ 88km / M40ZABIERZÓWVEGAN ZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM1 
110 NOWAK MICHALINA BD / GK4ZIELONKITRENUJ W KRAKOWIEPOLPOL  
111  NOWORYTA BARTOSZ  8km / M40KRAKÓWDELFINEKPOLPOL  
112  O PROINSIAS KEITH 668km / M40KRAKÓWDRUŻYNA CYBORGAPOLPOLOK 
113 OLEKSIUK ZENON1108km / M50KRAKÓWJW 2771 RZĄSKAPOLPOLOK 
114  OLSZAŃSKI KAROL 428km / M40KRAKÓWFEAR THE RETURNPOLPOLOK 
115  OPRYSZEK BOGUSŁAW  8km / M50KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLPOL  
116  ORŁOWSKI PAWEŁ  8km / M50MODLNICARYSIEPOLPOL M3 
117 OSIADACZ ADAM BD / MG2KRAKÓWTRENUJ W KRAKOWIEPOLPOL  
118  OSIADACZ JAKUB  8km / M30KRAKÓWTRENUJ W KRAKOWIEPOLPOL  
119 OSIADACZ JULIA BD / GK4KRAKÓWTRENUJ W KRAKOWIEPOLPOL  
120 OWERKO MAGDALENA778km / K40MODLNICZKAGMINA WIELKA WIEŚ BIEGAPOLPOLOK 
121  OŻÓG AGNIESZKA  8km / K30SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOL M2 
122  OŻÓG MIROSŁAW  8km / M30SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOL M2 
123  PALUCH IRENEUSZ 268km / M40NIELEPICEDRUŻYNA CYBORGAPOLPOLOK 
124  PASTUSZAK JUSTYNA 638km / K30JERZMANOWICEPOLPOLOK 
125  PĘGIEL-DROMUNDO MONIKA 118km / K40JERZMANOWICE-PRZEGINIASĄSPÓWPOLPOLOK 
126 PIWOWARCZYK ALAN419BD / MG1JERZMANOWICESĄSPÓWPOLPOLOK 
127 PIWOWARCZYK IGA420BD / GK3JERZMANOWICESĄSPÓWPOLPOLOK 
128  PRÓCHNIEWICZ KRZYSZTOF 78km / M60ZELKÓWZABIERZÓW BIEGA/DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMPOLPOLOK 
129  PUTOWSKI SEBASTIAN  8km / M40ROKITNO SZLACHECKIEOSP ROKITNO SZLACHECKIEPOLPOL  
130  RECHEMTIUK PAWEŁ  8km / M30MODLNICAPOLPOL  
131  ROGALA AGNIESZKA 298km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKM1 
132  ROGALA JAN  8km / M40ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOL M1 
133  ROGOZIK SZYMON 758km / M30OLKUSZJURA TEAMPOLPOLOK 
134  ROIK TOMASZ 908km / M60SZCZUCINBIEGAM DLA BASIPOLPOLOK 
135  ROZMUS-ORCZYK ANNA 438km / K60KOZYKOZY BIEGAJĄ,A NIE SKACZĄ !POLPOLOK 
136 RUSEK ADAM408BD / MG3SĄSPÓWSĄSPÓWPOLPOLOK 
137  RYSZKOWSKA DOROTA  8km / K40CIESZYNBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOL  
138  SAJDAK BARTŁOMIEJ 958km / M30RUDAWAJW 2771 RZĄSKAPOLPOLOK 
139  SAJNÓG SEBASTIAN KAMIL 1138km / M40KRAKÓWDRUŻYNA CYBORGAPOLPOLOK 
140  SARNEK JAROSŁAW 148km / M50RUDAWAZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
141  SAROTA EDYTA 708km / K40CZUBROWICEPOLPOLOKM3 
142  SAROTA PAWEŁ 808km / M40CZUBROWICEPOLPOLOKM3 
143  SENDOR SŁAWOMIR 798km / M30ZABIERZÓWPOLPOLOK 
144 SIOŁA GRZEGORZ518km / M40CZUBROWICEPOLPOLOK 
145  SIOŁA MARIUSZ 918km / M30PRZEGINIAJURA TEAMPOLPOLOK 
146  SKOTNICZNA JOANNA 248km / K40PRZEGINIAPOLPOLOK 
147  SKRZYPEK BARTŁOMIEJ 168km / M40JERZMANOWICEPŁOMIEŃ JERZMANOWICEPOLPOLOK 
148  SŁOMKA KEVIN  8km / M20TARNOBRZEGPOLPOL  
149  SOJKA MARCIN 608km / M30LIBIĄŻWKURW_TEAMPOLPOLOK 
150  SOSNOWSKA BARBARA 1088km / K50KRAKÓWLACHO TEAMPOLPOLOKM3 
151 SOSNOWSKI ROMAN1078km / M50KRAKÓWLACHO TEAMPOLPOLOKM3 
152  STANEK RAFAŁ 278km / M50KARNIOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
153  STANEK WOJCIECH 658km / M30KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOLOK 
154  STANISZEWSKI ARTUR 198km / M50KRAKÓWKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMPOLPOLOK 
155  STĘPIEŃ PATRYCJA  8km / K30RAWICZPOLPOL  
156  STODOLSKI MATEUSZ 748km / M30BOLESŁAWSAINT-GOBAINPOLPOLOK 
157 STRZAŁKA TYTUS415BD / MG1JERZMANOWICEPŁOMIEŃ JERZMANOWICEPOLPOLOK 
158 STUWCZYNSKA OTYLIA878km / K20JERZMANOWICEPOLPOLOK 
159  SZAŁAŚ ANNA 688km / K30WIELKIE DROGIPOLPOLOKM2 
160  SZAŁAŚ MACIEJ 678km / M40WIELKIE DROGIPOLPOLOKM2 
161  SZYMASZEK ARTUR 718km / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
162  SZYMULA NORBERT  8km / M40SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOL  
163  TOMCZYK EWELINA 508km / K30KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOLOK 
164  TOMSIA SYLWESTER  8km / M30KRAKOWNIGHT RUNNERSPOLPOL  
165 TOMSIA SYLWESTER 8km / M30ŁAZYNIGHT RUNNERSPOLPOL  
166  TRZCIONKA JUSTYNA  8km / K30WIELICZKAPOLPOL  
167  URBANOWICZ JERZY 348km / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
168 URBANOWICZ PIOTR434BD / MG2KRAKÓWPOLPOLOK 
169  WADAS KATARZYNA  8km / K50KRAKÓWNOWA HUTA TEAMPOLPOL  
170  WALCZAK EWA 258km / K30JERZMANOWICE-POLPOLOKM2 
171  WALCZAK TOMASZ 358km / M40JERZMANOWICE-POLPOLOKM2 
172 WALCZAK ZOFIA405BD / GK4JERZMANOWICE-POLPOLOK 
173 ZAWODNIK ANONIMOWY728km / M70 PARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOK 
174  WANTULOK PAWEŁ 868km / M20CIESZYNWKURW_TEAMPOLPOLOK 
175  WEISMAN IZABELA 1008km / K50ŻORYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
176  WĘGRZYNEK ANETA 948km / K40IWANOWICEPOLPOLOK 
177  WILK-ZALEŚNA ANETA  8km / K40ZABIERZÓW BOCHEŃSKIPOLPOL  
178  WITEK PRZEMYSŁAW 338km / M30BURÓWPOLPOLOK 
179  WNUK MIROSŁAW 398km / M50KRAKÓWMIDNIGHT`S RUNNERSPOLPOLOK 
180  WOJCIECHOWSKA MONIKA 478km / K30ZABIERZÓWPOLPOLOK 
181  WOJDYŁO MONIKA 588km / K40KRAKÓWPOLPOLOK 
182  VALLEJO EDUARDO 768km / M30KRAKÓWJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOLOK 
183 ZAJĄC ANNA 8km / K40SKAWINAPOLPOL  
184  ZAJĄCZKOWSKI GRZEGORZ  8km / M40MODLNICAPOLPOL  
185 ZAJĄCZKOWSKI JAKUB BD / MG3MODLNICAPOLPOL  
186 ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA KATARZYNA 8km / K40MODLNICARYSIEPOLPOL M3 
187  ZIĘBA JACEK 378km / M50BALICEZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
188  ŻAK ARTUR 178km / M40PRZEGINIAJURA TEAMPOLPOLOKM3 
189  ŻAK BARBARA 188km / K40PRZEGINIAJURA TEAMPOLPOLOKM3 
190  ŻUROWSKI PAWEŁ 598km / M40KRAKÓWKULAWA APARATURAPOLPOLOK