Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Pary - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 661
Odebrało numery: 490

Liczba opłaconych zawodników: 528
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ANUSIEWICZ SZYMON 146PRO / M3FRYDEK-POLPOLOK 
2  ABRAMCZYK PAWEŁ 15PRO / M4RZĄŚNIKKK CATENA WYSZKÓWPOLPOLOK 
3  ADAMCZYK MATEUSZ 628CL / M2BŁOCISZEWOGREEN BIKE TEAMPOLPOLOK 
4  ADAMCZYK PAWEŁ  PRO / M4MARKIMCP BIKE TEAMPOLPOL   
5  ADAMEK MICHAŁ 103PRO / M4WARSZAWA-POLPOLOK 
6  ADAMS MACIEJ 20309PROP / JANOWICE WIELKIETEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKEPOLPOLOKparaMen 
7 AMBROŻY PATRYK503CL / M1WROCŁAWOŚ RACING TEAMPOLPOLOK 
8  ANTKOWIAK JAKUB 120PRO / M2WRZEŚNIAHERO BIKESPOLPOLOK 
9  BADKO DARIUSZ 660CL / M4PIECHOWICEMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMPOLPOLOK 
10  BADOWSKI ARTUR  CL / M4BURKATÓWPOLPOL   
11  BALCERZAK MARTA 20306PROP / GORZÓW WLKP.JF DUET GOLENIÓWPOLPOLOKparaMIX 
12  BANACH ROBERT 20804CLP / GDANSKBST EROEPOLPOLOKparaMen 
13 BANASIK SŁAWOMIR 10312PROP / WARSZAWASKLEPROWEROWY.PLPOLPOLOKparaMen 
14 BARABASZ MICHAŁ52PRO / M2JÓZEFÓWBIKE SALON TEAMPOLPOLOK 
15  BARAN DARIUSZ 10313PROP / STRZELINSTS EXTREME STRZELIN GROM - BIKE TEAMPOLPOLOKparaMIX 
16  BARKHANOV ALEKSEJ  CL / M3MINSKBAT NAPRZOD MLOCINYBLRBLR   
17  BARTOSIK KRZYSZTOF  PRO / M4TORUŃPOLPOL   
18  BASZTA MAGDALENA  PRO / K3WARSZAWAPOLPOL   
19  BAZYLEWICZ HUBERT 10817CLP / WARSZAWAPOLPOLOKparaMen 
20  BĄCZEK WOJCIECH 401PRO / M4BOLESŁAWIECPROROWERY RACING TEAMPOLPOLOKe-bike 
21  BĄK-PUCHAŁKA MICHALINA 21PRO / K3MIKOŁÓWPUCHAŁKASPORT - CYKLOANTPOLPOLOK 
22  BEDNARCZYK DARIUSZ 10302PROP / DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOKparaMen 
23  BEDNAREK JAKUB 663CL / M4KACZORYSEZUP MTB TEAMPOLPOLOK  
24  BEDNARSKI BARTEK 30PRO / M4LEGNICA24BIKE.PLPOLPOLOK 
25 BEJM BARTOSZ516CL / M3KOŁOVELO A BIKEPOLPOLOK 
26  BELT KACPER 193PRO / M2SULNOWOKWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYNPOLPOLOK 
27 BENDA MACIEJ CL / M4WROCŁAWWKM MOTOCROSSPOLPOL   
28  BERDZIK PIOTR 160PRO / M3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMPOLPOLOK 
29 BEREŹNICKI KOSMA20323PROP / JELENIA GÓRAJKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKIPOLPOLOKparaMen 
30 BEREŹNICKI PIOTR10323PROP / JELENIA GÓRAJKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKIPOLPOLOKparaMen 
31  BERNAT DAWID 51PRO / M4EŁKMTB EŁK-PROSTKIPOLPOLOK 
32  BERNAT MACIEJ 664CL / M2WARSZAWAPOLSKI KLUB MTBPOLPOLOK 
33  BERTOWSKI MIROSŁAW 505CL / M6WARSZAWAPATNET TEAMPOLPOLOK 
34  BIELAKOWICZ JAROSŁAW 20801CLP / LEGNICA-POLPOLOKparaMen 
35  BIELECKI ROBERT 519CL / M5ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
36  BIELENIS DARIUSZ  CL / M5ŚWINOUJŚCIETRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIEPOLPOL   
37  BIELOWICZ MAREK  PROP / GDYNIABST - BANACH SPORT TEAMPOLPOL paraMen  
38  BIERNAT KAMILA 20313PROP / STRZELINSTS EXTREME STRZELIN GROM - BIKE TEAMPOLPOLOKparaMIX 
39  BINKOWSKI MARCIN 639CL / M4POZNAŃKS STOMIL POZNAŃPOLPOLOK 
40  BOGACZYK MACIEJ 178PRO / M3WROCŁAWPOLSKI KLUB MTBPOLPOLOK 
41 BOGDAŃSKI PIOTR70PRO / M5WROCŁAWSTS EXTREME STRZELIN GROM - BIKE TEAMPOLPOLOK 
42  BOJEWSKI JACEK 22PRO / M4GRODZISK MAZOWIECKIKWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYNPOLPOLOK 
43  BOJKOWSKA AGNIESZKA 20803CLP / POZNAŃPOLPOLOKparaMIX 
44  BOJKOWSKI TOMASZ 10803CLP / POZNAŃTOMASZ BOJKOWSKIPOLPOLOKparaMIX 
45  BORKOWSKI KAROL   GRUDZIĄDZSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACINGPOLPOL   
46  BORKOWSKI MACIEJ 180PRO / M3ZĄBKIMCP BIKE TEAMPOLPOLOK 
47 BOROWIK TOMASZ 20312PROP / WARSZAWASKLEPROWEROWY.PLPOLPOLOKparaMen 
48  BRODA ALICJA 550CL / K4WROCŁAWSTS EXTREME STRZELIN GROM - BIKE TEAMPOLPOLOK 
49  BRODACKA ANNA 715CL / K4WROCŁAWPROROWERY RACING TEAMPOLPOLOK 
50  BRODOWSKI RAFAŁ 135PRO / M4KARCZEWPOLSKI KLUB MTBPOLPOLOK 
51  BRONIECKI ROBERT 691CL / M2GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
52  BRONIKOWSKA JOANNA 8PRO / K4KRAKÓWPOLPOLOK 
53  BRUNN WOJCIECH 195PRO / M3TUCHOMLUK CONNECT RACING TEAMPOLPOLOK 
54 BRYTAN MICHAŁ77PRO / M4GORZÓW WLKP.POLPOLOK 
55 BRZÓZKA PIOTR105PRO / M3USTROŃJBG-2 CRYOSPACEPOLPOLOK  
56  BUBNOWSKI GRZEGORZ 20816CLP / LUBINPOLPOLOKparaMen 
57  BUBNOWSKI PAWEŁ 10816CLP / WROCŁAWPOLPOLOKparaMen 
58  BUĆKO KAMIL 42PRO / M3WARSZAWAK.A.W.A. MTB TEAMPOLPOLOK 
59  BUFAN ALEKSANDRA 568CL / K4OPOLECYKLOOPOLEPOLPOLOK  
60 BURAS KAROL 168PRO / M4CZARNKÓWTHULE TEAMPOLPOLOK 
61  BUXAKOWSKI JAKUB 602CL / M1POZNAŃ-POLPOLOK 
62  CEGIELSKI BARTOSZ 537CL / M4KOMORNIKIMTB MEBLOPOLPOLPOLOK 
63 CHAVUSAW DZMITRIY  PRO / M4MOGILEVBLRBLR   
64  CHMIELEWSKI CEZARY 644CL / M5WARSZAWABIKE SALON TEAMPOLPOLOK 
65  CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 612CL / M5WRZEŚNIAATUT WRZEŚNIAPOLPOLOK 
66  CHMIELEWSKI MATEUSZ 114PRO / M3EŁKMTB EŁK-PROSTKIPOLPOLOK 
67 CHMIELEWSKI ROBERT PRO / M4SZKLARSKA PORĘBATALVI SPORT SZKLARSKA POREBAPOLPOL   
68  CHOCHOLSKI PIOTR 518CL / M4SUCHY LASLOTOS TEAMPOLPOLOK 
69  CHOJECKI MATEUSZ  PRO / M4WARSZAWAOŚKA WARSZAWAPOLPOL   
70  CHOMONT SŁAWOMIR 525CL / M4KRĘPSKOPOLPOLOK 
71  CHOWANIEC SEBASTIAN 171PRO / M3NOWY DWÓR MAZOWIECKIROMET FACTORY TEAMPOLPOLOK 
72  CHRUŚLAK MARCIN 50PRO / M3WARSZAWAELVELO FACTORY TEAMPOLPOLOK 
73  CHRZANOWSKI SŁAWOMIR 194PRO / M5DZIEŻONÓWVERGE SPORTPOLPOLOK  
74 CHUDZICKI PRZEMYSŁAW534CL / M5FAŁKOWOTORPOL RACING TEAMPOLPOLOK 
75  CHUDZIŃSKI ŁUKASZ  CL / M3SZCZYTNIKITORPOL RACING TEAMPOLPOL   
76  CHWIEDUK JAKUB 583CL / M4BIAŁE BŁOTAGARDENFLORA SPORT TEAMPOLPOLOK 
77  CHWIEJ KAROLINA 645CL / K3BRWINÓWKOMOBIKE SCOTTPOLPOLOK 
78  CHWIEJ MICHAŁ 10811CLP / PIECHOWICEKS LECHIA PIECHOWICEPOLPOLOKparaMIX 
79  CHYĆKO JOANNA  CLP / KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOL paraMIX  
80  CIEŚLAK WALDEMAR 20817CLP / WARSZAWAPOLPOLOKparaMen 
81  CIEŚLIŃSKI PAWEŁ 625CL / M4WILKOWICEAMBIT RACING TEAMPOLPOLOK 
82  CISOWSKI SZYMON 156PRO / M3KOMORNIKIKOMORNIKI MTB TEAMPOLPOLOK 
83  CYCHOWSKI ROBERT 509CL / M5RYBNICAIMPEL CYCLING TEAMPOLPOLOK 
84  CYGAŃSKI PAWEŁ  PRO / M3MARKIMCP BIKE TEAMPOLPOL   
85  CZABOK KLAUDIA  PRO / K2WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOL   
86  CZAJ KAROL  CL / M3SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTPOLPOLOK  
87  CZAJKOWSKI MATEUSZ 760CL / M2TOMASZÓW MAZOWIECKILKK START TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK  
88  CZAPLIŃSKI JAN 174PRO / M4BRWINÓWKOMOBIKE SCOTTPOLPOLOK 
89 CZARNOWSKI ROBERT CL / M5RASZYNLOTTOPOLPOL   
90  CZERNIAK TOMASZ 182PRO / M2POZNAŃKS STOMIL POZNAŃPOLPOLOK 
91  CZWOJDA JAKUB 540CL / M5DROSZKÓWEKOENERGETYKA BIKE TEAMPOLPOLOK 
92ČENKUS GIEDRIUS523CL / M4VILNIUSVELOPEAK BOILERSLTULTUOK 
93  BROCHACKI LECH 66PRO / M6KALINOWOMTB EŁK-PROSTKIPOLPOLOK 
94  CIEŚLIŃSKI SZYMON 656CL / M4LESZNOMS ROAD 66POLPOLOK